Portrett av Alexandru Cicâldău
Spillerprofil · komplett datakort

Alexandru Cicâldău

MidtbaneTilgjengelig
Født8. juli 1997 · 29 årNasjonalitetRomaniaHøyde178 cmVekt74 kg
35Kamper
1 190Minutter
3Mål
0Målgivende
0,23Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Lite datagrunnlagForrige sesong 2024Lite datagrunnlag
Nøkkelpasninger / 90
01,7
1,36–
Pasningspresisjon
0100
82,6 %84,8 %
Taklinger / 90
04,1
1,363,38

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.2Belarus6.7Sveits6.9Kosovo6.9Andorra6.3Israel7.0Sveits6.7Norther6.2Nederla6.7Bosnia-6.5Sverige
  1. Israel6.3 vurdering
    18. nov. 2023 · 9 min
  2. Sveits7.0 vurdering
    21. nov. 2023 · 64 min
  3. Northern Ireland6.7 vurdering
    22. mars 2024 · 62 min
  4. Nederland6.2 vurdering
    2. juli 2024 · 18 min
  5. Bosnia-Hercegovina6.7 vurdering
    28. sep. 2026 · 45 min
  6. Sverige6.5 vurdering
    5. okt. 2026 · 21 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,290,001,36MINUTTER6302020802024662026-27
  1. 20200,29 målpoeng / 90
    630 min · 2 mål · 0 målgivende
  2. 20240,00 målpoeng / 90
    80 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2026-271,36 målpoeng / 90
    66 min · 1 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 202012 kamper · 630 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,29/90
  • 2020-211 kamper · 75 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-231 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 20237 kamper · 244 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 20242 kamper · 80 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2026-272 kamper · 66 min · 1 mål · 0 målgivende · 1,36/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

8 turneringsrader · landslag

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – landslag

1 turneringer
Flagg: RomaniaNations LeagueLandslag · Romania · 2026-276.64
Kamper
2
Minutter
66
Mål
1
Målgivende
0
Pasning %
82.6086956521739
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 2 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueRomania
    66 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Nations LeagueRomania
1,36

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Nations LeagueRomania
1,36

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueRomania
82,6 %

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueRomania
1,36

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueRomania
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Romania · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
66
Kaptein
Nei
Vurdering
6,64

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
2
Pasninger
46
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
82,6 %
Taklinger
1
Vunne dueller
2

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20242 turneringer · 2 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Privatlandskamper.

Spilletid fordelt på turneringer

  • PrivatlandskamperRomania
    62 min · 77,5 %Lite datagrunnlag
  • Euro ChampionshipRomania
    18 min · 22,5 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

PrivatlandskamperRomania
–
Euro ChampionshipRomania
–

Nøkkelpasninger / 90

PrivatlandskamperRomania
–
Euro ChampionshipRomania
–

Pasningspresisjon

PrivatlandskamperRomania
84,8 %
Euro ChampionshipRomania
–

Taklinger / 90

PrivatlandskamperRomania
1,45
Euro ChampionshipRomania
10

Vunne dueller

PrivatlandskamperRomania
–
Euro ChampionshipRomania
100 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Romania · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
62
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Pasninger
33

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
84,8 %
Taklinger
1
Vunne dueller
2

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Romania · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
18
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Dueller
2
Vunne dueller
2
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 7 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationRomania
    244 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Euro Championship - QualificationRomania
–

Nøkkelpasninger / 90

Euro Championship - QualificationRomania
0,37

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationRomania
–

Taklinger / 90

Euro Championship - QualificationRomania
1,48

Vunne dueller

Euro Championship - QualificationRomania
40 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Romania · Midfielder

Spilletid

Kamper
7
Fra start
4
Minutter
244
Innbytter
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,67

Angrep

Skudd
5
Skudd på mål
2
Pasninger
97
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Brudd
1
Dueller
20
Vunne dueller
8
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
1
Gule kort
1
Røde kort
0
2022-231 turnering · 1 kamp · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueRomania
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Nations LeagueRomania
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Nations LeagueRomania
1

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueRomania
86,7 %

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueRomania
1

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueRomania
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Romania · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
30
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
86,7 %
Taklinger
1
Vunne dueller
2

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 1 kamp · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueRomania
    75 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Nations LeagueRomania
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Nations LeagueRomania
2,4

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueRomania
85,4 %

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueRomania
1,2

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueRomania
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Romania · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
75
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
41
Nøkkelpasninger
2
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
85,4 %
Taklinger
1
Vunne dueller
3

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 12 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i World Cup - Qualification Europe.

Spilletid fordelt på turneringer

  • World Cup - Qualification EuropeRomania
    485 min · 77 %
  • Euro ChampionshipRomania
    145 min · 23 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeRomania
–
Euro ChampionshipRomania
–

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeRomania
1,11
Euro ChampionshipRomania
0

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeRomania
–
Euro ChampionshipRomania
63 %

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeRomania
2,23
Euro ChampionshipRomania
0,62

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeRomania
55,7 %
Euro ChampionshipRomania
75 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Romania · Midfielder

Spilletid

Kamper
8
Fra start
5
Minutter
485
Innbytter
3
Byttet ut
3
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
7,19

Angrep

Mål
2
Skudd
7
Skudd på mål
5
Pasninger
203
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
14
Vellykkede driblinger
12
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
12
Blokkeringer
1
Brudd
4
Dueller
61
Vunne dueller
34
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
9
Frispark begått
5
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Romania · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
2
Minutter
145
Innbytter
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,63

Angrep

Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
76
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
63 %
Taklinger
1
Blokkeringer
0
Brudd
2
Dueller
4
Vunne dueller
3
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
3
Gule kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

7 registrert
  1. →Galatasaray → Universitatea Craiovaman 9. september 2024€ 1.5M
  2. →Konyaspor → Galatasarayman 1. juli 2024Ikke oppgitt
  3. →Galatasaray → Konyasportir 1. august 2023Lån
  4. →Al-Ittihad Kalba → Galatasaraylør 1. juli 2023Ikke oppgitt
  5. →Galatasaray → Al-Ittihad Kalbalør 27. august 2022Lån
  6. →Universitatea Craiova → Galatasaraylør 24. juli 2021€ 6.5M
  7. →Viitorul Constanta → Universitatea Craiovafre 6. juli 2018Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – landslag

35 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
5. oktober · Romania–SverigeNations League · 2026-27216.5
2. oktober · Romania–PolenNations League · 2026-270–
28. september · Romania–Bosnia-HercegovinaNations League · 2026-27456.71
2. juli · Romania–NederlandEuropamesterskapet · 2024186.2
26. juni · Romania–SlovakiaEuropamesterskapet · 2024––
22. juni · Romania–BelgiaEuropamesterskapet · 2024––
17. juni · Romania–UkrainaEuropamesterskapet · 2024––
22. mars · Romania–Northern IrelandPrivatlandskamper · 2024626.7
21. november · Romania–SveitsEM-kvalifisering · 2023647.0
18. november · Romania–IsraelEM-kvalifisering · 202396.3
15. oktober · Romania–AndorraEM-kvalifisering · 2023316.9
12. oktober · Romania–BelarusEM-kvalifisering · 2023––
12. september · Romania–KosovoEM-kvalifisering · 2023776.9
9. september · Romania–IsraelEM-kvalifisering · 20232–
19. juni · Romania–SveitsEM-kvalifisering · 2023156.7
16. juni · Romania–KosovoEM-kvalifisering · 2023––
28. mars · Romania–BelarusEM-kvalifisering · 2023466.2
25. mars · Romania–AndorraEM-kvalifisering · 2023––
26. september · Romania–Bosnia-HercegovinaNations League · 2022-23––
7. juni · Romania–Bosnia-HercegovinaNations League · 2022-23906.9
14. november · Romania–LiechtensteinVM-kvalifisering Europa · 2020177.2
11. november · Romania–IslandVM-kvalifisering Europa · 2020866.6
11. oktober · Romania–ArmeniaVM-kvalifisering Europa · 2020907.2
8. oktober · Romania–TysklandVM-kvalifisering Europa · 2020––
8. september · Romania–FYR MacedoniaVM-kvalifisering Europa · 2020907.0
5. september · Romania–LiechtensteinVM-kvalifisering Europa · 2020266.9
2. september · Romania–IslandVM-kvalifisering Europa · 2020887.6
31. mars · Romania–ArmeniaVM-kvalifisering Europa · 2020817.62
28. mars · Romania–TysklandVM-kvalifisering Europa · 2020126.9
25. mars · Romania–FYR MacedoniaVM-kvalifisering Europa · 2020––
11. oktober · Romania–NorgeNations League · 2020-21756.3
8. oktober · Romania–IslandEuropamesterskapet · 202096.5
18. november · Romania–SpaniaEuropamesterskapet · 2020256.4
8. september · Romania–MaltaEuropamesterskapet · 2020906.9
26. mars · Romania–Faroe IslandsEuropamesterskapet · 2020216.8
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 12 tilgjengelige sesonger, 18 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Alexandru Cicâldău: statistikk, kamper og karriere | Coro