Portrett av Hamza Mendyl
Spillerprofil · komplett datakort

Hamza Mendyl

Også registrert som H. Mendyl

ForsvarTilgjengelig
Født21. oktober 1997 · 29 årNasjonalitetMarokkoHøyde179 cmVekt73 kg
70Kamper
3 311Minutter
1Mål
1Målgivende
0,05Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Lite datagrunnlagForrige sesong 2020-21Lite datagrunnlag
Taklinger / 90
02,3
–1,84
Vunne dueller
0100
–33,3 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.3Metz7.1Stade B6.3Nantes7.0Bordeau6.4Monaco6.6Paris S6.9Toulous6.6Bayer L6.6SC Frei6.2Arminia
  1. Monaco6.4 vurdering
    22. feb. 2020 · 90 min
  2. Paris Saint Germain6.6 vurdering
    29. feb. 2020 · 90 min
  3. Toulouse6.9 vurdering
    7. mars 2020 · 90 min
  4. Bayer Leverkusen6.6 vurdering
    6. des. 2020 · 11 min
  5. SC Freiburg6.6 vurdering
    16. des. 2020 · 17 min
  6. Arminia Bielefeld6.2 vurdering
    19. des. 2020 · 70 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,13MINUTTER112016-171 4402019-20
  1. 2016-170,00 målpoeng / 90
    11 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2019-200,13 målpoeng / 90
    1 440 min · 1 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-171 kamper · 11 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2017-1812 kamper · 851 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 2018-1915 kamper · 911 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 2019-2018 kamper · 1 440 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,13/90
  • 2020-213 kamper · 98 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2025-262 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

8 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Aris Thessalonikis logoConference LeagueKlubb · Aris Thessalonikis · 2025-26–
Kamper
2
Minutter
–
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 2 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueAris Thessalonikis
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueAris Thessalonikis
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueAris Thessalonikis
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueAris Thessalonikis
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueAris Thessalonikis
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueAris Thessalonikis
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Aris Thessalonikis · Defender

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Røde kort
0
2020-211 turnering · 3 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Bundesliga.

Registrert spilletid

  • BundesligaFC Schalke 04
    98 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

BundesligaFC Schalke 04
1,84

Brudd / 90

BundesligaFC Schalke 04
–

Blokkeringer / 90

BundesligaFC Schalke 04
–

Vunne dueller

BundesligaFC Schalke 04
33,3 %

Pasningspresisjon

BundesligaFC Schalke 04
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Bundesliga
  • Klubb · FC Schalke 04 · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
1
Minutter
98
Innbytter
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,57

Angrep

Skudd
1
Pasninger
25
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Dueller
15
Vunne dueller
5
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
2
Gule kort
1
Røde kort
0
2019-201 turnering · 18 kamper · 1 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Dijon
    1 440 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Ligue 1Dijon
3,13

Brudd / 90

Ligue 1Dijon
1,44

Blokkeringer / 90

Ligue 1Dijon
0,25

Vunne dueller

Ligue 1Dijon
47,3 %

Pasningspresisjon

Ligue 1Dijon
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Dijon · Defender

Spilletid

Kamper
18
Fra start
17
Minutter
1 440
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
7
Skudd på mål
1
Pasninger
653
Nøkkelpasninger
8
Driblinger
48
Vellykkede driblinger
21
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
50
Blokkeringer
4
Brudd
23
Dueller
169
Vunne dueller
80
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
24
Gule kort
7
Røde kort
1
2018-192 turneringer · 15 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Bundesliga.

Spilletid fordelt på turneringer

  • BundesligaFC Schalke 04
    544 min · 59,7 %
  • UEFA Champions LeagueFC Schalke 04
    367 min · 40,3 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

BundesligaFC Schalke 04
2,81
UEFA Champions LeagueFC Schalke 04
0,98

Brudd / 90

BundesligaFC Schalke 04
1,32
UEFA Champions LeagueFC Schalke 04
2,21

Blokkeringer / 90

BundesligaFC Schalke 04
0,33
UEFA Champions LeagueFC Schalke 04
0,25

Vunne dueller

BundesligaFC Schalke 04
47,1 %
UEFA Champions LeagueFC Schalke 04
50 %

Pasningspresisjon

BundesligaFC Schalke 04
–
UEFA Champions LeagueFC Schalke 04
69 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Bundesliga
  • Klubb · FC Schalke 04 · Defender

Spilletid

Kamper
9
Fra start
8
Minutter
544
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,57

Angrep

Skudd
2
Skudd på mål
2
Pasninger
197
Driblinger
10
Vellykkede driblinger
7
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
17
Blokkeringer
2
Brudd
8
Dueller
70
Vunne dueller
33
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
11
Gule kort
5
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Schalke 04 · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
5
Minutter
367
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,57

Angrep

Skudd
3
Skudd på mål
0
Pasninger
93
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
7
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
69 %
Taklinger
4
Blokkeringer
1
Brudd
9
Dueller
28
Vunne dueller
14

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
3
Gule kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 12 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Lille
    851 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Ligue 1Lille
2,01

Brudd / 90

Ligue 1Lille
1,8

Blokkeringer / 90

Ligue 1Lille
–

Vunne dueller

Ligue 1Lille
49,4 %

Pasningspresisjon

Ligue 1Lille
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Lille · Defender

Spilletid

Kamper
12
Fra start
11
Minutter
851
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,49

Angrep

Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
306
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
24
Vellykkede driblinger
12
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
19
Brudd
17
Dueller
81
Vunne dueller
40
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
11
Gule kort
2
Røde kort
1
2016-172 turneringer · 1 kamp · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Ligue 1.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Lille
    11 min · 100 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueLille
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

Ligue 1Lille
–
UEFA Europa LeagueLille
–

Brudd / 90

Ligue 1Lille
8,18
UEFA Europa LeagueLille
–

Blokkeringer / 90

Ligue 1Lille
–
UEFA Europa LeagueLille
–

Vunne dueller

Ligue 1Lille
100 %
UEFA Europa LeagueLille
–

Pasningspresisjon

Ligue 1Lille
–
UEFA Europa LeagueLille
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Lille · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
11
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Pasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Brudd
1
Dueller
1
Vunne dueller
1
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Lille · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

8 registrert
  1. →Aris Thessalonikis → Volos NFCons 1. juli 2026Fri overgang
  2. →Aris Thessalonikis → Volos NFCtir 30. juni 2026Fri overgang
  3. →OH Leuven → Aris Thessalonikistor 16. januar 2025Fri overgang
  4. →Gaziantep FK → OH Leuventir 5. juli 2022Fri overgang
  5. →FC Schalke 04 → Gaziantep FKlør 24. juli 2021Lån
  6. →Dijon → FC Schalke 04ons 1. juli 2020Ikke oppgitt
  7. →FC Schalke 04 → Dijonons 21. august 2019Lån
  8. →Lille → FC Schalke 04fre 17. august 2018Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

68 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
13. mars · FC Schalke 04–VfL WolfsburgBundesliga · 2020-21––
27. februar · FC Schalke 04–VfB StuttgartBundesliga · 2020-21––
20. februar · FC Schalke 04–Borussia DortmundBundesliga · 2020-21––
13. februar · FC Schalke 04–Union BerlinBundesliga · 2020-21––
6. februar · FC Schalke 04–RB LeipzigBundesliga · 2020-21––
30. januar · FC Schalke 04–Werder BremenBundesliga · 2020-21––
24. januar · FC Schalke 04–Bayern MünchenBundesliga · 2020-21––
20. januar · FC Schalke 04–1. FC KölnBundesliga · 2020-21––
17. januar · FC Schalke 04–Eintracht FrankfurtBundesliga · 2020-21––
9. januar · FC Schalke 04–1899 HoffenheimBundesliga · 2020-21––
2. januar · FC Schalke 04–Hertha BSCBundesliga · 2020-21––
19. desember · FC Schalke 04–Arminia BielefeldBundesliga · 2020-21706.2
16. desember · FC Schalke 04–SC FreiburgBundesliga · 2020-21176.6
13. desember · FC Schalke 04–FC AugsburgBundesliga · 2020-21––
6. desember · FC Schalke 04–Bayer LeverkusenBundesliga · 2020-21116.6
28. november · FC Schalke 04–Borussia MönchengladbachBundesliga · 2020-21––
30. oktober · FC Schalke 04–VfB StuttgartBundesliga · 2020-21––
24. oktober · FC Schalke 04–Borussia DortmundBundesliga · 2020-21––
18. oktober · FC Schalke 04–Union BerlinBundesliga · 2020-21––
3. oktober · FC Schalke 04–RB LeipzigBundesliga · 2020-21––
26. september · FC Schalke 04–Werder BremenBundesliga · 2020-21––
18. september · FC Schalke 04–Bayern MünchenBundesliga · 2020-21––
7. mars · Dijon–ToulouseLigue 1 · 2019-20906.91
29. februar · Dijon–Paris Saint GermainLigue 1 · 2019-20906.6
22. februar · Dijon–MonacoLigue 1 · 2019-20906.4
15. februar · Dijon–BordeauxLigue 1 · 2019-20907.0
8. februar · Dijon–NantesLigue 1 · 2019-20906.3
1. februar · Dijon–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2019-20907.1
12. januar · Dijon–LilleLigue 1 · 2019-2021–
21. desember · Dijon–MetzLigue 1 · 2019-20906.3
4. desember · Dijon–MontpellierLigue 1 · 2019-20906.4
9. november · Dijon–MonacoLigue 1 · 2019-20897.2
1. november · Dijon–Paris Saint GermainLigue 1 · 2019-20576.9
26. oktober · Dijon–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2019-20906.8
5. oktober · Dijon–StrasbourgLigue 1 · 2019-20907.0
28. september · Dijon–ReimsLigue 1 · 2019-20906.3
24. september · Dijon–MarseilleLigue 1 · 2019-20907.3
21. september · Dijon–NiceLigue 1 · 2019-20906.6
14. september · Dijon–NimesLigue 1 · 2019-20896.7
31. august · Dijon–AngersLigue 1 · 2019-20146.6
12. mars · FC Schalke 04–Manchester CityChampions League · 2018-19166.2
2. mars · FC Schalke 04–Fortuna DüsseldorfBundesliga · 2018-19906.2
20. februar · FC Schalke 04–Manchester CityChampions League · 2018-19656.8
11. desember · FC Schalke 04–LokomotivChampions League · 2018-19166.6
8. desember · FC Schalke 04–Borussia DortmundBundesliga · 2018-19536.3
1. desember · FC Schalke 04–1899 HoffenheimBundesliga · 2018-1946.4
28. november · FC Schalke 04–FC PortoChampions League · 2018-19905.9
28. oktober · FC Schalke 04–RB LeipzigBundesliga · 2018-19576.4
24. oktober · FC Schalke 04–GalatasarayChampions League · 2018-19906.8
20. oktober · FC Schalke 04–Werder BremenBundesliga · 2018-19456.2
6. oktober · FC Schalke 04–Fortuna DüsseldorfBundesliga · 2018-19907.0
3. oktober · FC Schalke 04–LokomotivChampions League · 2018-19906.9
29. september · FC Schalke 04–FSV Mainz 05Bundesliga · 2018-19907.4
25. september · FC Schalke 04–SC FreiburgBundesliga · 2018-19907.1
15. september · FC Schalke 04–Borussia MönchengladbachBundesliga · 2018-19256.5
12. mai · Lille–DijonLigue 1 · 2017-18906.3
6. mai · Lille–ToulouseLigue 1 · 2017-18906.3
28. april · Lille–MetzLigue 1 · 2017-18907.0
21. april · Lille–MarseilleLigue 1 · 2017-18905.7
14. april · Lille–GuingampLigue 1 · 2017-18906.6
7. april · Lille–BordeauxLigue 1 · 2017-18906.5
3. februar · Lille–Paris Saint GermainLigue 1 · 2017-18576.6
28. januar · Lille–StrasbourgLigue 1 · 2017-183–
17. januar · Lille–RennesLigue 1 · 2017-18906.6
13. januar · Lille–CaenLigue 1 · 2017-18316.8
20. desember · Lille–NiceLigue 1 · 2017-18906.7
21. oktober · Lille–RennesLigue 1 · 2017-18406.5
18. februar · Lille–CaenLigue 1 · 2016-17116.6
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 7 tilgjengelige sesonger, 9 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Hamza Mendyl: statistikk, kamper og karriere | Coro