Portrett av Antoni Kozubal
Spillerprofil · komplett datakort

Antoni Kozubal

MidtbaneTilgjengelig
Født18. august 2004 · 22 årNasjonalitetPolenHøyde177 cmVekt68 kg
20Kamper
1 177Minutter
2Mål
1Målgivende
0,23Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Nøkkelpasninger / 90
01
0,460,58
Pasningspresisjon
0100
87,3 %82,9 %
Taklinger / 90
03,1
0,922,55
Vellykkede driblinger
0100
–55,6 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.3FSV Mai6.9Sigma O7.3KuPS7.3KuPS6.2Shakhta7.2Shakhta7.5Aarhus6.3Aarhus6.3Bayer L6.1Sunderl
  1. Shakhtar Donetsk6.2 vurdering
    12. mars 2026 · 90 min
  2. Shakhtar Donetsk7.2 vurdering
    19. mars 2026 · 90 min
  3. Aarhus7.5 vurdering
    21. juli 2026 · 90 min
  4. Aarhus6.3 vurdering
    29. juli 2026 · 120 min
  5. Bayer Leverkusen6.3 vurdering
    15. okt. 2026 · 90 min
  6. Sunderland6.1 vurdering
    22. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,230,23MINUTTER102022-237772025-263902026-27
  1. 2022-230,00 målpoeng / 90
    10 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2025-260,23 målpoeng / 90
    777 min · 2 mål · 0 målgivende
  3. 2026-270,23 målpoeng / 90
    390 min · 0 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2022-232 kamper · 10 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2025-2614 kamper · 777 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,23/90
  • 2026-274 kamper · 390 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,23/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

6 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

2 turneringer
Lech Poznan logoChampions LeagueKlubb · Lech Poznan · 2026-276.81
Kamper
2
Minutter
210
Mål
–
Målgivende
1
Pasning %
87.17948717948718
Lech Poznan logoEuropa LeagueKlubb · Lech Poznan · 2026-276.24
Kamper
2
Minutter
180
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
87.5
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-272 turneringer · 4 kamper · – mål · 1 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Champions LeagueLech Poznan
    210 min · 53,8 %
  • Europa LeagueLech Poznan
    180 min · 46,2 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Champions LeagueLech Poznan
–
Europa LeagueLech Poznan
0

Nøkkelpasninger / 90

Champions LeagueLech Poznan
0,43
Europa LeagueLech Poznan
0,5

Pasningspresisjon

Champions LeagueLech Poznan
87,2 %
Europa LeagueLech Poznan
87,5 %

Taklinger / 90

Champions LeagueLech Poznan
1,29
Europa LeagueLech Poznan
0,5

Vunne dueller

Champions LeagueLech Poznan
–
Europa LeagueLech Poznan
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Champions League
  • Klubb · Lech Poznan · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
210
Kaptein
Nei
Vurdering
6,81

Angrep

Målgivende
1
Skudd
1
Pasninger
78
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
87,2 %
Taklinger
3
Vunne dueller
6

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · Europa League
  • Klubb · Lech Poznan · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Kaptein
Nei
Vurdering
6,24

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
64
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
87,5 %
Taklinger
1
Vunne dueller
5

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-262 turneringer · 14 kamper · 2 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueLech Poznan
    706 min · 90,9 %
  • UEFA Champions LeagueLech Poznan
    71 min · 9,1 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueLech Poznan
0,25
UEFA Champions LeagueLech Poznan
0

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueLech Poznan
0,64
UEFA Champions LeagueLech Poznan
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueLech Poznan
82 %
UEFA Champions LeagueLech Poznan
85 %

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueLech Poznan
2,17
UEFA Champions LeagueLech Poznan
6,34

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueLech Poznan
51,4 %
UEFA Champions LeagueLech Poznan
100 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Lech Poznan · Midfielder · nr. 43

Spilletid

Draktnummer
43
Kamper
10
Fra start
8
Minutter
706
Innbytter
2
Byttet ut
2
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Mål
2
Målgivende
0
Skudd
11
Skudd på mål
6
Pasninger
412
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
82 %
Taklinger
17
Blokkeringer
4
Brudd
15
Dueller
74
Vunne dueller
38
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
9
Frispark begått
8
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Lech Poznan · Midfielder · nr. 43

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
43
Kamper
4
Fra start
4
Minutter
71
Innbytter
0
Byttet ut
4
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,20

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
41
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
85 %
Taklinger
5
Brudd
1
Dueller
8
Vunne dueller
8
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueLech Poznan
    10 min · 100 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueLech Poznan
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueLech Poznan
–
UEFA Champions LeagueLech Poznan
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueLech Poznan
–
UEFA Champions LeagueLech Poznan
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueLech Poznan
–
UEFA Champions LeagueLech Poznan
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueLech Poznan
–
UEFA Champions LeagueLech Poznan
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueLech Poznan
–
UEFA Champions LeagueLech Poznan
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Lech Poznan · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
10
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
7
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Lech Poznan · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

4 registrert
  1. →GKS Katowice → Lech Poznanman 1. juli 2024Ikke oppgitt
  2. →Lech Poznan → GKS Katowiceons 22. februar 2023Lån
  3. →Górnik Polkowice → Lech Poznanfre 1. juli 2022Ikke oppgitt
  4. →Lech Poznan → Górnik Polkowicetor 13. januar 2022Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb

17 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
22. oktober · Lech Poznan–SunderlandEuropa League · 2026-27906.1
15. oktober · Lech Poznan–Bayer LeverkusenEuropa League · 2026-27906.3
29. juli · Lech Poznan–AarhusChampions League · 2026-271206.3
21. juli · Lech Poznan–AarhusChampions League · 2026-27907.51
19. mars · Lech Poznan–Shakhtar DonetskConference League · 2025-26907.2
12. mars · Lech Poznan–Shakhtar DonetskConference League · 2025-26906.2
26. februar · Lech Poznan–KuPSConference League · 2025-26907.3
19. februar · Lech Poznan–KuPSConference League · 2025-26457.31
18. desember · Lech Poznan–Sigma OlomoucConference League · 2025-26906.9
11. desember · Lech Poznan–FSV Mainz 05Conference League · 2025-26816.3
27. november · Lech Poznan–LausanneConference League · 2025-26906.9
6. november · Lech Poznan–Rayo VallecanoConference League · 2025-26907.91
23. oktober · Lech Poznan–Lincoln Red Imps FCConference League · 2025-26186.0
2. oktober · Lech Poznan–Rapid ViennaConference League · 2025-26227.0
6. august · Lech Poznan–FK Crvena ZvezdaChampions League · 2025-26717.2
16. februar · Lech Poznan–Bodø/GlimtConference League · 2022-23––
8. september · Lech Poznan–VillarrealConference League · 2022-23––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 4 tilgjengelige sesonger, 7 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Antoni Kozubal: statistikk, kamper og karriere | Coro