Portrett av Alexandru Crețu
Spillerprofil · komplett datakort

Alexandru Crețu

MidtbaneTilgjengelig
Født24. april 1992 · 34 årNasjonalitetRomaniaHøyde190 cmVekt85 kg
32Kamper
1 985Minutter
1Mål
1Målgivende
0,09Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Lite datagrunnlagForrige sesong 2025-26
Nøkkelpasninger / 90
07,2
61,4
Pasningspresisjon
0100
75 %78 %
Taklinger / 90
04
–3,26
Vellykkede driblinger
0100
–33,3 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.7Spartak6.5Raków C6.7FSV Mai6.9Sparta 6.3AEK Ath6.5Getafe
  1. Spartak Trnava6.7 vurdering
    7. aug. 2025 · 10 min
  2. Raków Częstochowa6.5 vurdering
    2. okt. 2025 · 60 min
  3. FSV Mainz 056.7 vurdering
    27. nov. 2025 · 15 min
  4. Sparta Praha6.9 vurdering
    11. des. 2025 · 90 min
  5. AEK Athens FC6.3 vurdering
    18. des. 2025 · 9 min
  6. Getafe6.5 vurdering
    15. okt. 2026 · 15 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,140,000,000,000,000,470,00MINUTTER132016-171012017-18342018-196562019-201202020-212102021-224882022-231552024-251932025-26152026-27
  1. 2020-210,00 målpoeng / 90
    120 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2021-220,00 målpoeng / 90
    210 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2022-230,00 målpoeng / 90
    488 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2024-250,00 målpoeng / 90
    155 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2025-260,47 målpoeng / 90
    193 min · 0 mål · 1 målgivende
  6. 2026-270,00 målpoeng / 90
    15 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-171 kamper · 13 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2017-182 kamper · 101 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2018-192 kamper · 34 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2019-207 kamper · 656 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,14/90
  • 2020-211 kamper · 120 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-222 kamper · 210 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-236 kamper · 488 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-252 kamper · 155 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2025-268 kamper · 193 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,47/90
  • 2026-271 kamper · 15 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

11 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Universitatea Craiova logoConference LeagueKlubb · Universitatea Craiova · 2026-276.50
Kamper
1
Minutter
15
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
75
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 1 kamp · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Conference League.

Registrert spilletid

  • Conference LeagueUniversitatea Craiova
    15 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Conference LeagueUniversitatea Craiova
–

Nøkkelpasninger / 90

Conference LeagueUniversitatea Craiova
6

Pasningspresisjon

Conference LeagueUniversitatea Craiova
75 %

Taklinger / 90

Conference LeagueUniversitatea Craiova
–

Vunne dueller

Conference LeagueUniversitatea Craiova
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Conference League
  • Klubb · Universitatea Craiova · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
15
Kaptein
Nei
Vurdering
6,50

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
4
Nøkkelpasninger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
75 %
Vunne dueller
1

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 8 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueUniversitatea Craiova
    193 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueUniversitatea Craiova
0,47

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueUniversitatea Craiova
1,4

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueUniversitatea Craiova
78 %

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueUniversitatea Craiova
3,26

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueUniversitatea Craiova
42,4 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Universitatea Craiova · Midfielder · nr. 4

Spilletid

Draktnummer
4
Kamper
8
Fra start
2
Minutter
193
Innbytter
6
Byttet ut
1
På benken
7
Kaptein
Nei
Vurdering
6,62

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
47
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
78 %
Taklinger
7
Blokkeringer
1
Brudd
2
Dueller
33
Vunne dueller
14
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
9
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueUniversitatea Craiova
    155 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueUniversitatea Craiova
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueUniversitatea Craiova
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueUniversitatea Craiova
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueUniversitatea Craiova
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueUniversitatea Craiova
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Universitatea Craiova · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
155
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueUniversitatea Craiova
    488 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueUniversitatea Craiova
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueUniversitatea Craiova
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueUniversitatea Craiova
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueUniversitatea Craiova
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueUniversitatea Craiova
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Universitatea Craiova · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
488
Innbytter
0
Byttet ut
4
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFCSB
    210 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueFCSB
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFCSB
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFCSB
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFCSB
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFCSB
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FCSB · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
210
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueMaribor
    120 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueMaribor
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueMaribor
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueMaribor
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueMaribor
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueMaribor
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Maribor · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
120
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-202 turneringer · 7 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueMaribor
    480 min · 73,2 %
  • UEFA Europa LeagueMaribor
    176 min · 26,8 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueMaribor
–
UEFA Europa LeagueMaribor
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueMaribor
–
UEFA Europa LeagueMaribor
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueMaribor
–
UEFA Europa LeagueMaribor
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueMaribor
–
UEFA Europa LeagueMaribor
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueMaribor
–
UEFA Europa LeagueMaribor
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Maribor · Midfielder

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
480
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Maribor · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
176
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueMaribor
    34 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueMaribor
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueMaribor
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueMaribor
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueMaribor
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueMaribor
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Maribor · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
34
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueOlimpija Ljubljana
    101 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueOlimpija Ljubljana
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueOlimpija Ljubljana
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueOlimpija Ljubljana
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueOlimpija Ljubljana
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueOlimpija Ljubljana
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Olimpija Ljubljana · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
101
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeaguePolitehnica Iasi
    13 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeaguePolitehnica Iasi
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeaguePolitehnica Iasi
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeaguePolitehnica Iasi
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeaguePolitehnica Iasi
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeaguePolitehnica Iasi
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Politehnica Iasi · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
13
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

7 registrert
  1. →Al Wehda Club → Universitatea Craiovatir 1. juli 2025Fri overgang
  2. →Universitatea Craiova → Al Wehda Clubons 28. august 2024€ 600K
  3. →FCSB → Universitatea Craiovatir 31. august 2021Fri overgang
  4. →Maribor → FCSBtor 1. juli 2021Fri overgang
  5. →Olimpija Ljubljana → Maribortir 13. februar 2018Ikke oppgitt
  6. →Politehnica Iasi → Olimpija Ljubljanafre 30. desember 2016€ 100K
  7. →Politehnica Iasi → Corvinul Hunedoarafre 1. juli 2011Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb

12 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
22. oktober · Universitatea Craiova–Inter Club d'EscaldesConference League · 2026-27––
15. oktober · Universitatea Craiova–GetafeConference League · 2026-27156.5
18. desember · Universitatea Craiova–AEK Athens FCConference League · 2025-2696.3
11. desember · Universitatea Craiova–Sparta PrahaConference League · 2025-26906.91
27. november · Universitatea Craiova–FSV Mainz 05Conference League · 2025-26156.7
6. november · Universitatea Craiova–Rapid ViennaConference League · 2025-26––
23. oktober · Universitatea Craiova–FC NoahConference League · 2025-261–
2. oktober · Universitatea Craiova–Raków CzęstochowaConference League · 2025-26606.5
28. august · Universitatea Craiova–BaşakşehirConference League · 2025-265–
21. august · Universitatea Craiova–BaşakşehirConference League · 2025-261–
14. august · Universitatea Craiova–Spartak TrnavaConference League · 2025-262–
7. august · Universitatea Craiova–Spartak TrnavaConference League · 2025-26106.7
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 11 tilgjengelige sesonger, 14 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Alexandru Crețu: statistikk, kamper og karriere | Coro