Portrett av Raphael Onyedika Nwadike
Spillerprofil · komplett datakort

Raphael Onyedika

Fullt navn: Raphael Onyedika Nwadike

MidtbaneTilgjengelig
Født19. april 2001 · 25 årNasjonalitetNigeriaHøyde184 cmVekt78 kg
68Kamper
5 714Minutter
6Mål
3Målgivende
0,14Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Nøkkelpasninger / 90
01
0,250,83
Pasningspresisjon
0100
82,2 %91 %
Taklinger / 90
02,8
2,132,28
Vellykkede driblinger
0100
–100 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.2Marseil8.0Atletic6.3Union B6.5FC Augs6.3FSV Mai6.5SC Frei5.7RB Leip6.61. FC K6.4Borussi8.0Hamburg
  1. FSV Mainz 056.3 vurdering
    12. sep. 2026 · 90 min
  2. SC Freiburg6.5 vurdering
    19. sep. 2026 · 90 min
  3. RB Leipzig5.7 vurdering
    10. okt. 2026 · 90 min
  4. 1. FC Köln6.6 vurdering
    16. okt. 2026 · 90 min
  5. Borussia Dortmund6.4 vurdering
    24. okt. 2026 · 90 min
  6. Hamburger SV8.0 vurdering
    1. nov. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,090,000,070,190,000,420,13MINUTTER9512021-228632022-231 2842023-249392024-259020258672025-267202026-27
  1. 2022-230,00 målpoeng / 90
    863 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2023-240,07 målpoeng / 90
    1 284 min · 1 mål · 0 målgivende
  3. 2024-250,19 målpoeng / 90
    939 min · 1 mål · 1 målgivende
  4. 20250,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2025-260,42 målpoeng / 90
    867 min · 2 mål · 2 målgivende
  6. 2026-270,13 målpoeng / 90
    720 min · 1 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2021-2211 kamper · 951 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,09/90
  • 2022-2310 kamper · 863 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-2417 kamper · 1 284 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,07/90
  • 2024-2511 kamper · 939 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,19/90
  • 20251 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2025-2610 kamper · 867 min · 2 mål · 2 målgivende · 0,42/90
  • 2026-278 kamper · 720 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,13/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

10 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Eintracht Frankfurt logoBundesligaKlubb · Eintracht Frankfurt · 2026-276.53
Kamper
8
Minutter
720
Mål
1
Målgivende
0
Pasning %
82.15384615384616
Flagg: NigeriaPrivatlandskamperLandslag · Nigeria · 20257.50
Kamper
1
Minutter
90
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
96.66666666666667
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 8 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Bundesliga.

Registrert spilletid

  • BundesligaEintracht Frankfurt
    720 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

BundesligaEintracht Frankfurt
0,13

Nøkkelpasninger / 90

BundesligaEintracht Frankfurt
0,25

Pasningspresisjon

BundesligaEintracht Frankfurt
82,2 %

Taklinger / 90

BundesligaEintracht Frankfurt
2,13

Vunne dueller

BundesligaEintracht Frankfurt
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Bundesliga
  • Klubb · Eintracht Frankfurt · M

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
720
Kaptein
Nei
Vurdering
6,53

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
2
Pasninger
325
Nøkkelpasninger
2
Vellykkede driblinger
3

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
82,2 %
Taklinger
17
Vunne dueller
38

Disiplin

Gule kort
4
Røde kort
0
2025-261 turnering · 10 kamper · 2 mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
    867 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
0,42

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
0,83

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
91 %

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
2,28

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
50,6 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Club Brugge KV · Midfielder · nr. 15

Spilletid

Draktnummer
15
Kamper
10
Fra start
10
Minutter
867
Innbytter
0
Byttet ut
5
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,11

Angrep

Mål
2
Målgivende
2
Skudd
6
Skudd på mål
5
Pasninger
533
Nøkkelpasninger
8
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
91 %
Taklinger
22
Blokkeringer
2
Brudd
9
Dueller
83
Vunne dueller
42
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
8
Frispark begått
19
Gule kort
4
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20251 turnering · 1 kamp · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Privatlandskamper.

Registrert spilletid

  • PrivatlandskamperNigeria
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

PrivatlandskamperNigeria
–

Nøkkelpasninger / 90

PrivatlandskamperNigeria
–

Pasningspresisjon

PrivatlandskamperNigeria
96,7 %

Taklinger / 90

PrivatlandskamperNigeria
3

Vunne dueller

PrivatlandskamperNigeria
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Nigeria · M

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Kaptein
Nei
Vurdering
7,50

Angrep

Målgivende
0
Skudd
2
Pasninger
30
Vellykkede driblinger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
96,7 %
Taklinger
3
Vunne dueller
7

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 11 kamper · 1 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
    939 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
0,19

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
0,67

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
2,2

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV
53,1 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Club Brugge KV · Midfielder

Spilletid

Kamper
11
Fra start
11
Minutter
939
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,71

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
7
Skudd på mål
3
Pasninger
465
Nøkkelpasninger
7
Driblinger
7
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
23
Brudd
5
Dueller
81
Vunne dueller
43
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
14
Frispark begått
14
Gule kort
2
Røde kort
1
2023-241 turnering · 17 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueClub Brugge KV
    1 284 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueClub Brugge KV
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueClub Brugge KV
0,42

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueClub Brugge KV
47 %

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueClub Brugge KV
1,61

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueClub Brugge KV
48,2 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Club Brugge KV · Midfielder

Spilletid

Kamper
17
Fra start
14
Minutter
1 284
Innbytter
3
Byttet ut
2
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
7,01

Angrep

Mål
1
Skudd
5
Skudd på mål
4
Pasninger
725
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
47 %
Taklinger
23
Brudd
13
Dueller
112
Vunne dueller
54
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
18
Frispark begått
25
Gule kort
3
Gulrøde kort
1
Røde kort
0
2022-231 turnering · 10 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueClub Brugge KV · FC Midtjylland
    863 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV · FC Midtjylland
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV · FC Midtjylland
0,42

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV · FC Midtjylland
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV · FC Midtjylland
1,88

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueClub Brugge KV · FC Midtjylland
46,2 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Club Brugge KV · Midfielder
  • Klubb · FC Midtjylland · Midfielder

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
863
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,67

Angrep

Skudd
4
Pasninger
546
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
18
Blokkeringer
4
Brudd
12
Dueller
104
Vunne dueller
48
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
16
Frispark begått
20
Gule kort
6
Røde kort
0
2021-223 turneringer · 11 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
    428 min · 45 %
  • UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
    313 min · 32,9 %
  • UEFA Europa Conference LeagueFC Midtjylland
    210 min · 22,1 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
–
UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
–
UEFA Europa Conference LeagueFC Midtjylland
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
0,63
UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
–
UEFA Europa Conference LeagueFC Midtjylland
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
–
UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
–
UEFA Europa Conference LeagueFC Midtjylland
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
1,26
UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
2,3
UEFA Europa Conference LeagueFC Midtjylland
0,86

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFC Midtjylland
43,1 %
UEFA Champions LeagueFC Midtjylland
40 %
UEFA Europa Conference LeagueFC Midtjylland
36,4 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Midtjylland · Midfielder

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
428
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,72

Angrep

Mål
0
Skudd
3
Pasninger
165
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
6
Blokkeringer
1
Brudd
4
Dueller
51
Vunne dueller
22
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
8
Frispark begått
17
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Midtjylland · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
313
Innbytter
1
Byttet ut
2
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Mål
1
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
81
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
8
Brudd
9
Dueller
40
Vunne dueller
16
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
10
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FC Midtjylland · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
210
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
84
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Brudd
4
Dueller
22
Vunne dueller
8
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
7
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

1 registrert
  1. →FC Midtjylland → Club Brugge KVsøn 28. august 2022Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

67 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb1. november · Eintracht Frankfurt–Hamburger SVBundesliga · 2026-27908.01
Klubb24. oktober · Eintracht Frankfurt–Borussia DortmundBundesliga · 2026-27906.4
Klubb16. oktober · Eintracht Frankfurt–1. FC KölnBundesliga · 2026-27906.6
Klubb10. oktober · Eintracht Frankfurt–RB LeipzigBundesliga · 2026-27905.7
Klubb19. september · Eintracht Frankfurt–SC FreiburgBundesliga · 2026-27906.5
Klubb12. september · Eintracht Frankfurt–FSV Mainz 05Bundesliga · 2026-27906.3
Klubb6. september · Eintracht Frankfurt–FC AugsburgBundesliga · 2026-27906.5
Klubb29. august · Eintracht Frankfurt–Union BerlinBundesliga · 2026-27906.3
Klubb18. februar · Club Brugge KV–Atletico MadridChampions League · 2025-26908.011
Klubb28. januar · Club Brugge KV–MarseilleChampions League · 2025-26907.2
Klubb10. desember · Club Brugge KV–ArsenalChampions League · 2025-26746.7
Klubb26. november · Club Brugge KV–Sporting CPChampions League · 2025-26906.5
Klubb5. november · Club Brugge KV–BarcelonaChampions League · 2025-26846.5
Klubb18. september · Club Brugge KV–MonacoChampions League · 2025-26817.61
Klubb27. august · Club Brugge KV–RangersChampions League · 2025-26907.71
Klubb19. august · Club Brugge KV–RangersChampions League · 2025-26897.0
Klubb12. august · Club Brugge KV–Red Bull SalzburgChampions League · 2025-26897.2
Klubb6. august · Club Brugge KV–Red Bull SalzburgChampions League · 2025-26906.7
Landslag6. juni · Nigeria–RusslandPrivatlandskamper · 2025907.5
Klubb12. mars · Club Brugge KV–Aston VillaChampions League · 2024-25906.7
Klubb4. mars · Club Brugge KV–Aston VillaChampions League · 2024-25897.0
Klubb18. februar · Club Brugge KV–AtalantaChampions League · 2024-25906.3
Klubb12. februar · Club Brugge KV–AtalantaChampions League · 2024-25906.5
Klubb29. januar · Club Brugge KV–Manchester CityChampions League · 2024-25907.21
Klubb21. januar · Club Brugge KV–JuventusChampions League · 2024-25906.9
Klubb10. desember · Club Brugge KV–Sporting CPChampions League · 2024-25907.0
Klubb27. november · Club Brugge KV–CelticChampions League · 2024-25907.0
Klubb22. oktober · Club Brugge KV–AC MilanChampions League · 2024-25405.2
Klubb2. oktober · Club Brugge KV–Sturm GrazChampions League · 2024-25907.31
Klubb18. september · Club Brugge KV–Borussia DortmundChampions League · 2024-25906.9
Klubb2. mai · Club Brugge KV–FiorentinaConference League · 2023-24615.7
Klubb18. april · Club Brugge KV–PAOKConference League · 2023-24907.2
Klubb11. april · Club Brugge KV–PAOKConference League · 2023-24907.3
Klubb14. mars · Club Brugge KV–MoldeConference League · 2023-24906.9
Klubb7. mars · Club Brugge KV–MoldeConference League · 2023-24906.6
Klubb14. desember · Club Brugge KV–Bodø/GlimtConference League · 2023-24296.9
Klubb30. november · Club Brugge KV–BeşiktaşConference League · 2023-24907.71
Klubb9. november · Club Brugge KV–FC LuganoConference League · 2023-24907.2
Klubb26. oktober · Club Brugge KV–FC LuganoConference League · 2023-24––
Landslag13. oktober · Nigeria–Saudi-ArabiaPrivatlandskamper · 2023––
Klubb5. oktober · Club Brugge KV–Bodø/GlimtConference League · 2023-24877.2
Klubb21. september · Club Brugge KV–BeşiktaşConference League · 2023-24907.2
Klubb31. august · Club Brugge KV–OsasunaConference League · 2023-24906.6
Klubb24. august · Club Brugge KV–OsasunaConference League · 2023-24906.9
Klubb10. august · Club Brugge KV–KA AkureyriConference League · 2023-24457.0
Klubb27. juli · Club Brugge KV–AarhusConference League · 2023-24907.3
Klubb7. mars · Club Brugge KV–BenficaChampions League · 2022-23456.2
Klubb15. februar · Club Brugge KV–BenficaChampions League · 2022-23906.6
Klubb26. oktober · Club Brugge KV–FC PortoChampions League · 2022-23816.5
Klubb12. oktober · Club Brugge KV–Atletico MadridChampions League · 2022-23906.7
Klubb4. oktober · Club Brugge KV–Atletico MadridChampions League · 2022-23907.2
Klubb13. september · Club Brugge KV–FC PortoChampions League · 2022-23906.7
Klubb7. september · Club Brugge KV–Bayer LeverkusenChampions League · 2022-23836.6
Klubb9. august · FC Midtjylland–BenficaChampions League · 2022-23906.5
Klubb26. juli · FC Midtjylland–AEK LarnacaChampions League · 2022-231146.9
Klubb19. juli · FC Midtjylland–AEK LarnacaChampions League · 2022-23906.9
Klubb24. februar · FC Midtjylland–PAOKConference League · 2021-221206.7
Klubb17. februar · FC Midtjylland–PAOKConference League · 2021-22906.6
Klubb25. november · FC Midtjylland–SC BragaEuropa League · 2021-22886.3
Klubb4. november · FC Midtjylland–FK Crvena ZvezdaEuropa League · 2021-22907.2
Klubb21. oktober · FC Midtjylland–FK Crvena ZvezdaEuropa League · 2021-22907.0
Klubb30. september · FC Midtjylland–SC BragaEuropa League · 2021-22716.3
Klubb16. september · FC Midtjylland–LudogoretsEuropa League · 2021-22906.9
Klubb10. august · FC Midtjylland–PSV EindhovenChampions League · 2021-22806.9
Klubb3. august · FC Midtjylland–PSV EindhovenChampions League · 2021-22905.9
Klubb28. juli · FC Midtjylland–CelticChampions League · 2021-22617.21
Klubb20. juli · FC Midtjylland–CelticChampions League · 2021-22826.5
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 7 tilgjengelige sesonger, 10 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.