Portrett av Teddy Teuma
Spillerprofil · komplett datakort

Teddy Teuma

MidtbaneTilgjengelig
Født30. september 1993 · 33 årNasjonalitetMaltaHøyde176 cmVekt72 kg
93Kamper
6 157Minutter
15Mål
10Målgivende
0,37Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2024-25
Nøkkelpasninger / 90
02,9
2,381,42
Pasningspresisjon
0100
83,6 %78,9 %
Taklinger / 90
02,4
0,41,92
Vellykkede driblinger
0100
–33,3 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.3Finland7.3Polen6.2Litauen6.6Nederla6.3Nederla7.3Polen6.9Luxembo9.0Andorra6.2Gibralt8.2Andorra
  1. Nederland6.3 vurdering
    9. okt. 2025 · 84 min
  2. Polen7.3 vurdering
    17. nov. 2025 · 77 min
  3. Luxembourg6.9 vurdering
    26. mars 2026 · 37 min
  4. Andorra9.0 vurdering
    24. sep. 2026 · 89 min
  5. Gibraltar6.2 vurdering
    1. okt. 2026 · 82 min
  6. Andorra8.2 vurdering
    4. okt. 2026 · 56 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,220,750,000,380,180,171,19MINUTTER82420209572022-2345520232 1242023-2449120241 0792024-252272026-27
  1. 2022-230,75 målpoeng / 90
    957 min · 4 mål · 4 målgivende
  2. 20230,00 målpoeng / 90
    455 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2023-240,38 målpoeng / 90
    2 124 min · 6 mål · 3 målgivende
  4. 20240,18 målpoeng / 90
    491 min · 1 mål · 0 målgivende
  5. 2024-250,17 målpoeng / 90
    1 079 min · 2 mål · 0 målgivende
  6. 2026-271,19 målpoeng / 90
    227 min · 2 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 202010 kamper · 824 min · 0 mål · 2 målgivende · 0,22/90
  • 2022-2312 kamper · 957 min · 4 mål · 4 målgivende · 0,75/90
  • 20236 kamper · 455 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-2428 kamper · 2 124 min · 6 mål · 3 målgivende · 0,38/90
  • 20246 kamper · 491 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,18/90
  • 2024-2528 kamper · 1 079 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,17/90
  • 2026-273 kamper · 227 min · 2 mål · 1 målgivende · 1,19/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

9 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Flagg: MaltaNations LeagueLandslag · Malta · 2026-277.78
Kamper
3
Minutter
227
Mål
2
Målgivende
1
Pasning %
83.63636363636364
Reims logoLigue 1Klubb · Reims · 2024-256.69
Kamper
23
Minutter
755
Mål
1
Målgivende
0
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 3 kamper · 2 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueMalta
    227 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Nations LeagueMalta
1,19

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Nations LeagueMalta
2,38

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueMalta
83,6 %

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueMalta
0,4

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueMalta
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Malta · M

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
227
Kaptein
Nei
Vurdering
7,78

Angrep

Mål
2
Målgivende
1
Skudd
8
Skudd på mål
6
Pasninger
165
Nøkkelpasninger
6
Vellykkede driblinger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
83,6 %
Taklinger
1
Vunne dueller
6

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 28 kamper · 2 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Ligue 1.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Reims
    755 min · 70 %
  • UEFA Nations LeagueMalta
    324 min · 30 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Ligue 1Reims
0,12
UEFA Nations LeagueMalta
0,28

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Reims
1,55
UEFA Nations LeagueMalta
1,11

Pasningspresisjon

Ligue 1Reims
–
UEFA Nations LeagueMalta
78,9 %

Taklinger / 90

Ligue 1Reims
2,15
UEFA Nations LeagueMalta
1,39

Vunne dueller

Ligue 1Reims
36 %
UEFA Nations LeagueMalta
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Reims · Midfielder

Spilletid

Kamper
23
Fra start
14
Minutter
755
Innbytter
9
Kaptein
Nei
Vurdering
6,69

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
7
Skudd på mål
3
Pasninger
566
Nøkkelpasninger
13
Driblinger
12
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
1
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
18
Blokkeringer
2
Brudd
12
Dueller
89
Vunne dueller
32
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
11
Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Malta · M

Spilletid

Kamper
5
Fra start
4
Minutter
324
Kaptein
Nei
Vurdering
7,17

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
4
Skudd på mål
2
Pasninger
247
Nøkkelpasninger
4
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
78,9 %
Taklinger
5
Vunne dueller
17

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20241 turnering · 6 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeMalta
    491 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeMalta
0,18

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeMalta
1,47

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeMalta
84 %

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeMalta
3,48

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeMalta
51,7 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Malta · Attacker · nr. 10

Spilletid

Draktnummer
10
Kamper
6
Fra start
6
Minutter
491
Innbytter
0
Byttet ut
3
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,83

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
304
Nøkkelpasninger
8
Driblinger
7
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
1
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
84 %
Taklinger
19
Brudd
4
Dueller
58
Vunne dueller
30
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
11
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 28 kamper · 6 mål · 3 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Reims
    2 124 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Reims
0,38

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Reims
1,82

Pasningspresisjon

Ligue 1Reims
40 %

Taklinger / 90

Ligue 1Reims
2,29

Vunne dueller

Ligue 1Reims
51,1 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Reims · Midfielder

Spilletid

Kamper
28
Fra start
25
Minutter
2 124
Innbytter
3
Byttet ut
14
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
7,29

Angrep

Mål
6
Målgivende
3
Skudd
26
Skudd på mål
15
Pasninger
1 349
Nøkkelpasninger
43
Driblinger
43
Vellykkede driblinger
27
Straffer scoret
1
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
40 %
Taklinger
54
Blokkeringer
4
Brudd
20
Dueller
237
Vunne dueller
121
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
30
Frispark begått
33
Gule kort
7
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationMalta
    455 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Euro Championship - QualificationMalta
–

Nøkkelpasninger / 90

Euro Championship - QualificationMalta
0,59

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationMalta
–

Taklinger / 90

Euro Championship - QualificationMalta
2,18

Vunne dueller

Euro Championship - QualificationMalta
45,1 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Malta · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
5
Minutter
455
Innbytter
1
Byttet ut
2
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,68

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Pasninger
275
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
11
Blokkeringer
1
Brudd
9
Dueller
51
Vunne dueller
23
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
7
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 12 kamper · 4 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueUnion St. Gilloise
    777 min · 81,2 %
  • UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
    180 min · 18,8 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueUnion St. Gilloise
0,81
UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueUnion St. Gilloise
2,32
UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueUnion St. Gilloise
50 %
UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueUnion St. Gilloise
2,55
UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueUnion St. Gilloise
51,1 %
UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Union St. Gilloise · Midfielder

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
777
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,51

Angrep

Mål
3
Målgivende
4
Skudd
3
Skudd på mål
3
Pasninger
568
Nøkkelpasninger
20
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
50 %
Taklinger
22
Blokkeringer
1
Brudd
14
Dueller
88
Vunne dueller
45
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
17
Frispark begått
12
Gule kort
2
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Union St. Gilloise · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20201 turnering · 10 kamper · 0 mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeMalta
    824 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeMalta
0,22

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeMalta
1,31

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeMalta
–

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeMalta
2,84

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeMalta
35 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Malta · Midfielder

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
824
Innbytter
0
Byttet ut
4
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,84

Angrep

Mål
0
Målgivende
2
Skudd
5
Skudd på mål
2
Pasninger
439
Nøkkelpasninger
12
Driblinger
15
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
26
Blokkeringer
3
Brudd
11
Dueller
120
Vunne dueller
42
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
19
Gule kort
2
Gulrøde kort
1
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

5 registrert
  1. →Reims → Standard Liegetor 15. januar 2026Fri overgang
  2. →Reims → Standard Liegeons 14. januar 2026Fri overgang
  3. →Union St. Gilloise → Reimsfre 7. juli 2023€ 3.6M
  4. →RED Star FC 93 → Union St. Gilloisetor 17. januar 2019Ikke oppgitt
  5. →Boulogne → RED Star FC 93ons 14. juni 2017Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

91 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Landslag4. oktober · Malta–AndorraNations League · 2026-27568.21
Landslag1. oktober · Malta–GibraltarNations League · 2026-27826.2
Landslag24. september · Malta–AndorraNations League · 2026-27899.011
Landslag26. mars · Malta–LuxembourgNations League · 2024-25376.9
Landslag17. november · Malta–PolenVM-kvalifisering Europa · 2024777.31
Landslag9. oktober · Malta–NederlandVM-kvalifisering Europa · 2024846.3
Landslag10. juni · Malta–NederlandVM-kvalifisering Europa · 2024606.6
Landslag7. juni · Malta–LitauenVM-kvalifisering Europa · 2024906.2
Klubb20. april · Reims–ToulouseLigue 1 · 2024-25––
Klubb11. april · Reims–LensLigue 1 · 2024-25––
Klubb6. april · Reims–StrasbourgLigue 1 · 2024-25––
Klubb29. mars · Reims–MarseilleLigue 1 · 2024-25––
Landslag24. mars · Malta–PolenVM-kvalifisering Europa · 2024907.3
Landslag21. mars · Malta–FinlandVM-kvalifisering Europa · 2024907.3
Klubb9. mars · Reims–AuxerreLigue 1 · 2024-25456.9
Klubb28. februar · Reims–MonacoLigue 1 · 2024-25907.3
Klubb21. februar · Reims–RennesLigue 1 · 2024-25616.5
Klubb16. februar · Reims–AngersLigue 1 · 2024-25176.2
Klubb9. februar · Reims–LyonLigue 1 · 2024-25––
Klubb25. januar · Reims–Paris Saint GermainLigue 1 · 2024-25646.6
Klubb19. januar · Reims–Le HavreLigue 1 · 2024-25787.2
Klubb11. januar · Reims–NiceLigue 1 · 2024-25826.3
Klubb4. januar · Reims–Saint EtienneLigue 1 · 2024-25256.9
Klubb14. desember · Reims–MonacoLigue 1 · 2024-25––
Klubb29. november · Reims–LensLigue 1 · 2024-25677.0
Klubb23. november · Reims–LyonLigue 1 · 2024-25206.7
Landslag19. november · Malta–AndorraNations League · 2024-25897.3
Klubb10. november · Reims–Le HavreLigue 1 · 2024-25106.6
Klubb20. oktober · Reims–AuxerreLigue 1 · 2024-25606.3
Landslag13. oktober · Malta–MoldovaNations League · 2024-25907.31
Klubb6. oktober · Reims–MontpellierLigue 1 · 2024-25287.31
Klubb29. september · Reims–AngersLigue 1 · 2024-25146.3
Klubb21. september · Reims–Paris Saint GermainLigue 1 · 2024-25136.2
Klubb15. september · Reims–NantesLigue 1 · 2024-25636.6
Landslag10. september · Malta–AndorraNations League · 2024-25897.2
Landslag7. september · Malta–MoldovaNations League · 2024-25196.3
Klubb1. september · Reims–RennesLigue 1 · 2024-25186.9
Klubb19. mai · Reims–RennesLigue 1 · 2023-24616.6
Klubb15. mai · Reims–MarseilleLigue 1 · 2023-24757.0
Klubb10. mai · Reims–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2023-24907.2
Klubb28. april · Reims–Clermont FootLigue 1 · 2023-24666.9
Klubb21. april · Reims–MontpellierLigue 1 · 2023-24337.21
Klubb10. mars · Reims–Paris Saint GermainLigue 1 · 2023-24837.0
Klubb2. mars · Reims–LilleLigue 1 · 2023-24726.3
Klubb25. februar · Reims–Le HavreLigue 1 · 2023-24636.9
Klubb18. februar · Reims–LensLigue 1 · 2023-24826.9
Klubb11. februar · Reims–LorientLigue 1 · 2023-24907.6
Klubb4. februar · Reims–ToulouseLigue 1 · 2023-24908.21
Klubb28. januar · Reims–NantesLigue 1 · 2023-24907.3
Klubb13. januar · Reims–MonacoLigue 1 · 2023-24907.31
Klubb20. desember · Reims–Le HavreLigue 1 · 2023-24897.6
Klubb16. desember · Reims–LensLigue 1 · 2023-24907.6
Klubb10. desember · Reims–NiceLigue 1 · 2023-24907.7
Klubb1. desember · Reims–StrasbourgLigue 1 · 2023-24787.7
Klubb26. november · Reims–RennesLigue 1 · 2023-24906.5
Landslag17. november · Malta–EnglandEM-kvalifisering · 2023906.3
Klubb5. november · Reims–NantesLigue 1 · 2023-24906.9
Klubb28. oktober · Reims–LorientLigue 1 · 2023-24907.7
Klubb7. oktober · Reims–MonacoLigue 1 · 2023-24868.51
Klubb1. oktober · Reims–LyonLigue 1 · 2023-24777.2
Klubb26. september · Reims–LilleLigue 1 · 2023-24776.7
Klubb17. september · Reims–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2023-24906.9
Landslag12. september · Malta–FYR MacedoniaEM-kvalifisering · 2023907.2
Klubb3. september · Reims–MetzLigue 1 · 2023-24718.311
Klubb27. august · Reims–MontpellierLigue 1 · 2023-24739.521
Klubb20. august · Reims–Clermont FootLigue 1 · 2023-24176.9
Klubb12. august · Reims–MarseilleLigue 1 · 2023-24306.3
Landslag19. juni · Malta–UkrainaEM-kvalifisering · 2023876.9
Landslag16. juni · Malta–EnglandEM-kvalifisering · 2023906.7
Klubb20. april · Union St. Gilloise–Bayer LeverkusenEuropa League · 2022-23886.6
Klubb13. april · Union St. Gilloise–Bayer LeverkusenEuropa League · 2022-23907.01
Landslag26. mars · Malta–ItalyEM-kvalifisering · 2023146.7
Landslag23. mars · Malta–FYR MacedoniaEM-kvalifisering · 2023846.2
Klubb16. mars · Union St. Gilloise–Union BerlinEuropa League · 2022-23858.21
Klubb9. mars · Union St. Gilloise–Union BerlinEuropa League · 2022-23––
Klubb3. november · Union St. Gilloise–Union BerlinEuropa League · 2022-23726.7
Klubb27. oktober · Union St. Gilloise–Malmo FFEuropa League · 2022-23828.911
Klubb13. oktober · Union St. Gilloise–SC BragaEuropa League · 2022-23907.51
Klubb6. oktober · Union St. Gilloise–SC BragaEuropa League · 2022-23907.3
Klubb15. september · Union St. Gilloise–Malmo FFEuropa League · 2022-23908.311
Klubb8. september · Union St. Gilloise–Union BerlinEuropa League · 2022-23907.2
Landslag14. november · Malta–SlovakiaVM-kvalifisering Europa · 2020505.7
Landslag11. november · Malta–KroatiaVM-kvalifisering Europa · 2020636.2
Landslag11. oktober · Malta–CyprusVM-kvalifisering Europa · 2020907.01
Landslag8. oktober · Malta–SloveniaVM-kvalifisering Europa · 2020906.9
Landslag7. september · Malta–RusslandVM-kvalifisering Europa · 2020867.2
Landslag4. september · Malta–SloveniaVM-kvalifisering Europa · 2020906.5
Landslag1. september · Malta–CyprusVM-kvalifisering Europa · 2020858.21
Landslag30. mars · Malta–KroatiaVM-kvalifisering Europa · 2020906.5
Landslag27. mars · Malta–SlovakiaVM-kvalifisering Europa · 2020897.2
Landslag24. mars · Malta–RusslandVM-kvalifisering Europa · 2020907.0
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 7 tilgjengelige sesonger, 9 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.