Portrett av Fabiano Ribeiro de Freitas
Spillerprofil · komplett datakort

Fabiano Freitas

Fullt navn: Fabiano Ribeiro de Freitas

KeeperTilgjengelig
Født29. februar 1988 · 38 årNasjonalitetBrasilHøyde197 cmVekt90 kg
40Kamper
2 839Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Keeperprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Redninger / 90
04,3
–3,56
Baklengsmål / 90Lavere er bedre
01,2
–0,94
Pasningspresisjon
0100
73,6 %72 %
Kampvurdering
510
6,856,98

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.2Borac B7.9Pafos7.2Pafos6.5Wolfsbe8.2Wolfsbe6.7Drita7.2Raków C6.3HNK Rij7.1Celje6.6Benfica
  1. Wolfsberger AC8.2 vurdering
    28. aug. 2025 · 120 min
  2. Drita6.7 vurdering
    23. okt. 2025 · 90 min
  3. Raków Częstochowa7.2 vurdering
    18. des. 2025 · 90 min
  4. HNK Rijeka6.3 vurdering
    19. feb. 2026 · 90 min
  5. Celje7.1 vurdering
    15. okt. 2026 · 90 min
  6. Benfica6.6 vurdering
    22. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,00MINUTTER192016-172252021-228102024-254802025-261802026-27
  1. 2016-170,00 målpoeng / 90
    19 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2021-220,00 målpoeng / 90
    225 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2024-250,00 målpoeng / 90
    810 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2025-260,00 målpoeng / 90
    480 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2026-270,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-171 kamper · 19 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-218 kamper · 720 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 2021-229 kamper · 225 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-233 kamper · 225 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 2023-242 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 2024-259 kamper · 810 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-266 kamper · 480 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2026-272 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

12 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Omonia Nicosia logoEuropa LeagueKlubb · Omonia Nicosia · 2026-276.85
Kamper
2
Minutter
180
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
73.58490566037736
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 2 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Europa League.

Registrert spilletid

  • Europa LeagueOmonia Nicosia
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Europa LeagueOmonia Nicosia
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Europa LeagueOmonia Nicosia
–

Pasningspresisjon

Europa LeagueOmonia Nicosia
73,6 %

Kampvurdering

Europa LeagueOmonia Nicosia
6,85

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Europa League
  • Klubb · Omonia Nicosia · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Kaptein
Nei
Vurdering
6,85

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
53
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
73,6 %
Taklinger
0
Vunne dueller
0

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 6 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
    480 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
3,56

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
0,94

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
72 %

Kampvurdering

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
6,98

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Omonia Nicosia · Goalkeeper · nr. 40

Spilletid

Draktnummer
40
Kamper
6
Fra start
6
Minutter
480
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,98

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
115
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
72 %
Dueller
1
Vunne dueller
1
Redninger
19
Baklengsmål
5

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 9 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
    810 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
3,22

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
1

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
–

Kampvurdering

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
7,11

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Omonia Nicosia · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
9
Fra start
9
Minutter
810
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,11

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
182
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
4
Vunne dueller
4
Redninger
29
Baklengsmål
9

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 2 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
5

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
2,5

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
–

Kampvurdering

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
7,45

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Omonia Nicosia · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,45

Angrep

Pasninger
50
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
2
Vunne dueller
2
Redninger
10
Baklengsmål
5

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 3 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueOmonia Nicosia
    225 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueOmonia Nicosia
3,2

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueOmonia Nicosia
2,4

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueOmonia Nicosia
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueOmonia Nicosia
6,40

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Omonia Nicosia · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
225
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,40

Angrep

Pasninger
66
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
3
Vunne dueller
2
Redninger
8
Baklengsmål
6

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2021-223 turneringer · 9 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 3 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
    225 min · –
  • UEFA Champions LeagueOmonia Nicosia
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueOmonia Nicosia
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
3,6
UEFA Champions LeagueOmonia Nicosia
–
UEFA Europa LeagueOmonia Nicosia
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
1,6
UEFA Champions LeagueOmonia Nicosia
–
UEFA Europa LeagueOmonia Nicosia
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
–
UEFA Champions LeagueOmonia Nicosia
–
UEFA Europa LeagueOmonia Nicosia
–

Kampvurdering

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
6,60
UEFA Champions LeagueOmonia Nicosia
–
UEFA Europa LeagueOmonia Nicosia
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Omonia Nicosia · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
225
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Pasninger
61
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Brudd
1
Dueller
3
Vunne dueller
3
Redninger
9
Baklengsmål
4

Disiplin

Frispark vunnet
2
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Omonia Nicosia · Goalkeeper

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Omonia Nicosia · Goalkeeper

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2020-212 turneringer · 8 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueOmonia Nicosia
    540 min · 75 %
  • UEFA Champions LeagueOmonia Nicosia
    180 min · 25 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueOmonia Nicosia
3,67
UEFA Champions LeagueOmonia Nicosia
7

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueOmonia Nicosia
2
UEFA Champions LeagueOmonia Nicosia
1

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueOmonia Nicosia
–
UEFA Champions LeagueOmonia Nicosia
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueOmonia Nicosia
6,67
UEFA Champions LeagueOmonia Nicosia
8,05

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Omonia Nicosia · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
540
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,67

Angrep

Pasninger
148
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
5
Vunne dueller
5
Redninger
22
Baklengsmål
12

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Omonia Nicosia · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
8,05

Angrep

Pasninger
40
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Redninger
14
Baklengsmål
2

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2016-172 turneringer · 1 kamp · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFenerbahçe
    19 min · 100 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueFenerbahçe
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueFenerbahçe
0
UEFA Champions LeagueFenerbahçe
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueFenerbahçe
4,74
UEFA Champions LeagueFenerbahçe
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFenerbahçe
100 %
UEFA Champions LeagueFenerbahçe
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueFenerbahçe
6,30
UEFA Champions LeagueFenerbahçe
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Fenerbahçe · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
19
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
5
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
100 %
Brudd
0
Dueller
0
Vunne dueller
0
Redninger
0
Baklengsmål
1

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
0
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Fenerbahçe · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

4 registrert
  1. →FC Porto → Omonia Nicosiator 17. oktober 2019Ikke oppgitt
  2. →Fenerbahçe → FC Portolør 1. juli 2017Ikke oppgitt
  3. →FC Porto → Fenerbahçetor 2. juli 2015Lån
  4. →Olhanense → FC Portosøn 1. juli 2012€ 1.2M
Kamplogg

Siste kamper – klubb

36 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
22. oktober · Omonia Nicosia–BenficaEuropa League · 2026-27906.6
15. oktober · Omonia Nicosia–CeljeEuropa League · 2026-27907.1
19. februar · Omonia Nicosia–HNK RijekaConference League · 2025-26906.3
18. desember · Omonia Nicosia–Raków CzęstochowaConference League · 2025-26907.2
11. desember · Omonia Nicosia–Rapid ViennaConference League · 2025-26––
27. november · Omonia Nicosia–Dynamo KyivConference League · 2025-26––
23. oktober · Omonia Nicosia–DritaConference League · 2025-26906.7
28. august · Omonia Nicosia–Wolfsberger ACConference League · 2025-261208.2
21. august · Omonia Nicosia–Wolfsberger ACConference League · 2025-26906.5
20. februar · Omonia Nicosia–PafosConference League · 2024-25907.2
13. februar · Omonia Nicosia–PafosConference League · 2024-25907.9
19. desember · Omonia Nicosia–Borac Banja LukaConference League · 2024-25907.2
12. desember · Omonia Nicosia–Rapid ViennaConference League · 2024-25––
28. november · Omonia Nicosia–Legia WarszawaConference League · 2024-25906.0
7. november · Omonia Nicosia–GentConference League · 2024-25907.5
24. oktober · Omonia Nicosia–Heart Of MidlothianConference League · 2024-25906.2
3. oktober · Omonia Nicosia–Vikingur ReykjavikConference League · 2024-25907.7
14. august · Omonia Nicosia–Fehérvár FCConference League · 2024-25906.9
8. august · Omonia Nicosia–Fehérvár FCConference League · 2024-25907.5
17. august · Omonia Nicosia–FC MidtjyllandConference League · 2023-24907.0
10. august · Omonia Nicosia–FC MidtjyllandConference League · 2023-24907.9
6. oktober · Omonia Nicosia–Manchester UnitedEuropa League · 2022-23906.5
15. september · Omonia Nicosia–Real SociedadEuropa League · 2022-23906.6
8. september · Omonia Nicosia–Sheriff TiraspolEuropa League · 2022-23456.3
4. november · Omonia Nicosia–FC Basel 1893Conference League · 2021-22456.9
30. september · Omonia Nicosia–QarabagConference League · 2021-22905.7
16. september · Omonia Nicosia–Kairat AlmatyConference League · 2021-22907.3
10. desember · Omonia Nicosia–PSV EindhovenEuropa League · 2020-21905.9
3. desember · Omonia Nicosia–PAOKEuropa League · 2020-21906.3
26. november · Omonia Nicosia–Granada CFEuropa League · 2020-21906.7
5. november · Omonia Nicosia–Granada CFEuropa League · 2020-21907.2
29. oktober · Omonia Nicosia–PSV EindhovenEuropa League · 2020-21906.3
22. oktober · Omonia Nicosia–PAOKEuropa League · 2020-21907.7
29. september · Omonia Nicosia–Olympiakos PiraeusChampions League · 2020-21909.3
23. september · Omonia Nicosia–Olympiakos PiraeusChampions League · 2020-21906.9
22. februar · Fenerbahçe–FC KrasnodarEuropa League · 2016-17196.5
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 9 tilgjengelige sesonger, 14 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Fabiano Freitas: statistikk, kamper og karriere | Coro