Portrett av Ivan Mesík
Spillerprofil · komplett datakort

Ivan Mesík

ForsvarTilgjengelig
Født1. juni 2001 · 25 årNasjonalitetSlovakiaHøyde186 cmVekt75 kg
52Kamper
2 180Minutter
1Mål
1Målgivende
0,08Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2024-25Lite datagrunnlag
Taklinger / 90
02,4
21,1

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.9Strømsg6.9Lillest7.2Kristia6.6Sarpsbo6.7Sandefj6.9Kristia6.9Sloveni7.2Sloveni6.6Faroe I7.5Moldova
  1. Sandefjord6.7 vurdering
    10. sep. 2022 · 12 min
  2. Kristiansund BK6.9 vurdering
    9. okt. 2022 · 13 min
  3. Slovenia6.9 vurdering
    20. mars 2025 · 45 min
  4. Slovenia7.2 vurdering
    23. mars 2025 · 118 min
  5. Faroe Islands6.6 vurdering
    2. okt. 2026 · 90 min
  6. Moldova7.5 vurdering
    6. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,080,000,000,50MINUTTER3002019-201 127202141020221632024-251802026-27
  1. 2019-200,00 målpoeng / 90
    300 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 20210,08 målpoeng / 90
    1 127 min · 1 mål · 0 målgivende
  3. 20220,00 målpoeng / 90
    410 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2024-250,00 målpoeng / 90
    163 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2026-270,50 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2019-203 kamper · 300 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 202114 kamper · 1 127 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,08/90
  • 202210 kamper · 410 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20240 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-252 kamper · 163 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2026-272 kamper · 180 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,50/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

9 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

3 turneringer
Flagg: SlovakiaNations LeagueLandslag · Slovakia · 2026-277.01
Kamper
2
Minutter
180
Mål
0
Målgivende
1
Pasning %
86.02150537634408
Odd logoEliteserienKlubb · Odd · 20226.59
Kamper
10
Minutter
410
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Odd logoNM CupenKlubb · Odd · 2022–
Kamper
0
Minutter
0
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 2 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueSlovakia
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
2

Brudd / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
–

Blokkeringer / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
–

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueSlovakia
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueSlovakia
86 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Slovakia · D

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Kaptein
Nei
Vurdering
7,01

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
4
Skudd på mål
2
Pasninger
93
Nøkkelpasninger
2
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
86 %
Taklinger
4
Vunne dueller
9

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 2 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueSlovakia
    163 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
1,1

Brudd / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
–

Blokkeringer / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
–

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueSlovakia
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueSlovakia
89,6 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Slovakia · D

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
163
Kaptein
Nei
Vurdering
7,12

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
164
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
89,6 %
Taklinger
2
Vunne dueller
7

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20241 turnering · 0 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeSlovakia
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
–

Brudd / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
–

Blokkeringer / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
–

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Slovakia · Defender · nr. 3

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
3
Kamper
0
Fra start
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
5
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20222 turneringer · 10 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Eliteserien.

Spilletid fordelt på turneringer

  • EliteserienOdd
    410 min · 100 %
  • NM CupenOdd
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

EliteserienOdd
0,66
NM CupenOdd
–

Brudd / 90

EliteserienOdd
1,1
NM CupenOdd
–

Blokkeringer / 90

EliteserienOdd
0,88
NM CupenOdd
–

Vunne dueller

EliteserienOdd
38,1 %
NM CupenOdd
–

Pasningspresisjon

EliteserienOdd
–
NM CupenOdd
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Eliteserien
  • Klubb · Odd · Defender

Spilletid

Kamper
10
Fra start
5
Minutter
410
Innbytter
5
Byttet ut
3
På benken
24
Kaptein
Nei
Vurdering
6,59

Angrep

Mål
0
Pasninger
210
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Blokkeringer
4
Brudd
5
Dueller
21
Vunne dueller
8
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
5
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · NM Cupen
  • Klubb · Odd · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20212 turneringer · 14 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Eliteserien.

Spilletid fordelt på turneringer

  • EliteserienStabæk
    1 007 min · 89,4 %
  • NM CupenOdd · Stabæk
    120 min · 10,6 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

EliteserienStabæk
1,61
NM CupenOdd · Stabæk
–

Brudd / 90

EliteserienStabæk
0,71
NM CupenOdd · Stabæk
–

Blokkeringer / 90

EliteserienStabæk
0,89
NM CupenOdd · Stabæk
–

Vunne dueller

EliteserienStabæk
49,3 %
NM CupenOdd · Stabæk
–

Pasningspresisjon

EliteserienStabæk
–
NM CupenOdd · Stabæk
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Eliteserien
  • Klubb · Stabæk · Defender

Spilletid

Kamper
12
Fra start
11
Minutter
1 007
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,74

Angrep

Mål
1
Skudd
5
Skudd på mål
1
Pasninger
570
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
18
Blokkeringer
10
Brudd
8
Dueller
67
Vunne dueller
33
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
12
Gule kort
4
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · NM Cupen
  • Klubb · Odd · Defender
  • Klubb · Stabæk · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
120
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueSpartak Trnava
    300 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSpartak Trnava
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueSpartak Trnava
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueSpartak Trnava
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSpartak Trnava
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSpartak Trnava
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Spartak Trnava · Defender

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
300
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

7 registrert
  1. →Pescara → Heraclesman 24. juni 2024Ikke oppgitt
  2. →FC Nordsjaelland → Pescarator 5. januar 2023Ikke oppgitt
  3. →Odd → FC Nordsjaellandsøn 1. januar 2023Ikke oppgitt
  4. →FC Nordsjaelland → Oddtor 3. mars 2022Lån
  5. →Stabæk → FC Nordsjaellandlør 1. januar 2022Ikke oppgitt
  6. →FC Nordsjaelland → Stabækons 1. september 2021Lån
  7. →Spartak Trnava → FC Nordsjaellandtir 28. januar 2020Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

52 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Landslag6. oktober · Slovakia–MoldovaNations League · 2026-27907.51
Landslag2. oktober · Slovakia–Faroe IslandsNations League · 2026-27906.6
Landslag29. september · Slovakia–KazakhstanNations League · 2026-270–
Landslag14. november · Slovakia–Northern IrelandVM-kvalifisering Europa · 2024––
Landslag13. oktober · Slovakia–LuxembourgVM-kvalifisering Europa · 2024––
Landslag10. oktober · Slovakia–Northern IrelandVM-kvalifisering Europa · 2024––
Landslag7. september · Slovakia–LuxembourgVM-kvalifisering Europa · 2024––
Landslag4. september · Slovakia–TysklandVM-kvalifisering Europa · 2024––
Landslag23. mars · Slovakia–SloveniaNations League · 2024-251187.2
Landslag20. mars · Slovakia–SloveniaNations League · 2024-25456.9
Landslag19. november · Slovakia–EstoniaNations League · 2024-25––
Klubb13. november · Odd–VikingEliteserien · 2022––
Klubb6. november · Odd–StrømsgodsetEliteserien · 2022––
Klubb30. oktober · Odd–LillestrømEliteserien · 2022––
Klubb22. oktober · Odd–VålerengaEliteserien · 2022––
Klubb15. oktober · Odd–TromsøEliteserien · 2022––
Klubb9. oktober · Odd–Kristiansund BKEliteserien · 2022136.9
Klubb2. oktober · Odd–HaugesundEliteserien · 2022––
Klubb17. september · Odd–HamKamEliteserien · 2022––
Klubb10. september · Odd–SandefjordEliteserien · 2022126.7
Klubb4. september · Odd–JervEliteserien · 2022––
Klubb28. august · Odd–ÅlesundEliteserien · 2022––
Klubb20. august · Odd–Sarpsborg 08 FFEliteserien · 2022216.6
Klubb6. august · Odd–Bodø/GlimtEliteserien · 2022––
Klubb30. juli · Odd–RosenborgEliteserien · 2022––
Klubb24. juli · Odd–Kristiansund BKEliteserien · 2022457.2
Klubb17. juli · Odd–LillestrømEliteserien · 2022906.9
Klubb9. juli · Odd–StrømsgodsetEliteserien · 2022866.9
Klubb2. juli · Odd–Bodø/GlimtEliteserien · 2022146.5
Klubb26. juni · Odd–VålerengaEliteserien · 2022––
Klubb19. juni · Odd–MoldeEliteserien · 2022––
Klubb28. mai · Odd–HamKamEliteserien · 2022––
Klubb25. mai · Odd–SandefjordEliteserien · 2022––
Klubb22. mai · Odd–JervEliteserien · 2022––
Klubb16. mai · Odd–HaugesundEliteserien · 2022––
Klubb11. mai · Odd–MoldeEliteserien · 2022906.2
Klubb7. mai · Odd–Sarpsborg 08 FFEliteserien · 2022146.3
Klubb23. april · Odd–ÅlesundEliteserien · 2022456.0
Klubb18. april · Odd–VikingEliteserien · 2022––
Klubb10. april · Odd–RosenborgEliteserien · 2022––
Klubb12. desember · Stabæk–OddEliteserien · 2021906.9
Klubb28. november · Stabæk–TromsøEliteserien · 2021907.2
Klubb21. november · Stabæk–Kristiansund BKEliteserien · 2021907.3
Klubb6. november · Stabæk–Sarpsborg 08 FFEliteserien · 2021906.3
Klubb31. oktober · Stabæk–HaugesundEliteserien · 2021907.2
Klubb27. oktober · Stabæk–LillestrømEliteserien · 2021906.5
Klubb23. oktober · Stabæk–MoldeEliteserien · 2021906.5
Klubb17. oktober · Stabæk–BrannEliteserien · 2021907.31
Klubb3. oktober · Stabæk–Bodø/GlimtEliteserien · 2021906.5
Klubb29. september · Stabæk–StrømsgodsetEliteserien · 2021906.3
Klubb26. september · Stabæk–SandefjordEliteserien · 2021907.0
Klubb11. september · Stabæk–VikingEliteserien · 2021176.7
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 6 tilgjengelige sesonger, 9 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Ivan Mesík: statistikk, kamper og karriere | Coro