Portrett av Driton Camaj
Spillerprofil · komplett datakort

Driton Camaj

AngrepTilgjengelig
Født7. mars 1997 · 29 årNasjonalitetMontenegroHøydeIkke oppgittVektIkke oppgitt
23Kamper
901Minutter
1Mål
2Målgivende
0,3Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2024-25Forrige sesong 2024
Målpoeng / 90
01
0,290
Skudd / 90
02,5
2,060,91
Skudd på mål
0100
57,1 %66,7 %
Vellykkede driblinger
0100
–81,8 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.2Wales6.6Tyrkia6.2Wales7.2Island7.3Tyrkia8.2Gibralt7.2Faroe I6.9Tsjekki6.2Kroatia6.9Faroe I
  1. Tyrkia7.3 vurdering
    19. nov. 2024 · 11 min
  2. Gibraltar8.2 vurdering
    22. mars 2025 · 76 min
  3. Faroe Islands7.2 vurdering
    25. mars 2025 · 45 min
  4. Tsjekkia6.9 vurdering
    5. sep. 2025 · 32 min
  5. Kroatia6.2 vurdering
    8. sep. 2025 · 59 min
  6. Faroe Islands6.9 vurdering
    9. okt. 2025 · 24 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,630,000,29MINUTTER288202329720243062024-25
  1. 20230,63 målpoeng / 90
    288 min · 0 mål · 2 målgivende
  2. 20240,00 målpoeng / 90
    297 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2024-250,29 målpoeng / 90
    306 min · 1 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2022-231 kamper · 9 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 20236 kamper · 288 min · 0 mål · 2 målgivende · 0,63/90
  • 20246 kamper · 297 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-256 kamper · 306 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,29/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

5 turneringsrader · landslag

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – landslag

1 turneringer
Flagg: MontenegroNations LeagueLandslag · Montenegro · 2024-256.91
Kamper
6
Minutter
306
Mål
1
Målgivende
0
Pasning %
80.3030303030303
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2024-251 turnering · 6 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueMontenegro
    306 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Nations LeagueMontenegro
0,29

Skudd / 90

UEFA Nations LeagueMontenegro
2,06

Skudd på mål

UEFA Nations LeagueMontenegro
57,1 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Nations LeagueMontenegro
2,06

Vellykkede driblinger

UEFA Nations LeagueMontenegro
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Montenegro · Attacker

Spilletid

Kamper
6
Fra start
4
Minutter
306
Kaptein
Nei
Vurdering
6,91

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
7
Skudd på mål
4
Pasninger
67
Nøkkelpasninger
7
Vellykkede driblinger
3

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
80,3 %
Taklinger
2
Vunne dueller
6

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20242 turneringer · 6 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i World Cup - Qualification Europe.

Spilletid fordelt på turneringer

  • World Cup - Qualification EuropeMontenegro
    236 min · 79,5 %
  • PrivatlandskamperMontenegro
    61 min · 20,5 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeMontenegro
0
PrivatlandskamperMontenegro
–

Skudd / 90

World Cup - Qualification EuropeMontenegro
1,14
PrivatlandskamperMontenegro
–

Skudd på mål

World Cup - Qualification EuropeMontenegro
66,7 %
PrivatlandskamperMontenegro
–

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeMontenegro
1,91
PrivatlandskamperMontenegro
2,95

Vellykkede driblinger

World Cup - Qualification EuropeMontenegro
72,7 %
PrivatlandskamperMontenegro
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Montenegro · Midfielder · nr. 22

Spilletid

Draktnummer
22
Kamper
5
Fra start
2
Minutter
236
Innbytter
3
Byttet ut
2
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
7,08

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
3
Skudd på mål
2
Pasninger
75
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
11
Vellykkede driblinger
8
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
74 %
Taklinger
13
Brudd
3
Dueller
39
Vunne dueller
24
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
1
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Montenegro · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
61
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
15
Nøkkelpasninger
2
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
80 %
Vunne dueller
1

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 6 kamper · 0 mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationMontenegro
    288 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Euro Championship - QualificationMontenegro
0,63

Skudd / 90

Euro Championship - QualificationMontenegro
1,25

Skudd på mål

Euro Championship - QualificationMontenegro
50 %

Nøkkelpasninger / 90

Euro Championship - QualificationMontenegro
2,81

Vellykkede driblinger

Euro Championship - QualificationMontenegro
55,6 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Montenegro · Attacker

Spilletid

Kamper
6
Fra start
3
Minutter
288
Innbytter
3
Byttet ut
3
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,97

Angrep

Mål
0
Målgivende
2
Skudd
4
Skudd på mål
2
Pasninger
86
Nøkkelpasninger
9
Driblinger
9
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
7
Brudd
2
Dueller
33
Vunne dueller
18
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
5
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 1 kamp · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueMontenegro
    9 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Nations LeagueMontenegro
–

Skudd / 90

UEFA Nations LeagueMontenegro
–

Skudd på mål

UEFA Nations LeagueMontenegro
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Nations LeagueMontenegro
–

Vellykkede driblinger

UEFA Nations LeagueMontenegro
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Montenegro · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
9
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Pasninger
11

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
72,7 %

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

8 registrert
  1. →Kecskeméti TE → FC Astanator 10. juli 2025Permanent overgang
  2. →Kisvarda FC → Kecskeméti TEons 15. januar 2025Fri overgang
  3. →Iskra → Kisvarda FCfre 31. juli 2020Ikke oppgitt
  4. →Lovćen → Iskraman 1. juli 2019Fri overgang
  5. →Buducnost Podgorica → Lovćensøn 1. juli 2018Fri overgang
  6. →Dečić → Buducnost Podgoricaons 1. juni 2016Ikke oppgitt
  7. →Inter Zapresic → Dečićtir 26. januar 2016Fri overgang
  8. →Buducnost Podgorica → Inter Zapresiclør 1. august 2015Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – landslag

23 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
14. november · Montenegro–GibraltarVM-kvalifisering Europa · 2024––
9. oktober · Montenegro–Faroe IslandsVM-kvalifisering Europa · 2024246.9
8. september · Montenegro–KroatiaVM-kvalifisering Europa · 2024596.2
5. september · Montenegro–TsjekkiaVM-kvalifisering Europa · 2024326.9
6. juni · Montenegro–TsjekkiaVM-kvalifisering Europa · 2024––
25. mars · Montenegro–Faroe IslandsVM-kvalifisering Europa · 2024457.2
22. mars · Montenegro–GibraltarVM-kvalifisering Europa · 2024768.2
19. november · Montenegro–TyrkiaNations League · 2024-25117.3
16. november · Montenegro–IslandNations League · 2024-25697.2
14. oktober · Montenegro–WalesNations League · 2024-25456.2
11. oktober · Montenegro–TyrkiaNations League · 2024-25616.6
9. september · Montenegro–WalesNations League · 2024-25907.21
6. september · Montenegro–IslandNations League · 2024-25306.9
5. juni · Montenegro–BelgiaPrivatlandskamper · 2024616.9
19. november · Montenegro–UngarnEM-kvalifisering · 2023706.0
16. november · Montenegro–LitauenEM-kvalifisering · 2023757.51
17. oktober · Montenegro–SerbiaEM-kvalifisering · 2023727.0
10. september · Montenegro–BulgariaEM-kvalifisering · 2023147.51
7. september · Montenegro–LitauenEM-kvalifisering · 2023457.2
27. mars · Montenegro–SerbiaEM-kvalifisering · 2023136.9
24. mars · Montenegro–BulgariaEM-kvalifisering · 2023––
23. september · Montenegro–Bosnia-HercegovinaNations League · 2022-2396.3
11. juni · Montenegro–Bosnia-HercegovinaNations League · 2022-23––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 8 tilgjengelige sesonger, 10 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Driton Camaj: statistikk, kamper og karriere | Coro