Portrett av Uğurcan Çakır
Spillerprofil · komplett datakort

Uğurcan Çakır

KeeperTilgjengelig
Født5. april 1996 · 30 årNasjonalitetTyrkiaHøyde191 cmVekt78 kg
38Kamper
2 738Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Keeperprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2026Lite datagrunnlag
Pasningspresisjon
0100
68,5 %86,1 %
Kampvurdering
510
6,397,60

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.9Atletic6.3Manches6.0Juventu6.6Juventu8.3Liverpo9.9Liverpo5.9Sportin6.6Barcelo6.6Lille7.6Konyasp
  1. Liverpool8.3 vurdering
    10. mars 2026 · 90 min
  2. Liverpool9.9 vurdering
    18. mars 2026 · 90 min
  3. Sporting CP5.9 vurdering
    9. sep. 2026 · 90 min
  4. Barcelona6.6 vurdering
    13. okt. 2026 · 90 min
  5. Lille6.6 vurdering
    21. okt. 2026 · 90 min
  6. Konyaspor7.6 vurdering
    1. nov. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,00MINUTTER2102024-251 0882025-269020262702026-27
  1. 2024-250,00 målpoeng / 90
    210 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2025-260,00 målpoeng / 90
    1 088 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 20260,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2026-270,00 målpoeng / 90
    270 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2019-203 kamper · 270 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 2021-224 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-239 kamper · 810 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 2024-256 kamper · 210 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-2612 kamper · 1 088 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20261 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2026-273 kamper · 270 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

10 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Galatasaray logoChampions LeagueKlubb · Galatasaray · 2026-276.39
Kamper
3
Minutter
270
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
68.50393700787401
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 3 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Champions League.

Registrert spilletid

  • Champions LeagueGalatasaray
    270 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Champions LeagueGalatasaray
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Champions LeagueGalatasaray
–

Pasningspresisjon

Champions LeagueGalatasaray
68,5 %

Kampvurdering

Champions LeagueGalatasaray
6,39

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Champions League
  • Klubb · Galatasaray · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
270
Kaptein
Nei
Vurdering
6,39

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
127
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
68,5 %
Taklinger
0
Vunne dueller
6

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20261 turnering · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Süper Lig.

Registrert spilletid

  • Süper LigGalatasaray
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Süper LigGalatasaray
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Süper LigGalatasaray
–

Pasningspresisjon

Süper LigGalatasaray
86,1 %

Kampvurdering

Süper LigGalatasaray
7,60

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Süper Lig
  • Klubb · Galatasaray · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Kaptein
Nei
Vurdering
7,60

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd på mål
0
Pasninger
36
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
86,1 %
Taklinger
0
Vunne dueller
1

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 12 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueGalatasaray
    1 088 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Champions LeagueGalatasaray
4,14

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Champions LeagueGalatasaray
1,65

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueGalatasaray
67 %

Kampvurdering

UEFA Champions LeagueGalatasaray
7,40

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Galatasaray · Goalkeeper · nr. 1

Spilletid

Draktnummer
1
Kamper
12
Fra start
12
Minutter
1 088
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,40

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
467
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
67 %
Taklinger
1
Dueller
11
Vunne dueller
10
Redninger
50
Baklengsmål
20

Disiplin

Frispark vunnet
7
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 6 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueTrabzonspor
    210 min · –
  • UEFA Europa LeagueTrabzonspor
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueTrabzonspor
4,71
UEFA Europa LeagueTrabzonspor
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa Conference LeagueTrabzonspor
0,43
UEFA Europa LeagueTrabzonspor
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueTrabzonspor
–
UEFA Europa LeagueTrabzonspor
–

Kampvurdering

UEFA Europa Conference LeagueTrabzonspor
7,60
UEFA Europa LeagueTrabzonspor
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Trabzonspor · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
210
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,60

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
73
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
1
Vunne dueller
1
Redninger
11
Baklengsmål
1

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Trabzonspor · Goalkeeper

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2022-233 turneringer · 9 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueTrabzonspor
    450 min · 55,6 %
  • UEFA Champions LeagueTrabzonspor
    180 min · 22,2 %
  • UEFA Europa Conference LeagueTrabzonspor
    180 min · 22,2 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueTrabzonspor
2,6
UEFA Champions LeagueTrabzonspor
1,5
UEFA Europa Conference LeagueTrabzonspor
2,5

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueTrabzonspor
1,2
UEFA Champions LeagueTrabzonspor
1
UEFA Europa Conference LeagueTrabzonspor
1

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueTrabzonspor
–
UEFA Champions LeagueTrabzonspor
–
UEFA Europa Conference LeagueTrabzonspor
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueTrabzonspor
6,76
UEFA Champions LeagueTrabzonspor
6,70
UEFA Europa Conference LeagueTrabzonspor
7,00

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Trabzonspor · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
450
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,76

Angrep

Pasninger
185
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
2
Vunne dueller
2
Redninger
13
Baklengsmål
6

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Trabzonspor · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Pasninger
48
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Redninger
3
Baklengsmål
2

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Trabzonspor · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Pasninger
52
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Redninger
5
Baklengsmål
2

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 4 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueTrabzonspor
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueTrabzonspor
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa Conference LeagueTrabzonspor
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueTrabzonspor
–

Kampvurdering

UEFA Europa Conference LeagueTrabzonspor
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Trabzonspor · Goalkeeper

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 3 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueTrabzonspor
    270 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueTrabzonspor
1,67

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueTrabzonspor
1,67

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueTrabzonspor
66 %

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueTrabzonspor
6,67

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Trabzonspor · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
270
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,67

Angrep

Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
56
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
66 %
Blokkeringer
0
Brudd
0
Redninger
5
Baklengsmål
5

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
0
Gule kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

4 registrert
  1. →Trabzonspor → Galatasaraytir 2. september 2025Permanent overgang
  2. →Trabzonspor → Galatasaraysøn 31. august 2025Permanent overgang
  3. →1461 Trabzon → Trabzonsporfre 1. juli 2016Ikke oppgitt
  4. →Trabzonspor → 1461 Trabzonfre 15. januar 2016Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb

31 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
1. november · Galatasaray–KonyasporSüper Lig · 2026907.6
21. oktober · Galatasaray–LilleChampions League · 2026-27906.6
13. oktober · Galatasaray–BarcelonaChampions League · 2026-27906.6
9. september · Galatasaray–Sporting CPChampions League · 2026-27905.9
18. mars · Galatasaray–LiverpoolChampions League · 2025-26909.9
10. mars · Galatasaray–LiverpoolChampions League · 2025-26908.3
25. februar · Galatasaray–JuventusChampions League · 2025-261206.6
17. februar · Galatasaray–JuventusChampions League · 2025-26906.0
28. januar · Galatasaray–Manchester CityChampions League · 2025-26906.3
21. januar · Galatasaray–Atletico MadridChampions League · 2025-26907.9
9. desember · Galatasaray–MonacoChampions League · 2025-26688.3
25. november · Galatasaray–Union St. GilloiseChampions League · 2025-26906.9
5. november · Galatasaray–AjaxChampions League · 2025-26907.2
22. oktober · Galatasaray–Bodø/GlimtChampions League · 2025-26907.2
30. september · Galatasaray–LiverpoolChampions League · 2025-26908.3
18. september · Galatasaray–Eintracht FrankfurtChampions League · 2025-26905.9
29. august · Trabzonspor–FC ST. GallenConference League · 2024-251207.5
22. august · Trabzonspor–FC ST. GallenConference League · 2024-25907.9
23. februar · Trabzonspor–FC Basel 1893Conference League · 2022-23906.7
16. februar · Trabzonspor–FC Basel 1893Conference League · 2022-23907.2
3. november · Trabzonspor–Ferencvarosi TCEuropa League · 2022-23907.0
27. oktober · Trabzonspor–FK Crvena ZvezdaEuropa League · 2022-23906.3
13. oktober · Trabzonspor–MonacoEuropa League · 2022-23907.7
6. oktober · Trabzonspor–MonacoEuropa League · 2022-23906.3
15. september · Trabzonspor–FK Crvena ZvezdaEuropa League · 2022-23906.6
8. september · Trabzonspor–Ferencvarosi TCEuropa League · 2022-23––
24. august · Trabzonspor–FC KøbenhavnChampions League · 2022-23907.3
16. august · Trabzonspor–FC KøbenhavnChampions League · 2022-23906.3
24. oktober · Trabzonspor–FC KrasnodarEuropa League · 2019-20906.1
3. oktober · Trabzonspor–FC Basel 1893Europa League · 2019-20906.0
19. september · Trabzonspor–GetafeEuropa League · 2019-20907.8
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 10 tilgjengelige sesonger, 20 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Uğurcan Çakır: statistikk, kamper og karriere | Coro