Portrett av Falaye Sacko
Spillerprofil · komplett datakort

Falaye Sacko

ForsvarTilgjengelig
Født1. mai 1995 · 31 årNasjonalitetMaliHøyde180 cmVekt68 kg
110Kamper
6 668Minutter
1Mål
5Målgivende
0,08Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2024-25Forrige sesong 2023-24
Taklinger / 90
02,2
1,021,83
Brudd / 90
01,9
0,871,57
Blokkeringer / 90
01
0,510,46
Vunne dueller
0100
40,5 %52,5 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68105.9Reims6.2Marseil6.5Toulous6.7Le Havr6.3Nice6.9Lille6.6Saint E6.6Auxerre6.5Le Havr6.7Reims
  1. Nice6.3 vurdering
    23. feb. 2025 · 18 min
  2. Lille6.9 vurdering
    8. mars 2025 · 85 min
  3. Saint Etienne6.6 vurdering
    16. mars 2025 · 60 min
  4. Auxerre6.6 vurdering
    30. mars 2025 · 90 min
  5. Le Havre6.5 vurdering
    6. apr. 2025 · 56 min
  6. Reims6.7 vurdering
    27. apr. 2025 · 45 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,140,070,07MINUTTER6952019-206672021-222 5802022-231 3792023-241 2352024-25
  1. 2019-200,00 målpoeng / 90
    695 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2021-220,00 målpoeng / 90
    667 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2022-230,14 målpoeng / 90
    2 580 min · 1 mål · 3 målgivende
  4. 2023-240,07 målpoeng / 90
    1 379 min · 0 mål · 1 målgivende
  5. 2024-250,07 målpoeng / 90
    1 235 min · 0 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2019-208 kamper · 695 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-229 kamper · 667 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-2335 kamper · 2 580 min · 1 mål · 3 målgivende · 0,14/90
  • 2023-2419 kamper · 1 379 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,07/90
  • 2024-2516 kamper · 1 235 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,07/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

5 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Montpellier logoLigue 1Klubb · Montpellier · 2024-256.41
Kamper
16
Minutter
1235
Mål
0
Målgivende
1
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2024-251 turnering · 16 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Montpellier
    1 235 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Ligue 1Montpellier
1,02

Brudd / 90

Ligue 1Montpellier
0,87

Blokkeringer / 90

Ligue 1Montpellier
0,51

Vunne dueller

Ligue 1Montpellier
40,5 %

Pasningspresisjon

Ligue 1Montpellier
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Montpellier · Defender

Spilletid

Kamper
16
Fra start
14
Minutter
1 235
Innbytter
2
Byttet ut
4
På benken
14
Kaptein
Nei
Vurdering
6,41

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Pasninger
540
Nøkkelpasninger
7
Driblinger
9
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
14
Blokkeringer
7
Brudd
12
Dueller
74
Vunne dueller
30
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
15
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 19 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Montpellier
    1 379 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Ligue 1Montpellier
1,83

Brudd / 90

Ligue 1Montpellier
1,57

Blokkeringer / 90

Ligue 1Montpellier
0,46

Vunne dueller

Ligue 1Montpellier
52,5 %

Pasningspresisjon

Ligue 1Montpellier
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Montpellier · Defender

Spilletid

Kamper
19
Fra start
15
Minutter
1 379
Innbytter
4
Byttet ut
2
På benken
10
Kaptein
Nei
Vurdering
6,79

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Pasninger
620
Nøkkelpasninger
7
Driblinger
19
Vellykkede driblinger
11
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
28
Blokkeringer
7
Brudd
24
Dueller
118
Vunne dueller
62
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
8
Frispark begått
8
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 35 kamper · 1 mål · 3 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Montpellier
    2 580 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Ligue 1Montpellier
1,6

Brudd / 90

Ligue 1Montpellier
1,15

Blokkeringer / 90

Ligue 1Montpellier
0,49

Vunne dueller

Ligue 1Montpellier
52,9 %

Pasningspresisjon

Ligue 1Montpellier
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Montpellier · Defender

Spilletid

Kamper
35
Fra start
29
Minutter
2 580
Innbytter
6
Byttet ut
6
På benken
9
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
1
Målgivende
3
Skudd
5
Skudd på mål
2
Pasninger
1 020
Nøkkelpasninger
19
Driblinger
32
Vellykkede driblinger
17
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
46
Blokkeringer
14
Brudd
33
Dueller
187
Vunne dueller
99
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
19
Frispark begått
26
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 9 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Saint Etienne
    667 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Ligue 1Saint Etienne
2,02

Brudd / 90

Ligue 1Saint Etienne
0,94

Blokkeringer / 90

Ligue 1Saint Etienne
0,94

Vunne dueller

Ligue 1Saint Etienne
61 %

Pasningspresisjon

Ligue 1Saint Etienne
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Saint Etienne · Defender

Spilletid

Kamper
9
Fra start
8
Minutter
667
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,79

Angrep

Mål
0
Pasninger
439
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
15
Blokkeringer
7
Brudd
7
Dueller
41
Vunne dueller
25
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
9
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 8 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueGuimaraes
    695 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueGuimaraes
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueGuimaraes
0,13

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueGuimaraes
0

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueGuimaraes
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueGuimaraes
65 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Guimaraes · Defender

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
695
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,47

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
79
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
65 %
Blokkeringer
0
Brudd
1

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
0
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

7 registrert
  1. →Montpellier → Neftchi Bakusøn 10. august 2025Permanent overgang
  2. →Montpellier → Neftchi Bakulør 9. august 2025Fri overgang
  3. →Montpellier → Neftchi Bakufre 8. august 2025Fri overgang
  4. →Guimaraes → Montpellierlør 1. juli 2023€ 1.3M
  5. →Guimaraes → Montpellierfre 1. juli 2022Lån
  6. →Guimaraes → Saint Etienneman 31. januar 2022Lån
  7. →St. Truiden → Guimaraestor 21. januar 2016Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

99 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
10. mai · Montpellier–Paris Saint GermainLigue 1 · 2024-25––
4. mai · Montpellier–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2024-25––
27. april · Montpellier–ReimsLigue 1 · 2024-25456.7
19. april · Montpellier–MarseilleLigue 1 · 2024-25––
13. april · Montpellier–AngersLigue 1 · 2024-25––
6. april · Montpellier–Le HavreLigue 1 · 2024-25566.5
30. mars · Montpellier–AuxerreLigue 1 · 2024-25906.6
16. mars · Montpellier–Saint EtienneLigue 1 · 2024-25606.6
8. mars · Montpellier–LilleLigue 1 · 2024-25856.9
2. mars · Montpellier–RennesLigue 1 · 2024-25––
23. februar · Montpellier–NiceLigue 1 · 2024-25186.3
16. februar · Montpellier–LyonLigue 1 · 2024-25––
9. februar · Montpellier–StrasbourgLigue 1 · 2024-25––
15. desember · Montpellier–NiceLigue 1 · 2024-25––
8. desember · Montpellier–LensLigue 1 · 2024-25––
1. desember · Montpellier–LilleLigue 1 · 2024-25––
23. november · Montpellier–Saint EtienneLigue 1 · 2024-25––
10. november · Montpellier–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2024-25––
3. november · Montpellier–Le HavreLigue 1 · 2024-25906.7
27. oktober · Montpellier–ToulouseLigue 1 · 2024-25906.5
20. oktober · Montpellier–MarseilleLigue 1 · 2024-25866.2
6. oktober · Montpellier–ReimsLigue 1 · 2024-25905.9
28. september · Montpellier–MonacoLigue 1 · 2024-25456.2
22. september · Montpellier–AuxerreLigue 1 · 2024-25907.21
15. september · Montpellier–RennesLigue 1 · 2024-25906.5
31. august · Montpellier–NantesLigue 1 · 2024-25906.5
23. august · Montpellier–Paris Saint GermainLigue 1 · 2024-25905.7
18. august · Montpellier–StrasbourgLigue 1 · 2024-25906.3
19. mai · Montpellier–LensLigue 1 · 2023-24––
12. mai · Montpellier–MonacoLigue 1 · 2023-24––
3. mai · Montpellier–ToulouseLigue 1 · 2023-24––
7. april · Montpellier–LorientLigue 1 · 2023-24––
17. mars · Montpellier–Paris Saint GermainLigue 1 · 2023-24206.2
25. februar · Montpellier–MarseilleLigue 1 · 2023-24906.2
18. februar · Montpellier–MetzLigue 1 · 2023-24156.7
11. februar · Montpellier–LyonLigue 1 · 2023-24––
20. desember · Montpellier–MarseilleLigue 1 · 2023-24306.6
17. desember · Montpellier–MetzLigue 1 · 2023-24––
8. desember · Montpellier–LensLigue 1 · 2023-24206.3
3. desember · Montpellier–MonacoLigue 1 · 2023-24616.2
29. november · Montpellier–Clermont FootLigue 1 · 2023-24907.3
26. november · Montpellier–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2023-24906.5
10. november · Montpellier–NiceLigue 1 · 2023-24907.9
3. november · Montpellier–Paris Saint GermainLigue 1 · 2023-24906.2
29. oktober · Montpellier–ToulouseLigue 1 · 2023-24907.2
22. oktober · Montpellier–NantesLigue 1 · 2023-24906.9
1. oktober · Montpellier–LorientLigue 1 · 2023-24647.3
24. september · Montpellier–RennesLigue 1 · 2023-24906.9
17. september · Montpellier–StrasbourgLigue 1 · 2023-24907.31
3. september · Montpellier–LilleLigue 1 · 2023-24906.9
27. august · Montpellier–ReimsLigue 1 · 2023-24907.2
19. august · Montpellier–LyonLigue 1 · 2023-24906.9
13. august · Montpellier–Le HavreLigue 1 · 2023-24906.5
3. juni · Montpellier–ReimsLigue 1 · 2022-23906.0
27. mai · Montpellier–NiceLigue 1 · 2022-23906.3
20. mai · Montpellier–NantesLigue 1 · 2022-23907.61
14. mai · Montpellier–LorientLigue 1 · 2022-23186.7
7. mai · Montpellier–LyonLigue 1 · 2022-23905.9
30. april · Montpellier–MonacoLigue 1 · 2022-23906.7
23. april · Montpellier–RennesLigue 1 · 2022-23907.2
16. april · Montpellier–LilleLigue 1 · 2022-23906.9
9. april · Montpellier–ToulouseLigue 1 · 2022-23906.5
31. mars · Montpellier–MarseilleLigue 1 · 2022-23456.3
19. mars · Montpellier–Clermont FootLigue 1 · 2022-23907.21
12. mars · Montpellier–AjaccioLigue 1 · 2022-23906.9
5. mars · Montpellier–AngersLigue 1 · 2022-23907.0
25. februar · Montpellier–LensLigue 1 · 2022-23906.6
19. februar · Montpellier–Estac TroyesLigue 1 · 2022-23907.7
12. februar · Montpellier–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2022-23907.3
5. februar · Montpellier–StrasbourgLigue 1 · 2022-23106.9
1. februar · Montpellier–Paris Saint GermainLigue 1 · 2022-23856.5
29. januar · Montpellier–AuxerreLigue 1 · 2022-23175.6
15. januar · Montpellier–NantesLigue 1 · 2022-234–
11. januar · Montpellier–NiceLigue 1 · 2022-23906.2
2. januar · Montpellier–MarseilleLigue 1 · 2022-23786.6
29. desember · Montpellier–LorientLigue 1 · 2022-23906.7
13. november · Montpellier–ReimsLigue 1 · 2022-23906.2
6. november · Montpellier–Clermont FootLigue 1 · 2022-23906.5
30. oktober · Montpellier–RennesLigue 1 · 2022-23906.6
22. oktober · Montpellier–LyonLigue 1 · 2022-23––
15. oktober · Montpellier–LensLigue 1 · 2022-23––
9. oktober · Montpellier–MonacoLigue 1 · 2022-2386.7
2. oktober · Montpellier–ToulouseLigue 1 · 2022-23287.3
17. september · Montpellier–StrasbourgLigue 1 · 2022-23––
11. september · Montpellier–AngersLigue 1 · 2022-23736.5
4. september · Montpellier–LilleLigue 1 · 2022-23907.3
31. august · Montpellier–AjaccioLigue 1 · 2022-23676.9
28. august · Montpellier–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2022-23908.22
21. august · Montpellier–AuxerreLigue 1 · 2022-23766.7
13. august · Montpellier–Paris Saint GermainLigue 1 · 2022-23905.9
7. august · Montpellier–Estac TroyesLigue 1 · 2022-23905.9
29. mai · Saint Etienne–AuxerreLigue 1 · 2021-22586.5
26. mai · Saint Etienne–AuxerreLigue 1 · 2021-22546.9
21. mai · Saint Etienne–NantesLigue 1 · 2021-22907.2
14. mai · Saint Etienne–ReimsLigue 1 · 2021-22266.9
18. mars · Saint Etienne–Estac TroyesLigue 1 · 2021-22116.5
11. mars · Saint Etienne–LilleLigue 1 · 2021-22907.0
6. mars · Saint Etienne–MetzLigue 1 · 2021-22907.2
26. februar · Saint Etienne–Paris Saint GermainLigue 1 · 2021-22906.7
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 5 tilgjengelige sesonger, 5 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.