Portrett av Dan Leon Glazer
Spillerprofil · komplett datakort

Dan Leon Glazer

MidtbaneTilgjengelig
Født20. september 1996 · 30 årNasjonalitetIsraelHøyde178 cmVekt67 kg
47Kamper
3 402Minutter
1Mål
0Målgivende
0,03Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2023-24Lite datagrunnlag
Nøkkelpasninger / 90
01
0,28–
Pasningspresisjon
0100
83 %–
Taklinger / 90
02,9
2,41–
Vellykkede driblinger
0100
75 %–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.3PSV Ein6.9Nice7.2Slovan 6.9Celtic7.3Celtic7.2Pafos6.6FC Købe6.6Olympia6.0Club Br6.3Arsenal
  1. Celtic7.3 vurdering
    26. aug. 2025 · 64 min
  2. Pafos7.2 vurdering
    21. okt. 2025 · 61 min
  3. FC København6.6 vurdering
    26. nov. 2025 · 64 min
  4. Olympiakos Piraeus6.6 vurdering
    9. des. 2025 · 90 min
  5. Club Brugge KV6.0 vurdering
    20. jan. 2026 · 76 min
  6. Arsenal6.3 vurdering
    28. jan. 2026 · 70 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,090,000,00MINUTTER2812018-193512019-208632020-219952021-222772022-236352025-26
  1. 2018-190,00 målpoeng / 90
    281 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2019-200,00 målpoeng / 90
    351 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2020-210,00 målpoeng / 90
    863 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2021-220,09 målpoeng / 90
    995 min · 1 mål · 0 målgivende
  5. 2022-230,00 målpoeng / 90
    277 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2025-260,00 målpoeng / 90
    635 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2018-194 kamper · 281 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2019-204 kamper · 351 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2020-2111 kamper · 863 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-2212 kamper · 995 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,09/90
  • 2022-234 kamper · 277 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-240 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2025-2612 kamper · 635 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

9 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Kairat Almaty logoChampions LeagueKlubb · Kairat Almaty · 2025-266.76
Kamper
12
Minutter
635
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
83
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 12 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueKairat Almaty
    635 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueKairat Almaty
0

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueKairat Almaty
0,28

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueKairat Almaty
83 %

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueKairat Almaty
2,41

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueKairat Almaty
64,8 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Kairat Almaty · Midfielder · nr. 18

Spilletid

Draktnummer
18
Kamper
12
Fra start
11
Minutter
635
Innbytter
1
Byttet ut
6
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,76

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
3
Pasninger
241
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
83 %
Taklinger
17
Blokkeringer
4
Brudd
13
Dueller
54
Vunne dueller
35
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
3
Gule kort
4
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
5
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
    277 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
0,65

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
25 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
277
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Mål
0
Pasninger
43
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Blokkeringer
2
Brudd
4
Dueller
8
Vunne dueller
2
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
2
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
1
2021-221 turnering · 12 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
    995 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
0,09

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
54 %

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
1,99

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
65,6 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Midfielder

Spilletid

Kamper
12
Fra start
11
Minutter
995
Innbytter
1
Byttet ut
2
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
7,10

Angrep

Mål
1
Skudd
3
Pasninger
368
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
54 %
Taklinger
22
Blokkeringer
1
Brudd
9
Dueller
61
Vunne dueller
40
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
11
Gule kort
4
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-212 turneringer · 11 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
    593 min · 68,7 %
  • UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
    270 min · 31,3 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
–
UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
0,15
UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
–
UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
3,04
UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
52,9 %
UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Midfielder

Spilletid

Kamper
8
Fra start
7
Minutter
593
Innbytter
1
Byttet ut
2
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,84

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
289
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
20
Blokkeringer
4
Brudd
17
Dueller
68
Vunne dueller
36
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
14
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Midfielder

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
270
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-202 turneringer · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
    180 min · 51,3 %
  • UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
    171 min · 48,7 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
–
UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
–
UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
–
UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
–
UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
–
UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
171
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
    281 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
281
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

7 registrert
  1. →Nizhny Novgorod → Kairat Almatyons 15. januar 2025Fri overgang
  2. →OFI → Nizhny Novgorodtir 9. juli 2024€ 100K
  3. →Maccabi Tel Aviv → OFItir 12. september 2023Fri overgang
  4. →Maccabi Netanya → Maccabi Tel Avivsøn 1. juli 2018Ikke oppgitt
  5. →Maccabi Tel Aviv → Maccabi Netanyalør 1. juli 2017Lån
  6. →Maccabi Tel Aviv → Beitar Tel Aviv Ramlator 1. september 2016Lån
  7. →Maccabi Tel Aviv → Beitar Tel Aviv Ramlator 4. februar 2016Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb

25 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
28. januar · Kairat Almaty–ArsenalChampions League · 2025-26706.3
20. januar · Kairat Almaty–Club Brugge KVChampions League · 2025-26766.0
9. desember · Kairat Almaty–Olympiakos PiraeusChampions League · 2025-26906.6
26. november · Kairat Almaty–FC KøbenhavnChampions League · 2025-26646.6
5. november · Kairat Almaty–InterChampions League · 2025-26––
21. oktober · Kairat Almaty–PafosChampions League · 2025-26617.2
26. august · Kairat Almaty–CelticChampions League · 2025-26647.3
20. august · Kairat Almaty–CelticChampions League · 2025-26906.9
12. august · Kairat Almaty–Slovan BratislavaChampions League · 2025-261207.2
25. august · Maccabi Tel Aviv–NiceConference League · 2022-231156.9
24. februar · Maccabi Tel Aviv–PSV EindhovenConference League · 2021-22907.3
17. februar · Maccabi Tel Aviv–PSV EindhovenConference League · 2021-22746.6
9. desember · Maccabi Tel Aviv–AlashkertConference League · 2021-22––
4. november · Maccabi Tel Aviv–HJK HelsinkiConference League · 2021-22787.2
21. oktober · Maccabi Tel Aviv–HJK HelsinkiConference League · 2021-22906.9
30. september · Maccabi Tel Aviv–Lask LinzConference League · 2021-22907.5
14. september · Maccabi Tel Aviv–AlashkertConference League · 2021-22907.3
25. februar · Maccabi Tel Aviv–Shakhtar DonetskEuropa League · 2020-21907.0
18. februar · Maccabi Tel Aviv–Shakhtar DonetskEuropa League · 2020-21906.9
10. desember · Maccabi Tel Aviv–SivassporEuropa League · 2020-21906.9
3. desember · Maccabi Tel Aviv–QarabagEuropa League · 2020-21217.2
26. november · Maccabi Tel Aviv–VillarrealEuropa League · 2020-21546.7
5. november · Maccabi Tel Aviv–VillarrealEuropa League · 2020-21696.2
29. oktober · Maccabi Tel Aviv–SivassporEuropa League · 2020-21906.7
22. oktober · Maccabi Tel Aviv–QarabagEuropa League · 2020-21906.9
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 9 tilgjengelige sesonger, 12 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Dan Leon Glazer: statistikk, kamper og karriere | Coro