Portrett av Barış Alper Yılmaz
Spillerprofil · komplett datakort

Barış Alper Yılmaz

AngrepTilgjengelig
Født23. mai 2000 · 26 årNasjonalitetTyrkiaHøyde186 cmVekt80 kg
50Kamper
2 937Minutter
2Mål
7Målgivende
0,28Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Målpoeng / 90
01
0,30,18
Skudd / 90
01,5
1,20,91
Skudd på mål
0100
0 %50 %
Vellykkede driblinger
0100
–48,3 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.5Atletic6.6Manches6.9Juventu7.2Juventu6.7Liverpo6.3Liverpo6.3Sportin5.6Barcelo6.3Lille7.1VfB Stu
  1. Liverpool6.7 vurdering
    10. mars 2026 · 89 min
  2. Liverpool6.3 vurdering
    18. mars 2026 · 90 min
  3. Sporting CP6.3 vurdering
    9. sep. 2026 · 90 min
  4. Barcelona5.6 vurdering
    13. okt. 2026 · 67 min
  5. Lille6.3 vurdering
    21. okt. 2026 · 75 min
  6. VfB Stuttgart7.1 vurdering
    3. nov. 2026 · 68 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,670,190,180,30MINUTTER5402023-249522024-259892025-263002026-27
  1. 2023-240,67 målpoeng / 90
    540 min · 0 mål · 4 målgivende
  2. 2024-250,19 målpoeng / 90
    952 min · 1 mål · 1 målgivende
  3. 2025-260,18 målpoeng / 90
    989 min · 1 mål · 1 målgivende
  4. 2026-270,30 målpoeng / 90
    300 min · 0 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2021-224 kamper · 132 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-2412 kamper · 540 min · 0 mål · 4 målgivende · 0,67/90
  • 2024-2511 kamper · 952 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,19/90
  • 2025-2612 kamper · 989 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,18/90
  • 2026-274 kamper · 300 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,30/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

8 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Galatasaray logoChampions LeagueKlubb · Galatasaray · 2026-276.31
Kamper
4
Minutter
300
Mål
0
Målgivende
1
Pasning %
73.33333333333333
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 4 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Champions League.

Registrert spilletid

  • Champions LeagueGalatasaray
    300 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Champions LeagueGalatasaray
0,3

Skudd / 90

Champions LeagueGalatasaray
1,2

Skudd på mål

Champions LeagueGalatasaray
0 %

Nøkkelpasninger / 90

Champions LeagueGalatasaray
1,5

Vellykkede driblinger

Champions LeagueGalatasaray
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Champions League
  • Klubb · Galatasaray · M

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
300
Kaptein
Nei
Vurdering
6,31

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
4
Skudd på mål
0
Pasninger
75
Nøkkelpasninger
5
Vellykkede driblinger
7

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
73,3 %
Taklinger
0
Vunne dueller
22

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2025-261 turnering · 12 kamper · 1 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueGalatasaray
    989 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueGalatasaray
0,18

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueGalatasaray
0,91

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueGalatasaray
50 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueGalatasaray
1,18

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueGalatasaray
48,3 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Galatasaray · Attacker · nr. 53

Spilletid

Draktnummer
53
Kamper
12
Fra start
11
Minutter
989
Innbytter
1
Byttet ut
6
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
10
Skudd på mål
5
Pasninger
247
Nøkkelpasninger
13
Driblinger
29
Vellykkede driblinger
14
Straffer vunnet
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
77 %
Taklinger
16
Brudd
2
Dueller
150
Vunne dueller
68
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
24
Frispark begått
16
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 11 kamper · – mål · 1 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueGalatasaray
    782 min · 82,1 %
  • UEFA Champions LeagueGalatasaray
    170 min · 17,9 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueGalatasaray
0,23
UEFA Champions LeagueGalatasaray
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueGalatasaray
2,3
UEFA Champions LeagueGalatasaray
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueGalatasaray
40 %
UEFA Champions LeagueGalatasaray
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueGalatasaray
2,19
UEFA Champions LeagueGalatasaray
0,53

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueGalatasaray
43,3 %
UEFA Champions LeagueGalatasaray
62,5 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Galatasaray · Forward

Spilletid

Kamper
9
Fra start
9
Minutter
782
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,18

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
20
Skudd på mål
8
Pasninger
275
Nøkkelpasninger
19
Driblinger
30
Vellykkede driblinger
13
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
17
Blokkeringer
1
Brudd
4
Dueller
134
Vunne dueller
71
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
16
Frispark begått
10
Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Galatasaray · Forward

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
170
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
57
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Blokkeringer
1
Brudd
1
Dueller
38
Vunne dueller
19
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
4
Gule kort
0
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 12 kamper · – mål · 4 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueGalatasaray
    360 min · 66,7 %
  • UEFA Europa LeagueGalatasaray
    180 min · 33,3 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueGalatasaray
–
UEFA Europa LeagueGalatasaray
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueGalatasaray
0,5
UEFA Europa LeagueGalatasaray
–

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueGalatasaray
–
UEFA Europa LeagueGalatasaray
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueGalatasaray
2,25
UEFA Europa LeagueGalatasaray
1

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueGalatasaray
45,5 %
UEFA Europa LeagueGalatasaray
33,3 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Galatasaray · Forward

Spilletid

Kamper
10
Fra start
7
Minutter
360
Innbytter
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,83

Angrep

Målgivende
3
Skudd
2
Pasninger
120
Nøkkelpasninger
9
Driblinger
11
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
6
Brudd
3
Dueller
69
Vunne dueller
30
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
11
Frispark begått
1
Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Galatasaray · Forward

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,55

Angrep

Målgivende
1
Pasninger
46
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
5
Brudd
1
Dueller
30
Vunne dueller
12
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
2
Gule kort
1
Røde kort
0
2021-222 turneringer · 4 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueGalatasaray
    87 min · 65,9 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueGalatasaray
    45 min · 34,1 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueGalatasaray
–
UEFA Champions LeagueGalatasaray
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueGalatasaray
–
UEFA Champions LeagueGalatasaray
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueGalatasaray
–
UEFA Champions LeagueGalatasaray
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueGalatasaray
1,03
UEFA Champions LeagueGalatasaray
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueGalatasaray
66,7 %
UEFA Champions LeagueGalatasaray
66,7 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Galatasaray · Forward

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
2
Minutter
87
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,50

Angrep

Pasninger
20
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Dueller
17
Vunne dueller
7
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
3
Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Galatasaray · Forward

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
45
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Pasninger
10
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
6
Vunne dueller
4
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

2 registrert
  1. →Keçiörengücü → Galatasarayfre 9. juli 2021Ikke oppgitt
  2. →Ankara Demirspor → Keçiörengücütor 10. september 2020Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

50 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
3. november · Galatasaray–VfB StuttgartChampions League · 2026-27687.1
1. november · Galatasaray–KonyasporSüper Lig · 2026––
21. oktober · Galatasaray–LilleChampions League · 2026-27756.31
13. oktober · Galatasaray–BarcelonaChampions League · 2026-27675.6
9. september · Galatasaray–Sporting CPChampions League · 2026-27906.3
18. mars · Galatasaray–LiverpoolChampions League · 2025-26906.3
10. mars · Galatasaray–LiverpoolChampions League · 2025-26896.7
25. februar · Galatasaray–JuventusChampions League · 2025-261207.211
17. februar · Galatasaray–JuventusChampions League · 2025-26776.9
28. januar · Galatasaray–Manchester CityChampions League · 2025-26686.6
21. januar · Galatasaray–Atletico MadridChampions League · 2025-26806.5
9. desember · Galatasaray–MonacoChampions League · 2025-26906.2
25. november · Galatasaray–Union St. GilloiseChampions League · 2025-26906.7
5. november · Galatasaray–AjaxChampions League · 2025-26456.9
22. oktober · Galatasaray–Bodø/GlimtChampions League · 2025-26656.7
30. september · Galatasaray–LiverpoolChampions League · 2025-26858.3
18. september · Galatasaray–Eintracht FrankfurtChampions League · 2025-26906.6
20. februar · Galatasaray–AZ AlkmaarEuropa League · 2024-25907.21
13. februar · Galatasaray–AZ AlkmaarEuropa League · 2024-25906.2
30. januar · Galatasaray–AjaxEuropa League · 2024-25896.7
21. januar · Galatasaray–Dynamo KyivEuropa League · 2024-25868.0
28. november · Galatasaray–AZ AlkmaarEuropa League · 2024-25866.9
7. november · Galatasaray–TottenhamEuropa League · 2024-25907.7
23. oktober · Galatasaray–IF ElfsborgEuropa League · 2024-25747.71
3. oktober · Galatasaray–Rīgas FSEuropa League · 2024-25907.5
25. september · Galatasaray–PAOKEuropa League · 2024-25876.6
27. august · Galatasaray–BSC Young BoysChampions League · 2024-25907.2
21. august · Galatasaray–BSC Young BoysChampions League · 2024-25806.7
22. februar · Galatasaray–Sparta PrahaEuropa League · 2023-24906.3
15. februar · Galatasaray–Sparta PrahaEuropa League · 2023-24906.91
12. desember · Galatasaray–FC KøbenhavnChampions League · 2023-24136.6
29. november · Galatasaray–Manchester UnitedChampions League · 2023-2486.5
8. november · Galatasaray–Bayern MünchenChampions League · 2023-24326.7
24. oktober · Galatasaray–Bayern MünchenChampions League · 2023-24156.2
3. oktober · Galatasaray–Manchester UnitedChampions League · 2023-24296.91
20. september · Galatasaray–FC KøbenhavnChampions League · 2023-24246.6
29. august · Galatasaray–MoldeChampions League · 2023-24186.3
23. august · Galatasaray–MoldeChampions League · 2023-24206.7
15. august · Galatasaray–Olimpija LjubljanaChampions League · 2023-24607.31
8. august · Galatasaray–Olimpija LjubljanaChampions League · 2023-24868.01
2. august · Galatasaray–FK Zalgiris VilniusChampions League · 2023-24797.5
17. mars · Galatasaray–BarcelonaEuropa League · 2021-22––
10. mars · Galatasaray–BarcelonaEuropa League · 2021-221–
9. desember · Galatasaray–LazioEuropa League · 2021-22––
25. november · Galatasaray–MarseilleEuropa League · 2021-22––
4. november · Galatasaray–LokomotivEuropa League · 2021-22196.2
21. oktober · Galatasaray–LokomotivEuropa League · 2021-22676.6
30. september · Galatasaray–MarseilleEuropa League · 2021-22––
28. juli · Galatasaray–PSV EindhovenChampions League · 2021-22456.6
21. juli · Galatasaray–PSV EindhovenChampions League · 2021-22––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 10 tilgjengelige sesonger, 18 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.