Portrett av Billal Brahimi
Spillerprofil · komplett datakort

Billal Brahimi

AngrepTilgjengelig
Født14. mars 2000 · 26 årNasjonalitetAlgerieHøyde183 cmVekt75 kg
119Kamper
2 371Minutter
5Mål
5Målgivende
0,38Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Lite datagrunnlagForrige sesong 2025-26Lite datagrunnlag
Målpoeng / 90
01
00
Skudd / 90
01,8
1,48–
Skudd på mål
0100
0 %–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.0Lorient6.9Monaco6.2Auxerre6.6Toulous6.6Toulous6.7Nice6.5Lorient6.5Paris S6.4Toulous6.4Estac T
  1. Toulouse6.6 vurdering
    16. aug. 2025 · 8 min
  2. Nice6.7 vurdering
    5. sep. 2026 · 20 min
  3. Lorient6.5 vurdering
    19. sep. 2026 · 5 min
  4. Paris Saint Germain6.5 vurdering
    10. okt. 2026 · 24 min
  5. Toulouse6.4 vurdering
    16. okt. 2026 · 29 min
  6. Estac Troyes6.4 vurdering
    31. okt. 2026 · 44 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,380,540,000,000,000,00MINUTTER7052021-221 1582022-232152023-24762024-2582025-261222026-27
  1. 2021-220,38 målpoeng / 90
    705 min · 0 mål · 3 målgivende
  2. 2022-230,54 målpoeng / 90
    1 158 min · 5 mål · 2 målgivende
  3. 2023-240,00 målpoeng / 90
    215 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2024-250,00 målpoeng / 90
    76 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2025-260,00 målpoeng / 90
    8 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2026-270,00 målpoeng / 90
    122 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2021-2220 kamper · 705 min · 0 mål · 3 målgivende · 0,38/90
  • 2022-2336 kamper · 1 158 min · 5 mål · 2 målgivende · 0,54/90
  • 2023-2420 kamper · 215 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-252 kamper · 76 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2025-261 kamper · 8 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2026-275 kamper · 122 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Landslagskarriere

Algerie

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

13 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Le Mans logoLigue 1Klubb · Le Mans · 2026-276.50
Kamper
5
Minutter
122
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
82.27848101265823
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 5 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Le Mans
    122 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Le Mans
0

Skudd / 90

Ligue 1Le Mans
1,48

Skudd på mål

Ligue 1Le Mans
0 %

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Le Mans
4,43

Vellykkede driblinger

Ligue 1Le Mans
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Le Mans · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
5
Fra start
0
Minutter
122
Kaptein
Nei
Vurdering
6,50

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
0
Pasninger
79
Nøkkelpasninger
6
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
82,3 %
Taklinger
4
Vunne dueller
6

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2025-262 turneringer · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Nice
    8 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueNice
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Ligue 1Nice
0
UEFA Champions LeagueNice
–

Skudd / 90

Ligue 1Nice
–
UEFA Champions LeagueNice
–

Skudd på mål

Ligue 1Nice
–
UEFA Champions LeagueNice
–

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Nice
11,25
UEFA Champions LeagueNice
–

Vellykkede driblinger

Ligue 1Nice
–
UEFA Champions LeagueNice
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Nice · Attacker · nr. 14

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
14
Kamper
1
Fra start
0
Minutter
8
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
3
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
100 %
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Nice · Attacker · nr. 14

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
14
Kamper
0
Fra start
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · – kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueNice
    0 min · –Lite datagrunnlag
  • Ligue 1Nice · Stade Brestois 29
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueNice
–
Ligue 1Nice · Stade Brestois 29
0

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueNice
–
Ligue 1Nice · Stade Brestois 29
1,18

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueNice
–
Ligue 1Nice · Stade Brestois 29
100 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueNice
–
Ligue 1Nice · Stade Brestois 29
1,18

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueNice
–
Ligue 1Nice · Stade Brestois 29
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Nice · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Nice · Attacker
  • Klubb · Stade Brestois 29 · Attacker

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kaptein
Nei
Vurdering
6,50

Angrep

Ball og forsvar

Disiplin

2023-241 turnering · 20 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Nice · Stade Brestois 29
    215 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Nice · Stade Brestois 29
–

Skudd / 90

Ligue 1Nice · Stade Brestois 29
1,67

Skudd på mål

Ligue 1Nice · Stade Brestois 29
100 %

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Nice · Stade Brestois 29
5,02

Vellykkede driblinger

Ligue 1Nice · Stade Brestois 29
60 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Nice · Attacker
  • Klubb · Stade Brestois 29 · Attacker

Spilletid

Kamper
20
Fra start
1
Minutter
215
Innbytter
19
Byttet ut
1
På benken
27
Kaptein
Nei
Vurdering
6,58

Angrep

Mål
0
Skudd
4
Skudd på mål
4
Pasninger
174
Nøkkelpasninger
12
Driblinger
30
Vellykkede driblinger
18
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
64
Vunne dueller
28
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
8
Frispark begått
6
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
1
2022-232 turneringer · 36 kamper · 5 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Ligue 1.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Nice
    783 min · 67,6 %
  • UEFA Europa Conference LeagueNice
    375 min · 32,4 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Ligue 1Nice
0,57
UEFA Europa Conference LeagueNice
–

Skudd / 90

Ligue 1Nice
1,49
UEFA Europa Conference LeagueNice
1,44

Skudd på mål

Ligue 1Nice
46,2 %
UEFA Europa Conference LeagueNice
66,7 %

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Nice
1,95
UEFA Europa Conference LeagueNice
2,4

Vellykkede driblinger

Ligue 1Nice
58,1 %
UEFA Europa Conference LeagueNice
36,8 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Nice · Attacker

Spilletid

Kamper
26
Fra start
5
Minutter
783
Innbytter
21
Byttet ut
4
På benken
31
Kaptein
Nei
Vurdering
6,73

Angrep

Mål
3
Målgivende
2
Skudd
13
Skudd på mål
6
Pasninger
300
Nøkkelpasninger
17
Driblinger
31
Vellykkede driblinger
18
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
8
Brudd
4
Dueller
74
Vunne dueller
36
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
8
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Nice · Attacker

Spilletid

Kamper
10
Fra start
3
Minutter
375
Innbytter
7
Byttet ut
1
På benken
9
Kaptein
Nei
Vurdering
6,77

Angrep

Mål
2
Skudd
6
Skudd på mål
4
Pasninger
134
Nøkkelpasninger
10
Driblinger
19
Vellykkede driblinger
7
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Brudd
1
Dueller
38
Vunne dueller
12
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
3
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 20 kamper · 0 mål · 3 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Angers · Nice · Reims
    705 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Angers · Nice · Reims
0,26

Skudd / 90

Ligue 1Angers · Nice · Reims
1,02

Skudd på mål

Ligue 1Angers · Nice · Reims
50 %

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Angers · Nice · Reims
1,79

Vellykkede driblinger

Ligue 1Angers · Nice · Reims
55 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Angers · Attacker
  • Klubb · Nice · Attacker
  • Klubb · Reims · Attacker

Spilletid

Kamper
20
Fra start
5
Minutter
705
Innbytter
15
Byttet ut
4
På benken
22
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
3
Skudd
12
Skudd på mål
6
Pasninger
216
Nøkkelpasninger
21
Driblinger
60
Vellykkede driblinger
33
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Brudd
3
Dueller
162
Vunne dueller
69
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
27
Frispark begått
6
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

14 registrert
  1. →Santos → Le Manssøn 5. juli 2026–
  2. →Santos → Le Manslør 4. juli 2026–
  3. →Estrela → Santosman 29. juni 2026Tilbake fra lån
  4. →Santos → Estrelasøn 1. februar 2026Lån
  5. →Nice → Santostir 23. september 2025Fri overgang
  6. →Nice → Santossøn 31. august 2025Fri overgang
  7. →St. Truiden → Nicetir 1. juli 2025Tilbake fra lån
  8. →Sint-Truiden → Nicetir 1. juli 2025Tilbake fra lån
  9. →St. Truiden → Nicesøn 29. juni 2025Tilbake fra lån
  10. →Nice → St. Truidenfre 6. september 2024Lån
  11. →Stade Brestois 29 → Niceman 1. juli 2024Ikke oppgitt
  12. →Nice → Stade Brestois 29fre 1. september 2023Lån
  13. →Angers → Nicefre 28. januar 2022€ 7M
  14. →Reims → Angerstor 9. september 2021Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

100 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb31. oktober · Le Mans–Estac TroyesLigue 1 · 2026-27446.4
Klubb25. oktober · Le Mans–AuxerreLigue 1 · 2026-270–
Klubb16. oktober · Le Mans–ToulouseLigue 1 · 2026-27296.4
Klubb10. oktober · Le Mans–Paris Saint GermainLigue 1 · 2026-27246.5
Klubb19. september · Le Mans–LorientLigue 1 · 2026-2756.5
Klubb13. september · Le Mans–LensLigue 1 · 2026-270–
Klubb5. september · Le Mans–NiceLigue 1 · 2026-27206.7
Klubb30. august · Le Mans–RennesLigue 1 · 2026-27––
Klubb22. august · Le Mans–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2026-27––
Klubb23. august · Nice–AuxerreLigue 1 · 2025-26––
Klubb16. august · Nice–ToulouseLigue 1 · 2025-2686.6
Klubb12. august · Nice–BenficaChampions League · 2025-26––
Klubb6. august · Nice–BenficaChampions League · 2025-26––
Klubb1. september · Nice–AngersLigue 1 · 2024-25––
Klubb25. august · Nice–ToulouseLigue 1 · 2024-25126.6
Klubb18. august · Nice–AuxerreLigue 1 · 2024-25646.2
Klubb19. mai · Stade Brestois 29–ToulouseLigue 1 · 2023-24––
Klubb10. mai · Stade Brestois 29–ReimsLigue 1 · 2023-241–
Klubb4. mai · Stade Brestois 29–NantesLigue 1 · 2023-24––
Klubb21. april · Stade Brestois 29–MonacoLigue 1 · 2023-24126.9
Klubb14. april · Stade Brestois 29–LyonLigue 1 · 2023-24––
Klubb31. mars · Stade Brestois 29–LorientLigue 1 · 2023-2476.0
Klubb17. mars · Stade Brestois 29–LilleLigue 1 · 2023-24106.7
Klubb9. mars · Stade Brestois 29–LensLigue 1 · 2023-2496.7
Klubb3. mars · Stade Brestois 29–Le HavreLigue 1 · 2023-24––
Klubb24. februar · Stade Brestois 29–StrasbourgLigue 1 · 2023-24106.3
Klubb18. februar · Stade Brestois 29–MarseilleLigue 1 · 2023-24––
Klubb11. februar · Stade Brestois 29–Clermont FootLigue 1 · 2023-24146.7
Klubb28. januar · Stade Brestois 29–Paris Saint GermainLigue 1 · 2023-2496.9
Klubb14. januar · Stade Brestois 29–MontpellierLigue 1 · 2023-241–
Klubb20. desember · Stade Brestois 29–LorientLigue 1 · 2023-24116.3
Klubb17. desember · Stade Brestois 29–NantesLigue 1 · 2023-24––
Klubb10. desember · Stade Brestois 29–MetzLigue 1 · 2023-24606.7
Klubb7. desember · Stade Brestois 29–StrasbourgLigue 1 · 2023-24106.9
Klubb26. november · Stade Brestois 29–MontpellierLigue 1 · 2023-24––
Klubb5. november · Stade Brestois 29–MonacoLigue 1 · 2023-24146.6
Klubb29. oktober · Stade Brestois 29–Paris Saint GermainLigue 1 · 2023-24––
Klubb22. oktober · Stade Brestois 29–LilleLigue 1 · 2023-24166.2
Klubb8. oktober · Stade Brestois 29–ToulouseLigue 1 · 2023-24156.7
Klubb23. september · Stade Brestois 29–LyonLigue 1 · 2023-24116.6
Klubb17. september · Stade Brestois 29–ReimsLigue 1 · 2023-24246.6
Klubb2. september · Stade Brestois 29–RennesLigue 1 · 2023-24216.3
Klubb27. august · Nice–LyonLigue 1 · 2023-24156.2
Klubb20. august · Nice–LorientLigue 1 · 2023-24106.6
Klubb27. mai · Nice–MontpellierLigue 1 · 2022-23857.3
Klubb21. mai · Nice–ToulouseLigue 1 · 2022-23327.0
Klubb13. mai · Nice–StrasbourgLigue 1 · 2022-23246.6
Klubb6. mai · Nice–RennesLigue 1 · 2022-23––
Klubb30. april · Nice–Estac TroyesLigue 1 · 2022-23––
Klubb23. april · Nice–Clermont FootLigue 1 · 2022-23106.3
Klubb20. april · Nice–FC Basel 1893Conference League · 2022-23337.5
Klubb16. april · Nice–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2022-23606.7
Klubb13. april · Nice–FC Basel 1893Conference League · 2022-23106.7
Klubb8. april · Nice–Paris Saint GermainLigue 1 · 2022-23227.2
Klubb2. april · Nice–AngersLigue 1 · 2022-23176.9
Klubb19. mars · Nice–LorientLigue 1 · 2022-23457.3
Klubb16. mars · Nice–Sheriff TiraspolConference League · 2022-23907.21
Klubb12. mars · Nice–NantesLigue 1 · 2022-23––
Klubb9. mars · Nice–Sheriff TiraspolConference League · 2022-23116.6
Klubb3. mars · Nice–AuxerreLigue 1 · 2022-23216.6
Klubb26. februar · Nice–MonacoLigue 1 · 2022-2396.7
Klubb18. februar · Nice–ReimsLigue 1 · 2022-23246.6
Klubb10. februar · Nice–AjaccioLigue 1 · 2022-23248.32
Klubb5. februar · Nice–MarseilleLigue 1 · 2022-23247.51
Klubb1. februar · Nice–LensLigue 1 · 2022-23––
Klubb29. januar · Nice–LilleLigue 1 · 2022-23236.7
Klubb15. januar · Nice–ReimsLigue 1 · 2022-23216.7
Klubb11. januar · Nice–MontpellierLigue 1 · 2022-23––
Klubb2. januar · Nice–RennesLigue 1 · 2022-23226.3
Klubb29. desember · Nice–LensLigue 1 · 2022-23––
Klubb11. november · Nice–LyonLigue 1 · 2022-231–
Klubb6. november · Nice–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2022-23456.0
Klubb3. november · Nice–1. FC KölnConference League · 2022-23757.21
Klubb30. oktober · Nice–LorientLigue 1 · 2022-23906.51
Klubb27. oktober · Nice–FK PartizanConference League · 2022-23907.2
Klubb23. oktober · Nice–NantesLigue 1 · 2022-23286.6
Klubb16. oktober · Nice–AuxerreLigue 1 · 2022-23––
Klubb13. oktober · Nice–SlováckoConference League · 2022-23106.5
Klubb9. oktober · Nice–Estac TroyesLigue 1 · 2022-23––
Klubb6. oktober · Nice–SlováckoConference League · 2022-23––
Klubb1. oktober · Nice–Paris Saint GermainLigue 1 · 2022-23––
Klubb18. september · Nice–AngersLigue 1 · 2022-23116.3
Klubb15. september · Nice–FK PartizanConference League · 2022-2386.5
Klubb11. september · Nice–AjaccioLigue 1 · 2022-23––
Klubb8. september · Nice–1. FC KölnConference League · 2022-23––
Klubb31. august · Nice–LilleLigue 1 · 2022-2386.3
Klubb28. august · Nice–MarseilleLigue 1 · 2022-23456.3
Klubb25. august · Nice–Maccabi Tel AvivConference League · 2022-23306.3
Klubb21. august · Nice–Clermont FootLigue 1 · 2022-23576.2
Klubb18. august · Nice–Maccabi Tel AvivConference League · 2022-23256.5
Klubb14. august · Nice–StrasbourgLigue 1 · 2022-23226.6
Klubb7. august · Nice–ToulouseLigue 1 · 2022-23207.21
Klubb21. mai · Nice–ReimsLigue 1 · 2021-22347.2
Klubb14. mai · Nice–LilleLigue 1 · 2021-22316.5
Klubb11. mai · Nice–Saint EtienneLigue 1 · 2021-22796.5
Klubb1. mai · Nice–BordeauxLigue 1 · 2021-22266.7
Klubb24. april · Nice–Estac TroyesLigue 1 · 2021-22256.9
Klubb20. april · Nice–MonacoLigue 1 · 2021-22736.9
Klubb17. april · Nice–LorientLigue 1 · 2021-22126.7
Klubb10. april · Nice–LensLigue 1 · 2021-22226.6
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 6 tilgjengelige sesonger, 13 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Billal Brahimi: statistikk, kamper og karriere | Coro