Portrett av Mostafa Mohamed Ahmed Abdallah
Spillerprofil · komplett datakort

Mostafa Mohamed

Fullt navn: Mostafa Mohamed Ahmed Abdallah

AngrepTilgjengelig
Født28. november 1997 · 28 årNasjonalitetEgyptHøyde185 cmVekt78 kg
148Kamper
7 338Minutter
27Mål
6Målgivende
0,4Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026Lite datagrunnlagForrige sesong 2025-26
Målpoeng / 90
01
00,31
Skudd / 90
02,6
1,132,15
Skudd på mål
0100
0 %28,6 %
Vellykkede driblinger
0100
–15,8 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68105.9Lyon6.2Angers6.9Auxerre7.7Stade B6.9Paris S6.3Rennes6.3Lens6.3Amed6.7Gençler6.3Galatas
  1. Paris Saint Germain6.9 vurdering
    22. apr. 2026 · 65 min
  2. Rennes6.3 vurdering
    26. apr. 2026 · 13 min
  3. Lens6.3 vurdering
    8. mai 2026 · 8 min
  4. Amed6.3 vurdering
    18. okt. 2026 · 27 min
  5. Gençlerbirliği S.K.6.7 vurdering
    25. okt. 2026 · 8 min
  6. Galatasaray6.3 vurdering
    1. nov. 2026 · 45 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,490,450,360,310,00MINUTTER2 5552022-232 0172023-241 2452024-251 1712025-26802026
  1. 2022-230,49 målpoeng / 90
    2 555 min · 10 mål · 4 målgivende
  2. 2023-240,45 målpoeng / 90
    2 017 min · 8 mål · 2 målgivende
  3. 2024-250,36 målpoeng / 90
    1 245 min · 5 mål · 0 målgivende
  4. 2025-260,31 målpoeng / 90
    1 171 min · 4 mål · 0 målgivende
  5. 20260,00 målpoeng / 90
    80 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2021-229 kamper · 269 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 2022-2344 kamper · 2 555 min · 10 mål · 4 målgivende · 0,49/90
  • 2023-2429 kamper · 2 017 min · 8 mål · 2 målgivende · 0,45/90
  • 2024-2530 kamper · 1 245 min · 5 mål · 0 målgivende · 0,36/90
  • 2025-2624 kamper · 1 171 min · 4 mål · 0 målgivende · 0,31/90
  • 20263 kamper · 80 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

8 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Konyaspor logoSüper LigKlubb · Konyaspor · 20266.34
Kamper
3
Minutter
80
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
52.94117647058823
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20261 turnering · 3 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Süper Lig.

Registrert spilletid

  • Süper LigKonyaspor
    80 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Süper LigKonyaspor
0

Skudd / 90

Süper LigKonyaspor
1,13

Skudd på mål

Süper LigKonyaspor
0 %

Nøkkelpasninger / 90

Süper LigKonyaspor
–

Vellykkede driblinger

Süper LigKonyaspor
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Süper Lig
  • Klubb · Konyaspor · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
0
Minutter
80
Kaptein
Nei
Vurdering
6,34

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
17
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
52,9 %
Taklinger
1
Vunne dueller
3

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 24 kamper · 4 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Nantes
    1 171 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Nantes
0,31

Skudd / 90

Ligue 1Nantes
2,15

Skudd på mål

Ligue 1Nantes
28,6 %

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Nantes
0,69

Vellykkede driblinger

Ligue 1Nantes
15,8 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Nantes · Attacker · nr. 31

Spilletid

Draktnummer
31
Kamper
24
Fra start
13
Minutter
1 171
Innbytter
11
Byttet ut
11
På benken
19
Kaptein
Nei
Vurdering
6,63

Angrep

Mål
4
Målgivende
0
Skudd
28
Skudd på mål
8
Pasninger
190
Nøkkelpasninger
9
Driblinger
19
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
61 %
Taklinger
10
Blokkeringer
3
Brudd
8
Dueller
200
Vunne dueller
89
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
27
Frispark begått
18
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 30 kamper · 5 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Nantes
    1 245 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Nantes
0,36

Skudd / 90

Ligue 1Nantes
2,17

Skudd på mål

Ligue 1Nantes
53,3 %

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Nantes
0,43

Vellykkede driblinger

Ligue 1Nantes
46,2 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Nantes · Forward

Spilletid

Kamper
30
Fra start
21
Minutter
1 245
Innbytter
9
Kaptein
Nei
Vurdering
6,82

Angrep

Mål
5
Målgivende
0
Skudd
30
Skudd på mål
16
Pasninger
239
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
26
Vellykkede driblinger
12
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
18
Blokkeringer
2
Brudd
10
Dueller
246
Vunne dueller
123
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
36
Frispark begått
32
Gule kort
3
Røde kort
0
2023-241 turnering · 29 kamper · 8 mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Nantes
    2 017 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Nantes
0,45

Skudd / 90

Ligue 1Nantes
2,19

Skudd på mål

Ligue 1Nantes
53,1 %

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Nantes
1,03

Vellykkede driblinger

Ligue 1Nantes
45,5 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Nantes · Forward

Spilletid

Kamper
29
Fra start
29
Minutter
2 017
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,03

Angrep

Mål
8
Målgivende
2
Skudd
49
Skudd på mål
26
Pasninger
351
Nøkkelpasninger
23
Driblinger
33
Vellykkede driblinger
15
Straffer scoret
3
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
21
Blokkeringer
5
Brudd
12
Dueller
316
Vunne dueller
144
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
36
Frispark begått
34
Gule kort
3
Røde kort
1
2022-232 turneringer · 44 kamper · 10 mål · 4 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Ligue 1.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Nantes
    1 933 min · 75,7 %
  • UEFA Europa LeagueNantes
    622 min · 24,3 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Ligue 1Nantes
0,47
UEFA Europa LeagueNantes
0,58

Skudd / 90

Ligue 1Nantes
2,14
UEFA Europa LeagueNantes
2,32

Skudd på mål

Ligue 1Nantes
52,2 %
UEFA Europa LeagueNantes
56,3 %

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Nantes
0,7
UEFA Europa LeagueNantes
0,72

Vellykkede driblinger

Ligue 1Nantes
58,3 %
UEFA Europa LeagueNantes
27,3 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Nantes · Forward

Spilletid

Kamper
36
Fra start
26
Minutter
1 933
Innbytter
10
Kaptein
Nei
Vurdering
6,81

Angrep

Mål
8
Målgivende
2
Skudd
46
Skudd på mål
24
Pasninger
340
Nøkkelpasninger
15
Driblinger
36
Vellykkede driblinger
21
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
18
Blokkeringer
1
Brudd
10
Dueller
317
Vunne dueller
143
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
28
Frispark begått
43
Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Nantes · Forward

Spilletid

Kamper
8
Fra start
7
Minutter
622
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,06

Angrep

Mål
2
Målgivende
2
Skudd
16
Skudd på mål
9
Pasninger
104
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
11
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Blokkeringer
1
Brudd
2
Dueller
89
Vunne dueller
33
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
6
Gule kort
2
Røde kort
0
2021-222 turneringer · 9 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueGalatasaray
    195 min · 72,5 %
  • UEFA Champions LeagueGalatasaray
    74 min · 27,5 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueGalatasaray
–
UEFA Champions LeagueGalatasaray
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueGalatasaray
1,38
UEFA Champions LeagueGalatasaray
1,22

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueGalatasaray
–
UEFA Champions LeagueGalatasaray
100 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueGalatasaray
–
UEFA Champions LeagueGalatasaray
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueGalatasaray
50 %
UEFA Champions LeagueGalatasaray
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Galatasaray · Forward

Spilletid

Kamper
7
Fra start
3
Minutter
195
Innbytter
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,72

Angrep

Skudd
3
Pasninger
42
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Blokkeringer
1
Dueller
37
Vunne dueller
19
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
1
Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Galatasaray · Forward

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
74
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,85

Angrep

Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
22
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Blokkeringer
2
Dueller
15
Vunne dueller
10
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
1
Gule kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

10 registrert
  1. →Galatasaray → Nanteslør 1. juli 2023€ 5.8M
  2. →Galatasaray → Nantestor 21. juli 2022Lån
  3. →Zamalek SC → Galatasarayfre 1. juli 2022€ 4M
  4. →Zamalek SC → Galatasarayman 1. februar 2021Lån
  5. →El Geish → Zamalek SCman 1. juli 2019Ikke oppgitt
  6. →Zamalek SC → El Geishman 30. juli 2018Lån
  7. →Tanta SC → Zamalek SCsøn 1. juli 2018Ikke oppgitt
  8. →Zamalek SC → Tanta SCtor 7. september 2017Lån
  9. →El Dakhleya → Zamalek SClør 1. juli 2017Ikke oppgitt
  10. →Zamalek SC → El Dakhleyafre 1. juli 2016Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb

98 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
1. november · Konyaspor–GalatasaraySüper Lig · 2026456.3
25. oktober · Konyaspor–Gençlerbirliği S.K.Süper Lig · 202686.7
18. oktober · Konyaspor–AmedSüper Lig · 2026276.3
8. mai · Nantes–LensLigue 1 · 2025-2686.3
2. mai · Nantes–MarseilleLigue 1 · 2025-26––
26. april · Nantes–RennesLigue 1 · 2025-26136.3
22. april · Nantes–Paris Saint GermainLigue 1 · 2025-26656.9
19. april · Nantes–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2025-26777.71
11. april · Nantes–AuxerreLigue 1 · 2025-2696.9
5. april · Nantes–MetzLigue 1 · 2025-26––
22. mars · Nantes–StrasbourgLigue 1 · 2025-26––
7. mars · Nantes–AngersLigue 1 · 2025-26246.2
1. mars · Nantes–LilleLigue 1 · 2025-26––
22. februar · Nantes–Le HavreLigue 1 · 2025-26––
13. februar · Nantes–MonacoLigue 1 · 2025-26––
7. februar · Nantes–LyonLigue 1 · 2025-26455.9
31. januar · Nantes–LorientLigue 1 · 2025-26776.6
25. januar · Nantes–NiceLigue 1 · 2025-26906.91
12. desember · Nantes–AngersLigue 1 · 2025-26646.7
6. desember · Nantes–LensLigue 1 · 2025-26316.7
30. november · Nantes–LyonLigue 1 · 2025-26116.7
23. november · Nantes–LorientLigue 1 · 2025-26316.3
8. november · Nantes–Le HavreLigue 1 · 2025-26196.9
2. november · Nantes–MetzLigue 1 · 2025-26116.7
29. oktober · Nantes–MonacoLigue 1 · 2025-26197.21
24. oktober · Nantes–Paris FCLigue 1 · 2025-26206.6
19. oktober · Nantes–LilleLigue 1 · 2025-26636.3
4. oktober · Nantes–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2025-26856.0
27. september · Nantes–ToulouseLigue 1 · 2025-26––
20. september · Nantes–RennesLigue 1 · 2025-26676.0
13. september · Nantes–NiceLigue 1 · 2025-26866.5
30. august · Nantes–AuxerreLigue 1 · 2025-26877.21
24. august · Nantes–StrasbourgLigue 1 · 2025-26907.2
17. august · Nantes–Paris Saint GermainLigue 1 · 2025-26796.3
10. mai · Nantes–AuxerreLigue 1 · 2024-25306.6
4. mai · Nantes–AngersLigue 1 · 2024-25907.2
27. april · Nantes–ToulouseLigue 1 · 2024-25456.9
22. april · Nantes–Paris Saint GermainLigue 1 · 2024-25176.7
18. april · Nantes–RennesLigue 1 · 2024-25717.51
4. april · Nantes–NiceLigue 1 · 2024-25166.2
30. mars · Nantes–Le HavreLigue 1 · 2024-25797.2
15. mars · Nantes–LilleLigue 1 · 2024-25207.71
9. mars · Nantes–StrasbourgLigue 1 · 2024-25706.6
2. mars · Nantes–MarseilleLigue 1 · 2024-25206.6
23. februar · Nantes–LensLigue 1 · 2024-25856.6
15. februar · Nantes–MonacoLigue 1 · 2024-25236.6
7. februar · Nantes–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2024-25696.2
2. februar · Nantes–ReimsLigue 1 · 2024-25727.31
26. januar · Nantes–LyonLigue 1 · 2024-25217.31
10. januar · Nantes–MonacoLigue 1 · 2024-25126.3
4. januar · Nantes–LilleLigue 1 · 2024-25276.7
15. desember · Nantes–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2024-25286.5
8. desember · Nantes–RennesLigue 1 · 2024-25316.7
24. november · Nantes–Le HavreLigue 1 · 2024-25226.9
9. november · Nantes–LensLigue 1 · 2024-25666.7
3. november · Nantes–MarseilleLigue 1 · 2024-25687.2
27. oktober · Nantes–StrasbourgLigue 1 · 2024-25907.2
20. oktober · Nantes–NiceLigue 1 · 2024-25656.9
6. oktober · Nantes–LyonLigue 1 · 2024-25257.0
29. september · Nantes–Saint EtienneLigue 1 · 2024-25116.2
22. september · Nantes–AngersLigue 1 · 2024-25296.9
31. august · Nantes–MontpellierLigue 1 · 2024-25167.21
25. august · Nantes–AuxerreLigue 1 · 2024-25126.5
18. august · Nantes–ToulouseLigue 1 · 2024-25156.3
12. mai · Nantes–LilleLigue 1 · 2023-24906.6
4. mai · Nantes–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2023-24187.0
26. april · Nantes–MontpellierLigue 1 · 2023-24757.91
20. april · Nantes–RennesLigue 1 · 2023-24907.2
14. april · Nantes–Le HavreLigue 1 · 2023-24666.7
7. april · Nantes–LyonLigue 1 · 2023-24767.5
31. mars · Nantes–NiceLigue 1 · 2023-24877.91
16. mars · Nantes–StrasbourgLigue 1 · 2023-24806.9
10. mars · Nantes–MarseilleLigue 1 · 2023-24456.3
3. mars · Nantes–MetzLigue 1 · 2023-24595.9
24. februar · Nantes–LorientLigue 1 · 2023-24456.6
17. februar · Nantes–Paris Saint GermainLigue 1 · 2023-24746.6
11. februar · Nantes–ToulouseLigue 1 · 2023-24808.611
3. februar · Nantes–LensLigue 1 · 2023-24906.6
20. desember · Nantes–LyonLigue 1 · 2023-24456.9
17. desember · Nantes–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2023-24906.6
9. desember · Nantes–Paris Saint GermainLigue 1 · 2023-24737.31
2. desember · Nantes–NiceLigue 1 · 2023-24827.2
26. november · Nantes–Le HavreLigue 1 · 2023-24596.7
12. november · Nantes–MetzLigue 1 · 2023-24546.6
5. november · Nantes–ReimsLigue 1 · 2023-24666.6
28. oktober · Nantes–LensLigue 1 · 2023-24306.5
1. oktober · Nantes–RennesLigue 1 · 2023-24776.2
23. september · Nantes–LorientLigue 1 · 2023-24808.01
17. september · Nantes–Clermont FootLigue 1 · 2023-24546.7
1. september · Nantes–MarseilleLigue 1 · 2023-24737.31
25. august · Nantes–MonacoLigue 1 · 2023-24818.22
20. august · Nantes–LilleLigue 1 · 2023-24907.0
13. august · Nantes–ToulouseLigue 1 · 2023-24887.21
3. juni · Nantes–AngersLigue 1 · 2022-23––
27. mai · Nantes–LilleLigue 1 · 2022-23296.5
20. mai · Nantes–MontpellierLigue 1 · 2022-23856.3
7. mai · Nantes–StrasbourgLigue 1 · 2022-23606.7
3. mai · Nantes–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2022-23906.9
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 7 tilgjengelige sesonger, 9 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Mostafa Mohamed: statistikk, kamper og karriere | Coro