Portrett av Oleksandr Tymchyk
Spillerprofil · komplett datakort

Oleksandr Tymchyk

ForsvarTilgjengelig
Født20. januar 1997 · 29 årNasjonalitetUkrainaHøyde180 cmVekt67 kg
44Kamper
1 355Minutter
0Mål
1Målgivende
0,07Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2024-25
Taklinger / 90
02
–1,66
Brudd / 90
02,1
1,671,29
Blokkeringer / 90
01
0,330,37
Vunne dueller
0100
33,3 %47,4 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.2Red Bul6.5Lazio6.3AS Roma6.3Plzen6.5Galatas7.6Rīgas F6.5Crystal7.2Zrinjsk6.3Fiorent6.6FC Noah
  1. Galatasaray6.5 vurdering
    21. jan. 2025 · 90 min
  2. Rīgas FS7.6 vurdering
    30. jan. 2025 · 90 min
  3. Crystal Palace6.5 vurdering
    2. okt. 2025 · 81 min
  4. Zrinjski7.2 vurdering
    6. nov. 2025 · 90 min
  5. Fiorentina6.3 vurdering
    11. des. 2025 · 90 min
  6. FC Noah6.6 vurdering
    18. des. 2025 · 8 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,350,000,00MINUTTER2602022-234872024-252692025-26
  1. 2022-230,35 målpoeng / 90
    260 min · 0 mål · 1 målgivende
  2. 2024-250,00 målpoeng / 90
    487 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2025-260,00 målpoeng / 90
    269 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2018-194 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2019-206 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-210 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-224 kamper · 160 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-234 kamper · 260 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,35/90
  • 2023-242 kamper · 179 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-257 kamper · 487 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-268 kamper · 269 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

12 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

2 turneringer
Dynamo Kyiv logoChampions LeagueKlubb · Dynamo Kyiv · 2025-26–
Kamper
4
Minutter
–
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
–
Dynamo Kyiv logoConference LeagueKlubb · Dynamo Kyiv · 2025-266.65
Kamper
4
Minutter
269
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
82
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-262 turneringer · 8 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueDynamo Kyiv
    269 min · –
  • UEFA Champions LeagueDynamo Kyiv
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueDynamo Kyiv
–
UEFA Champions LeagueDynamo Kyiv
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueDynamo Kyiv
1,67
UEFA Champions LeagueDynamo Kyiv
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueDynamo Kyiv
0,33
UEFA Champions LeagueDynamo Kyiv
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueDynamo Kyiv
33,3 %
UEFA Champions LeagueDynamo Kyiv
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueDynamo Kyiv
82 %
UEFA Champions LeagueDynamo Kyiv
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Dynamo Kyiv · Midfielder · nr. 18

Spilletid

Draktnummer
18
Kamper
4
Fra start
4
Minutter
269
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,65

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
132
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
82 %
Blokkeringer
1
Brudd
5
Dueller
12
Vunne dueller
4
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Dynamo Kyiv · Midfielder

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 7 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueDynamo Kyiv
    386 min · 79,3 %
  • UEFA Champions LeagueDynamo Kyiv
    101 min · 20,7 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueDynamo Kyiv
1,4
UEFA Champions LeagueDynamo Kyiv
2,67

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueDynamo Kyiv
1,4
UEFA Champions LeagueDynamo Kyiv
0,89

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueDynamo Kyiv
0,23
UEFA Champions LeagueDynamo Kyiv
0,89

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueDynamo Kyiv
44,4 %
UEFA Champions LeagueDynamo Kyiv
54,5 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueDynamo Kyiv
–
UEFA Champions LeagueDynamo Kyiv
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Dynamo Kyiv · Midfielder

Spilletid

Kamper
5
Fra start
4
Minutter
386
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,54

Angrep

Målgivende
0
Skudd
3
Pasninger
189
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
6
Blokkeringer
1
Brudd
6
Dueller
27
Vunne dueller
12
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
3
Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Dynamo Kyiv · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
101
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,75

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
60
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Blokkeringer
1
Brudd
1
Dueller
11
Vunne dueller
6
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Gule kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 2 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueDynamo Kyiv
    179 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueDynamo Kyiv
1,51

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueDynamo Kyiv
1,01

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueDynamo Kyiv
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueDynamo Kyiv
44 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueDynamo Kyiv
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Dynamo Kyiv · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
179
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,45

Angrep

Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
62
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Brudd
2
Dueller
25
Vunne dueller
11
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
5
Gule kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 4 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueDynamo Kyiv
    257 min · 98,8 %
  • UEFA Champions LeagueDynamo Kyiv
    3 min · 1,2 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueDynamo Kyiv
0,7
UEFA Champions LeagueDynamo Kyiv
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueDynamo Kyiv
1,05
UEFA Champions LeagueDynamo Kyiv
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueDynamo Kyiv
0,35
UEFA Champions LeagueDynamo Kyiv
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueDynamo Kyiv
48,1 %
UEFA Champions LeagueDynamo Kyiv
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueDynamo Kyiv
–
UEFA Champions LeagueDynamo Kyiv
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Dynamo Kyiv · Midfielder

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
257
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Målgivende
1
Pasninger
126
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Blokkeringer
1
Brudd
3
Dueller
27
Vunne dueller
13
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
6
Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Dynamo Kyiv · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
3
Innbytter
0
Kaptein
Nei

Angrep

Pasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 4 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueDynamo Kyiv
    160 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueDynamo Kyiv
1,13

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueDynamo Kyiv
–

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueDynamo Kyiv
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueDynamo Kyiv
50 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueDynamo Kyiv
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Dynamo Kyiv · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
160
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,45

Angrep

Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
100
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Dueller
18
Vunne dueller
9
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
2
Gule kort
1
Røde kort
0
2020-212 turneringer · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueDynamo Kyiv
    0 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueDynamo Kyiv
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueDynamo Kyiv
–
UEFA Europa LeagueDynamo Kyiv
–

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueDynamo Kyiv
–
UEFA Europa LeagueDynamo Kyiv
–

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueDynamo Kyiv
–
UEFA Europa LeagueDynamo Kyiv
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueDynamo Kyiv
–
UEFA Europa LeagueDynamo Kyiv
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueDynamo Kyiv
–
UEFA Europa LeagueDynamo Kyiv
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Dynamo Kyiv · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Dynamo Kyiv · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 6 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueZorya Luhansk
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueZorya Luhansk
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueZorya Luhansk
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueZorya Luhansk
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueZorya Luhansk
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueZorya Luhansk
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Zorya Luhansk · Midfielder

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kamper
6
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2018-191 turnering · 4 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueZorya Luhansk
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueZorya Luhansk
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueZorya Luhansk
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueZorya Luhansk
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueZorya Luhansk
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueZorya Luhansk
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Zorya Luhansk · Midfielder

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

4 registrert
  1. →Zorya Luhansk → Dynamo Kyivlør 1. august 2020Ikke oppgitt
  2. →Dynamo Kyiv → Zorya Luhanskman 1. juli 2019Lån
  3. →Dynamo Kyiv → Zorya Luhanskons 31. januar 2018Lån
  4. →Dynamo Kyiv → Stal Kamiansketir 18. juli 2017Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb

34 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
18. desember · Dynamo Kyiv–FC NoahConference League · 2025-2686.6
11. desember · Dynamo Kyiv–FiorentinaConference League · 2025-26906.3
27. november · Dynamo Kyiv–Omonia NicosiaConference League · 2025-26––
6. november · Dynamo Kyiv–ZrinjskiConference League · 2025-26907.2
2. oktober · Dynamo Kyiv–Crystal PalaceConference League · 2025-26816.5
30. januar · Dynamo Kyiv–Rīgas FSEuropa League · 2024-25907.6
21. januar · Dynamo Kyiv–GalatasarayEuropa League · 2024-25906.5
12. desember · Dynamo Kyiv–Real SociedadEuropa League · 2024-25––
28. november · Dynamo Kyiv–PlzenEuropa League · 2024-25266.3
24. oktober · Dynamo Kyiv–AS RomaEuropa League · 2024-25906.3
3. oktober · Dynamo Kyiv–1899 HoffenheimEuropa League · 2024-25––
25. september · Dynamo Kyiv–LazioEuropa League · 2024-25906.5
27. august · Dynamo Kyiv–Red Bull SalzburgChampions League · 2024-25827.2
21. august · Dynamo Kyiv–Red Bull SalzburgChampions League · 2024-25196.3
31. august · Dynamo Kyiv–BeşiktaşConference League · 2023-24896.6
24. august · Dynamo Kyiv–BeşiktaşConference League · 2023-24906.3
3. november · Dynamo Kyiv–FenerbahçeEuropa League · 2022-23906.6
27. oktober · Dynamo Kyiv–AEK LarnacaEuropa League · 2022-23906.61
13. oktober · Dynamo Kyiv–RennesEuropa League · 2022-23776.6
6. oktober · Dynamo Kyiv–RennesEuropa League · 2022-23––
15. september · Dynamo Kyiv–AEK LarnacaEuropa League · 2022-23––
8. september · Dynamo Kyiv–FenerbahçeEuropa League · 2022-23––
23. august · Dynamo Kyiv–BenficaChampions League · 2022-233–
17. august · Dynamo Kyiv–BenficaChampions League · 2022-23––
9. august · Dynamo Kyiv–Sturm GrazChampions League · 2022-23––
3. august · Dynamo Kyiv–Sturm GrazChampions League · 2022-23––
8. desember · Dynamo Kyiv–BenficaChampions League · 2021-22907.3
2. november · Dynamo Kyiv–BarcelonaChampions League · 2021-22136.6
20. oktober · Dynamo Kyiv–BarcelonaChampions League · 2021-22126.3
29. september · Dynamo Kyiv–Bayern MünchenChampions League · 2021-22455.6
14. september · Dynamo Kyiv–BenficaChampions League · 2021-22––
18. mars · Dynamo Kyiv–VillarrealEuropa League · 2020-21––
11. mars · Dynamo Kyiv–VillarrealEuropa League · 2020-21––
25. februar · Dynamo Kyiv–Club Brugge KVEuropa League · 2020-21––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 12 tilgjengelige sesonger, 22 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.