Portrett av Iván Martín Núñez
Spillerprofil · komplett datakort

Iván Martín

Fullt navn: Iván Martín Núñez

MidtbaneTilgjengelig
Født14. februar 1999 · 27 årNasjonalitetSpaniaHøyde178 cmVekt70 kg
176Kamper
10 168Minutter
10Mål
9Målgivende
0,17Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Nøkkelpasninger / 90
01,1
0,60,89
Pasningspresisjon
0100
88,4 %89 %
Taklinger / 90
03,2
2,652,16
Vellykkede driblinger
0100
–61,2 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.9Elche6.9Getafe7.2Elche6.3Rayo Va6.6Alaves6.2Celta V8.0Valenci5.6Osasuna6.6Espanyo6.4Real Ma
  1. Alaves6.6 vurdering
    12. sep. 2026 · 90 min
  2. Celta Vigo6.2 vurdering
    19. sep. 2026 · 84 min
  3. Valencia8.0 vurdering
    11. okt. 2026 · 90 min
  4. Osasuna5.6 vurdering
    18. okt. 2026 · 83 min
  5. Espanyol6.6 vurdering
    24. okt. 2026 · 90 min
  6. Real Madrid6.4 vurdering
    1. nov. 2026 · 82 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,340,290,080,040,12MINUTTER1652021-221 5912022-232 7472023-242 3762024-252 5382025-267482026-27
  1. 2021-220,00 målpoeng / 90
    165 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2022-230,34 målpoeng / 90
    1 591 min · 3 mål · 3 målgivende
  3. 2023-240,29 målpoeng / 90
    2 747 min · 5 mål · 4 målgivende
  4. 2024-250,08 målpoeng / 90
    2 376 min · 1 mål · 1 målgivende
  5. 2025-260,04 målpoeng / 90
    2 538 min · 0 mål · 1 målgivende
  6. 2026-270,12 målpoeng / 90
    748 min · 1 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2018-190 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2019-200 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-226 kamper · 165 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-2324 kamper · 1 591 min · 3 mål · 3 målgivende · 0,34/90
  • 2023-2436 kamper · 2 747 min · 5 mål · 4 målgivende · 0,29/90
  • 2024-2539 kamper · 2 376 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,08/90
  • 2025-2635 kamper · 2 538 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,04/90
  • 2026-279 kamper · 748 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,12/90
Landslagskarriere

Spania

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

11 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Racing Santander logoLa LigaKlubb · Racing Santander · 2026-276.64
Kamper
9
Minutter
748
Mål
1
Målgivende
0
Pasning %
88.44621513944223
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 9 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra La Liga.

Registrert spilletid

  • La LigaRacing Santander
    748 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

La LigaRacing Santander
0,12

Nøkkelpasninger / 90

La LigaRacing Santander
0,6

Pasningspresisjon

La LigaRacing Santander
88,4 %

Taklinger / 90

La LigaRacing Santander
2,65

Vunne dueller

La LigaRacing Santander
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Racing Santander · M

Spilletid

Kamper
9
Fra start
8
Minutter
748
Kaptein
Nei
Vurdering
6,64

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
502
Nøkkelpasninger
5
Vellykkede driblinger
9

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
88,4 %
Taklinger
22
Vunne dueller
46

Disiplin

Gule kort
2
Røde kort
0
2025-261 turnering · 35 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra La Liga.

Registrert spilletid

  • La LigaGirona
    2 538 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

La LigaGirona
0,04

Nøkkelpasninger / 90

La LigaGirona
0,89

Pasningspresisjon

La LigaGirona
89 %

Taklinger / 90

La LigaGirona
2,16

Vunne dueller

La LigaGirona
53,4 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Girona · Midfielder · nr. 23

Spilletid

Draktnummer
23
Kamper
35
Fra start
29
Minutter
2 538
Innbytter
6
Byttet ut
13
På benken
8
Kaptein
Nei
Vurdering
6,86

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
9
Skudd på mål
5
Pasninger
1 407
Nøkkelpasninger
25
Driblinger
49
Vellykkede driblinger
30
Straffer vunnet
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
89 %
Taklinger
61
Blokkeringer
4
Brudd
16
Dueller
268
Vunne dueller
143
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
31
Frispark begått
30
Gule kort
4
Gulrøde kort
1
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 39 kamper · 1 mål · 1 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i La Liga.

Spilletid fordelt på turneringer

  • La LigaGirona
    2 044 min · 86 %
  • UEFA Champions LeagueGirona
    332 min · 14 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

La LigaGirona
0,09
UEFA Champions LeagueGirona
0

Nøkkelpasninger / 90

La LigaGirona
0,97
UEFA Champions LeagueGirona
0,27

Pasningspresisjon

La LigaGirona
–
UEFA Champions LeagueGirona
–

Taklinger / 90

La LigaGirona
1,36
UEFA Champions LeagueGirona
2,17

Vunne dueller

La LigaGirona
42,6 %
UEFA Champions LeagueGirona
52 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Girona · Midfielder

Spilletid

Kamper
32
Fra start
24
Minutter
2 044
Innbytter
8
Byttet ut
14
På benken
9
Kaptein
Nei
Vurdering
6,81

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
6
Skudd på mål
3
Pasninger
1 358
Nøkkelpasninger
22
Driblinger
42
Vellykkede driblinger
26
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
31
Blokkeringer
6
Brudd
11
Dueller
176
Vunne dueller
75
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
14
Frispark begått
21
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Girona · Midfielder

Spilletid

Kamper
7
Fra start
5
Minutter
332
Innbytter
2
Byttet ut
4
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
170
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
8
Brudd
5
Dueller
25
Vunne dueller
13
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
4
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · – kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra La Liga.

Registrert spilletid

  • La LigaGirona · Villarreal
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

La LigaGirona · Villarreal
0,29

Nøkkelpasninger / 90

La LigaGirona · Villarreal
0,95

Pasningspresisjon

La LigaGirona · Villarreal
42 %

Taklinger / 90

La LigaGirona · Villarreal
1,47

Vunne dueller

La LigaGirona · Villarreal
46,2 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Girona · Midfielder
  • Klubb · Villarreal · Midfielder

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kaptein
Nei
Vurdering
6,96

Angrep

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
42 %

Disiplin

2022-231 turnering · 24 kamper · 3 mål · 3 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra La Liga.

Registrert spilletid

  • La LigaGirona
    1 591 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

La LigaGirona
0,34

Nøkkelpasninger / 90

La LigaGirona
0,96

Pasningspresisjon

La LigaGirona
–

Taklinger / 90

La LigaGirona
0,51

Vunne dueller

La LigaGirona
36,6 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Girona · Midfielder

Spilletid

Kamper
24
Fra start
18
Minutter
1 591
Innbytter
6
Byttet ut
13
På benken
13
Kaptein
Nei
Vurdering
6,66

Angrep

Mål
3
Målgivende
3
Skudd
16
Skudd på mål
8
Pasninger
646
Nøkkelpasninger
17
Driblinger
45
Vellykkede driblinger
26
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
9
Brudd
9
Dueller
164
Vunne dueller
60
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
13
Frispark begått
18
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra La Liga.

Registrert spilletid

  • La LigaAlaves
    165 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

La LigaAlaves
–

Nøkkelpasninger / 90

La LigaAlaves
–

Pasningspresisjon

La LigaAlaves
–

Taklinger / 90

La LigaAlaves
0,55

Vunne dueller

La LigaAlaves
26,3 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Alaves · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
6
Fra start
2
Minutter
165
Innbytter
4
Byttet ut
2
På benken
19
Kaptein
Nei
Vurdering
6,20

Angrep

Mål
0
Pasninger
61
Driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Brudd
1
Dueller
19
Vunne dueller
5
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra La Liga.

Registrert spilletid

  • La LigaVillarreal
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

La LigaVillarreal
–

Nøkkelpasninger / 90

La LigaVillarreal
–

Pasningspresisjon

La LigaVillarreal
–

Taklinger / 90

La LigaVillarreal
–

Vunne dueller

La LigaVillarreal
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Villarreal · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-192 turneringer · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • La LigaVillarreal
    0 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueVillarreal
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

La LigaVillarreal
–
UEFA Europa LeagueVillarreal
–

Nøkkelpasninger / 90

La LigaVillarreal
–
UEFA Europa LeagueVillarreal
–

Pasningspresisjon

La LigaVillarreal
–
UEFA Europa LeagueVillarreal
–

Taklinger / 90

La LigaVillarreal
–
UEFA Europa LeagueVillarreal
–

Vunne dueller

La LigaVillarreal
–
UEFA Europa LeagueVillarreal
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Villarreal · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Villarreal · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

5 registrert
  1. →Villarreal → Gironalør 22. juli 2023€ 2M
  2. →Villarreal → Gironator 27. januar 2022Lån
  3. →Villarreal → Alaveslør 10. juli 2021Lån
  4. →Mirandes → Villarrealtor 1. juli 2021Ikke oppgitt
  5. →Villarreal → Mirandesfre 14. august 2020Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

100 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb1. november · Racing Santander–Real MadridLa Liga · 2026-27826.4
Klubb24. oktober · Racing Santander–EspanyolLa Liga · 2026-27906.6
Klubb18. oktober · Racing Santander–OsasunaLa Liga · 2026-27835.6
Klubb11. oktober · Racing Santander–ValenciaLa Liga · 2026-27908.01
Klubb19. september · Racing Santander–Celta VigoLa Liga · 2026-27846.2
Klubb16. september · Racing Santander–BarcelonaLa Liga · 2026-270–
Klubb12. september · Racing Santander–AlavesLa Liga · 2026-27906.6
Klubb5. september · Racing Santander–Rayo VallecanoLa Liga · 2026-27906.3
Klubb28. august · Racing Santander–ElcheLa Liga · 2026-27947.2
Klubb23. august · Racing Santander–GetafeLa Liga · 2026-27456.9
Klubb23. mai · Girona–ElcheLa Liga · 2025-26906.9
Klubb17. mai · Girona–Atletico MadridLa Liga · 2025-26907.0
Klubb14. mai · Girona–Real SociedadLa Liga · 2025-26577.6
Klubb11. mai · Girona–Rayo VallecanoLa Liga · 2025-26306.3
Klubb1. mai · Girona–MallorcaLa Liga · 2025-26––
Klubb25. april · Girona–ValenciaLa Liga · 2025-26906.3
Klubb21. april · Girona–Real BetisLa Liga · 2025-26836.9
Klubb10. april · Girona–Real MadridLa Liga · 2025-26847.0
Klubb6. april · Girona–VillarrealLa Liga · 2025-26746.7
Klubb21. mars · Girona–OsasunaLa Liga · 2025-26156.3
Klubb14. mars · Girona–Athletic ClubLa Liga · 2025-26206.6
Klubb7. mars · Girona–LevanteLa Liga · 2025-26186.7
Klubb1. mars · Girona–Celta VigoLa Liga · 2025-26256.5
Klubb23. februar · Girona–AlavesLa Liga · 2025-26616.3
Klubb16. februar · Girona–BarcelonaLa Liga · 2025-26896.9
Klubb8. februar · Girona–SevillaLa Liga · 2025-26897.3
Klubb31. januar · Girona–OviedoLa Liga · 2025-26706.9
Klubb26. januar · Girona–GetafeLa Liga · 2025-26816.9
Klubb16. januar · Girona–EspanyolLa Liga · 2025-26907.2
Klubb10. januar · Girona–OsasunaLa Liga · 2025-26907.5
Klubb4. januar · Girona–MallorcaLa Liga · 2025-26906.7
Klubb21. desember · Girona–Atletico MadridLa Liga · 2025-26716.9
Klubb12. desember · Girona–Real SociedadLa Liga · 2025-26646.7
Klubb7. desember · Girona–ElcheLa Liga · 2025-26907.2
Klubb30. november · Girona–Real MadridLa Liga · 2025-26907.0
Klubb23. november · Girona–Real BetisLa Liga · 2025-26906.6
Klubb8. november · Girona–AlavesLa Liga · 2025-26908.2
Klubb31. oktober · Girona–GetafeLa Liga · 2025-26766.6
Klubb25. oktober · Girona–OviedoLa Liga · 2025-26907.5
Klubb4. oktober · Girona–ValenciaLa Liga · 2025-26805.9
Klubb26. september · Girona–EspanyolLa Liga · 2025-26907.2
Klubb23. september · Girona–Athletic ClubLa Liga · 2025-26906.9
Klubb20. september · Girona–LevanteLa Liga · 2025-26906.2
Klubb14. september · Girona–Celta VigoLa Liga · 2025-26827.21
Klubb30. august · Girona–SevillaLa Liga · 2025-26906.9
Klubb24. august · Girona–VillarrealLa Liga · 2025-26196.6
Klubb15. august · Girona–Rayo VallecanoLa Liga · 2025-26––
Klubb25. mai · Girona–Atletico MadridLa Liga · 2024-25266.3
Klubb18. mai · Girona–Real SociedadLa Liga · 2024-25606.9
Klubb13. mai · Girona–ValladolidLa Liga · 2024-25276.9
Klubb10. mai · Girona–VillarrealLa Liga · 2024-25896.9
Klubb5. mai · Girona–MallorcaLa Liga · 2024-25846.6
Klubb24. april · Girona–LeganesLa Liga · 2024-25136.3
Klubb21. april · Girona–Real BetisLa Liga · 2024-25456.5
Klubb13. april · Girona–OsasunaLa Liga · 2024-25296.3
Klubb15. mars · Girona–ValenciaLa Liga · 2024-25376.9
Klubb10. mars · Girona–EspanyolLa Liga · 2024-25907.5
Klubb1. mars · Girona–Celta VigoLa Liga · 2024-25366.7
Klubb23. februar · Girona–Real MadridLa Liga · 2024-25666.9
Klubb14. februar · Girona–GetafeLa Liga · 2024-25126.9
Klubb8. februar · Girona–Athletic ClubLa Liga · 2024-25766.2
Klubb3. februar · Girona–Las PalmasLa Liga · 2024-25886.3
Klubb29. januar · Girona–ArsenalChampions League · 2024-25686.9
Klubb26. januar · Girona–Rayo VallecanoLa Liga · 2024-25907.31
Klubb22. januar · Girona–AC MilanChampions League · 2024-25186.7
Klubb18. januar · Girona–SevillaLa Liga · 2024-25907.2
Klubb11. januar · Girona–AlavesLa Liga · 2024-25456.5
Klubb20. desember · Girona–ValladolidLa Liga · 2024-25877.2
Klubb14. desember · Girona–MallorcaLa Liga · 2024-25276.9
Klubb10. desember · Girona–LiverpoolChampions League · 2024-25146.5
Klubb7. desember · Girona–Real MadridLa Liga · 2024-25906.7
Klubb1. desember · Girona–VillarrealLa Liga · 2024-25597.0
Klubb27. november · Girona–Sturm GrazChampions League · 2024-25526.6
Klubb23. november · Girona–EspanyolLa Liga · 2024-25306.9
Klubb22. oktober · Girona–Slovan BratislavaChampions League · 2024-25246.7
Klubb19. oktober · Girona–Real SociedadLa Liga · 2024-25906.9
Klubb6. oktober · Girona–Athletic ClubLa Liga · 2024-25896.9
Klubb2. oktober · Girona–FeyenoordChampions League · 2024-25906.3
Klubb29. september · Girona–Celta VigoLa Liga · 2024-25907.3
Klubb25. september · Girona–Rayo VallecanoLa Liga · 2024-25907.7
Klubb21. september · Girona–ValenciaLa Liga · 2024-25––
Klubb18. september · Girona–Paris Saint GermainChampions League · 2024-25666.6
Klubb15. september · Girona–BarcelonaLa Liga · 2024-25906.2
Klubb1. september · Girona–SevillaLa Liga · 2024-25587.51
Klubb29. august · Girona–OsasunaLa Liga · 2024-25906.9
Klubb25. august · Girona–Atletico MadridLa Liga · 2024-25586.7
Klubb15. august · Girona–Real BetisLa Liga · 2024-25906.9
Klubb24. mai · Girona–Granada CFLa Liga · 2023-24907.9
Klubb19. mai · Girona–ValenciaLa Liga · 2023-24907.21
Klubb14. mai · Girona–VillarrealLa Liga · 2023-24907.9
Klubb10. mai · Girona–AlavesLa Liga · 2023-24736.9
Klubb4. mai · Girona–BarcelonaLa Liga · 2023-24906.91
Klubb27. april · Girona–Las PalmasLa Liga · 2023-24896.6
Klubb20. april · Girona–CadizLa Liga · 2023-24767.31
Klubb31. mars · Girona–Real BetisLa Liga · 2023-24896.9
Klubb16. mars · Girona–GetafeLa Liga · 2023-24906.6
Klubb9. mars · Girona–OsasunaLa Liga · 2023-24896.5
Klubb3. mars · Girona–MallorcaLa Liga · 2023-24556.3
Klubb26. februar · Girona–Rayo VallecanoLa Liga · 2023-24176.5
Klubb19. februar · Girona–Athletic ClubLa Liga · 2023-24746.31
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 8 tilgjengelige sesonger, 11 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.