Portrett av Taras Kacharaba
Spillerprofil · komplett datakort

Taras Kacharaba

Også registrert som T. Kacharaba

ForsvarTilgjengelig
Født7. januar 1995 · 31 årNasjonalitetUkrainaHøyde189 cmVekt79 kg
25Kamper
1 879Minutter
1Mål
0Målgivende
0,05Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2024-25Forrige sesong 2023-24Lite datagrunnlag

De registrerte sesongradene mangler feltene som trengs for denne rolleprofilen.

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.2Fenerba6.3Fenerba6.7Feyenoo7.2Feyenoo6.9Sivassp6.2Ballkan7.0CFR 1906.9CFR 1907.0Ballkan6.7Sivassp
  1. Sivasspor6.9 vurdering
    8. sep. 2022 · 45 min
  2. Ballkani6.2 vurdering
    15. sep. 2022 · 90 min
  3. CFR 1907 Cluj7.0 vurdering
    6. okt. 2022 · 90 min
  4. CFR 1907 Cluj6.9 vurdering
    13. okt. 2022 · 70 min
  5. Ballkani7.0 vurdering
    27. okt. 2022 · 90 min
  6. Sivasspor6.7 vurdering
    3. nov. 2022 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,140,000,000,00MINUTTER6302020-214132021-226562022-231802024-25
  1. 2020-210,14 målpoeng / 90
    630 min · 1 mål · 0 målgivende
  2. 2021-220,00 målpoeng / 90
    413 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2022-230,00 målpoeng / 90
    656 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2024-250,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20200 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-217 kamper · 630 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,14/90
  • 2021-225 kamper · 413 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-238 kamper · 656 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-240 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-252 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

8 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Dunajska Streda logoConference LeagueKlubb · Dunajska Streda · 2024-25–
Kamper
2
Minutter
180
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Flagg: UkrainaVM-kvalifisering EuropaLandslag · Ukraina · 2020–
Kamper
0
Minutter
0
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2024-251 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueDunajska Streda
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueDunajska Streda
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueDunajska Streda
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueDunajska Streda
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueDunajska Streda
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueDunajska Streda
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Dunajska Streda · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueSlavia Praha
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Slavia Praha · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 8 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
    656 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
0,55

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
0,96

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
0,14

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
47,9 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
53 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Slavia Praha · Defender

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
656
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Mål
0
Skudd
3
Pasninger
392
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
53 %
Taklinger
4
Blokkeringer
1
Brudd
7
Dueller
48
Vunne dueller
23
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
4
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-223 turneringer · 5 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
    413 min · 100 %
  • UEFA Champions LeagueSlavia Praha
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueSlavia Praha
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
4,14
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
4,14
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
1,53
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
66,2 %
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
42 %
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Slavia Praha · Defender

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
413
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,96

Angrep

Mål
0
Skudd
6
Skudd på mål
1
Pasninger
468
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
42 %
Taklinger
19
Blokkeringer
7
Brudd
19
Dueller
71
Vunne dueller
47
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
10
Frispark begått
7
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Slavia Praha · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Slavia Praha · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 7 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueSlovan Liberec
    630 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSlovan Liberec
0,71

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueSlovan Liberec
1,43

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueSlovan Liberec
0,14

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSlovan Liberec
69 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSlovan Liberec
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Slovan Liberec · Defender

Spilletid

Kamper
7
Fra start
7
Minutter
630
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,10

Angrep

Mål
1
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
83
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
5
Blokkeringer
1
Brudd
10
Dueller
29
Vunne dueller
20
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
1
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20201 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeUkraina
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeUkraina
–

Brudd / 90

World Cup - Qualification EuropeUkraina
–

Blokkeringer / 90

World Cup - Qualification EuropeUkraina
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeUkraina
–

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeUkraina
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Ukraina · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
5
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

9 registrert
  1. →Slavia Praha → Dunajska Stredaons 7. februar 2024Ikke oppgitt
  2. →Slavia Praha → Slovan Libereclør 1. januar 2022Ikke oppgitt
  3. →Slovan Liberec → Slavia Prahatir 6. juli 2021Lån
  4. →Slavia Praha → Slovan Liberector 1. juli 2021Ikke oppgitt
  5. →Slovan Liberec → Slavia Prahaons 6. januar 2021Lån
  6. →Shakhtar Donetsk → Slovan Liberecman 1. juli 2019Ikke oppgitt
  7. →Shakhtar Donetsk → Slovan Liberecfre 16. februar 2018Lån
  8. →Shakhtar Donetsk → Zirkaman 10. juli 2017Lån
  9. →Shakhtar Donetsk → Hoverlator 24. juli 2014Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

25 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb3. november · Slavia Praha–SivassporConference League · 2022-23906.7
Klubb27. oktober · Slavia Praha–BallkaniConference League · 2022-23907.0
Klubb13. oktober · Slavia Praha–CFR 1907 ClujConference League · 2022-23706.9
Klubb6. oktober · Slavia Praha–CFR 1907 ClujConference League · 2022-23907.0
Landslag27. september · Ukraina–SkottlandNations League · 2022-23––
Klubb15. september · Slavia Praha–BallkaniConference League · 2022-23906.2
Klubb8. september · Slavia Praha–SivassporConference League · 2022-23456.9
Landslag5. juni · Ukraina–WalesVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag1. juni · Ukraina–SkottlandVM-kvalifisering Europa · 2020––
Klubb14. april · Slavia Praha–FeyenoordConference League · 2021-22907.2
Klubb7. april · Slavia Praha–FeyenoordConference League · 2021-22906.7
Klubb24. februar · Slavia Praha–FenerbahçeConference League · 2021-22896.3
Klubb17. februar · Slavia Praha–FenerbahçeConference League · 2021-22907.2
Klubb9. desember · Slavia Praha–Union BerlinConference League · 2021-22907.3
Klubb25. november · Slavia Praha–FeyenoordConference League · 2021-22907.0
Landslag16. november · Ukraina–Bosnia-HercegovinaVM-kvalifisering Europa · 2020––
Klubb4. november · Slavia Praha–Maccabi HaifaConference League · 2021-22907.3
Klubb21. oktober · Slavia Praha–Maccabi HaifaConference League · 2021-22906.6
Klubb16. september · Slavia Praha–Union BerlinConference League · 2021-22537.0
Landslag4. september · Ukraina–FrankrikeVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag1. september · Ukraina–KazakhstanVM-kvalifisering Europa · 2020––
Klubb10. desember · Slovan Liberec–FK Crvena ZvezdaEuropa League · 2020-21907.2
Klubb3. desember · Slovan Liberec–GentEuropa League · 2020-21907.91
Klubb26. november · Slovan Liberec–1899 HoffenheimEuropa League · 2020-21906.9
Klubb5. november · Slovan Liberec–1899 HoffenheimEuropa League · 2020-21906.2
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 6 tilgjengelige sesonger, 8 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Taras Kacharaba: statistikk, kamper og karriere | Coro