Portrett av Mousa Mohammad Mousa Sulaiman Al Tamari
Spillerprofil · komplett datakort

Mousa Mohammad Mousa Sulaiman Al Tamari

Også registrert som Mousa Al-Taamari

AngrepTilgjengelig
Født10. juni 1997 · 29 årNasjonalitetJordanHøyde175 cmVekt72 kg
121Kamper
8 339Minutter
15Mål
11Målgivende
0,28Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Målpoeng / 90
01
0,290,49
Skudd / 90
03,3
2,741,86
Skudd på mål
0100
36,8 %50 %
Vellykkede driblinger
0100
–35,5 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.7Paris S6.6Le Mans7.2Marseil6.3Lyon6.5Auxerre6.3OFI6.4Paris F8.2Juventu6.6Strasbo6.3Nice
  1. Auxerre6.5 vurdering
    11. okt. 2026 · 67 min
  2. OFI6.3 vurdering
    15. okt. 2026 · 77 min
  3. Paris FC6.4 vurdering
    18. okt. 2026 · 44 min
  4. Juventus8.2 vurdering
    22. okt. 2026 · 81 min
  5. Strasbourg6.6 vurdering
    25. okt. 2026 · 64 min
  6. Nice6.3 vurdering
    31. okt. 2026 · 74 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,320,270,490,29MINUTTER5722018-191 0332019-202512020-211 9432023-241 6832024-252 2242025-266232026-27
  1. 2019-200,00 målpoeng / 90
    1 033 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2020-210,00 målpoeng / 90
    251 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2023-240,32 målpoeng / 90
    1 943 min · 5 mål · 2 målgivende
  4. 2024-250,27 målpoeng / 90
    1 683 min · 3 mål · 2 målgivende
  5. 2025-260,49 målpoeng / 90
    2 224 min · 6 mål · 6 målgivende
  6. 2026-270,29 målpoeng / 90
    623 min · 1 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2018-198 kamper · 572 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2019-2013 kamper · 1 033 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2020-214 kamper · 251 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-2427 kamper · 1 943 min · 5 mål · 2 målgivende · 0,32/90
  • 2024-2526 kamper · 1 683 min · 3 mål · 2 målgivende · 0,27/90
  • 2025-2633 kamper · 2 224 min · 6 mål · 6 målgivende · 0,49/90
  • 2026-2710 kamper · 623 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,29/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

11 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

2 turneringer
Rennes logoLigue 1Klubb · Rennes · 2026-276.56
Kamper
8
Minutter
465
Mål
0
Målgivende
1
Pasning %
77.27272727272727
Rennes logoEuropa LeagueKlubb · Rennes · 2026-277.28
Kamper
2
Minutter
158
Mål
1
Målgivende
0
Pasning %
81.3953488372093
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-272 turneringer · 10 kamper · 1 mål · 1 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Ligue 1.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Rennes
    465 min · 74,6 %
  • Europa LeagueRennes
    158 min · 25,4 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Ligue 1Rennes
0,19
Europa LeagueRennes
0,57

Skudd / 90

Ligue 1Rennes
2,71
Europa LeagueRennes
2,85

Skudd på mål

Ligue 1Rennes
35,7 %
Europa LeagueRennes
40 %

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Rennes
0,97
Europa LeagueRennes
1,71

Vellykkede driblinger

Ligue 1Rennes
–
Europa LeagueRennes
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Rennes · Attacker

Spilletid

Kamper
8
Fra start
5
Minutter
465
Kaptein
Nei
Vurdering
6,56

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
14
Skudd på mål
5
Pasninger
132
Nøkkelpasninger
5
Vellykkede driblinger
10

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
77,3 %
Taklinger
5
Vunne dueller
23

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · Europa League
  • Klubb · Rennes · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
158
Kaptein
Nei
Vurdering
7,28

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
5
Skudd på mål
2
Pasninger
43
Nøkkelpasninger
3
Vellykkede driblinger
6

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
81,4 %
Taklinger
2
Vunne dueller
8

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 33 kamper · 6 mål · 6 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Rennes
    2 224 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Rennes
0,49

Skudd / 90

Ligue 1Rennes
1,86

Skudd på mål

Ligue 1Rennes
50 %

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Rennes
1,38

Vellykkede driblinger

Ligue 1Rennes
35,5 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Rennes · Attacker · nr. 11

Spilletid

Draktnummer
11
Kamper
33
Fra start
25
Minutter
2 224
Innbytter
8
Byttet ut
21
På benken
8
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Mål
6
Målgivende
6
Skudd
46
Skudd på mål
23
Pasninger
639
Nøkkelpasninger
34
Driblinger
93
Vellykkede driblinger
33
Straffer vunnet
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
81 %
Taklinger
27
Blokkeringer
2
Brudd
11
Dueller
230
Vunne dueller
88
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
27
Frispark begått
17
Gule kort
4
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 26 kamper · 3 mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Montpellier · Rennes
    1 683 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Montpellier · Rennes
0,27

Skudd / 90

Ligue 1Montpellier · Rennes
2,03

Skudd på mål

Ligue 1Montpellier · Rennes
57,9 %

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Montpellier · Rennes
1,28

Vellykkede driblinger

Ligue 1Montpellier · Rennes
36,5 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Montpellier · Attacker
  • Klubb · Rennes · Attacker

Spilletid

Kamper
26
Fra start
21
Minutter
1 683
Innbytter
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,84

Angrep

Mål
3
Målgivende
2
Skudd
38
Skudd på mål
22
Pasninger
552
Nøkkelpasninger
24
Driblinger
126
Vellykkede driblinger
46
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
28
Brudd
6
Dueller
308
Vunne dueller
142
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
52
Frispark begått
14
Gule kort
4
Røde kort
0
2023-241 turnering · 27 kamper · 5 mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Montpellier
    1 943 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Montpellier
0,32

Skudd / 90

Ligue 1Montpellier
1,62

Skudd på mål

Ligue 1Montpellier
57,1 %

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Montpellier
0,93

Vellykkede driblinger

Ligue 1Montpellier
41,9 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Montpellier · Attacker

Spilletid

Kamper
27
Fra start
24
Minutter
1 943
Innbytter
3
Byttet ut
16
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,93

Angrep

Mål
5
Målgivende
2
Skudd
35
Skudd på mål
20
Pasninger
508
Nøkkelpasninger
20
Driblinger
105
Vellykkede driblinger
44
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
20
Blokkeringer
2
Brudd
5
Dueller
260
Vunne dueller
125
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
51
Frispark begått
11
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueApoel Nicosia
    251 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueApoel Nicosia
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueApoel Nicosia
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueApoel Nicosia
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueApoel Nicosia
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueApoel Nicosia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Apoel Nicosia · Attacker

Spilletid

Kamper
4
Fra start
2
Minutter
251
Innbytter
2
Byttet ut
2
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-202 turneringer · 13 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueApoel Nicosia
    522 min · 50,5 %
  • UEFA Europa LeagueApoel Nicosia
    511 min · 49,5 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueApoel Nicosia
–
UEFA Europa LeagueApoel Nicosia
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueApoel Nicosia
0,86
UEFA Europa LeagueApoel Nicosia
1,76

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueApoel Nicosia
0 %
UEFA Europa LeagueApoel Nicosia
30 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueApoel Nicosia
0,17
UEFA Europa LeagueApoel Nicosia
0,7

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueApoel Nicosia
58,3 %
UEFA Europa LeagueApoel Nicosia
54,9 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Apoel Nicosia · Attacker

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
522
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,40

Angrep

Mål
0
Skudd
5
Skudd på mål
0
Pasninger
14
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
12
Vellykkede driblinger
7
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
57 %
Taklinger
1
Blokkeringer
0
Brudd
7

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
2
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Apoel Nicosia · Attacker

Spilletid

Kamper
7
Fra start
5
Minutter
511
Innbytter
2
Byttet ut
3
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,19

Angrep

Mål
0
Skudd
10
Skudd på mål
3
Pasninger
62
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
51
Vellykkede driblinger
28
Straffer vunnet
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
69 %
Taklinger
6
Blokkeringer
1
Brudd
2

Disiplin

Frispark vunnet
13
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-192 turneringer · 8 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueApoel Nicosia
    417 min · 72,9 %
  • UEFA Champions LeagueApoel Nicosia
    155 min · 27,1 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueApoel Nicosia
–
UEFA Champions LeagueApoel Nicosia
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueApoel Nicosia
–
UEFA Champions LeagueApoel Nicosia
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueApoel Nicosia
–
UEFA Champions LeagueApoel Nicosia
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueApoel Nicosia
–
UEFA Champions LeagueApoel Nicosia
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueApoel Nicosia
–
UEFA Champions LeagueApoel Nicosia
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Apoel Nicosia · Attacker

Spilletid

Kamper
6
Fra start
5
Minutter
417
Innbytter
1
Byttet ut
4
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Apoel Nicosia · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
155
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

4 registrert
  1. →Montpellier → Rennesman 3. februar 2025Permanent overgang
  2. →OH Leuven → Montpellierlør 1. juli 2023Fri overgang
  3. →Apoel Nicosia → OH Leuvenman 5. oktober 2020Ikke oppgitt
  4. →Al Jazeera → Apoel Nicosiasøn 1. juli 2018Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

95 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
31. oktober · Rennes–NiceLigue 1 · 2026-27746.3
25. oktober · Rennes–StrasbourgLigue 1 · 2026-27646.61
22. oktober · Rennes–JuventusEuropa League · 2026-27818.21
18. oktober · Rennes–Paris FCLigue 1 · 2026-27446.4
15. oktober · Rennes–OFIEuropa League · 2026-27776.3
11. oktober · Rennes–AuxerreLigue 1 · 2026-27676.5
19. september · Rennes–LyonLigue 1 · 2026-27296.3
11. september · Rennes–MarseilleLigue 1 · 2026-27417.2
30. august · Rennes–Le MansLigue 1 · 2026-27746.6
23. august · Rennes–Paris Saint GermainLigue 1 · 2026-27726.7
17. mai · Rennes–MarseilleLigue 1 · 2025-26676.6
10. mai · Rennes–Paris FCLigue 1 · 2025-26906.6
3. mai · Rennes–LyonLigue 1 · 2025-26877.311
26. april · Rennes–NantesLigue 1 · 2025-26897.2
19. april · Rennes–StrasbourgLigue 1 · 2025-26687.51
11. april · Rennes–AngersLigue 1 · 2025-26737.71
4. april · Rennes–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2025-26816.9
22. mars · Rennes–MetzLigue 1 · 2025-26236.6
15. mars · Rennes–LilleLigue 1 · 2025-26706.2
8. mars · Rennes–NiceLigue 1 · 2025-26707.71
28. februar · Rennes–ToulouseLigue 1 · 2025-26736.9
22. februar · Rennes–AuxerreLigue 1 · 2025-26686.51
13. februar · Rennes–Paris Saint GermainLigue 1 · 2025-26897.21
7. februar · Rennes–LensLigue 1 · 2025-26906.5
31. januar · Rennes–MonacoLigue 1 · 2025-26786.2
24. januar · Rennes–LorientLigue 1 · 2025-26317.0
18. januar · Rennes–Le HavreLigue 1 · 2025-26806.7
3. januar · Rennes–LilleLigue 1 · 2025-26896.5
13. desember · Rennes–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2025-26798.911
6. desember · Rennes–Paris Saint GermainLigue 1 · 2025-26826.3
28. november · Rennes–MetzLigue 1 · 2025-26906.5
22. november · Rennes–MonacoLigue 1 · 2025-26856.9
7. november · Rennes–Paris FCLigue 1 · 2025-26896.3
2. november · Rennes–StrasbourgLigue 1 · 2025-26597.31
29. oktober · Rennes–ToulouseLigue 1 · 2025-26907.21
26. oktober · Rennes–NiceLigue 1 · 2025-26457.2
19. oktober · Rennes–AuxerreLigue 1 · 2025-26136.6
5. oktober · Rennes–Le HavreLigue 1 · 2025-261–
28. september · Rennes–LensLigue 1 · 2025-26616.3
20. september · Rennes–NantesLigue 1 · 2025-26256.5
14. september · Rennes–LyonLigue 1 · 2025-26457.91
31. august · Rennes–AngersLigue 1 · 2025-26606.2
15. august · Rennes–MarseilleLigue 1 · 2025-26847.0
10. mai · Rennes–NiceLigue 1 · 2024-25626.6
3. mai · Rennes–ToulouseLigue 1 · 2024-25236.2
26. april · Rennes–LyonLigue 1 · 2024-25456.3
18. april · Rennes–NantesLigue 1 · 2024-25777.2
13. april · Rennes–Le HavreLigue 1 · 2024-25767.31
6. april · Rennes–AuxerreLigue 1 · 2024-25106.7
8. mars · Rennes–Paris Saint GermainLigue 1 · 2024-25156.7
2. mars · Rennes–MontpellierLigue 1 · 2024-25456.5
21. februar · Rennes–ReimsLigue 1 · 2024-25616.6
16. februar · Rennes–LilleLigue 1 · 2024-25736.9
8. februar · Rennes–Saint EtienneLigue 1 · 2024-25907.0
31. januar · Montpellier–LensLigue 1 · 2024-25906.7
26. januar · Montpellier–ToulouseLigue 1 · 2024-25896.7
17. januar · Montpellier–MonacoLigue 1 · 2024-25898.32
12. januar · Montpellier–AngersLigue 1 · 2024-25906.5
4. januar · Montpellier–LyonLigue 1 · 2024-25907.2
15. desember · Montpellier–NiceLigue 1 · 2024-25907.91
8. desember · Montpellier–LensLigue 1 · 2024-25906.6
1. desember · Montpellier–LilleLigue 1 · 2024-25906.9
23. november · Montpellier–Saint EtienneLigue 1 · 2024-25906.5
10. november · Montpellier–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2024-25737.2
3. november · Montpellier–Le HavreLigue 1 · 2024-25306.7
27. oktober · Montpellier–ToulouseLigue 1 · 2024-25306.2
31. august · Montpellier–NantesLigue 1 · 2024-25636.2
23. august · Montpellier–Paris Saint GermainLigue 1 · 2024-25226.7
18. august · Montpellier–StrasbourgLigue 1 · 2024-25906.5
12. mai · Montpellier–MonacoLigue 1 · 2023-24617.0
3. mai · Montpellier–ToulouseLigue 1 · 2023-24536.3
26. april · Montpellier–NantesLigue 1 · 2023-24697.01
21. april · Montpellier–ReimsLigue 1 · 2023-24187.21
7. april · Montpellier–LorientLigue 1 · 2023-24456.5
31. mars · Montpellier–Le HavreLigue 1 · 2023-24736.2
17. mars · Montpellier–Paris Saint GermainLigue 1 · 2023-24316.6
8. mars · Montpellier–NiceLigue 1 · 2023-24816.2
3. mars · Montpellier–StrasbourgLigue 1 · 2023-24686.9
25. februar · Montpellier–MarseilleLigue 1 · 2023-24787.51
18. februar · Montpellier–MetzLigue 1 · 2023-24896.9
20. desember · Montpellier–MarseilleLigue 1 · 2023-24746.9
17. desember · Montpellier–MetzLigue 1 · 2023-24656.7
8. desember · Montpellier–LensLigue 1 · 2023-24566.3
3. desember · Montpellier–MonacoLigue 1 · 2023-24906.5
29. november · Montpellier–Clermont FootLigue 1 · 2023-24907.2
26. november · Montpellier–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2023-24906.9
10. november · Montpellier–NiceLigue 1 · 2023-24906.3
3. november · Montpellier–Paris Saint GermainLigue 1 · 2023-24836.2
29. oktober · Montpellier–ToulouseLigue 1 · 2023-24847.6
22. oktober · Montpellier–NantesLigue 1 · 2023-24907.3
1. oktober · Montpellier–LorientLigue 1 · 2023-24907.31
24. september · Montpellier–RennesLigue 1 · 2023-24166.3
3. september · Montpellier–LilleLigue 1 · 2023-24867.2
27. august · Montpellier–ReimsLigue 1 · 2023-24908.01
19. august · Montpellier–LyonLigue 1 · 2023-24898.92
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 10 tilgjengelige sesonger, 14 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Mousa Mohammad Mousa Sulaiman Al Tamari: statistikk, kamper og karriere | Coro