Portrett av Roman Bezus
Spillerprofil · komplett datakort

Roman Bezus

MidtbaneTilgjengelig
Født26. september 1990 · 36 årNasjonalitetUkrainaHøyde185 cmVekt78 kg
32Kamper
1 534Minutter
6Mål
5Målgivende
0,65Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2024-25Lite datagrunnlagForrige sesong 2023-24
Nøkkelpasninger / 90
01,1
–0,9
Taklinger / 90
01,5
–1,2
Vellykkede driblinger
0100
–100 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.6FK Part6.7Anortho7.3Flora T6.9PAOK6.3Sheriff6.3Manches6.3Real So7.9Sheriff7.6FC Midt6.7FC Midt
  1. Sheriff Tiraspol6.3 vurdering
    8. sep. 2022 · 9 min
  2. Manchester United6.3 vurdering
    6. okt. 2022 · 8 min
  3. Real Sociedad6.3 vurdering
    27. okt. 2022 · 90 min
  4. Sheriff Tiraspol7.9 vurdering
    3. nov. 2022 · 90 min
  5. FC Midtjylland7.6 vurdering
    10. aug. 2023 · 80 min
  6. FC Midtjylland6.7 vurdering
    17. aug. 2023 · 69 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,880,000,000,270,002,10MINUTTER3082019-20320203472020-213362021-222402022-233002023-24
  1. 2019-200,88 målpoeng / 90
    308 min · 0 mål · 3 målgivende
  2. 20200,00 målpoeng / 90
    3 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2020-210,00 målpoeng / 90
    347 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2021-220,27 målpoeng / 90
    336 min · 0 mål · 1 målgivende
  5. 2022-230,00 målpoeng / 90
    240 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2023-242,10 målpoeng / 90
    300 min · 6 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2019-206 kamper · 308 min · 0 mål · 3 målgivende · 0,88/90
  • 20201 kamper · 3 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-216 kamper · 347 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-229 kamper · 336 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,27/90
  • 2022-236 kamper · 240 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-244 kamper · 300 min · 6 mål · 1 målgivende · 2,10/90
  • 2024-250 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

8 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Omonia Nicosia logoConference LeagueKlubb · Omonia Nicosia · 2024-25–
Kamper
0
Minutter
0
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Flagg: UkrainaEuro ChampionshipLandslag · Ukraina · 2020–
Kamper
1
Minutter
3
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2024-251 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Omonia Nicosia · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 4 kamper · 6 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
    300 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
2,1

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
0,9

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
1,2

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
40 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Omonia Nicosia · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
300
Innbytter
0
Byttet ut
4
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,20

Angrep

Mål
6
Målgivende
1
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
40
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Blokkeringer
1
Brudd
1
Dueller
30
Vunne dueller
12
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
3
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueOmonia Nicosia
    240 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueOmonia Nicosia
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueOmonia Nicosia
0,38

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueOmonia Nicosia
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueOmonia Nicosia
1,13

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueOmonia Nicosia
47,1 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Omonia Nicosia · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
2
Minutter
240
Innbytter
4
Byttet ut
0
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,63

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
99
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Brudd
2
Dueller
34
Vunne dueller
16
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
8
Frispark begått
5
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 9 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueGent
    336 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueGent
0,27

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueGent
1,34

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueGent
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueGent
0,27

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueGent
40,9 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Gent · Midfielder

Spilletid

Kamper
9
Fra start
4
Minutter
336
Innbytter
5
Byttet ut
4
På benken
6
Kaptein
Nei
Vurdering
6,89

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
8
Skudd på mål
5
Pasninger
140
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
7
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Brudd
2
Dueller
44
Vunne dueller
18
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
6
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-212 turneringer · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueGent
    264 min · 76,1 %
  • UEFA Champions LeagueGent
    83 min · 23,9 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueGent
–
UEFA Champions LeagueGent
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueGent
1,36
UEFA Champions LeagueGent
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueGent
–
UEFA Champions LeagueGent
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueGent
1,36
UEFA Champions LeagueGent
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueGent
52,6 %
UEFA Champions LeagueGent
40 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Gent · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
264
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,88

Angrep

Mål
0
Skudd
7
Skudd på mål
2
Pasninger
94
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
11
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Brudd
1
Dueller
38
Vunne dueller
20
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
9
Frispark begått
7
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Gent · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
83
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
5,80

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
47
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Brudd
1
Dueller
15
Vunne dueller
6
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
3
Gule kort
1
Gulrøde kort
1
Røde kort
0
20201 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship.

Registrert spilletid

  • Euro ChampionshipUkraina
    3 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Euro ChampionshipUkraina
–

Nøkkelpasninger / 90

Euro ChampionshipUkraina
–

Pasningspresisjon

Euro ChampionshipUkraina
–

Taklinger / 90

Euro ChampionshipUkraina
–

Vunne dueller

Euro ChampionshipUkraina
100 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Ukraina · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
3
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Pasninger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
1
Vunne dueller
1
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 6 kamper · 0 mål · 3 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueGent
    308 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueGent
0,88

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueGent
2,34

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueGent
76 %

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueGent
2,05

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueGent
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Gent · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
3
Minutter
308
Innbytter
3
Byttet ut
3
På benken
7
Kaptein
Nei
Vurdering
7,28

Angrep

Mål
0
Målgivende
3
Skudd
10
Skudd på mål
4
Pasninger
67
Nøkkelpasninger
8
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
76 %
Taklinger
7
Blokkeringer
0
Brudd
1

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
6
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

9 registrert
  1. →Omonia Nicosia → Anorthosisons 10. september 2025Fri overgang
  2. →Omonia Nicosia → Anorthosistir 9. september 2025Fri overgang
  3. →Omonia Nicosia → Anorthosissøn 29. juni 2025Fri overgang
  4. →Gent → Omonia Nicosialør 6. august 2022Fri overgang
  5. →St. Truiden → Gentfre 25. januar 2019Ikke oppgitt
  6. →Dnipro Dnipropetrovsk → St. Truidentir 12. juli 2016Ikke oppgitt
  7. →Dynamo Kyiv → Dnipro Dnipropetrovsksøn 11. januar 2015Ikke oppgitt
  8. →Vorskla Poltava → Dynamo Kyivtor 3. januar 2013Ikke oppgitt
  9. →Kremin' → Vorskla Poltavatir 1. juli 2008Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

30 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb17. august · Omonia Nicosia–FC MidtjyllandConference League · 2023-24696.71
Klubb10. august · Omonia Nicosia–FC MidtjyllandConference League · 2023-24807.61
Klubb3. november · Omonia Nicosia–Sheriff TiraspolEuropa League · 2022-23907.9
Klubb27. oktober · Omonia Nicosia–Real SociedadEuropa League · 2022-23906.3
Klubb13. oktober · Omonia Nicosia–Manchester UnitedEuropa League · 2022-23––
Klubb6. oktober · Omonia Nicosia–Manchester UnitedEuropa League · 2022-2386.3
Klubb8. september · Omonia Nicosia–Sheriff TiraspolEuropa League · 2022-2396.3
Klubb17. mars · Gent–PAOKConference League · 2021-2286.9
Klubb9. desember · Gent–Flora TallinnConference League · 2021-22197.3
Klubb25. november · Gent–AnorthosisConference League · 2021-22636.7
Klubb4. november · Gent–FK PartizanConference League · 2021-22716.6
Klubb21. oktober · Gent–FK PartizanConference League · 2021-22136.2
Klubb30. september · Gent–AnorthosisConference League · 2021-22716.6
Klubb16. september · Gent–Flora TallinnConference League · 2021-22637.71
Landslag3. juli · Ukraina–EnglandEuropamesterskapet · 2020––
Landslag29. juni · Ukraina–SverigeEuropamesterskapet · 20202–
Klubb10. desember · Gent–1899 HoffenheimEuropa League · 2020-21906.3
Klubb3. desember · Gent–Slovan LiberecEuropa League · 2020-21286.9
Klubb26. november · Gent–FK Crvena ZvezdaEuropa League · 2020-21907.6
Klubb5. november · Gent–FK Crvena ZvezdaEuropa League · 2020-21––
Klubb29. oktober · Gent–1899 HoffenheimEuropa League · 2020-21566.6
Klubb22. oktober · Gent–Slovan LiberecEuropa League · 2020-21––
Klubb23. september · Gent–Dynamo KyivChampions League · 2020-21535.5
Klubb15. september · Gent–Rapid ViennaChampions League · 2020-21306.5
Klubb27. februar · Gent–AS RomaEuropa League · 2019-20667.31
Klubb20. februar · Gent–AS RomaEuropa League · 2019-20746.6
Klubb12. desember · Gent–OleksandriaEuropa League · 2019-20808.52
Klubb24. oktober · Gent–VfL WolfsburgEuropa League · 2019-20306.9
Landslag7. september · Ukraina–LitauenEuropamesterskapet · 2020106.6
Landslag25. mars · Ukraina–LuxembourgEuropamesterskapet · 2020646.4
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 7 tilgjengelige sesonger, 8 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.