Portrett av Marko Arnautović
Spillerprofil · komplett datakort

Marko Arnautović

AngrepTilgjengelig
Født19. april 1989 · 37 årNasjonalitetØsterrikeHøyde192 cmVekt83 kg
251Kamper
13 768Minutter
65Mål
25Målgivende
0,59Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Lite datagrunnlagForrige sesong 2026Lite datagrunnlag
Målpoeng / 90
01
00
Skudd / 90
01
–0

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.7SC Brag6.7Lille6.2FCSB6.6Sturm G7.0Malmo F6.7Celta V6.7Lille6.7Lille6.5FC Luga6.5OFK Beo
  1. Malmo FF7.0 vurdering
    22. jan. 2026 · 75 min
  2. Celta Vigo6.7 vurdering
    29. jan. 2026 · 79 min
  3. Lille6.7 vurdering
    19. feb. 2026 · 26 min
  4. Lille6.7 vurdering
    26. feb. 2026 · 75 min
  5. FC Lugano6.5 vurdering
    15. okt. 2026 · 9 min
  6. OFK Beograd6.5 vurdering
    24. okt. 2026 · 11 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,360,660,630,500,581,200,850,380,000,00MINUTTER2 7252016-172 3232017-182 0002018-192 7062021-221 5402022-239732023-247432024-257132025-2611202692026-27
  1. 2022-230,58 målpoeng / 90
    1 540 min · 10 mål · 0 målgivende
  2. 2023-241,20 målpoeng / 90
    973 min · 7 mål · 6 målgivende
  3. 2024-250,85 målpoeng / 90
    743 min · 5 mål · 2 målgivende
  4. 2025-260,38 målpoeng / 90
    713 min · 2 mål · 1 målgivende
  5. 20260,00 målpoeng / 90
    11 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2026-270,00 målpoeng / 90
    9 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-1732 kamper · 2 725 min · 6 mål · 5 målgivende · 0,36/90
  • 2017-1831 kamper · 2 323 min · 11 mål · 6 målgivende · 0,66/90
  • 2018-1928 kamper · 2 000 min · 10 mål · 4 målgivende · 0,63/90
  • 2021-2233 kamper · 2 706 min · 14 mål · 1 målgivende · 0,50/90
  • 2022-2321 kamper · 1 540 min · 10 mål · 0 målgivende · 0,58/90
  • 2023-2431 kamper · 973 min · 7 mål · 6 målgivende · 1,20/90
  • 2024-2525 kamper · 743 min · 5 mål · 2 målgivende · 0,85/90
  • 2025-2613 kamper · 713 min · 2 mål · 1 målgivende · 0,38/90
  • 20261 kamper · 11 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2026-271 kamper · 9 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

15 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
FK Crvena Zvezda logoConference LeagueKlubb · FK Crvena Zvezda · 2026-276.50
Kamper
1
Minutter
9
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
100
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 1 kamp · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Conference League.

Registrert spilletid

  • Conference LeagueFK Crvena Zvezda
    9 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Conference LeagueFK Crvena Zvezda
–

Skudd / 90

Conference LeagueFK Crvena Zvezda
–

Skudd på mål

Conference LeagueFK Crvena Zvezda
–

Nøkkelpasninger / 90

Conference LeagueFK Crvena Zvezda
–

Vellykkede driblinger

Conference LeagueFK Crvena Zvezda
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Conference League
  • Klubb · FK Crvena Zvezda · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
9
Kaptein
Nei
Vurdering
6,50

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
100 %

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20261 turnering · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Super Liga.

Registrert spilletid

  • Super LigaFK Crvena Zvezda
    11 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Super LigaFK Crvena Zvezda
0

Skudd / 90

Super LigaFK Crvena Zvezda
0

Skudd på mål

Super LigaFK Crvena Zvezda
–

Nøkkelpasninger / 90

Super LigaFK Crvena Zvezda
0

Vellykkede driblinger

Super LigaFK Crvena Zvezda
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Super Liga
  • Klubb · FK Crvena Zvezda · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
11
Kaptein
Nei
Vurdering
6,52

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
4
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
50 %
Taklinger
0
Vunne dueller
1

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-262 turneringer · 13 kamper · 2 mål · 1 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFK Crvena Zvezda
    666 min · 93,4 %
  • UEFA Champions LeagueFK Crvena Zvezda
    47 min · 6,6 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFK Crvena Zvezda
0,41
UEFA Champions LeagueFK Crvena Zvezda
0

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueFK Crvena Zvezda
1,89
UEFA Champions LeagueFK Crvena Zvezda
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueFK Crvena Zvezda
50 %
UEFA Champions LeagueFK Crvena Zvezda
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFK Crvena Zvezda
1,08
UEFA Champions LeagueFK Crvena Zvezda
1,91

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueFK Crvena Zvezda
42,9 %
UEFA Champions LeagueFK Crvena Zvezda
50 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FK Crvena Zvezda · Attacker · nr. 89

Spilletid

Draktnummer
89
Kamper
10
Fra start
8
Minutter
666
Innbytter
2
Byttet ut
8
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,72

Angrep

Mål
2
Målgivende
1
Skudd
14
Skudd på mål
7
Pasninger
175
Nøkkelpasninger
8
Driblinger
7
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
1
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
76 %
Blokkeringer
1
Brudd
3
Dueller
70
Vunne dueller
29
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
12
Frispark begått
12
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FK Crvena Zvezda · Attacker · nr. 89

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
89
Kamper
3
Fra start
0
Minutter
47
Innbytter
3
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
11
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
100 %
Dueller
7
Vunne dueller
2
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · – kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueInter
    202 min · –
  • Serie ABologna · Inter
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueInter
0,45
Serie ABologna · Inter
1

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueInter
2,23
Serie ABologna · Inter
2,33

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueInter
60 %
Serie ABologna · Inter
42,9 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueInter
0,45
Serie ABologna · Inter
1,16

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueInter
100 %
Serie ABologna · Inter
66,7 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Inter · Attacker

Spilletid

Kamper
7
Fra start
2
Minutter
202
Innbytter
5
Byttet ut
2
På benken
12
Kaptein
Nei
Vurdering
6,40

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
5
Skudd på mål
3
Pasninger
70
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
1

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
21
Vunne dueller
9
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
3
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Serie A
  • Klubb · Bologna · Attacker
  • Klubb · Inter · Attacker

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kaptein
Nei
Vurdering
6,73

Angrep

Ball og forsvar

Disiplin

2023-242 turneringer · – kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueInter
    192 min · –
  • Serie ABologna · Inter
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueInter
–
Serie ABologna · Inter
0,92

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueInter
2,81
Serie ABologna · Inter
1,5

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueInter
50 %
Serie ABologna · Inter
69,2 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueInter
–
Serie ABologna · Inter
1,84

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueInter
100 %
Serie ABologna · Inter
16,7 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Inter · Attacker

Spilletid

Kamper
4
Fra start
2
Minutter
192
Innbytter
2
Byttet ut
2
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
2
Skudd
6
Skudd på mål
3
Pasninger
22
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Brudd
1
Dueller
12
Vunne dueller
8
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Serie A
  • Klubb · Bologna · Attacker
  • Klubb · Inter · Attacker

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kaptein
Nei

Angrep

Målgivende
6
Skudd
26
Skudd på mål
18
Pasninger
468
Nøkkelpasninger
32
Driblinger
12
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
14
Blokkeringer
2
Brudd
10
Dueller
120
Vunne dueller
52
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
28
Frispark begått
22
2022-231 turnering · 21 kamper · 10 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Serie A.

Registrert spilletid

  • Serie ABologna
    1 540 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Serie ABologna
–

Skudd / 90

Serie ABologna
1,75

Skudd på mål

Serie ABologna
60 %

Nøkkelpasninger / 90

Serie ABologna
1,29

Vellykkede driblinger

Serie ABologna
54,2 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Serie A
  • Klubb · Bologna · Attacker

Spilletid

Kamper
21
Fra start
18
Minutter
1 540
Innbytter
3
Byttet ut
9
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,89

Angrep

Mål
10
Skudd
30
Skudd på mål
18
Pasninger
447
Nøkkelpasninger
22
Driblinger
24
Vellykkede driblinger
13
Straffer scoret
3
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
9
Blokkeringer
1
Brudd
2
Dueller
119
Vunne dueller
52
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
20
Frispark begått
22
Gule kort
5
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 33 kamper · 14 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Serie A.

Registrert spilletid

  • Serie ABologna
    2 706 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Serie ABologna
0,5

Skudd / 90

Serie ABologna
2,39

Skudd på mål

Serie ABologna
47,2 %

Nøkkelpasninger / 90

Serie ABologna
1,46

Vellykkede driblinger

Serie ABologna
62,7 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Serie A
  • Klubb · Bologna · Attacker

Spilletid

Kamper
33
Fra start
32
Minutter
2 706
Innbytter
1
Byttet ut
12
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,98

Angrep

Mål
14
Målgivende
1
Skudd
72
Skudd på mål
34
Pasninger
881
Nøkkelpasninger
44
Driblinger
59
Vellykkede driblinger
37
Straffer scoret
2
Straffer bommet
1

Ball og forsvar

Taklinger
17
Blokkeringer
2
Brudd
7
Dueller
264
Vunne dueller
100
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
21
Frispark begått
45
Gule kort
6
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 28 kamper · 10 mål · 4 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Premier League.

Registrert spilletid

  • Premier LeagueWest Ham
    2 000 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Premier LeagueWest Ham
0,63

Skudd / 90

Premier LeagueWest Ham
2,21

Skudd på mål

Premier LeagueWest Ham
65,3 %

Nøkkelpasninger / 90

Premier LeagueWest Ham
1,62

Vellykkede driblinger

Premier LeagueWest Ham
55,6 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · West Ham · Attacker

Spilletid

Kamper
28
Fra start
24
Minutter
2 000
Innbytter
4
Byttet ut
14
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
7,03

Angrep

Mål
10
Målgivende
4
Skudd
49
Skudd på mål
32
Pasninger
639
Nøkkelpasninger
36
Driblinger
36
Vellykkede driblinger
20
Straffer scoret
1
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
9
Blokkeringer
2
Brudd
3
Dueller
171
Vunne dueller
63
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
12
Frispark begått
30
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 31 kamper · 11 mål · 6 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Premier League.

Registrert spilletid

  • Premier LeagueWest Ham
    2 323 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Premier LeagueWest Ham
0,66

Skudd / 90

Premier LeagueWest Ham
2,09

Skudd på mål

Premier LeagueWest Ham
61,1 %

Nøkkelpasninger / 90

Premier LeagueWest Ham
1,36

Vellykkede driblinger

Premier LeagueWest Ham
70 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · West Ham · Attacker

Spilletid

Kamper
31
Fra start
28
Minutter
2 323
Innbytter
3
Byttet ut
13
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
7,17

Angrep

Mål
11
Målgivende
6
Skudd
54
Skudd på mål
33
Pasninger
684
Nøkkelpasninger
35
Driblinger
80
Vellykkede driblinger
56
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
21
Blokkeringer
3
Brudd
13
Dueller
280
Vunne dueller
128
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
29
Frispark begått
35
Gule kort
5
Gulrøde kort
0
Røde kort
1
2016-171 turnering · 32 kamper · 6 mål · 5 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Premier League.

Registrert spilletid

  • Premier LeagueStoke
    2 725 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Premier LeagueStoke
0,36

Skudd / 90

Premier LeagueStoke
1,42

Skudd på mål

Premier LeagueStoke
44,2 %

Nøkkelpasninger / 90

Premier LeagueStoke
1,72

Vellykkede driblinger

Premier LeagueStoke
56,9 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Stoke · Attacker

Spilletid

Kamper
32
Fra start
32
Minutter
2 725
Innbytter
0
Byttet ut
11
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,77

Angrep

Mål
6
Målgivende
5
Skudd
43
Skudd på mål
19
Pasninger
861
Nøkkelpasninger
52
Driblinger
109
Vellykkede driblinger
62
Straffer scoret
0
Straffer bommet
1

Ball og forsvar

Taklinger
32
Blokkeringer
2
Brudd
25
Dueller
330
Vunne dueller
138
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
31
Frispark begått
41
Gule kort
9
Gulrøde kort
0
Røde kort
1
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

9 registrert
  1. →Inter → FK Crvena Zvezdaman 21. juli 2025Fri overgang
  2. →Bologna → Interman 1. juli 2024€ 10.9M
  3. →Bologna → Interons 16. august 2023Lån
  4. →SHANGHAI SIPG → Bolognasøn 1. august 2021€ 2.7M
  5. →West Ham → SHANGHAI SIPGman 8. juli 2019€ 25M
  6. →Stoke → West Hamlør 22. juli 2017€ 22.3M
  7. →Werder Bremen → Stokeman 2. september 2013€ 2.8M
  8. →Twente → Werder Brementor 1. juli 2010€ 6.2M
  9. →Twente → Intertor 6. august 2009Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb

74 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
1. november · FK Crvena Zvezda–MacvaSuper Liga · 20260–
24. oktober · FK Crvena Zvezda–OFK BeogradSuper Liga · 2026116.5
22. oktober · FK Crvena Zvezda–FC KøbenhavnConference League · 2026-27––
15. oktober · FK Crvena Zvezda–FC LuganoConference League · 2026-2796.5
26. februar · FK Crvena Zvezda–LilleEuropa League · 2025-26756.7
19. februar · FK Crvena Zvezda–LilleEuropa League · 2025-26266.7
29. januar · FK Crvena Zvezda–Celta VigoEuropa League · 2025-26796.7
22. januar · FK Crvena Zvezda–Malmo FFEuropa League · 2025-26757.01
11. desember · FK Crvena Zvezda–Sturm GrazEuropa League · 2025-26456.6
27. november · FK Crvena Zvezda–FCSBEuropa League · 2025-26856.2
6. november · FK Crvena Zvezda–LilleEuropa League · 2025-26886.71
23. oktober · FK Crvena Zvezda–SC BragaEuropa League · 2025-26376.7
2. oktober · FK Crvena Zvezda–FC PortoEuropa League · 2025-26815.9
24. september · FK Crvena Zvezda–CelticEuropa League · 2025-26758.01
26. august · FK Crvena Zvezda–PafosChampions League · 2025-26346.3
6. august · FK Crvena Zvezda–Lech PoznanChampions League · 2025-26136.3
31. mai · Inter–Paris Saint GermainChampions League · 2024-25––
23. mai · Inter–ComoSerie A · 2024-25176.3
18. mai · Inter–LazioSerie A · 2024-25106.2
11. mai · Inter–TorinoSerie A · 2024-25––
6. mai · Inter–BarcelonaChampions League · 2024-25––
3. mai · Inter–Hellas VeronaSerie A · 2024-25776.9
30. april · Inter–BarcelonaChampions League · 2024-25––
27. april · Inter–AS RomaSerie A · 2024-25906.7
20. april · Inter–BolognaSerie A · 2024-2596.3
16. april · Inter–Bayern MünchenChampions League · 2024-25––
12. april · Inter–CagliariSerie A · 2024-25598.511
8. april · Inter–Bayern MünchenChampions League · 2024-25––
5. april · Inter–ParmaSerie A · 2024-2596.7
30. mars · Inter–UdineseSerie A · 2024-25557.21
16. mars · Inter–AtalantaSerie A · 2024-25––
11. mars · Inter–FeyenoordChampions League · 2024-25196.6
8. mars · Inter–MonzaSerie A · 2024-25707.31
5. mars · Inter–FeyenoordChampions League · 2024-2596.3
1. mars · Inter–NapoliSerie A · 2024-25––
22. februar · Inter–GenoaSerie A · 2024-25––
16. februar · Inter–JuventusSerie A · 2024-25––
10. februar · Inter–FiorentinaSerie A · 2024-25497.21
6. februar · Inter–FiorentinaSerie A · 2024-25216.3
2. februar · Inter–AC MilanSerie A · 2024-25––
29. januar · Inter–MonacoChampions League · 2024-25306.0
26. januar · Inter–LecceSerie A · 2024-25––
22. januar · Inter–Sparta PrahaChampions League · 2024-25––
19. januar · Inter–EmpoliSerie A · 2024-25127.21
15. januar · Inter–BolognaSerie A · 2024-25––
12. januar · Inter–VeneziaSerie A · 2024-25146.5
28. desember · Inter–CagliariSerie A · 2024-25––
23. desember · Inter–ComoSerie A · 2024-25––
16. desember · Inter–LazioSerie A · 2024-25––
10. desember · Inter–Bayer LeverkusenChampions League · 2024-25106.5
6. desember · Inter–ParmaSerie A · 2024-25––
26. november · Inter–RB LeipzigChampions League · 2024-25146.3
23. november · Inter–Hellas VeronaSerie A · 2024-25286.9
10. november · Inter–NapoliSerie A · 2024-251–
6. november · Inter–ArsenalChampions League · 2024-25––
3. november · Inter–VeneziaSerie A · 2024-25––
30. oktober · Inter–EmpoliSerie A · 2024-25––
27. oktober · Inter–JuventusSerie A · 2024-25––
23. oktober · Inter–BSC Young BoysChampions League · 2024-25616.3
20. oktober · Inter–AS RomaSerie A · 2024-25––
5. oktober · Inter–TorinoSerie A · 2024-25––
1. oktober · Inter–FK Crvena ZvezdaChampions League · 2024-25647.31
28. september · Inter–UdineseSerie A · 2024-25––
22. september · Inter–AC MilanSerie A · 2024-25––
15. september · Inter–MonzaSerie A · 2024-25166.3
30. august · Inter–AtalantaSerie A · 2024-25116.3
24. august · Inter–LecceSerie A · 2024-25146.3
17. august · Inter–GenoaSerie A · 2024-25––
26. mai · Inter–Hellas VeronaSerie A · 2023-24568.32
19. mai · Inter–LazioSerie A · 2023-24––
10. mai · Inter–FrosinoneSerie A · 2023-24647.51
4. mai · Inter–SassuoloSerie A · 2023-24306.3
28. april · Inter–TorinoSerie A · 2023-24186.9
22. april · Inter–AC MilanSerie A · 2023-24––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 16 tilgjengelige sesonger, 27 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Marko Arnautović: statistikk, kamper og karriere | Coro