Portrett av Patrick Pentz
Spillerprofil · komplett datakort

Patrick Pentz

KeeperTilgjengelig
Født2. januar 1997 · 29 årNasjonalitetØsterrikeHøyde183 cmVekt80 kg
69Kamper
3 083Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Keeperprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Redninger / 90
02,8
–2,28
Baklengsmål / 90Lavere er bedre
01,4
–1,14
Pasningspresisjon
0100
83,3 %70 %
Kampvurdering
510
6,827,00

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.6AC Hors6.0Sonderj7.2Silkebo6.5FC Nord5.7Randers6.0FC Købe6.5Lyngby6.8Odense7.8Randers6.9Aarhus
  1. Randers FC5.7 vurdering
    6. sep. 2026 · 90 min
  2. FC København6.0 vurdering
    20. sep. 2026 · 90 min
  3. Lyngby6.5 vurdering
    11. okt. 2026 · 90 min
  4. Odense6.8 vurdering
    18. okt. 2026 · 90 min
  5. Randers FC7.8 vurdering
    25. okt. 2026 · 90 min
  6. Aarhus6.9 vurdering
    1. nov. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,000,00MINUTTER4502017-181802021-226302022-232702024-255532025-261 0002026-27
  1. 2017-180,00 målpoeng / 90
    450 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2021-220,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2022-230,00 målpoeng / 90
    630 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2024-250,00 målpoeng / 90
    270 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2025-260,00 målpoeng / 90
    553 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2026-270,00 målpoeng / 90
    1 000 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-170 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2017-185 kamper · 450 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2019-200 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-222 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-237 kamper · 630 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-240 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-253 kamper · 270 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-263 kamper · 553 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2026-2711 kamper · 1 000 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

11 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Brondby logoSuperligaKlubb · Brondby · 2026-276.82
Kamper
11
Minutter
1000
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
83.28267477203647
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 11 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Superliga.

Registrert spilletid

  • SuperligaBrondby
    1 000 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

SuperligaBrondby
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

SuperligaBrondby
–

Pasningspresisjon

SuperligaBrondby
83,3 %

Kampvurdering

SuperligaBrondby
6,82

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Superliga
  • Klubb · Brondby · G

Spilletid

Kamper
11
Fra start
11
Minutter
1 000
Kaptein
Nei
Vurdering
6,82

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
329
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
83,3 %
Taklinger
0
Vunne dueller
3

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 3 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueBrondby
    553 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueBrondby
2,28

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa Conference LeagueBrondby
1,14

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueBrondby
70 %

Kampvurdering

UEFA Europa Conference LeagueBrondby
7,00

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Brondby · Goalkeeper · nr. 1

Spilletid

Draktnummer
1
Kamper
3
Fra start
3
Minutter
553
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
212
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
70 %
Dueller
7
Vunne dueller
7
Redninger
14
Baklengsmål
7

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 3 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueBrondby
    270 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueBrondby
0,67

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa Conference LeagueBrondby
1,33

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueBrondby
–

Kampvurdering

UEFA Europa Conference LeagueBrondby
6,80

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Brondby · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
270
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
117
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Redninger
2
Baklengsmål
4

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Bundesliga.

Registrert spilletid

  • BundesligaBayer Leverkusen
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

BundesligaBayer Leverkusen
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

BundesligaBayer Leverkusen
–

Pasningspresisjon

BundesligaBayer Leverkusen
–

Kampvurdering

BundesligaBayer Leverkusen
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Bundesliga
  • Klubb · Bayer Leverkusen · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-233 turneringer · 7 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Ligue 1.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Reims
    630 min · 100 %
  • BundesligaBayer Leverkusen
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueBayer Leverkusen
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

Ligue 1Reims
2,29
BundesligaBayer Leverkusen
–
UEFA Europa LeagueBayer Leverkusen
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Ligue 1Reims
2
BundesligaBayer Leverkusen
–
UEFA Europa LeagueBayer Leverkusen
–

Pasningspresisjon

Ligue 1Reims
–
BundesligaBayer Leverkusen
–
UEFA Europa LeagueBayer Leverkusen
–

Kampvurdering

Ligue 1Reims
6,40
BundesligaBayer Leverkusen
–
UEFA Europa LeagueBayer Leverkusen
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Reims · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
7
Fra start
7
Minutter
630
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
12
Kaptein
Nei
Vurdering
6,40

Angrep

Mål
0
Pasninger
186
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
2
Vunne dueller
2
Redninger
16
Baklengsmål
14

Disiplin

Frispark vunnet
2
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Bundesliga
  • Klubb · Bayer Leverkusen · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
15
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Bayer Leverkusen · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
7
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueAustria Vienna
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueAustria Vienna
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa Conference LeagueAustria Vienna
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueAustria Vienna
–

Kampvurdering

UEFA Europa Conference LeagueAustria Vienna
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Austria Vienna · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueAustria Vienna
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueAustria Vienna
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueAustria Vienna
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueAustria Vienna
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueAustria Vienna
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Austria Vienna · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 5 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueAustria Vienna
    450 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueAustria Vienna
4

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueAustria Vienna
2,2

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueAustria Vienna
79 %

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueAustria Vienna
7,08

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Austria Vienna · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
450
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
7,08

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
172
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
79 %
Brudd
1
Dueller
6
Vunne dueller
5
Redninger
20
Baklengsmål
11

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
0
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueAustria Vienna
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueAustria Vienna
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueAustria Vienna
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueAustria Vienna
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueAustria Vienna
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Austria Vienna · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
6
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

4 registrert
  1. →Bayer Leverkusen → Brondbylør 15. juni 2024Ikke oppgitt
  2. →Bayer Leverkusen → Brondbyfre 18. august 2023Lån
  3. →Reims → Bayer Leverkusenfre 27. januar 2023Fri overgang
  4. →Austria Vienna → Reimslør 9. juli 2022Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

62 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
1. november · Brondby–AarhusSuperliga · 2026-27906.9
25. oktober · Brondby–Randers FCSuperliga · 2026-27907.8
18. oktober · Brondby–OdenseSuperliga · 2026-27906.8
11. oktober · Brondby–LyngbySuperliga · 2026-27906.5
20. september · Brondby–FC KøbenhavnSuperliga · 2026-27906.0
6. september · Brondby–Randers FCSuperliga · 2026-27905.7
30. august · Brondby–FC NordsjaellandSuperliga · 2026-27886.5
24. august · Brondby–SilkeborgSuperliga · 2026-27927.2
17. august · Brondby–SonderjyskeSuperliga · 2026-27926.0
9. august · Brondby–AC HorsensSuperliga · 2026-27957.6
2. august · Brondby–ViborgSuperliga · 2026-27937.9
28. august · Brondby–StrasbourgConference League · 2025-26985.9
21. august · Brondby–StrasbourgConference League · 2025-26909.3
14. august · Brondby–Vikingur ReykjavikConference League · 2025-26906.9
7. august · Brondby–Vikingur ReykjavikConference League · 2025-26906.2
31. juli · Brondby–HB TorshavnConference League · 2025-26957.2
24. juli · Brondby–HB TorshavnConference League · 2025-26906.5
15. august · Brondby–Legia WarszawaConference League · 2024-25906.7
8. august · Brondby–Legia WarszawaConference League · 2024-25906.6
1. august · Brondby–LlapiConference League · 2024-25––
25. juli · Brondby–LlapiConference League · 2024-25907.0
27. mai · Bayer Leverkusen–VfL BochumBundesliga · 2022-23––
21. mai · Bayer Leverkusen–Borussia MönchengladbachBundesliga · 2022-23––
18. mai · Bayer Leverkusen–AS RomaEuropa League · 2022-23––
5. mai · Bayer Leverkusen–1. FC KölnBundesliga · 2022-23––
29. april · Bayer Leverkusen–Union BerlinBundesliga · 2022-23––
23. april · Bayer Leverkusen–RB LeipzigBundesliga · 2022-23––
20. april · Bayer Leverkusen–Union St. GilloiseEuropa League · 2022-23––
16. april · Bayer Leverkusen–VfL WolfsburgBundesliga · 2022-23––
13. april · Bayer Leverkusen–Union St. GilloiseEuropa League · 2022-23––
8. april · Bayer Leverkusen–Eintracht FrankfurtBundesliga · 2022-23––
1. april · Bayer Leverkusen–FC Schalke 04Bundesliga · 2022-23––
19. mars · Bayer Leverkusen–Bayern MünchenBundesliga · 2022-23––
16. mars · Bayer Leverkusen–Ferencvarosi TCEuropa League · 2022-23––
12. mars · Bayer Leverkusen–Werder BremenBundesliga · 2022-23––
9. mars · Bayer Leverkusen–Ferencvarosi TCEuropa League · 2022-23––
5. mars · Bayer Leverkusen–Hertha BSCBundesliga · 2022-23––
26. februar · Bayer Leverkusen–SC FreiburgBundesliga · 2022-23––
23. februar · Bayer Leverkusen–MonacoEuropa League · 2022-23––
19. februar · Bayer Leverkusen–FSV Mainz 05Bundesliga · 2022-23––
16. februar · Bayer Leverkusen–MonacoEuropa League · 2022-23––
11. februar · Bayer Leverkusen–1899 HoffenheimBundesliga · 2022-23––
3. februar · Bayer Leverkusen–FC AugsburgBundesliga · 2022-23––
15. januar · Reims–NiceLigue 1 · 2022-23––
11. januar · Reims–AjaccioLigue 1 · 2022-23––
2. januar · Reims–LilleLigue 1 · 2022-23––
29. desember · Reims–RennesLigue 1 · 2022-23––
13. november · Reims–MontpellierLigue 1 · 2022-23––
6. november · Reims–NantesLigue 1 · 2022-23––
30. oktober · Reims–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2022-23––
23. oktober · Reims–AuxerreLigue 1 · 2022-23––
15. oktober · Reims–LorientLigue 1 · 2022-23––
8. oktober · Reims–Paris Saint GermainLigue 1 · 2022-23––
2. oktober · Reims–Estac TroyesLigue 1 · 2022-23––
18. september · Reims–MonacoLigue 1 · 2022-23––
11. september · Reims–ToulouseLigue 1 · 2022-23906.7
4. september · Reims–LensLigue 1 · 2022-23907.0
31. august · Reims–AngersLigue 1 · 2022-23906.3
28. august · Reims–LyonLigue 1 · 2022-23907.0
21. august · Reims–StrasbourgLigue 1 · 2022-23906.7
14. august · Reims–Clermont FootLigue 1 · 2022-23905.5
7. august · Reims–MarseilleLigue 1 · 2022-23905.9
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 12 tilgjengelige sesonger, 17 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Patrick Pentz: statistikk, kamper og karriere | Coro