Portrett av Franjo Ivanović
Spillerprofil · komplett datakort

Franjo Ivanović

AngrepTilgjengelig
Født1. oktober 2003 · 23 årNasjonalitetKroatiaHøyde185 cmVektIkke oppgitt
55Kamper
3 001Minutter
14Mål
0Målgivende
0,42Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Målpoeng / 90
01
0,380,25
Skudd / 90
02,8
1,912,29
Skudd på mål
0100
40 %44,4 %
Vellykkede driblinger
0100
–56,3 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68108.2Auxerre5.9Strasbo6.1Slavia 8.1Le Mans6.6Lyon6.7Sportin6.4Estac T6.5Club Br6.2Paris F6.2Lille
  1. Lyon6.6 vurdering
    9. okt. 2026 · 21 min
  2. Sporting CP6.7 vurdering
    13. okt. 2026 · 58 min
  3. Estac Troyes6.4 vurdering
    17. okt. 2026 · 23 min
  4. Club Brugge KV6.5 vurdering
    21. okt. 2026 · 58 min
  5. Paris FC6.2 vurdering
    24. okt. 2026 · 61 min
  6. Lille6.2 vurdering
    30. okt. 2026 · 21 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,620,410,250,38MINUTTER4342023-241 7412024-253542025-264722026-27
  1. 2023-240,62 målpoeng / 90
    434 min · 3 mål · 0 målgivende
  2. 2024-250,41 målpoeng / 90
    1 741 min · 8 mål · 0 målgivende
  3. 2025-260,25 målpoeng / 90
    354 min · 1 mål · 0 målgivende
  4. 2026-270,38 målpoeng / 90
    472 min · 2 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2023-246 kamper · 434 min · 3 mål · 0 målgivende · 0,62/90
  • 2024-2523 kamper · 1 741 min · 8 mål · 0 målgivende · 0,41/90
  • 2025-2611 kamper · 354 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,25/90
  • 2026-2710 kamper · 472 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,38/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

8 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

2 turneringer
Lens logoLigue 1Klubb · Lens · 2026-276.81
Kamper
7
Minutter
295
Mål
2
Målgivende
0
Pasning %
60.810810810810814
Lens logoChampions LeagueKlubb · Lens · 2026-276.42
Kamper
3
Minutter
177
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
76.92307692307692
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-272 turneringer · 10 kamper · 2 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Ligue 1.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Lens
    295 min · 62,5 %
  • Champions LeagueLens
    177 min · 37,5 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Ligue 1Lens
0,61
Champions LeagueLens
0

Skudd / 90

Ligue 1Lens
1,53
Champions LeagueLens
2,54

Skudd på mål

Ligue 1Lens
80 %
Champions LeagueLens
0 %

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Lens
0,61
Champions LeagueLens
1,02

Vellykkede driblinger

Ligue 1Lens
–
Champions LeagueLens
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Lens · Attacker

Spilletid

Kamper
7
Fra start
3
Minutter
295
Kaptein
Nei
Vurdering
6,81

Angrep

Mål
2
Målgivende
0
Skudd
5
Skudd på mål
4
Pasninger
74
Nøkkelpasninger
2
Vellykkede driblinger
11

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
60,8 %
Taklinger
6
Vunne dueller
25

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · Champions League
  • Klubb · Lens · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
177
Kaptein
Nei
Vurdering
6,42

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
5
Skudd på mål
0
Pasninger
65
Nøkkelpasninger
2
Vellykkede driblinger
5

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
76,9 %
Taklinger
2
Vunne dueller
9

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 11 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueBenfica
    354 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueBenfica
0,25

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueBenfica
2,29

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueBenfica
44,4 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueBenfica
0,76

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueBenfica
56,3 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Benfica · Attacker · nr. 9

Spilletid

Draktnummer
9
Kamper
11
Fra start
3
Minutter
354
Innbytter
8
Byttet ut
3
På benken
11
Kaptein
Nei
Vurdering
6,74

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
9
Skudd på mål
4
Pasninger
102
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
16
Vellykkede driblinger
9
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
70 %
Taklinger
13
Brudd
1
Dueller
95
Vunne dueller
47
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
15
Frispark begått
10
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-253 turneringer · 23 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueHNK Rijeka · Union St. Gilloise
    1 680 min · 96,5 %
  • UEFA Europa Conference LeagueHNK Rijeka
    61 min · 3,5 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueHNK Rijeka · Union St. Gilloise
0,43
UEFA Europa Conference LeagueHNK Rijeka
–
UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueHNK Rijeka · Union St. Gilloise
2,46
UEFA Europa Conference LeagueHNK Rijeka
1,48
UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueHNK Rijeka · Union St. Gilloise
47,8 %
UEFA Europa Conference LeagueHNK Rijeka
–
UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueHNK Rijeka · Union St. Gilloise
0,75
UEFA Europa Conference LeagueHNK Rijeka
1,48
UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueHNK Rijeka · Union St. Gilloise
59,5 %
UEFA Europa Conference LeagueHNK Rijeka
60 %
UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · HNK Rijeka · Attacker
  • Klubb · Union St. Gilloise · Attacker

Spilletid

Kamper
20
Fra start
19
Minutter
1 680
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,09

Angrep

Mål
8
Målgivende
0
Skudd
46
Skudd på mål
22
Pasninger
426
Nøkkelpasninger
14
Driblinger
84
Vellykkede driblinger
50
Straffer scoret
0
Straffer bommet
2

Ball og forsvar

Taklinger
28
Brudd
2
Dueller
302
Vunne dueller
122
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
24
Frispark begått
22
Gule kort
4
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · HNK Rijeka · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
1
Minutter
61
Innbytter
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,40

Angrep

Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
26
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Dueller
25
Vunne dueller
12
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
3
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Union St. Gilloise · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 6 kamper · 3 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueHNK Rijeka
    434 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueHNK Rijeka
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueHNK Rijeka
0,41

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueHNK Rijeka
50 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueHNK Rijeka
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueHNK Rijeka
40 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · HNK Rijeka · Attacker

Spilletid

Kamper
6
Fra start
5
Minutter
434
Innbytter
1
Byttet ut
3
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,25

Angrep

Mål
3
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
16
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Dueller
33
Vunne dueller
12
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
4
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

3 registrert
  1. →Union St. Gilloise → Benficator 31. juli 2025Permanent overgang
  2. →HNK Rijeka → Union St. Gilloiselør 31. august 2024Ikke oppgitt
  3. →Augsburg II → HNK Rijekatir 20. juni 2023Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

38 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
30. oktober · Lens–LilleLigue 1 · 2026-27216.2
24. oktober · Lens–Paris FCLigue 1 · 2026-27616.2
21. oktober · Lens–Club Brugge KVChampions League · 2026-27586.5
17. oktober · Lens–Estac TroyesLigue 1 · 2026-27236.4
13. oktober · Lens–Sporting CPChampions League · 2026-27586.7
9. oktober · Lens–LyonLigue 1 · 2026-27216.6
18. september · Lens–MonacoLigue 1 · 2026-270–
13. september · Lens–Le MansLigue 1 · 2026-27448.11
10. september · Lens–Slavia PrahaChampions League · 2026-27616.1
5. september · Lens–LorientLigue 1 · 2026-270–
29. august · Lens–StrasbourgLigue 1 · 2026-27735.9
22. august · Lens–AuxerreLigue 1 · 2026-27528.21
25. februar · Benfica–Real MadridChampions League · 2025-26156.7
17. februar · Benfica–Real MadridChampions League · 2025-26––
28. januar · Benfica–Real MadridChampions League · 2025-261–
21. januar · Benfica–JuventusChampions League · 2025-26216.5
10. desember · Benfica–NapoliChampions League · 2025-26767.2
25. november · Benfica–AjaxChampions League · 2025-26––
5. november · Benfica–Bayer LeverkusenChampions League · 2025-26––
21. oktober · Benfica–NewcastleChampions League · 2025-26276.3
30. september · Benfica–ChelseaChampions League · 2025-26136.6
16. september · Benfica–QarabagChampions League · 2025-26206.3
27. august · Benfica–FenerbahçeChampions League · 2025-26146.7
20. august · Benfica–FenerbahçeChampions League · 2025-26276.5
12. august · Benfica–NiceChampions League · 2025-26636.6
6. august · Benfica–NiceChampions League · 2025-26778.01
20. februar · Union St. Gilloise–AjaxEuropa League · 2024-251207.5
13. februar · Union St. Gilloise–AjaxEuropa League · 2024-25907.0
30. januar · Union St. Gilloise–RangersEuropa League · 2024-25906.0
23. januar · Union St. Gilloise–SC BragaEuropa League · 2024-25908.22
12. desember · Union St. Gilloise–NiceEuropa League · 2024-25908.32
28. november · Union St. Gilloise–TwenteEuropa League · 2024-25756.7
7. november · Union St. Gilloise–AS RomaEuropa League · 2024-25796.3
24. oktober · Union St. Gilloise–FC MidtjyllandEuropa League · 2024-25267.0
3. oktober · Union St. Gilloise–Bodø/GlimtEuropa League · 2024-25907.5
26. september · Union St. Gilloise–FenerbahçeEuropa League · 2024-25906.9
31. august · HNK Rijeka–LilleConference League · 2023-24776.5
24. august · HNK Rijeka–LilleConference League · 2023-24786.3
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 5 tilgjengelige sesonger, 11 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Franjo Ivanović: statistikk, kamper og karriere | Coro