Portrett av Danijel Šturm
Spillerprofil · komplett datakort

Danijel Šturm

AngrepTilgjengelig
Født4. januar 1999 · 27 årNasjonalitetSloveniaHøydeIkke oppgittVektIkke oppgitt
23Kamper
1 714Minutter
5Mål
2Målgivende
0,37Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Målpoeng / 90
01
0,740,34
Skudd / 90
03,6
2,981,1
Skudd på mål
0100
25 %53,8 %
Vellykkede driblinger
0100
–34,1 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.3Sigma O6.7HNK Rij7.5Shelbou8.3Lausann7.7Lausann6.3FSV Mai6.0FSV Mai8.1Lens6.7Sabah F6.4Fenerba
  1. Lausanne7.7 vurdering
    26. feb. 2026 · 90 min
  2. FSV Mainz 056.3 vurdering
    12. mars 2026 · 90 min
  3. FSV Mainz 056.0 vurdering
    19. mars 2026 · 90 min
  4. Lens8.1 vurdering
    10. sep. 2026 · 90 min
  5. Sabah FA6.7 vurdering
    13. okt. 2026 · 90 min
  6. Fenerbahçe6.4 vurdering
    20. okt. 2026 · 62 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,590,000,000,340,74MINUTTER1522021-22822022-231782023-241 0602025-262422026-27
  1. 2021-220,59 målpoeng / 90
    152 min · 1 mål · 0 målgivende
  2. 2022-230,00 målpoeng / 90
    82 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2023-240,00 målpoeng / 90
    178 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2025-260,34 målpoeng / 90
    1 060 min · 2 mål · 2 målgivende
  5. 2026-270,74 målpoeng / 90
    242 min · 2 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2021-224 kamper · 152 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,59/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-232 kamper · 82 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-242 kamper · 178 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2025-2612 kamper · 1 060 min · 2 mål · 2 målgivende · 0,34/90
  • 2026-273 kamper · 242 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,74/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

8 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Slavia Praha logoChampions LeagueKlubb · Slavia Praha · 2026-277.12
Kamper
3
Minutter
242
Mål
2
Målgivende
0
Pasning %
75
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 3 kamper · 2 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Champions League.

Registrert spilletid

  • Champions LeagueSlavia Praha
    242 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Champions LeagueSlavia Praha
0,74

Skudd / 90

Champions LeagueSlavia Praha
2,98

Skudd på mål

Champions LeagueSlavia Praha
25 %

Nøkkelpasninger / 90

Champions LeagueSlavia Praha
2,98

Vellykkede driblinger

Champions LeagueSlavia Praha
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Champions League
  • Klubb · Slavia Praha · Attacker

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
242
Kaptein
Nei
Vurdering
7,12

Angrep

Mål
2
Målgivende
0
Skudd
8
Skudd på mål
2
Pasninger
64
Nøkkelpasninger
8
Vellykkede driblinger
3

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
75 %
Taklinger
2
Vunne dueller
7

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 12 kamper · 2 mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueCelje · Sigma Olomouc
    1 060 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueCelje · Sigma Olomouc
0,34

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueCelje · Sigma Olomouc
1,1

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueCelje · Sigma Olomouc
53,8 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueCelje · Sigma Olomouc
1,95

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueCelje · Sigma Olomouc
34,1 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Celje · Attacker · nr. 10
  • Klubb · Sigma Olomouc · Midfielder · nr. 7

Spilletid

Draktnummer
7 / 10
Kamper
12
Fra start
12
Minutter
1 060
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,93

Angrep

Mål
2
Målgivende
2
Skudd
13
Skudd på mål
7
Pasninger
208
Nøkkelpasninger
23
Driblinger
41
Vellykkede driblinger
14
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
83,3 %
Taklinger
13
Dueller
101
Vunne dueller
43
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
15
Frispark begått
9
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueNK Domzale
    178 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueNK Domzale
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueNK Domzale
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueNK Domzale
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueNK Domzale
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueNK Domzale
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · NK Domzale · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
178
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-233 turneringer · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueMaribor
    82 min · 100 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa Conference LeagueMaribor
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueMaribor
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueMaribor
–
UEFA Europa Conference LeagueMaribor
–
UEFA Europa LeagueMaribor
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueMaribor
–
UEFA Europa Conference LeagueMaribor
–
UEFA Europa LeagueMaribor
–

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueMaribor
–
UEFA Europa Conference LeagueMaribor
–
UEFA Europa LeagueMaribor
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueMaribor
–
UEFA Europa Conference LeagueMaribor
–
UEFA Europa LeagueMaribor
–

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueMaribor
–
UEFA Europa Conference LeagueMaribor
–
UEFA Europa LeagueMaribor
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Maribor · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
82
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Maribor · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Maribor · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 4 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueMaribor
    152 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaribor
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaribor
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueMaribor
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaribor
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueMaribor
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Maribor · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
1
Minutter
152
Innbytter
3
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

7 registrert
  1. →Celje → Sigma Olomoucons 31. desember 2025Permanent overgang
  2. →Celje → Sigma Olomouctir 30. desember 2025Permanent overgang
  3. →NK Domzale → Celjetir 1. juli 2025Fri overgang
  4. →Maribor → NK Domzalelør 1. juli 2023Ikke oppgitt
  5. →Maribor → Aluminijtir 31. januar 2023Lån
  6. →Bilje → Maribortir 6. juli 2021Fri overgang
  7. →Tolmin → Biljefre 30. august 2019Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

15 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
20. oktober · Slavia Praha–FenerbahçeChampions League · 2026-27626.4
13. oktober · Slavia Praha–Sabah FAChampions League · 2026-27906.7
10. september · Slavia Praha–LensChampions League · 2026-27908.12
19. mars · Sigma Olomouc–FSV Mainz 05Conference League · 2025-26906.0
12. mars · Sigma Olomouc–FSV Mainz 05Conference League · 2025-26906.3
26. februar · Sigma Olomouc–LausanneConference League · 2025-26907.72
19. februar · Sigma Olomouc–LausanneConference League · 2025-26908.31
18. desember · Celje–ShelbourneConference League · 2025-26907.5
11. desember · Celje–HNK RijekaConference League · 2025-26906.7
27. november · Celje–Sigma OlomoucConference League · 2025-26906.3
6. november · Celje–Legia WarszawaConference League · 2025-26906.9
23. oktober · Celje–Shamrock RoversConference League · 2025-26886.6
2. oktober · Celje–AEK Athens FCConference League · 2025-26846.3
14. august · Celje–FC LuganoConference League · 2025-26787.0
7. august · Celje–FC LuganoConference League · 2025-26907.61
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 7 tilgjengelige sesonger, 12 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Danijel Šturm: statistikk, kamper og karriere | Coro