Portrett av Miha Blažič
Spillerprofil · komplett datakort

Miha Blažič

ForsvarTilgjengelig
Født8. mai 1993 · 33 årNasjonalitetSloveniaHøyde185 cmVekt78 kg
87Kamper
6 761Minutter
3Mål
0Målgivende
0,04Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2023-24Forrige sesong 2022-23
Taklinger / 90
01
–0,36
Brudd / 90
01,2
–1
Blokkeringer / 90
01,1
–0,86
Vunne dueller
0100
–64,8 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.2Stade B6.5Ajaccio7.5Lorient6.9Auxerre7.3Strasbo6.3Montpel6.7Toulous6.3Marseil6.6Estac T6.7Nantes
  1. Strasbourg7.3 vurdering
    18. feb. 2023 · 63 min
  2. Montpellier6.3 vurdering
    5. mars 2023 · 45 min
  3. Toulouse6.7 vurdering
    12. mars 2023 · 90 min
  4. Marseille6.3 vurdering
    14. mai 2023 · 90 min
  5. Estac Troyes6.6 vurdering
    27. mai 2023 · 26 min
  6. Nantes6.7 vurdering
    3. juni 2023 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,000,070,090,00MINUTTER412016-177202017-181802018-191 2602019-209902020-211 2462021-221 9792022-233452023-24
  1. 2018-190,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2019-200,00 målpoeng / 90
    1 260 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2020-210,00 målpoeng / 90
    990 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2021-220,07 målpoeng / 90
    1 246 min · 1 mål · 0 målgivende
  5. 2022-230,09 målpoeng / 90
    1 979 min · 2 mål · 0 målgivende
  6. 2023-240,00 målpoeng / 90
    345 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-171 kamper · 41 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2017-188 kamper · 720 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2018-192 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2019-2014 kamper · 1 260 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2020-2111 kamper · 990 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-2214 kamper · 1 246 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,07/90
  • 2022-2324 kamper · 1 979 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,09/90
  • 2023-244 kamper · 345 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

10 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Lech Poznan logoConference LeagueKlubb · Lech Poznan · 2023-24–
Kamper
4
Minutter
345
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2023-241 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueLech Poznan
    345 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueLech Poznan
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueLech Poznan
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueLech Poznan
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueLech Poznan
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueLech Poznan
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Lech Poznan · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
345
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 24 kamper · 2 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Angers
    1 979 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Ligue 1Angers
0,36

Brudd / 90

Ligue 1Angers
1

Blokkeringer / 90

Ligue 1Angers
0,86

Vunne dueller

Ligue 1Angers
64,8 %

Pasningspresisjon

Ligue 1Angers
42 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Angers · Defender

Spilletid

Kamper
24
Fra start
22
Minutter
1 979
Innbytter
2
Byttet ut
2
På benken
11
Kaptein
Nei
Vurdering
6,69

Angrep

Mål
2
Skudd
7
Skudd på mål
4
Pasninger
1 177
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
42 %
Taklinger
8
Blokkeringer
19
Brudd
22
Dueller
105
Vunne dueller
68
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
16
Frispark begått
12
Gule kort
4
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-222 turneringer · 14 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
    706 min · 56,7 %
  • UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
    540 min · 43,3 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
0,13
UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
0,83

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
0,76
UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
1,17

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–
UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
0,67

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
47,6 %
UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
41,4 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
66 %
UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Defender

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
706
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,45

Angrep

Mål
1
Skudd
1
Pasninger
152
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
66 %
Taklinger
1
Brudd
6
Dueller
21
Vunne dueller
10
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
3
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
540
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,52

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
291
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
5
Blokkeringer
4
Brudd
7
Dueller
29
Vunne dueller
12
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
2
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 11 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
    990 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
0,64

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
1,64

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
0,73

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
45,1 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
64 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Defender

Spilletid

Kamper
11
Fra start
11
Minutter
990
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,51

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
653
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
64 %
Taklinger
7
Blokkeringer
8
Brudd
18
Dueller
51
Vunne dueller
23
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
12
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-202 turneringer · 14 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
    720 min · 57,1 %
  • UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
    540 min · 42,9 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
0,38
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
1
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
0,75
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
–
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
84 %
UEFA Champions LeagueFerencvarosi TC
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Defender

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
720
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,30

Angrep

Mål
0
Skudd
5
Skudd på mål
1
Pasninger
319
Nøkkelpasninger
7
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
84 %
Taklinger
3
Blokkeringer
6
Brudd
8

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
6
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
540
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFerencvarosi TC
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Ferencvarosi TC · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 8 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueNK Domzale
    720 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueNK Domzale
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueNK Domzale
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueNK Domzale
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueNK Domzale
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueNK Domzale
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · NK Domzale · Defender

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
720
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueNK Domzale
    41 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueNK Domzale
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueNK Domzale
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueNK Domzale
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueNK Domzale
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueNK Domzale
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · NK Domzale · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
41
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
6
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

7 registrert
  1. →Al-Ittihad Kalba → Maribortir 30. juni 2026–
  2. →Al-Ittihad Kalba → Mariborman 29. juni 2026–
  3. →Lech Poznan → Al-Ittihad Kalbafre 27. september 2024Ikke oppgitt
  4. →Angers → Lech Poznantor 6. juli 2023Fri overgang
  5. →Ferencvarosi TC → Angersfre 17. juni 2022Fri overgang
  6. →NK Domzale → Ferencvarosi TCtor 31. august 2017Ikke oppgitt
  7. →Koper → NK Domzalelør 1. august 2015Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

56 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
3. juni · Angers–NantesLigue 1 · 2022-23906.7
27. mai · Angers–Estac TroyesLigue 1 · 2022-23266.6
21. mai · Angers–ReimsLigue 1 · 2022-23––
14. mai · Angers–MarseilleLigue 1 · 2022-23906.3
7. mai · Angers–MonacoLigue 1 · 2022-23––
30. april · Angers–RennesLigue 1 · 2022-23––
21. april · Angers–Paris Saint GermainLigue 1 · 2022-23––
12. mars · Angers–ToulouseLigue 1 · 2022-23906.7
5. mars · Angers–MontpellierLigue 1 · 2022-23456.3
18. februar · Angers–StrasbourgLigue 1 · 2022-23637.3
12. februar · Angers–AuxerreLigue 1 · 2022-23906.9
5. februar · Angers–LorientLigue 1 · 2022-23907.5
1. februar · Angers–AjaccioLigue 1 · 2022-23906.5
29. januar · Angers–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2022-23906.2
15. januar · Angers–Clermont FootLigue 1 · 2022-23906.6
11. januar · Angers–Paris Saint GermainLigue 1 · 2022-23906.5
1. januar · Angers–LorientLigue 1 · 2022-23906.5
28. desember · Angers–AjaccioLigue 1 · 2022-23907.2
13. november · Angers–LilleLigue 1 · 2022-23906.7
5. november · Angers–LensLigue 1 · 2022-23907.21
30. oktober · Angers–MonacoLigue 1 · 2022-23––
23. oktober · Angers–RennesLigue 1 · 2022-23––
16. oktober · Angers–ToulouseLigue 1 · 2022-23––
9. oktober · Angers–StrasbourgLigue 1 · 2022-23907.21
30. september · Angers–MarseilleLigue 1 · 2022-23906.3
18. september · Angers–NiceLigue 1 · 2022-23907.3
11. september · Angers–MontpellierLigue 1 · 2022-23906.3
3. september · Angers–LyonLigue 1 · 2022-23––
31. august · Angers–ReimsLigue 1 · 2022-23––
28. august · Angers–Estac TroyesLigue 1 · 2022-23456.5
21. august · Angers–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2022-23906.5
14. august · Angers–AuxerreLigue 1 · 2022-23906.6
7. august · Angers–NantesLigue 1 · 2022-23907.2
9. desember · Ferencvarosi TC–Bayer LeverkusenEuropa League · 2021-22907.0
25. november · Ferencvarosi TC–Real BetisEuropa League · 2021-22906.2
4. november · Ferencvarosi TC–CelticEuropa League · 2021-22906.6
19. oktober · Ferencvarosi TC–CelticEuropa League · 2021-22906.7
30. september · Ferencvarosi TC–Real BetisEuropa League · 2021-22906.3
16. september · Ferencvarosi TC–Bayer LeverkusenEuropa League · 2021-22906.3
24. august · Ferencvarosi TC–BSC Young BoysChampions League · 2021-22906.3
18. august · Ferencvarosi TC–BSC Young BoysChampions League · 2021-22906.6
8. desember · Ferencvarosi TC–Dynamo KyivChampions League · 2020-21906.5
2. desember · Ferencvarosi TC–BarcelonaChampions League · 2020-21906.5
24. november · Ferencvarosi TC–JuventusChampions League · 2020-21906.9
4. november · Ferencvarosi TC–JuventusChampions League · 2020-21906.5
28. oktober · Ferencvarosi TC–Dynamo KyivChampions League · 2020-21906.6
20. oktober · Ferencvarosi TC–BarcelonaChampions League · 2020-21906.5
29. september · Ferencvarosi TC–MoldeChampions League · 2020-21907.3
23. september · Ferencvarosi TC–MoldeChampions League · 2020-21906.2
26. august · Ferencvarosi TC–CelticChampions League · 2020-21906.5
12. desember · Ferencvarosi TC–LudogoretsEuropa League · 2019-20907.4
28. november · Ferencvarosi TC–EspanyolEuropa League · 2019-20906.5
7. november · Ferencvarosi TC–CSKA MoscowEuropa League · 2019-20907.1
24. oktober · Ferencvarosi TC–CSKA MoscowEuropa League · 2019-20907.7
3. oktober · Ferencvarosi TC–LudogoretsEuropa League · 2019-20907.1
19. september · Ferencvarosi TC–EspanyolEuropa League · 2019-20907.9
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 12 tilgjengelige sesonger, 17 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.