Modellen sier: Getafe 41 prosent, uavgjort 31, Racing Santander 28

Flomlyst fotballstadion i blåtimen før kveldskamp
KI-generert illustrasjon / Coro

Getafe mot Racing Santander, La Liga

La LigaColiseum · GetafeFulltid
Kampanalyse

Kampbildet

Kampen er slutt · Coro-data
Kampklokka1 mål · sann minuttlinje
  1. 81′Enes Ünal1–0
NøkkeltallSamme skala for begge lag
Ballbesittelseandel av kampen
43%57%
Fra avslutning til målfelles skuddskala
12Skudd totalt6
5Skudd i boks5
1Skudd på mål3
8%Skudduttelling0%
Hele kampbildetAlle tilgjengelige lagdata
311Pasninger431
76%Pasningsprosent82%
2Blokkerte skudd1
8Hjørnespark5
3Offside2
14Frispark14
3Keeperredninger0
1Gule kort3
Oppstillinger3-5-2 · 4-2-3-1
Getafe logoHjemmelagGetafe
BortelagRacing SantanderRacing Santander logo
137.9
Soria
246.7
Romero
117.2
Terrats
166.6
Serrano
217.6
García
227.2
Mojica
236.7
Mangala
196.91 mål
Ünal
86.3
Puerta
106.3
Vicente
115.7
Martín
206.3
Canales
57.2
Ramón
177.0
Salinas
Vis oppstillinger på banen
Getafe logoHjemmelagGetafe
BortelagRacing SantanderRacing Santander logo
137.9
Soria
246.7
Romero
117.2
Terrats
166.6
Serrano
217.6
García
227.2
Mojica
236.7
Mangala
196.91 mål
Ünal
86.3
Puerta
106.3
Vicente
115.7
Martín
206.3
Canales
57.2
Ramón
177.0
Salinas

Hva tallene forteller

  • BesittelseRacing Santander hadde 57 % ball, men skapte minst xG.

Banen og spillerplasseringen er skjematisk. xG-visningen bruker en fast 0–3-skala; skudduttelling er mål delt på totale skudd.

Modellens fasit

Publisert 23.08.2026 03:24
✓KamputfallModellen ga Getafe 41 % · Getafe vantTraff
✓Under 2,5 målModellen ga under 58 % · det ble 1 målTraff
✓Begge lag scorerModellen ga nei 51 % · ett eller ingen lag scoretTraff
3 av 3 markeder traffGetafe-seieren hadde 41 % prematch-sannsynlighet.

Neste kamp

Fortsett kampreisen

Tabell

La Liga 2026-27
#LagKMFPFlytt
1 · Champions LeagueSevilla logoSevilla2+36–
2 · Champions LeagueAlaves logoAlaves2+34–
3 · Champions LeagueAtletico Madrid logoAtletico Madrid2+24–
4 · Champions LeagueEspanyol logoEspanyol2+23–
5 · Europa LeagueReal Madrid logoReal Madrid1+13–
6 · Conference League-kvalifiseringReal Betis logoReal Betis1+13–
7Getafe logoGetafe2-23↑12
8Villarreal logoVillarreal202↓1
9Deportivo La Coruna logoDeportivo La Coruna101–
10Elche logoElche101–
11Celta Vigo logoCelta Vigo101–
12Valencia logoValencia101–
13Racing Santander logoRacing Santander2-11↓5
14Rayo Vallecano logoRayo Vallecano2-11↓1
15Barcelona logoBarcelona000↓1
16Osasuna logoOsasuna000↓1
17Real Sociedad logoReal Sociedad1-10↓1
18 · NedrykkAthletic Club logoAthletic Club1-20↓1
19 · NedrykkMalaga logoMalaga1-20↓1
20 · NedrykkLevante logoLevante1-30–
Champions LeagueEuropa LeagueConference League-kvalifiseringNedrykk

Tabellen er beregnet rett etter denne kampen. Markøren viser endring fra tabellen før avspark.

Modellvurderingene er statistiske estimater fra Coros kampmodeller (Dixon-Coles, Elo og kalibrerte klassifiserere) og skal leses med synlig usikkerhet – ikke som fasit.