Portrett av Florin Lucian Tănase
Spillerprofil · komplett datakort

Florin Tănase

Fullt navn: Florin Lucian Tănase

MidtbaneTilgjengelig
Født30. desember 1994 · 31 årNasjonalitetRomaniaHøyde186 cmVekt72 kg
25Kamper
656Minutter
3Mål
1Målgivende
0,55Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Lite datagrunnlagForrige sesong 2025Lite datagrunnlag
Nøkkelpasninger / 90
03,8
0,853,1
Pasningspresisjon
0100
65,5 %70,6 %
Taklinger / 90
03,1
2,55–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.5Belarus6.2Bosnia-7.3Østerri7.3Cyprus6.7Canada6.5Cyprus7.6San Mar6.5Tyrkia6.0Sverige6.4Sverige
  1. Canada6.7 vurdering
    5. sep. 2025 · 28 min
  2. Cyprus6.5 vurdering
    9. sep. 2025 · 10 min
  3. San Marino7.6 vurdering
    18. nov. 2025 · 63 min
  4. Tyrkia6.5 vurdering
    26. mars 2026 · 24 min
  5. Sverige6.0 vurdering
    25. sep. 2026 · 23 min
  6. Sverige6.4 vurdering
    5. okt. 2026 · 83 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,360,001,190,000,00MINUTTER253202025202322720242920251062026-27
  1. 20200,36 målpoeng / 90
    253 min · 1 mål · 0 målgivende
  2. 20230,00 målpoeng / 90
    25 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 20241,19 målpoeng / 90
    227 min · 2 mål · 1 målgivende
  4. 20250,00 målpoeng / 90
    29 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2026-270,00 målpoeng / 90
    106 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20204 kamper · 253 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,36/90
  • 2022-231 kamper · 16 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 20232 kamper · 25 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 20247 kamper · 227 min · 2 mål · 1 målgivende · 1,19/90
  • 20252 kamper · 29 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2026-272 kamper · 106 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

6 turneringsrader · landslag

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – landslag

1 turneringer
Flagg: RomaniaNations LeagueLandslag · Romania · 2026-276.29
Kamper
2
Minutter
106
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
65.51724137931035
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 2 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueRomania
    106 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Nations LeagueRomania
0

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Nations LeagueRomania
0,85

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueRomania
65,5 %

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueRomania
2,55

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueRomania
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Romania · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
106
Kaptein
Nei
Vurdering
6,29

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
29
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
65,5 %
Taklinger
3
Vunne dueller
6

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20251 turnering · 2 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Privatlandskamper.

Registrert spilletid

  • PrivatlandskamperRomania
    29 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

PrivatlandskamperRomania
–

Nøkkelpasninger / 90

PrivatlandskamperRomania
3,1

Pasningspresisjon

PrivatlandskamperRomania
70,6 %

Taklinger / 90

PrivatlandskamperRomania
–

Vunne dueller

PrivatlandskamperRomania
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Romania · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
29
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
17
Nøkkelpasninger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
70,6 %
Vunne dueller
1

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
20241 turnering · 7 kamper · 2 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeRomania
    227 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeRomania
1,19

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeRomania
1,59

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeRomania
81 %

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeRomania
1,19

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeRomania
40 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Romania · Attacker · nr. 17

Spilletid

Draktnummer
17
Kamper
7
Fra start
3
Minutter
227
Innbytter
4
Byttet ut
3
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Mål
2
Målgivende
1
Skudd
5
Skudd på mål
3
Pasninger
103
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
11
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
81 %
Taklinger
3
Brudd
1
Dueller
35
Vunne dueller
14
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
8
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationRomania
    25 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Euro Championship - QualificationRomania
–

Nøkkelpasninger / 90

Euro Championship - QualificationRomania
7,2

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationRomania
–

Taklinger / 90

Euro Championship - QualificationRomania
–

Vunne dueller

Euro Championship - QualificationRomania
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Romania · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
25
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Mål
0
Pasninger
25
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
5
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 1 kamp · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueRomania
    16 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Nations LeagueRomania
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Nations LeagueRomania
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueRomania
80 %

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueRomania
5,63

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueRomania
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Romania · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
16
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Pasninger
5

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
80 %
Taklinger
1
Vunne dueller
2

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20201 turnering · 4 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeRomania
    253 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeRomania
–

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeRomania
2,13

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeRomania
–

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeRomania
1,42

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeRomania
35,7 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Romania · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
253
Innbytter
1
Byttet ut
3
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,73

Angrep

Mål
1
Skudd
3
Skudd på mål
2
Pasninger
108
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
7
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Brudd
1
Dueller
28
Vunne dueller
10
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
4
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

5 registrert
  1. →Al Akhdoud → FCSBons 7. august 2024Ikke oppgitt
  2. →FCSB → Al-Jazirasøn 7. august 2022Ikke oppgitt
  3. →Viitorul Constanta → FCSBman 8. august 2016€ 1.5M
  4. →FC Voluntari → Viitorul Constantaons 1. januar 2014Ikke oppgitt
  5. →Viitorul Constanta → FC Voluntariman 1. juli 2013Lån
Kamplogg

Siste kamper – landslag

25 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
5. oktober · Romania–SverigeNations League · 2026-27836.4
2. oktober · Romania–PolenNations League · 2026-270–
28. september · Romania–Bosnia-HercegovinaNations League · 2026-270–
25. september · Romania–SverigeNations League · 2026-27236.0
26. mars · Romania–TyrkiaVM-kvalifisering Europa · 2024246.5
18. november · Romania–San MarinoVM-kvalifisering Europa · 2024637.61
15. november · Romania–Bosnia-HercegovinaVM-kvalifisering Europa · 20241–
12. oktober · Romania–ØsterrikeVM-kvalifisering Europa · 2024––
9. oktober · Romania–MoldovaPrivatlandskamper · 20251–
9. september · Romania–CyprusVM-kvalifisering Europa · 2024106.5
5. september · Romania–CanadaPrivatlandskamper · 2025286.7
10. juni · Romania–CyprusVM-kvalifisering Europa · 2024737.31
7. juni · Romania–ØsterrikeVM-kvalifisering Europa · 2024117.31
21. mars · Romania–Bosnia-HercegovinaVM-kvalifisering Europa · 2024456.2
22. mars · Romania–Northern IrelandPrivatlandskamper · 2024––
21. november · Romania–SveitsEM-kvalifisering · 2023––
28. mars · Romania–BelarusEM-kvalifisering · 2023136.5
25. mars · Romania–AndorraEM-kvalifisering · 2023126.9
26. september · Romania–Bosnia-HercegovinaNations League · 2022-23––
7. juni · Romania–Bosnia-HercegovinaNations League · 2022-23166.6
14. november · Romania–LiechtensteinVM-kvalifisering Europa · 2020––
11. november · Romania–IslandVM-kvalifisering Europa · 2020776.6
31. mars · Romania–ArmeniaVM-kvalifisering Europa · 2020176.6
28. mars · Romania–TysklandVM-kvalifisering Europa · 2020836.3
25. mars · Romania–FYR MacedoniaVM-kvalifisering Europa · 2020767.51
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 14 tilgjengelige sesonger, 18 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Florin Tănase: statistikk, kamper og karriere | Coro