Portrett av Eren Derdiyok
Spillerprofil · komplett datakort

Eren Derdiyok

AngrepTilgjengelig
Født12. juni 1988 · 38 årNasjonalitetSveitsHøyde192 cmVekt93 kg
14Kamper
632Minutter
3Mål
1Målgivende
0,57Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2018-19Forrige sesong 2018
Målpoeng / 90
01
0,540,46
Skudd / 90
03,4
2,172,78
Skudd på mål
0100
37,5 %33,3 %
Vellykkede driblinger
0100
66,7 %–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.9Polen6.5Faroe I6.5Andorra6.7Latvia6.5Ungarn7.6Lokomot6.7FC Scha6.7Lokomot7.1FC Port
  1. Latvia6.7 vurdering
    3. sep. 2017 · 14 min
  2. Ungarn6.5 vurdering
    7. okt. 2017 · 7 min
  3. Lokomotiv7.6 vurdering
    18. sep. 2018 · 82 min
  4. FC Schalke 046.7 vurdering
    24. okt. 2018 · 70 min
  5. Lokomotiv6.7 vurdering
    28. nov. 2018 · 90 min
  6. FC Porto7.1 vurdering
    11. des. 2018 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,460,54MINUTTER502016562017-1819420183322018-19
  1. 20160,00 målpoeng / 90
    50 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2017-180,00 målpoeng / 90
    56 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 20180,46 målpoeng / 90
    194 min · 1 mål · 0 målgivende
  4. 2018-190,54 målpoeng / 90
    332 min · 2 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20161 kamper · 50 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2017-182 kamper · 56 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 20187 kamper · 194 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,46/90
  • 2018-194 kamper · 332 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,54/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

4 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Galatasaray logoChampions LeagueKlubb · Galatasaray · 2018-197.08
Kamper
4
Minutter
332
Mål
2
Målgivende
–
Pasning %
60
Flagg: SveitsVM-kvalifisering EuropaLandslag · Sveits · 20186.40
Kamper
7
Minutter
194
Mål
1
Målgivende
–
Pasning %
80
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2018-191 turnering · 4 kamper · 2 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueGalatasaray
    332 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueGalatasaray
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueGalatasaray
2,17

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueGalatasaray
37,5 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueGalatasaray
1,08

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueGalatasaray
66,7 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Galatasaray · Attacker

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
332
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,08

Angrep

Mål
2
Skudd
8
Skudd på mål
3
Pasninger
45
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
60 %
Taklinger
1
Blokkeringer
1
Brudd
1
Dueller
49
Vunne dueller
26

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
7
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20181 turnering · 7 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeSveits
    194 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeSveits
–

Skudd / 90

World Cup - Qualification EuropeSveits
2,78

Skudd på mål

World Cup - Qualification EuropeSveits
33,3 %

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeSveits
0,46

Vellykkede driblinger

World Cup - Qualification EuropeSveits
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Sveits · Attacker

Spilletid

Kamper
7
Fra start
1
Minutter
194
Innbytter
6
Byttet ut
1
På benken
7
Kaptein
Nei
Vurdering
6,40

Angrep

Mål
1
Skudd
6
Skudd på mål
2
Pasninger
15
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
80 %
Brudd
0
Dueller
5
Vunne dueller
2

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueGalatasaray
    56 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueGalatasaray
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueGalatasaray
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueGalatasaray
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueGalatasaray
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueGalatasaray
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Galatasaray · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
56
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20161 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship.

Registrert spilletid

  • Euro ChampionshipSveits
    50 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Euro ChampionshipSveits
–

Skudd / 90

Euro ChampionshipSveits
–

Skudd på mål

Euro ChampionshipSveits
–

Nøkkelpasninger / 90

Euro ChampionshipSveits
–

Vellykkede driblinger

Euro ChampionshipSveits
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Sveits · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
50
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

8 registrert
  1. →Pakhtakor → Ankaraguculør 7. august 2021Fri overgang
  2. →Göztepe → Pakhtakorfre 17. januar 2020Fri overgang
  3. →Galatasaray → Göztepetor 11. juli 2019Fri overgang
  4. →Kasımpaşa → Galatasarayons 10. august 2016€ 3.4M
  5. →1899 Hoffenheim → Kasımpaşaons 2. juli 2014€ 2.5M
  6. →1899 Hoffenheim → Bayer Leverkusenfre 30. august 2013Lån
  7. →Bayer Leverkusen → 1899 Hoffenheimsøn 1. juli 2012€ 5.5M
  8. →FC Basel 1893 → Bayer Leverkusenfre 31. juli 2009€ 3.8M
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

9 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb11. desember · Galatasaray–FC PortoChampions League · 2018-19907.11
Klubb28. november · Galatasaray–LokomotivChampions League · 2018-19906.7
Klubb24. oktober · Galatasaray–FC Schalke 04Champions League · 2018-19706.7
Klubb18. september · Galatasaray–LokomotivChampions League · 2018-19827.61
Landslag7. oktober · Sveits–UngarnVM-kvalifisering Europa · 201876.5
Landslag3. september · Sveits–LatviaVM-kvalifisering Europa · 2018146.7
Landslag31. august · Sveits–AndorraVM-kvalifisering Europa · 2018456.5
Landslag9. juni · Sveits–Faroe IslandsVM-kvalifisering Europa · 2018126.5
Landslag25. juni · Sveits–PolenEuropamesterskapet · 2016506.91
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 4 tilgjengelige sesonger, 4 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.