Portrett av Florin Lucian Tănase
Spillerprofil · komplett datakort

Florin Tănase

Fullt navn: Florin Lucian Tănase

MidtbaneTilgjengelig
Født30. desember 1994 · 31 årNasjonalitetRomaniaHøyde186 cmVekt72 kg
53Kamper
3 423Minutter
9Mål
3Målgivende
0,32Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Lite datagrunnlagForrige sesong 2025-26
Nøkkelpasninger / 90
01,2
00,95
Pasningspresisjon
0100
76 %77 %
Taklinger / 90
05,3
4,391,19
Vellykkede driblinger
0100
–35,7 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.3PAOK7.3Lyon6.7GO Ahea6.7BSC You6.2Bologna6.5FC Base6.7FK Crve6.6Feyenoo6.5Celje6.4Benfica
  1. Bologna6.2 vurdering
    23. okt. 2025 · 45 min
  2. FC Basel 18936.5 vurdering
    6. nov. 2025 · 75 min
  3. FK Crvena Zvezda6.7 vurdering
    27. nov. 2025 · 45 min
  4. Feyenoord6.6 vurdering
    11. des. 2025 · 90 min
  5. Celje6.5 vurdering
    15. okt. 2026 · 21 min
  6. Benfica6.4 vurdering
    22. okt. 2026 · 61 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,140,340,531,050,000,000,430,240,00MINUTTER1762016-176482017-182682018-196842019-20862020-211782021-22902022-238342024-253772025-26822026-27
  1. 2020-211,05 målpoeng / 90
    86 min · 1 mål · 0 målgivende
  2. 2021-220,00 målpoeng / 90
    178 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2022-230,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2024-250,43 målpoeng / 90
    834 min · 1 mål · 3 målgivende
  5. 2025-260,24 målpoeng / 90
    377 min · 1 mål · 0 målgivende
  6. 2026-270,00 målpoeng / 90
    82 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-174 kamper · 176 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2017-1811 kamper · 648 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,14/90
  • 2018-195 kamper · 268 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,34/90
  • 2019-208 kamper · 684 min · 4 mål · 0 målgivende · 0,53/90
  • 2020-211 kamper · 86 min · 1 mål · 0 målgivende · 1,05/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-222 kamper · 178 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-231 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-2512 kamper · 834 min · 1 mål · 3 målgivende · 0,43/90
  • 2025-267 kamper · 377 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,24/90
  • 2026-272 kamper · 82 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

12 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Omonia Nicosia logoEuropa LeagueKlubb · Omonia Nicosia · 2026-276.40
Kamper
2
Minutter
82
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
76
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 2 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Europa League.

Registrert spilletid

  • Europa LeagueOmonia Nicosia
    82 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Europa LeagueOmonia Nicosia
0

Nøkkelpasninger / 90

Europa LeagueOmonia Nicosia
0

Pasningspresisjon

Europa LeagueOmonia Nicosia
76 %

Taklinger / 90

Europa LeagueOmonia Nicosia
4,39

Vunne dueller

Europa LeagueOmonia Nicosia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Europa League
  • Klubb · Omonia Nicosia · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
82
Kaptein
Nei
Vurdering
6,40

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
25
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
76 %
Taklinger
4
Vunne dueller
4

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 7 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFCSB
    377 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFCSB
0,24

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFCSB
0,95

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFCSB
77 %

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFCSB
1,19

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFCSB
32,1 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FCSB · Midfielder · nr. 10

Spilletid

Draktnummer
10
Kamper
7
Fra start
3
Minutter
377
Innbytter
4
Byttet ut
2
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,57

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
5
Skudd på mål
2
Pasninger
204
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
14
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
77 %
Taklinger
5
Blokkeringer
1
Brudd
7
Dueller
53
Vunne dueller
17
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
12
Gule kort
4
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 12 kamper · 1 mål · 3 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFCSB
    834 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFCSB
0,43

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFCSB
1,4

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFCSB
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFCSB
1,08

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFCSB
50,5 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FCSB · Midfielder

Spilletid

Kamper
12
Fra start
10
Minutter
834
Innbytter
2
Byttet ut
8
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
7,06

Angrep

Mål
1
Målgivende
3
Skudd
4
Skudd på mål
2
Pasninger
247
Nøkkelpasninger
13
Driblinger
26
Vellykkede driblinger
13
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
10
Brudd
6
Dueller
99
Vunne dueller
50
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
17
Frispark begått
10
Gule kort
4
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFCSB
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueFCSB
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFCSB
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFCSB
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFCSB
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFCSB
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FCSB · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFCSB
    178 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueFCSB
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFCSB
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFCSB
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFCSB
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFCSB
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FCSB · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
178
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 1 kamp · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFCSB
    86 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFCSB
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFCSB
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFCSB
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFCSB
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFCSB
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FCSB · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
86
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 8 kamper · 4 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFCSB
    684 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFCSB
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFCSB
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFCSB
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFCSB
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFCSB
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FCSB · Midfielder

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
684
Innbytter
0
Byttet ut
3
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
4

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 5 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFCSB
    268 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFCSB
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFCSB
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFCSB
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFCSB
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFCSB
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FCSB · Midfielder

Spilletid

Kamper
5
Fra start
4
Minutter
268
Innbytter
1
Byttet ut
4
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-182 turneringer · 11 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFCSB
    392 min · 60,5 %
  • UEFA Champions LeagueFCSB
    256 min · 39,5 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFCSB
–
UEFA Champions LeagueFCSB
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFCSB
0,92
UEFA Champions LeagueFCSB
0

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFCSB
73 %
UEFA Champions LeagueFCSB
76 %

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFCSB
–
UEFA Champions LeagueFCSB
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFCSB
37,2 %
UEFA Champions LeagueFCSB
21,1 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FCSB · Midfielder

Spilletid

Kamper
7
Fra start
5
Minutter
392
Innbytter
2
Byttet ut
4
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,49

Angrep

Mål
0
Skudd
4
Skudd på mål
2
Pasninger
107
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
14
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
73 %
Brudd
5
Dueller
43
Vunne dueller
16

Disiplin

Frispark vunnet
8
Frispark begått
7
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FCSB · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
256
Innbytter
1
Byttet ut
3
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
5,95

Angrep

Mål
1
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
35
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
76 %
Brudd
1
Dueller
19
Vunne dueller
4

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
2
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFCSB · Viitorul Constanta
    176 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFCSB · Viitorul Constanta
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFCSB · Viitorul Constanta
0

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFCSB · Viitorul Constanta
60 %

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFCSB · Viitorul Constanta
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFCSB · Viitorul Constanta
0 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FCSB · Midfielder
  • Klubb · Viitorul Constanta · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
1
Minutter
176
Innbytter
3
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,20

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
14
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
60 %
Brudd
0
Dueller
8
Vunne dueller
0

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
2
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

5 registrert
  1. →Al Akhdoud → FCSBons 7. august 2024Ikke oppgitt
  2. →FCSB → Al-Jazirasøn 7. august 2022Ikke oppgitt
  3. →Viitorul Constanta → FCSBman 8. august 2016€ 1.5M
  4. →FC Voluntari → Viitorul Constantaons 1. januar 2014Ikke oppgitt
  5. →Viitorul Constanta → FC Voluntariman 1. juli 2013Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb

27 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
22. oktober · Omonia Nicosia–BenficaEuropa League · 2026-27616.4
15. oktober · Omonia Nicosia–CeljeEuropa League · 2026-27216.5
11. desember · FCSB–FeyenoordEuropa League · 2025-26906.61
27. november · FCSB–FK Crvena ZvezdaEuropa League · 2025-26456.7
6. november · FCSB–FC Basel 1893Europa League · 2025-26756.5
23. oktober · FCSB–BolognaEuropa League · 2025-26456.2
2. oktober · FCSB–BSC Young BoysEuropa League · 2025-26776.7
25. september · FCSB–GO Ahead EaglesEuropa League · 2025-26456.7
6. mars · FCSB–LyonEuropa League · 2024-25777.3
20. februar · FCSB–PAOKEuropa League · 2024-25787.3
13. februar · FCSB–PAOKEuropa League · 2024-25908.01
30. januar · FCSB–Manchester UnitedEuropa League · 2024-25776.6
23. januar · FCSB–QarabagEuropa League · 2024-25797.21
12. desember · FCSB–1899 HoffenheimEuropa League · 2024-25906.3
28. november · FCSB–Olympiakos PiraeusEuropa League · 2024-25836.6
7. november · FCSB–FC MidtjyllandEuropa League · 2024-25297.21
3. oktober · FCSB–PAOKEuropa League · 2024-25656.7
26. september · FCSB–Rīgas FSEuropa League · 2024-25457.21
7. desember · FCSB–FC LuganoEuropa League · 2017-18606.3
23. november · FCSB–PlzenEuropa League · 2017-18456.9
2. november · FCSB–Hapoel Beer ShevaEuropa League · 2017-18256.2
19. oktober · FCSB–Hapoel Beer ShevaEuropa League · 2017-18696.7
28. september · FCSB–FC LuganoEuropa League · 2017-18906.6
23. august · FCSB–Sporting CPChampions League · 2017-18456.1
15. august · FCSB–Sporting CPChampions League · 2017-18835.7
29. september · FCSB–VillarrealEuropa League · 2016-17136.1
15. september · FCSB–AnkarasporEuropa League · 2016-17296.3
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 14 tilgjengelige sesonger, 18 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Florin Tănase: statistikk, kamper og karriere | Coro