Modellen sier: Strasbourg 48 prosent, uavgjort 24, Auxerre 28

Flomlyst fotballstadion i blåtimen før kveldskamp
KI-generert illustrasjon / Coro

Strasbourg mot Auxerre, Ligue 1

Ligue 1Stade de la Meinau · StrasbourgFulltid
Strasbourg logoStrasbourgHjemmelag
51søn 1. november
Auxerre logoAuxerreBortelag
Kampanalyse

Kampbildet

Kampen er slutt · Coro-data
Kampklokka6 mål · sann minuttlinje
  1. 41′Dário Essugo1–0
  2. 55′M. Godo2–0
  3. 62′C. Harder3–0
  4. 68′C. Archer3–1
  5. 77′Gessime Yassine4–1
  6. 85′Gessime Yassine5–1
NøkkeltallSamme skala for begge lag

Ett lag spilte, ett lag så på.

Ballbesittelseandel av kampen
64%36%
Fra avslutning til målfelles skuddskala
19Skudd totalt6
12Skudd i boks2
6Skudd på mål2
26%Skudduttelling17%
Hele kampbildetAlle tilgjengelige lagdata
581Pasninger323
6Blokkerte skudd1
5Hjørnespark0
3Offside0
11Frispark18
1Keeperredninger1
0Gule kort4
0Røde kort1
Oppstillinger4-3-3 · 3-4-2-1
Strasbourg logoHjemmelagStrasbourg
BortelagAuxerreAuxerre logo
367.9
Oso
106.4
Reyna
148.21 mål
Essugo
208.21 mål
Godo
407.01 mål
Harder
809.52 mål
Yassine
97.41 mål
Archer
55.2
Danois
105.8
Namaso
216.4
Faivre
275.0
Sy
155.4
Makosso
926.2
Akpa
15.5
Nardi
Vis oppstillinger på banen
Strasbourg logoHjemmelagStrasbourg
BortelagAuxerreAuxerre logo
367.9
Oso
106.4
Reyna
148.21 mål
Essugo
208.21 mål
Godo
407.01 mål
Harder
809.52 mål
Yassine
97.41 mål
Archer
55.2
Danois
105.8
Namaso
216.4
Faivre
275.0
Sy
155.4
Makosso
926.2
Akpa
15.5
Nardi

Hva tallene forteller

  • SjansebildeStrasbourg skapte de klart største sjansene (3.15 mot 0.50 xG).
  • EffektivitetStrasbourg scoret 5 mål fra sjanser verdt 3.15 xG.

Banen og spillerplasseringen er skjematisk. xG-visningen bruker en fast 0–3-skala; skudduttelling er mål delt på totale skudd.

Prognose

Arkivert YR-varsel for kamptidspunktet

10,8 °CVed avspark

Rundt 10,8 °C, opphold og 4,9 m/s vind.

Dette er et varsel, ikke målt vær

Ved avspark10,8 °C
Gjennomsnitt9,9 °C
Nedbør0 mm
Vind4,9 m/s
Luftfuktighet61,3 %
Lufttrykk1 028,7 hPa
Skydekke24,5 %

Datadekning: 3 av 3 varselpunkter

Om værdataene

Kampvinduet er sammenstilt av Coro: avspark til to timer etter avspark. Dette er et standardvindu, ikke kampens faktiske sluttid.

Temperatur ved avspark vises bare når varselet har et punkt på avsparkstidspunktet. Gjennomsnitt gjelder tilgjengelige varselpunkter i kampvinduet.

Modellens fasit

Publisert 01.11.2026 04:47
✓KamputfallModellen ga Strasbourg 48 % · Strasbourg vantTraff
✓Over 2,5 målModellen ga over 61 % · det ble 6 målTraff
✓Begge lag scorerModellen ga ja 61 % · begge scoretTraff
3 av 3 markeder traffStrasbourg-seieren hadde 48 % prematch-sannsynlighet.

Neste kamp

Fortsett kampreisen

Tabell

Ligue 1 2026-27
#LagKMFPFlytt
1 · Champions LeagueLille logoLille9+618–
2 · Champions LeagueLyon logoLyon8+1017–
3 · Champions LeagueParis Saint Germain logoParis Saint Germain8+917–
4Rennes logoRennes9+116–
5 · Europa LeagueMonaco logoMonaco8+415–
6Paris FC logoParis FC8+414–
7Nice logoNice9+114–
8Lens logoLens9+313–
9Marseille logoMarseille8+512–
10Lorient logoLorient8+112–
11Toulouse logoToulouse8+110–
12Strasbourg logoStrasbourg9-210↑4
13Auxerre logoAuxerre9-1010↓1
14Stade Brestois 29 logoStade Brestois 298+29↓1
15Angers logoAngers9-88↓1
16 · NedrykkskvalifiseringEstac Troyes logoEstac Troyes9-98↓1
17 · NedrykkLe Mans logoLe Mans9-77–
18 · NedrykkLe Havre logoLe Havre9-112–
Champions LeagueEuropa LeagueNedrykkskvalifiseringNedrykk

Tabellen er beregnet rett etter denne kampen. Markøren viser endring fra tabellen før avspark.

Modellvurderingene er statistiske estimater fra Coros kampmodeller (Dixon-Coles, Elo og kalibrerte klassifiserere) og skal leses med synlig usikkerhet – ikke som fasit.