Portrett av Dion-Johan Chai Cools
Spillerprofil · komplett datakort

Dion-Johan Cools

Fullt navn: Dion-Johan Chai Cools

ForsvarTilgjengelig
Født4. juni 1996 · 30 årNasjonalitetMalaysiaHøyde185 cmVekt78 kg
28Kamper
1 058Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026Lite datagrunnlagForrige sesong 2023Lite datagrunnlag
Taklinger / 90
03,3
12,7

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.2Ajax7.3Liverpo6.5Celtic6.9PSV Ein6.6PSV Ein6.7Ludogor6.5FK Crve6.6Ludogor7.3China6.4Singapo
  1. PSV Eindhoven6.6 vurdering
    10. aug. 2021 · 90 min
  2. Ludogorets6.7 vurdering
    16. sep. 2021 · 13 min
  3. FK Crvena Zvezda6.5 vurdering
    4. nov. 2021 · 15 min
  4. Ludogorets6.6 vurdering
    9. des. 2021 · 12 min
  5. China7.3 vurdering
    9. sep. 2023 · 100 min
  6. Singapore6.4 vurdering
    1. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,000,000,00MINUTTER2702016-17442017-181642018-1932019-202062020-211812021-22902026
  1. 2017-180,00 målpoeng / 90
    44 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2018-190,00 målpoeng / 90
    164 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2019-200,00 målpoeng / 90
    3 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2020-210,00 målpoeng / 90
    206 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2021-220,00 målpoeng / 90
    181 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 20260,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-173 kamper · 270 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2017-181 kamper · 44 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2018-193 kamper · 164 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2019-201 kamper · 3 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-213 kamper · 206 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-226 kamper · 181 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-230 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 20231 kamper · 100 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 20261 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

12 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Flagg: MalaysiaFIFA Asean CupLandslag · Malaysia · 20266.43
Kamper
1
Minutter
90
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
84.7457627118644
FC Midtjylland logoChampions LeagueKlubb · FC Midtjylland · 2022-23–
Kamper
0
Minutter
0
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20261 turnering · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra FIFA Asean Cup.

Registrert spilletid

  • FIFA Asean CupMalaysia
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

FIFA Asean CupMalaysia
1

Brudd / 90

FIFA Asean CupMalaysia
–

Blokkeringer / 90

FIFA Asean CupMalaysia
–

Vunne dueller

FIFA Asean CupMalaysia
–

Pasningspresisjon

FIFA Asean CupMalaysia
84,7 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · FIFA Asean Cup
  • Landslag · Malaysia · D

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Kaptein
Nei
Vurdering
6,43

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
59
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
84,7 %
Taklinger
1
Vunne dueller
5

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 1 kamp · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Privatlandskamper.

Registrert spilletid

  • PrivatlandskamperMalaysia
    100 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

PrivatlandskamperMalaysia
2,7

Brudd / 90

PrivatlandskamperMalaysia
–

Blokkeringer / 90

PrivatlandskamperMalaysia
–

Vunne dueller

PrivatlandskamperMalaysia
–

Pasningspresisjon

PrivatlandskamperMalaysia
72,7 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Malaysia · D

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
100
Kaptein
Ja
Vurdering
7,30

Angrep

Skudd
1
Pasninger
44
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
72,7 %
Taklinger
3
Vunne dueller
6

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
–

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
–

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Midtjylland · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-222 turneringer · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
    149 min · 82,3 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
    32 min · 17,7 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
0,6
UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
–

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
1,81
UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
–

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
0,6
UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
50 %
UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
42,9 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
–
UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Midtjylland · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
1
Minutter
149
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,63

Angrep

Mål
0
Pasninger
89
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Blokkeringer
1
Brudd
3
Dueller
12
Vunne dueller
6
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Midtjylland · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
0
Minutter
32
Innbytter
3
Byttet ut
0
På benken
6
Kaptein
Nei
Vurdering
6,57

Angrep

Mål
0
Pasninger
11
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
7
Vunne dueller
3
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
    206 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
1,75

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
2,62

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
50 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Midtjylland · Defender

Spilletid

Kamper
3
Fra start
2
Minutter
206
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
8
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
79
Nøkkelpasninger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Brudd
6
Dueller
14
Vunne dueller
7
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
1
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
    3 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
–

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
0

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
0

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Club Brugge KV · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
3
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
0
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Blokkeringer
0
Brudd
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
0
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-192 turneringer · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
    118 min · 72 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueClub Brugge KV
    46 min · 28 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
–
UEFA Europa LeagueClub Brugge KV
–

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
0,76
UEFA Europa LeagueClub Brugge KV
0

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
0
UEFA Europa LeagueClub Brugge KV
0

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
23,1 %
UEFA Europa LeagueClub Brugge KV
50 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
53 %
UEFA Europa LeagueClub Brugge KV
66 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Club Brugge KV · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
118
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,35

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
19
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
53 %
Blokkeringer
0
Brudd
1
Dueller
13
Vunne dueller
3

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Club Brugge KV · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
46
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
10
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
66 %
Blokkeringer
0
Brudd
0
Dueller
4
Vunne dueller
2

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-182 turneringer · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueClub Brugge KV
    44 min · 100 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueClub Brugge KV
–
UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueClub Brugge KV
–
UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueClub Brugge KV
–
UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueClub Brugge KV
–
UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueClub Brugge KV
–
UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Club Brugge KV · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
44
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Club Brugge KV · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
    270 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
–

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
1,67

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
58,8 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
76 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Club Brugge KV · Defender

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
270
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
92
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
76 %
Brudd
5
Dueller
34
Vunne dueller
20

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Straffer begått
1
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

7 registrert
  1. →Buriram United → Cerezo Osakaons 4. juni 2025Permanent overgang
  2. →Buriram United → Cerezo Osakaman 2. juni 2025Permanent overgang
  3. →FK Jablonec → Buriram Unitedtir 3. januar 2023Fri overgang
  4. →Zulte Waregem → FC Midtjyllandfre 1. juli 2022Ikke oppgitt
  5. →FC Midtjylland → Zulte Waregemtir 4. januar 2022Lån
  6. →Club Brugge KV → FC Midtjyllandlør 1. februar 2020Ikke oppgitt
  7. →OH Leuven → Club Brugge KVons 1. juli 2015Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

28 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Landslag1. oktober · Malaysia–SingaporeFIFA Asean Cup · 2026906.4
Landslag9. september · Malaysia–ChinaPrivatlandskamper · 20231007.3
Klubb9. desember · FC Midtjylland–LudogoretsEuropa League · 2021-22126.6
Klubb25. november · FC Midtjylland–SC BragaEuropa League · 2021-22––
Klubb4. november · FC Midtjylland–FK Crvena ZvezdaEuropa League · 2021-22156.5
Klubb21. oktober · FC Midtjylland–FK Crvena ZvezdaEuropa League · 2021-22––
Klubb30. september · FC Midtjylland–SC BragaEuropa League · 2021-22––
Klubb16. september · FC Midtjylland–LudogoretsEuropa League · 2021-22136.7
Klubb10. august · FC Midtjylland–PSV EindhovenChampions League · 2021-22906.6
Klubb3. august · FC Midtjylland–PSV EindhovenChampions League · 2021-22456.9
Klubb28. juli · FC Midtjylland–CelticChampions League · 2021-22156.5
Klubb20. juli · FC Midtjylland–CelticChampions League · 2021-22––
Klubb9. desember · FC Midtjylland–LiverpoolChampions League · 2020-21907.3
Klubb1. desember · FC Midtjylland–AtalantaChampions League · 2020-21––
Klubb25. november · FC Midtjylland–AjaxChampions League · 2020-21906.2
Klubb3. november · FC Midtjylland–AjaxChampions League · 2020-21266.9
Klubb27. oktober · FC Midtjylland–LiverpoolChampions League · 2020-21––
Klubb21. oktober · FC Midtjylland–AtalantaChampions League · 2020-21––
Klubb30. september · FC Midtjylland–Slavia PrahaChampions League · 2020-21––
Klubb22. september · FC Midtjylland–Slavia PrahaChampions League · 2020-21––
Klubb16. september · FC Midtjylland–BSC Young BoysChampions League · 2020-21––
Klubb1. oktober · Club Brugge KV–Real MadridChampions League · 2019-2086.6
Klubb14. februar · Club Brugge KV–Red Bull SalzburgEuropa League · 2018-19456.5
Klubb6. november · Club Brugge KV–MonacoChampions League · 2018-19846.1
Klubb18. september · Club Brugge KV–Borussia DortmundChampions League · 2018-19346.4
Klubb7. desember · Club Brugge KV–FC KøbenhavnChampions League · 2016-17907.1
Klubb22. november · Club Brugge KV–LeicesterChampions League · 2016-17905.9
Klubb2. november · Club Brugge KV–FC PortoChampions League · 2016-17907.9
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 9 tilgjengelige sesonger, 12 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Dion-Johan Cools: statistikk, kamper og karriere | Coro