Portrett av Patrick Pentz
Spillerprofil · komplett datakort

Patrick Pentz

KeeperTilgjengelig
Født2. januar 1997 · 29 årNasjonalitetØsterrikeHøyde183 cmVekt80 kg
38Kamper
1 128Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Keeperprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2024-25Forrige sesong 2024
Redninger / 90
01,6
–1,29
Baklengsmål / 90Lavere er bedre
01
–0,82
Pasningspresisjon
0100
87,6 %85,2 %
Kampvurdering
510
6,706,80

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.9Polen6.2Nederla6.9Tyrkia6.9Sloveni6.6Norge6.6Norge6.7Sloveni6.9Romania6.6San Mar6.9San Mar
  1. Norge6.6 vurdering
    9. sep. 2024 · 90 min
  2. Norge6.6 vurdering
    13. okt. 2024 · 93 min
  3. Slovenia6.7 vurdering
    17. nov. 2024 · 90 min
  4. Romania6.9 vurdering
    7. juni 2025 · 90 min
  5. San Marino6.6 vurdering
    10. juni 2025 · 45 min
  6. San Marino6.9 vurdering
    9. okt. 2025 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,00MINUTTER76520243632024-25
  1. 20240,00 målpoeng / 90
    765 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2024-250,00 målpoeng / 90
    363 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20200 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 20230 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 20249 kamper · 765 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-254 kamper · 363 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

6 turneringsrader · landslag

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – landslag

1 turneringer
Flagg: ØsterrikeNations LeagueLandslag · Østerrike · 2024-256.70
Kamper
4
Minutter
363
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
87.61904761904762
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2024-251 turnering · 4 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueØsterrike
    363 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Nations LeagueØsterrike
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Nations LeagueØsterrike
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueØsterrike
87,6 %

Kampvurdering

UEFA Nations LeagueØsterrike
6,70

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Østerrike · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
363
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
105

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
87,6 %
Vunne dueller
1

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20243 turneringer · 9 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Euro Championship.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Euro ChampionshipØsterrike
    360 min · 47,1 %
  • World Cup - Qualification EuropeØsterrike
    225 min · 29,4 %
  • PrivatlandskamperØsterrike
    180 min · 23,5 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

Euro ChampionshipØsterrike
1,75
World Cup - Qualification EuropeØsterrike
1,6
PrivatlandskamperØsterrike
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Euro ChampionshipØsterrike
1,5
World Cup - Qualification EuropeØsterrike
0,4
PrivatlandskamperØsterrike
–

Pasningspresisjon

Euro ChampionshipØsterrike
–
World Cup - Qualification EuropeØsterrike
89 %
PrivatlandskamperØsterrike
79,6 %

Kampvurdering

Euro ChampionshipØsterrike
6,75
World Cup - Qualification EuropeØsterrike
6,80
PrivatlandskamperØsterrike
6,90

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Østerrike · Goalkeeper · nr. 13

Spilletid

Draktnummer
13
Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,75

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
135
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
3
Vunne dueller
3
Redninger
7
Baklengsmål
6

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Østerrike · Goalkeeper · nr. 1

Spilletid

Draktnummer
1
Kamper
3
Fra start
3
Minutter
225
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
69
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
89 %
Redninger
4
Baklengsmål
1

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Østerrike · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
93

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
79,6 %
Vunne dueller
1

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationØsterrike
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Euro Championship - QualificationØsterrike
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Euro Championship - QualificationØsterrike
–

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationØsterrike
–

Kampvurdering

Euro Championship - QualificationØsterrike
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Østerrike · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
6
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20201 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeØsterrike
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

World Cup - Qualification EuropeØsterrike
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

World Cup - Qualification EuropeØsterrike
–

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeØsterrike
–

Kampvurdering

World Cup - Qualification EuropeØsterrike
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Østerrike · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

4 registrert
  1. →Bayer Leverkusen → Brondbylør 15. juni 2024Ikke oppgitt
  2. →Bayer Leverkusen → Brondbyfre 18. august 2023Lån
  3. →Reims → Bayer Leverkusenfre 27. januar 2023Fri overgang
  4. →Austria Vienna → Reimslør 9. juli 2022Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – landslag

38 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
2. juli · Østerrike–SpaniaVerdensmesterskapet · 2026––
28. juni · Østerrike–AlgerieVerdensmesterskapet · 2026––
22. juni · Østerrike–ArgentinaVerdensmesterskapet · 2026––
17. juni · Østerrike–JordanVerdensmesterskapet · 2026––
18. november · Østerrike–Bosnia-HercegovinaVM-kvalifisering Europa · 2024––
15. november · Østerrike–CyprusVM-kvalifisering Europa · 2024––
12. oktober · Østerrike–RomaniaVM-kvalifisering Europa · 2024––
9. oktober · Østerrike–San MarinoVM-kvalifisering Europa · 2024906.9
9. september · Østerrike–Bosnia-HercegovinaVM-kvalifisering Europa · 2024––
6. september · Østerrike–CyprusVM-kvalifisering Europa · 2024––
10. juni · Østerrike–San MarinoVM-kvalifisering Europa · 2024456.6
7. juni · Østerrike–RomaniaVM-kvalifisering Europa · 2024906.9
23. mars · Østerrike–SerbiaNations League · 2024-25––
20. mars · Østerrike–SerbiaNations League · 2024-25––
17. november · Østerrike–SloveniaNations League · 2024-25906.7
14. november · Østerrike–KazakhstanNations League · 2024-25––
13. oktober · Østerrike–NorgeNations League · 2024-25936.6
10. oktober · Østerrike–KazakhstanNations League · 2024-25––
9. september · Østerrike–NorgeNations League · 2024-25906.6
6. september · Østerrike–SloveniaNations League · 2024-25906.9
2. juli · Østerrike–TyrkiaEuropamesterskapet · 2024906.9
25. juni · Østerrike–NederlandEuropamesterskapet · 2024906.2
21. juni · Østerrike–PolenEuropamesterskapet · 2024906.9
17. juni · Østerrike–FrankrikeEuropamesterskapet · 2024907.0
8. juni · Østerrike–SveitsPrivatlandskamper · 2024––
4. juni · Østerrike–SerbiaPrivatlandskamper · 2024906.5
26. mars · Østerrike–TyrkiaPrivatlandskamper · 2024––
23. mars · Østerrike–SlovakiaPrivatlandskamper · 2024907.3
21. november · Østerrike–TysklandPrivatlandskamper · 2023––
16. november · Østerrike–EstoniaEM-kvalifisering · 2023––
16. oktober · Østerrike–AzerbaijanEM-kvalifisering · 2023––
13. oktober · Østerrike–BelgiaEM-kvalifisering · 2023––
20. juni · Østerrike–SverigeEM-kvalifisering · 2023––
27. mars · Østerrike–EstoniaEM-kvalifisering · 2023––
24. mars · Østerrike–AzerbaijanEM-kvalifisering · 2023––
24. mars · Østerrike–WalesVM-kvalifisering Europa · 2020––
15. november · Østerrike–MoldovaVM-kvalifisering Europa · 2020––
12. november · Østerrike–IsraelVM-kvalifisering Europa · 2020––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 12 tilgjengelige sesonger, 17 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Patrick Pentz: statistikk, kamper og karriere | Coro