Portrett av Pavel Bucha
Spillerprofil · komplett datakort

Pavel Bucha

MidtbaneTilgjengelig
Født11. mars 1998 · 28 årNasjonalitetTsjekkiaHøyde174 cmVekt70 kg
38Kamper
2 862Minutter
3Mål
2Målgivende
0,16Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026Forrige sesong 2023-24
Nøkkelpasninger / 90
02
1,620,4
Pasningspresisjon
0100
87 %–
Taklinger / 90
01,7
1,390,4
Vellykkede driblinger
0100
–33,3 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.3FC Asta6.3Dinamo 6.3Dinamo 6.9Ballkan7.9FC Asta7.1Atlanta6.0New Eng6.4Columbu7.4DC Unit6.7Philade
  1. FC Astana7.9 vurdering
    14. des. 2023 · 90 min
  2. Atlanta United FC7.1 vurdering
    10. okt. 2026 · 90 min
  3. New England Revolution6.0 vurdering
    14. okt. 2026 · 45 min
  4. Columbus Crew6.4 vurdering
    18. okt. 2026 · 79 min
  5. DC United7.4 vurdering
    24. okt. 2026 · 85 min
  6. Philadelphia Union6.7 vurdering
    31. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,220,100,270,23MINUTTER2782019-202092020-214042021-229042022-236782023-243892026
  1. 2019-200,00 målpoeng / 90
    278 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2020-210,00 målpoeng / 90
    209 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2021-220,22 målpoeng / 90
    404 min · 1 mål · 0 målgivende
  4. 2022-230,10 målpoeng / 90
    904 min · 1 mål · 0 målgivende
  5. 2023-240,27 målpoeng / 90
    678 min · 1 mål · 1 målgivende
  6. 20260,23 målpoeng / 90
    389 min · 0 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2018-190 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2019-204 kamper · 278 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2020-213 kamper · 209 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-224 kamper · 404 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,22/90
  • 2022-2311 kamper · 904 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,10/90
  • 2023-2411 kamper · 678 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,27/90
  • 20265 kamper · 389 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,23/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

8 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
FC Cincinnati logoMajor League SoccerKlubb · FC Cincinnati · 20266.81
Kamper
5
Minutter
389
Mål
0
Målgivende
1
Pasning %
87.04663212435233
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20261 turnering · 5 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Major League Soccer.

Registrert spilletid

  • Major League SoccerFC Cincinnati
    389 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Major League SoccerFC Cincinnati
0,23

Nøkkelpasninger / 90

Major League SoccerFC Cincinnati
1,62

Pasningspresisjon

Major League SoccerFC Cincinnati
87 %

Taklinger / 90

Major League SoccerFC Cincinnati
1,39

Vunne dueller

Major League SoccerFC Cincinnati
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Major League Soccer
  • Klubb · FC Cincinnati · Midfielder

Spilletid

Kamper
5
Fra start
4
Minutter
389
Kaptein
Nei
Vurdering
6,81

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
5
Skudd på mål
1
Pasninger
193
Nøkkelpasninger
7
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
87 %
Taklinger
6
Vunne dueller
10

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 11 kamper · 1 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeaguePlzen
    678 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeaguePlzen
0,27

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeaguePlzen
0,4

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeaguePlzen
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeaguePlzen
0,4

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeaguePlzen
33,3 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Plzen · Midfielder

Spilletid

Kamper
11
Fra start
7
Minutter
678
Innbytter
4
Byttet ut
4
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,62

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
6
Pasninger
181
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Brudd
2
Dueller
33
Vunne dueller
11
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
7
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 11 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeaguePlzen
    904 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeaguePlzen
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeaguePlzen
0,7

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeaguePlzen
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeaguePlzen
0,9

Vunne dueller

UEFA Champions LeaguePlzen
34 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Plzen · Midfielder

Spilletid

Kamper
11
Fra start
10
Minutter
904
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,37

Angrep

Mål
1
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
184
Nøkkelpasninger
7
Driblinger
9
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
9
Brudd
4
Dueller
47
Vunne dueller
16
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
2
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
1
2021-221 turnering · 4 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeaguePlzen
    404 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeaguePlzen
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeaguePlzen
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeaguePlzen
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeaguePlzen
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeaguePlzen
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Plzen · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
404
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-212 turneringer · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeaguePlzen
    120 min · 57,4 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeaguePlzen
    89 min · 42,6 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeaguePlzen
–
UEFA Europa LeaguePlzen
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeaguePlzen
0
UEFA Europa LeaguePlzen
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeaguePlzen
67 %
UEFA Europa LeaguePlzen
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeaguePlzen
–
UEFA Europa LeaguePlzen
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeaguePlzen
36,4 %
UEFA Europa LeaguePlzen
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Plzen · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
120
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
31
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
67 %
Blokkeringer
0
Brudd
1
Dueller
11
Vunne dueller
4

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Plzen · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
89
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueMlada Boleslav
    278 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueMlada Boleslav
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueMlada Boleslav
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueMlada Boleslav
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueMlada Boleslav
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueMlada Boleslav
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Mlada Boleslav · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
278
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeaguePlzen
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeaguePlzen
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeaguePlzen
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeaguePlzen
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeaguePlzen
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeaguePlzen
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Plzen · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

4 registrert
  1. →Plzen → FC Cincinnations 7. februar 2024€ 1.6M
  2. →Mlada Boleslav → Plzenons 1. januar 2020Ikke oppgitt
  3. →Plzen → Mlada Boleslavons 6. februar 2019Lån
  4. →Slavia Praha → Plzenman 9. juli 2018Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

19 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
31. oktober · FC Cincinnati–Philadelphia UnionMajor League Soccer · 2026906.7
24. oktober · FC Cincinnati–DC UnitedMajor League Soccer · 2026857.41
18. oktober · FC Cincinnati–Columbus CrewMajor League Soccer · 2026796.4
14. oktober · FC Cincinnati–New England RevolutionMajor League Soccer · 2026456.0
10. oktober · FC Cincinnati–Atlanta United FCMajor League Soccer · 2026907.1
14. desember · Plzen–FC AstanaConference League · 2023-24907.91
30. november · Plzen–BallkaniConference League · 2023-24896.9
9. november · Plzen–Dinamo ZagrebConference League · 2023-24166.3
26. oktober · Plzen–Dinamo ZagrebConference League · 2023-24106.3
5. oktober · Plzen–FC AstanaConference League · 2023-24876.3
21. september · Plzen–BallkaniConference League · 2023-24636.5
1. november · Plzen–BarcelonaChampions League · 2022-23336.6
26. oktober · Plzen–InterChampions League · 2022-23906.2
12. oktober · Plzen–Bayern MünchenChampions League · 2022-23907.0
13. september · Plzen–InterChampions League · 2022-23615.7
7. september · Plzen–BarcelonaChampions League · 2022-23906.5
23. august · Plzen–QarabagChampions League · 2022-23906.5
17. august · Plzen–QarabagChampions League · 2022-23906.2
26. august · Plzen–AZ AlkmaarChampions League · 2020-211206.2
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 9 tilgjengelige sesonger, 10 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.