Portrett av Miha Blažič
Spillerprofil · komplett datakort

Miha Blažič

ForsvarTilgjengelig
Født8. mai 1993 · 33 årNasjonalitetSloveniaHøyde185 cmVekt78 kg
27Kamper
1 168Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2024Lite datagrunnlagForrige sesong 2023
Taklinger / 90
01,2
0,960,95
Brudd / 90
01,5
–1,19
Blokkeringer / 90
01
–0,24
Vunne dueller
0100
–63 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.9Slovaki5.6Slovaki5.9Norge6.6Norge6.7San Mar7.2Finland7.3Norther6.5Danmark7.0Kazakhs7.0Portuga
  1. San Marino6.7 vurdering
    10. sep. 2023 · 13 min
  2. Finland7.2 vurdering
    14. okt. 2023 · 90 min
  3. Northern Ireland7.3 vurdering
    17. okt. 2023 · 90 min
  4. Danmark6.5 vurdering
    17. nov. 2023 · 90 min
  5. Kazakhstan7.0 vurdering
    20. nov. 2023 · 90 min
  6. Portugal7.0 vurdering
    26. mars 2024 · 94 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,00MINUTTER54320203772023942024
  1. 20200,00 målpoeng / 90
    543 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 20230,00 målpoeng / 90
    377 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 20240,00 målpoeng / 90
    94 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20180 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 20207 kamper · 543 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-232 kamper · 153 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 20236 kamper · 377 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20241 kamper · 94 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

7 turneringsrader · landslag

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – landslag

2 turneringer
Flagg: SloveniaPrivatlandskamperLandslag · Slovenia · 20247.00
Kamper
1
Minutter
94
Mål
–
Målgivende
–
Pasning %
78.68852459016394
Flagg: SloveniaEuro ChampionshipLandslag · Slovenia · 2024–
Kamper
0
Minutter
–
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20242 turneringer · 1 kamp · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • PrivatlandskamperSlovenia
    94 min · –Lite datagrunnlag
  • Euro ChampionshipSlovenia
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

PrivatlandskamperSlovenia
0,96
Euro ChampionshipSlovenia
–

Brudd / 90

PrivatlandskamperSlovenia
–
Euro ChampionshipSlovenia
–

Blokkeringer / 90

PrivatlandskamperSlovenia
–
Euro ChampionshipSlovenia
–

Vunne dueller

PrivatlandskamperSlovenia
–
Euro ChampionshipSlovenia
–

Pasningspresisjon

PrivatlandskamperSlovenia
78,7 %
Euro ChampionshipSlovenia
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Slovenia · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
94
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Pasninger
61

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
78,7 %
Taklinger
1
Vunne dueller
3

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Slovenia · Defender · nr. 4

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
4
Kamper
0
Fra start
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationSlovenia
    377 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Euro Championship - QualificationSlovenia
0,95

Brudd / 90

Euro Championship - QualificationSlovenia
1,19

Blokkeringer / 90

Euro Championship - QualificationSlovenia
0,24

Vunne dueller

Euro Championship - QualificationSlovenia
63 %

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationSlovenia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Slovenia · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
377
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Mål
0
Pasninger
290
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Blokkeringer
1
Brudd
5
Dueller
27
Vunne dueller
17
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 2 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueSlovenia
    153 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueSlovenia
–

Brudd / 90

UEFA Nations LeagueSlovenia
–

Blokkeringer / 90

UEFA Nations LeagueSlovenia
–

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueSlovenia
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueSlovenia
83,9 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Slovenia · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
153
Kaptein
Nei
Vurdering
6,31

Angrep

Skudd
1
Pasninger
87

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
83,9 %
Vunne dueller
2

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
1
20202 turneringer · 7 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i World Cup - Qualification Europe.

Spilletid fordelt på turneringer

  • World Cup - Qualification EuropeSlovenia
    417 min · 76,8 %
  • Euro ChampionshipSlovenia
    126 min · 23,2 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovenia
0,86
Euro ChampionshipSlovenia
–

Brudd / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovenia
0,65
Euro ChampionshipSlovenia
0,71

Blokkeringer / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovenia
0,65
Euro ChampionshipSlovenia
0,71

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeSlovenia
37,9 %
Euro ChampionshipSlovenia
–

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeSlovenia
46 %
Euro ChampionshipSlovenia
83 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Slovenia · Defender

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
417
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Pasninger
264
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
46 %
Taklinger
4
Blokkeringer
3
Brudd
3
Dueller
29
Vunne dueller
11
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
8
Gule kort
1
Gulrøde kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Slovenia · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
126
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
9
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
50
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
83 %
Blokkeringer
1
Brudd
1

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20181 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeSlovenia
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovenia
–

Brudd / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovenia
–

Blokkeringer / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovenia
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeSlovenia
–

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeSlovenia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Slovenia · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

7 registrert
  1. →Al-Ittihad Kalba → Maribortir 30. juni 2026–
  2. →Al-Ittihad Kalba → Mariborman 29. juni 2026–
  3. →Lech Poznan → Al-Ittihad Kalbafre 27. september 2024Ikke oppgitt
  4. →Angers → Lech Poznantor 6. juli 2023Fri overgang
  5. →Ferencvarosi TC → Angersfre 17. juni 2022Fri overgang
  6. →NK Domzale → Ferencvarosi TCtor 31. august 2017Ikke oppgitt
  7. →Koper → NK Domzalelør 1. august 2015Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – landslag

27 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
1. juli · Slovenia–PortugalEuropamesterskapet · 2024––
25. juni · Slovenia–EnglandEuropamesterskapet · 2024––
20. juni · Slovenia–SerbiaEuropamesterskapet · 2024––
16. juni · Slovenia–DanmarkEuropamesterskapet · 2024––
26. mars · Slovenia–PortugalPrivatlandskamper · 2024947.0
20. november · Slovenia–KazakhstanEM-kvalifisering · 2023907.0
17. november · Slovenia–DanmarkEM-kvalifisering · 2023906.5
17. oktober · Slovenia–Northern IrelandEM-kvalifisering · 2023907.3
14. oktober · Slovenia–FinlandEM-kvalifisering · 2023907.2
10. september · Slovenia–San MarinoEM-kvalifisering · 2023136.7
7. september · Slovenia–Northern IrelandEM-kvalifisering · 2023––
19. juni · Slovenia–DanmarkEM-kvalifisering · 2023––
16. juni · Slovenia–FinlandEM-kvalifisering · 2023––
23. mars · Slovenia–KazakhstanEM-kvalifisering · 20235–
24. september · Slovenia–NorgeNations League · 2022-23906.6
9. juni · Slovenia–NorgeNations League · 2022-23635.9
11. november · Slovenia–SlovakiaVM-kvalifisering Europa · 2020575.6
11. oktober · Slovenia–RusslandVM-kvalifisering Europa · 2020––
8. oktober · Slovenia–MaltaVM-kvalifisering Europa · 2020––
7. september · Slovenia–KroatiaVM-kvalifisering Europa · 2020––
4. september · Slovenia–MaltaVM-kvalifisering Europa · 2020––
1. september · Slovenia–SlovakiaVM-kvalifisering Europa · 2020906.9
30. mars · Slovenia–CyprusVM-kvalifisering Europa · 2020907.3
27. mars · Slovenia–RusslandVM-kvalifisering Europa · 2020906.7
24. mars · Slovenia–KroatiaVM-kvalifisering Europa · 2020907.0
19. november · Slovenia–PolenEuropamesterskapet · 2020906.6
9. september · Slovenia–IsraelEuropamesterskapet · 2020366.4
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 12 tilgjengelige sesonger, 17 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.