Portrett av Henry Chukwuemeka Onyekuru
Spillerprofil · komplett datakort

Henry Chukwuemeka Onyekuru

Også registrert som H. Onyekuru

ForwardTilgjengelig
Født5. juni 1997 · 29 årNasjonalitetNigeriaHøyde175 cmVekt70 kg
31Kamper
1 703Minutter
0Mål
3Målgivende
0,16Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2021-22Forrige sesong 2020-21Lite datagrunnlag
Målpoeng / 90
01
0,180,64
Skudd / 90
01
0,550,64
Skudd på mål
0100
–100 %
Vellykkede driblinger
0100
37,5 %66,7 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.2Nantes6.2Rennes6.6Antwerp6.7Fenerba6.3Eintrac6.9Eintrac6.5Fenerba6.2Antwerp6.6Atalant6.6Atalant
  1. Eintracht Frankfurt6.3 vurdering
    21. okt. 2021 · 29 min
  2. Eintracht Frankfurt6.9 vurdering
    4. nov. 2021 · 71 min
  3. Fenerbahçe6.5 vurdering
    25. nov. 2021 · 45 min
  4. Antwerp6.2 vurdering
    9. des. 2021 · 60 min
  5. Atalanta6.6 vurdering
    17. feb. 2022 · 85 min
  6. Atalanta6.6 vurdering
    24. feb. 2022 · 60 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,540,640,18MINUTTER1672019-201402020-214952021-22
  1. 2019-200,54 målpoeng / 90
    167 min · 0 mål · 1 målgivende
  2. 2020-210,64 målpoeng / 90
    140 min · 0 mål · 1 målgivende
  3. 2021-220,18 målpoeng / 90
    495 min · 0 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2017-186 kamper · 405 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 2018-197 kamper · 496 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 2019-204 kamper · 167 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,54/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-214 kamper · 140 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,64/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-228 kamper · 495 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,18/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

6 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Olympiakos Piraeus logoEuropa LeagueKlubb · Olympiakos Piraeus · 2021-226.56
Kamper
8
Minutter
495
Mål
–
Målgivende
1
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2021-221 turnering · 8 kamper · – mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueOlympiakos Piraeus
    495 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueOlympiakos Piraeus
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueOlympiakos Piraeus
0,55

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueOlympiakos Piraeus
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueOlympiakos Piraeus
0,36

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueOlympiakos Piraeus
37,5 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Olympiakos Piraeus · Forward

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
495
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,56

Angrep

Målgivende
1
Skudd
3
Pasninger
74
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
6
Brudd
2
Dueller
40
Vunne dueller
22
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
10
Frispark begått
4
Gule kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 4 kamper · – mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Monaco
    140 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Monaco
–

Skudd / 90

Ligue 1Monaco
0,64

Skudd på mål

Ligue 1Monaco
100 %

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Monaco
1,93

Vellykkede driblinger

Ligue 1Monaco
66,7 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Monaco · Forward

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
140
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,63

Angrep

Målgivende
1
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
34
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
24
Vunne dueller
10
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
1
Gule kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 4 kamper · – mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Monaco
    167 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Monaco
–

Skudd / 90

Ligue 1Monaco
0,54

Skudd på mål

Ligue 1Monaco
–

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Monaco
0,54

Vellykkede driblinger

Ligue 1Monaco
50 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Monaco · Forward

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
167
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,33

Angrep

Målgivende
1
Skudd
1
Pasninger
42
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Brudd
1
Dueller
21
Vunne dueller
9
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Gule kort
0
Røde kort
0
2018-192 turneringer · 7 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueGalatasaray
    323 min · 65,1 %
  • UEFA Europa LeagueGalatasaray
    173 min · 34,9 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueGalatasaray
–
UEFA Europa LeagueGalatasaray
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueGalatasaray
1,67
UEFA Europa LeagueGalatasaray
2,08

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueGalatasaray
16,7 %
UEFA Europa LeagueGalatasaray
25 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueGalatasaray
1,67
UEFA Europa LeagueGalatasaray
0,52

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueGalatasaray
33,3 %
UEFA Europa LeagueGalatasaray
44,4 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Galatasaray · Forward

Spilletid

Kamper
5
Fra start
3
Minutter
323
Innbytter
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,76

Angrep

Skudd
6
Skudd på mål
1
Pasninger
35
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
9
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
73 %
Taklinger
4
Blokkeringer
0
Brudd
2
Dueller
37
Vunne dueller
18

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
5
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Galatasaray · Forward

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
173
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,85

Angrep

Skudd
4
Skudd på mål
1
Pasninger
29
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
9
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
78 %
Taklinger
1
Blokkeringer
0
Brudd
1
Dueller
26
Vunne dueller
14

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
0
Gule kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 6 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueAnderlecht
    405 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueAnderlecht
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueAnderlecht
1,11

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueAnderlecht
60 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueAnderlecht
1,11

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueAnderlecht
62,5 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Anderlecht · Forward

Spilletid

Kamper
6
Fra start
4
Minutter
405
Innbytter
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,45

Angrep

Skudd
5
Skudd på mål
3
Pasninger
77
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
16
Vellykkede driblinger
10
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
81 %
Brudd
1
Dueller
44
Vunne dueller
16

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
2
Gule kort
1
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

11 registrert
  1. →Al-Fayha → Gençlerbirliği S.K.man 21. juli 2025Fri overgang
  2. →Al-Fayha → Gençlerbirliği S.K.lør 19. juli 2025Fri overgang
  3. →Adana Demirspor → Al-Fayhafre 11. august 2023Ikke oppgitt
  4. →Olympiakos Piraeus → Adana Demirsporlør 1. juli 2023€ 3.5M
  5. →Olympiakos Piraeus → Adana Demirsporsøn 10. juli 2022Lån
  6. →Monaco → Olympiakos Piraeusman 2. august 2021€ 5M
  7. →Galatasaray → Monacotor 1. juli 2021Ikke oppgitt
  8. →Monaco → Galatasarayman 25. januar 2021Lån
  9. →Monaco → Galatasaraylør 4. januar 2020Lån
  10. →Everton → Anderlechtsøn 2. juli 2017Lån
  11. →AS Eupen → Evertonlør 1. juli 2017€ 8M
Kamplogg

Siste kamper – klubb

31 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
24. februar · Olympiakos Piraeus–AtalantaEuropa League · 2021-22606.6
17. februar · Olympiakos Piraeus–AtalantaEuropa League · 2021-22856.6
9. desember · Olympiakos Piraeus–AntwerpEuropa League · 2021-22606.2
25. november · Olympiakos Piraeus–FenerbahçeEuropa League · 2021-22456.5
4. november · Olympiakos Piraeus–Eintracht FrankfurtEuropa League · 2021-22716.91
21. oktober · Olympiakos Piraeus–Eintracht FrankfurtEuropa League · 2021-22296.3
30. september · Olympiakos Piraeus–FenerbahçeEuropa League · 2021-22646.7
16. september · Olympiakos Piraeus–AntwerpEuropa League · 2021-22816.6
1. november · Monaco–BordeauxLigue 1 · 2020-21––
27. september · Monaco–StrasbourgLigue 1 · 2020-21––
19. september · Monaco–RennesLigue 1 · 2020-2186.2
13. september · Monaco–NantesLigue 1 · 2020-21287.21
30. august · Monaco–MetzLigue 1 · 2020-21596.7
23. august · Monaco–ReimsLigue 1 · 2020-21456.5
21. september · Monaco–ReimsLigue 1 · 2019-20156.0
1. september · Monaco–StrasbourgLigue 1 · 2019-2086.6
25. august · Monaco–NimesLigue 1 · 2019-20746.71
17. august · Monaco–MetzLigue 1 · 2019-20705.9
21. februar · Galatasaray–BenficaEuropa League · 2018-19836.6
14. februar · Galatasaray–BenficaEuropa League · 2018-19907.0
11. desember · Galatasaray–FC PortoChampions League · 2018-19456.9
28. november · Galatasaray–LokomotivChampions League · 2018-19907.1
6. november · Galatasaray–FC Schalke 04Champions League · 2018-19906.5
3. oktober · Galatasaray–FC PortoChampions League · 2018-19907.1
18. september · Galatasaray–LokomotivChampions League · 2018-1986.3
5. desember · Anderlecht–CelticChampions League · 2017-18906.9
22. november · Anderlecht–Bayern MünchenChampions League · 2017-18256.6
31. oktober · Anderlecht–Paris Saint GermainChampions League · 2017-18796.7
18. oktober · Anderlecht–Paris Saint GermainChampions League · 2017-18905.9
27. september · Anderlecht–CelticChampions League · 2017-18906.2
12. september · Anderlecht–Bayern MünchenChampions League · 2017-18316.3
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 6 tilgjengelige sesonger, 7 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Henry Chukwuemeka Onyekuru: statistikk, kamper og karriere | Coro