Portrett av Zuriko Davitashvili
Spillerprofil · komplett datakort

Zuriko Davitashvili

AngrepTilgjengelig
Født15. februar 2001 · 25 årNasjonalitetGeorgiaHøyde175 cmVekt63 kg
40Kamper
3 390Minutter
11Mål
8Målgivende
0,5Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2024-25
Målpoeng / 90
01
0,330,55
Skudd / 90
01,9
1,341,53
Skudd på mål
0100
25 %57,4 %
Vellykkede driblinger
0100
33,3 %39,7 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.2Lens7.6Stade B6.9Lyon7.9Strasbo7.6Monaco6.2Reims7.5Toulous8.0Rodez6.3Nice7.5Nice
  1. Monaco7.6 vurdering
    3. mai 2025 · 90 min
  2. Reims6.2 vurdering
    10. mai 2025 · 84 min
  3. Toulouse7.5 vurdering
    17. mai 2025 · 90 min
  4. Rodez8.0 vurdering
    15. mai 2026 · 90 min
  5. Nice6.3 vurdering
    26. mai 2026 · 89 min
  6. Nice7.5 vurdering
    29. mai 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,250,550,33MINUTTER3602022-232 7612024-252692025-26
  1. 2022-230,25 målpoeng / 90
    360 min · 1 mål · 0 målgivende
  2. 2024-250,55 målpoeng / 90
    2 761 min · 9 mål · 8 målgivende
  3. 2025-260,33 målpoeng / 90
    269 min · 1 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2022-234 kamper · 360 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,25/90
  • 2024-2533 kamper · 2 761 min · 9 mål · 8 målgivende · 0,55/90
  • 2025-263 kamper · 269 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,33/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

4 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Saint Etienne logoLigue 1Klubb · Saint Etienne · 2025-267.27
Kamper
3
Minutter
269
Mål
1
Målgivende
0
Pasning %
86
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 3 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Saint Etienne
    269 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Saint Etienne
0,33

Skudd / 90

Ligue 1Saint Etienne
1,34

Skudd på mål

Ligue 1Saint Etienne
25 %

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Saint Etienne
2,34

Vellykkede driblinger

Ligue 1Saint Etienne
33,3 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Saint Etienne · Midfielder · nr. 22

Spilletid

Draktnummer
22
Kamper
3
Fra start
3
Minutter
269
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,27

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
4
Skudd på mål
1
Pasninger
94
Nøkkelpasninger
7
Driblinger
9
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
1
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
86 %
Taklinger
1
Dueller
23
Vunne dueller
9
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 33 kamper · 9 mål · 8 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Saint Etienne
    2 761 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Saint Etienne
0,55

Skudd / 90

Ligue 1Saint Etienne
1,53

Skudd på mål

Ligue 1Saint Etienne
57,4 %

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Saint Etienne
1,76

Vellykkede driblinger

Ligue 1Saint Etienne
39,7 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Saint Etienne · Attacker

Spilletid

Kamper
33
Fra start
32
Minutter
2 761
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,04

Angrep

Mål
9
Målgivende
8
Skudd
47
Skudd på mål
27
Pasninger
853
Nøkkelpasninger
54
Driblinger
121
Vellykkede driblinger
48
Straffer scoret
2
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
24
Brudd
14
Dueller
358
Vunne dueller
127
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
40
Frispark begått
20
Gule kort
3
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 4 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueDinamo Batumi
    192 min · 53,3 %
  • UEFA Europa Conference LeagueDinamo Batumi
    168 min · 46,7 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueDinamo Batumi
–
UEFA Europa Conference LeagueDinamo Batumi
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueDinamo Batumi
–
UEFA Europa Conference LeagueDinamo Batumi
–

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueDinamo Batumi
–
UEFA Europa Conference LeagueDinamo Batumi
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueDinamo Batumi
–
UEFA Europa Conference LeagueDinamo Batumi
–

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueDinamo Batumi
–
UEFA Europa Conference LeagueDinamo Batumi
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Dinamo Batumi · Attacker

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
192
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Dinamo Batumi · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
168
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

8 registrert
  1. →Bordeaux → Saint Etiennetor 11. juli 2024€ 6M
  2. →Dinamo Batumi → Bordeauxlør 1. juli 2023€ 1.3M
  3. →Dinamo Batumi → Bordeauxtor 1. september 2022Lån
  4. →Arsenal Tula → Dinamo Batumions 6. april 2022Fri overgang
  5. →Rubin → Arsenal Tulaons 21. juli 2021Fri overgang
  6. →Rubin → Rotor Volgogradtor 20. august 2020Lån
  7. →Lokomotivi Tbilisi → Rubinman 1. juli 2019Ikke oppgitt
  8. →Dinamo Tbilisi → Lokomotivi Tbilisitir 9. januar 2018Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

36 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
29. mai · Saint Etienne–NiceLigue 1 · 2025-26907.51
26. mai · Saint Etienne–NiceLigue 1 · 2025-26896.3
15. mai · Saint Etienne–RodezLigue 1 · 2025-26908.0
17. mai · Saint Etienne–ToulouseLigue 1 · 2024-25907.51
10. mai · Saint Etienne–ReimsLigue 1 · 2024-25846.2
3. mai · Saint Etienne–MonacoLigue 1 · 2024-25907.61
26. april · Saint Etienne–StrasbourgLigue 1 · 2024-25907.91
20. april · Saint Etienne–LyonLigue 1 · 2024-25896.9
13. april · Saint Etienne–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2024-25907.61
6. april · Saint Etienne–LensLigue 1 · 2024-25686.2
29. mars · Saint Etienne–Paris Saint GermainLigue 1 · 2024-25637.01
16. mars · Saint Etienne–MontpellierLigue 1 · 2024-25607.21
9. mars · Saint Etienne–Le HavreLigue 1 · 2024-25907.2
1. mars · Saint Etienne–NiceLigue 1 · 2024-25906.3
22. februar · Saint Etienne–AngersLigue 1 · 2024-25458.22
15. februar · Saint Etienne–MarseilleLigue 1 · 2024-25906.9
8. februar · Saint Etienne–RennesLigue 1 · 2024-25856.9
1. februar · Saint Etienne–LilleLigue 1 · 2024-25877.21
24. januar · Saint Etienne–AuxerreLigue 1 · 2024-25906.6
19. januar · Saint Etienne–NantesLigue 1 · 2024-25906.7
12. januar · Saint Etienne–Paris Saint GermainLigue 1 · 2024-25877.21
13. desember · Saint Etienne–ToulouseLigue 1 · 2024-25766.6
8. desember · Saint Etienne–MarseilleLigue 1 · 2024-25906.7
30. november · Saint Etienne–RennesLigue 1 · 2024-25665.9
23. november · Saint Etienne–MontpellierLigue 1 · 2024-25876.3
10. november · Saint Etienne–LyonLigue 1 · 2024-25908.0
2. november · Saint Etienne–StrasbourgLigue 1 · 2024-25907.0
26. oktober · Saint Etienne–AngersLigue 1 · 2024-25907.92
19. oktober · Saint Etienne–LensLigue 1 · 2024-25907.3
5. oktober · Saint Etienne–AuxerreLigue 1 · 2024-25909.53
29. september · Saint Etienne–NantesLigue 1 · 2024-25896.71
20. september · Saint Etienne–NiceLigue 1 · 2024-25906.3
13. september · Saint Etienne–LilleLigue 1 · 2024-25907.21
31. august · Saint Etienne–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2024-25906.2
24. august · Saint Etienne–Le HavreLigue 1 · 2024-25626.6
17. august · Saint Etienne–MonacoLigue 1 · 2024-25906.5
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 7 tilgjengelige sesonger, 12 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.