Portrett av Anthony Christian Moris
Spillerprofil · komplett datakort

Anthony Moris

Fullt navn: Anthony Christian Moris

KeeperTilgjengelig
Født29. april 1990 · 36 årNasjonalitetLuxembourgHøyde186 cmVekt75 kg
90Kamper
7 986Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Keeperprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025Lite datagrunnlag
Pasningspresisjon
0100
78,7 %55,8 %
Kampvurdering
510
7,377,07

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.0Tysklan6.3Slovaki7.7Tysklan6.7Norther7.3Malta7.9Malta7.9Bulgari5.9Island8.8Estonia6.3Bulgari
  1. Malta7.3 vurdering
    26. mars 2026 · 69 min
  2. Malta7.9 vurdering
    31. mars 2026 · 90 min
  3. Bulgaria7.9 vurdering
    26. sep. 2026 · 90 min
  4. Island5.9 vurdering
    29. sep. 2026 · 90 min
  5. Estonia8.8 vurdering
    3. okt. 2026 · 90 min
  6. Bulgaria6.3 vurdering
    6. okt. 2026 · 46 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,000,000,000,00MINUTTER20120181 26020201 0802022-239002023-2472520242 3792024-2513520253162026-27
  1. 2022-230,00 målpoeng / 90
    1 080 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2023-240,00 målpoeng / 90
    900 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 20240,00 målpoeng / 90
    725 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2024-250,00 målpoeng / 90
    2 379 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 20250,00 målpoeng / 90
    135 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2026-270,00 målpoeng / 90
    316 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20183 kamper · 201 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 202014 kamper · 1 260 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-2312 kamper · 1 080 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 202311 kamper · 990 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 2023-2410 kamper · 900 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20248 kamper · 725 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-2526 kamper · 2 379 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20252 kamper · 135 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2026-274 kamper · 316 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

15 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

3 turneringer
Flagg: LuxembourgNations LeagueLandslag · Luxembourg · 2026-277.37
Kamper
4
Minutter
316
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
78.74015748031496
Union St. Gilloise logoChampions LeagueKlubb · Union St. Gilloise · 2024-257.03
Kamper
10
Minutter
930
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
–
Union St. Gilloise logoEuropa LeagueKlubb · Union St. Gilloise · 2024-257.03
Kamper
10
Minutter
930
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 4 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueLuxembourg
    316 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Nations LeagueLuxembourg
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Nations LeagueLuxembourg
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueLuxembourg
78,7 %

Kampvurdering

UEFA Nations LeagueLuxembourg
7,37

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Luxembourg · G

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
316
Kaptein
Nei
Vurdering
7,37

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
127
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
78,7 %
Taklinger
0
Vunne dueller
3

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20251 turnering · 2 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Privatlandskamper.

Registrert spilletid

  • PrivatlandskamperLuxembourg
    135 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

PrivatlandskamperLuxembourg
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

PrivatlandskamperLuxembourg
–

Pasningspresisjon

PrivatlandskamperLuxembourg
55,8 %

Kampvurdering

PrivatlandskamperLuxembourg
7,07

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Luxembourg · G

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
135
Kaptein
Nei
Vurdering
7,07

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
52

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
55,8 %

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-253 turneringer · 26 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 3 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
    930 min · 39,1 %
  • UEFA Europa LeagueUnion St. Gilloise
    930 min · 39,1 %
  • UEFA Nations LeagueLuxembourg
    519 min · 21,8 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
2,61
UEFA Europa LeagueUnion St. Gilloise
2,61
UEFA Nations LeagueLuxembourg
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
1,06
UEFA Europa LeagueUnion St. Gilloise
1,06
UEFA Nations LeagueLuxembourg
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
–
UEFA Europa LeagueUnion St. Gilloise
–
UEFA Nations LeagueLuxembourg
71,9 %

Kampvurdering

UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
7,03
UEFA Europa LeagueUnion St. Gilloise
7,03
UEFA Nations LeagueLuxembourg
7,40

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Union St. Gilloise · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
930
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,03

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
319
Nøkkelpasninger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
4
Vunne dueller
2
Redninger
27
Baklengsmål
11

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Union St. Gilloise · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
930
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,03

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
319
Nøkkelpasninger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
4
Vunne dueller
2
Redninger
27
Baklengsmål
11

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Luxembourg · G

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
519
Kaptein
Nei
Vurdering
7,40

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
221

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
71,9 %
Vunne dueller
3

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20242 turneringer · 8 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i World Cup - Qualification Europe.

Spilletid fordelt på turneringer

  • World Cup - Qualification EuropeLuxembourg
    540 min · 74,5 %
  • PrivatlandskamperLuxembourg
    185 min · 25,5 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

World Cup - Qualification EuropeLuxembourg
2,67
PrivatlandskamperLuxembourg
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

World Cup - Qualification EuropeLuxembourg
2,17
PrivatlandskamperLuxembourg
–

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeLuxembourg
68 %
PrivatlandskamperLuxembourg
72,9 %

Kampvurdering

World Cup - Qualification EuropeLuxembourg
6,93
PrivatlandskamperLuxembourg
7,60

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Luxembourg · Goalkeeper · nr. 1

Spilletid

Draktnummer
1
Kamper
6
Fra start
6
Minutter
540
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,93

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
287
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
68 %
Taklinger
1
Dueller
5
Vunne dueller
4
Redninger
16
Baklengsmål
13

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Luxembourg · G

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
185
Kaptein
Nei
Vurdering
7,60

Angrep

Pasninger
96

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
72,9 %

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 10 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueUnion St. Gilloise
    720 min · 80 %
  • UEFA Europa Conference LeagueUnion St. Gilloise
    180 min · 20 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueUnion St. Gilloise
2,13
UEFA Europa Conference LeagueUnion St. Gilloise
1

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueUnion St. Gilloise
1
UEFA Europa Conference LeagueUnion St. Gilloise
2

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueUnion St. Gilloise
–
UEFA Europa Conference LeagueUnion St. Gilloise
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueUnion St. Gilloise
7,00
UEFA Europa Conference LeagueUnion St. Gilloise
6,80

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Union St. Gilloise · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
720
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Mål
0
Pasninger
168
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
1
Vunne dueller
1
Redninger
17
Baklengsmål
8

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Union St. Gilloise · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Mål
0
Pasninger
83
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Redninger
2
Baklengsmål
4

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 11 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationLuxembourg
    990 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Euro Championship - QualificationLuxembourg
1,73

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Euro Championship - QualificationLuxembourg
1,91

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationLuxembourg
–

Kampvurdering

Euro Championship - QualificationLuxembourg
6,54

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Luxembourg · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
11
Fra start
11
Minutter
990
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,54

Angrep

Pasninger
425
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
7
Vunne dueller
6
Redninger
19
Baklengsmål
21

Disiplin

Frispark vunnet
4
Gule kort
2
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 12 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueUnion St. Gilloise
    900 min · 83,3 %
  • UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
    180 min · 16,7 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueUnion St. Gilloise
2,8
UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueUnion St. Gilloise
1,5
UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueUnion St. Gilloise
–
UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueUnion St. Gilloise
6,71
UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Union St. Gilloise · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
900
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,71

Angrep

Pasninger
319
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
5
Vunne dueller
4
Redninger
28
Baklengsmål
15

Disiplin

Gule kort
2
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Union St. Gilloise · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 14 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Euro Championship.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Euro ChampionshipLuxembourg
    720 min · 57,1 %
  • World Cup - Qualification EuropeLuxembourg
    540 min · 42,9 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

Euro ChampionshipLuxembourg
4,5
World Cup - Qualification EuropeLuxembourg
4,5

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Euro ChampionshipLuxembourg
2
World Cup - Qualification EuropeLuxembourg
2,33

Pasningspresisjon

Euro ChampionshipLuxembourg
70 %
World Cup - Qualification EuropeLuxembourg
–

Kampvurdering

Euro ChampionshipLuxembourg
7,04
World Cup - Qualification EuropeLuxembourg
6,98

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Luxembourg · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
720
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,04

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
189
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
70 %
Blokkeringer
0
Brudd
0
Dueller
0
Vunne dueller
0
Redninger
36
Baklengsmål
16

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
0
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Luxembourg · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
540
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,98

Angrep

Mål
0
Pasninger
280
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Brudd
1
Dueller
7
Vunne dueller
4
Redninger
27
Baklengsmål
14

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20181 turnering · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeLuxembourg
    201 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

World Cup - Qualification EuropeLuxembourg
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

World Cup - Qualification EuropeLuxembourg
–

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeLuxembourg
–

Kampvurdering

World Cup - Qualification EuropeLuxembourg
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Luxembourg · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
201
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

5 registrert
  1. →Union St. Gilloise → Al Khaleej Saihattir 15. juli 2025–
  2. →Union St. Gilloise → Al Khaleej Saihatman 14. juli 2025–
  3. →Excelsior Virton → Union St. Gilloisetor 30. juli 2020Ikke oppgitt
  4. →KV Mechelen → Excelsior Virtontor 19. juli 2018Fri overgang
  5. →Standard Liege → St. Truidenons 1. januar 2014Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

74 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Landslag6. oktober · Luxembourg–BulgariaNations League · 2026-27466.3
Landslag3. oktober · Luxembourg–EstoniaNations League · 2026-27908.8
Landslag29. september · Luxembourg–IslandNations League · 2026-27905.9
Landslag26. september · Luxembourg–BulgariaNations League · 2026-27907.9
Landslag31. mars · Luxembourg–MaltaNations League · 2024-25907.9
Landslag26. mars · Luxembourg–MaltaNations League · 2024-25697.3
Landslag17. november · Luxembourg–Northern IrelandVM-kvalifisering Europa · 2024906.7
Landslag14. november · Luxembourg–TysklandVM-kvalifisering Europa · 2024907.7
Landslag13. oktober · Luxembourg–SlovakiaVM-kvalifisering Europa · 2024906.3
Landslag10. oktober · Luxembourg–TysklandVM-kvalifisering Europa · 2024907.0
Landslag7. september · Luxembourg–SlovakiaVM-kvalifisering Europa · 2024906.6
Landslag4. september · Luxembourg–Northern IrelandVM-kvalifisering Europa · 2024907.3
Landslag25. mars · Luxembourg–SveitsPrivatlandskamper · 2025456.2
Landslag22. mars · Luxembourg–SverigePrivatlandskamper · 2025907.5
Klubb20. februar · Union St. Gilloise–AjaxEuropa League · 2024-251207.7
Klubb13. februar · Union St. Gilloise–AjaxEuropa League · 2024-25906.7
Klubb30. januar · Union St. Gilloise–RangersEuropa League · 2024-25906.3
Klubb23. januar · Union St. Gilloise–SC BragaEuropa League · 2024-25906.9
Klubb12. desember · Union St. Gilloise–NiceEuropa League · 2024-25906.6
Klubb28. november · Union St. Gilloise–TwenteEuropa League · 2024-25907.7
Klubb7. november · Union St. Gilloise–AS RomaEuropa League · 2024-25907.2
Klubb24. oktober · Union St. Gilloise–FC MidtjyllandEuropa League · 2024-25907.6
Landslag15. oktober · Luxembourg–BelarusNations League · 2024-25908.2
Landslag12. oktober · Luxembourg–BulgariaNations League · 2024-25906.6
Klubb3. oktober · Union St. Gilloise–Bodø/GlimtEuropa League · 2024-25907.3
Klubb26. september · Union St. Gilloise–FenerbahçeEuropa League · 2024-25906.3
Landslag8. september · Luxembourg–BelarusNations League · 2024-25907.2
Landslag5. september · Luxembourg–Northern IrelandNations League · 2024-25907.2
Landslag8. juni · Luxembourg–BelgiaPrivatlandskamper · 2024928.0
Landslag5. juni · Luxembourg–FrankrikePrivatlandskamper · 2024937.2
Landslag21. mars · Luxembourg–GeorgiaEM-kvalifisering · 2023906.2
Klubb14. mars · Union St. Gilloise–FenerbahçeConference League · 2023-24––
Klubb7. mars · Union St. Gilloise–FenerbahçeConference League · 2023-24906.5
Klubb22. februar · Union St. Gilloise–Eintracht FrankfurtConference League · 2023-24907.2
Klubb14. desember · Union St. Gilloise–LiverpoolEuropa League · 2023-24906.3
Klubb30. november · Union St. Gilloise–ToulouseEuropa League · 2023-24907.5
Landslag19. november · Luxembourg–LiechtensteinEM-kvalifisering · 2023907.2
Landslag16. november · Luxembourg–Bosnia-HercegovinaEM-kvalifisering · 2023906.7
Klubb9. november · Union St. Gilloise–Lask LinzEuropa League · 2023-24907.2
Klubb26. oktober · Union St. Gilloise–Lask LinzEuropa League · 2023-24906.9
Landslag16. oktober · Luxembourg–SlovakiaEM-kvalifisering · 2023906.5
Landslag13. oktober · Luxembourg–IslandEM-kvalifisering · 2023906.7
Klubb5. oktober · Union St. Gilloise–LiverpoolEuropa League · 2023-24907.2
Klubb21. september · Union St. Gilloise–ToulouseEuropa League · 2023-24907.0
Landslag11. september · Luxembourg–PortugalEM-kvalifisering · 202390–
Landslag8. september · Luxembourg–IslandEM-kvalifisering · 2023906.9
Landslag20. juni · Luxembourg–Bosnia-HercegovinaEM-kvalifisering · 2023907.3
Landslag17. juni · Luxembourg–LiechtensteinEM-kvalifisering · 2023907.3
Klubb20. april · Union St. Gilloise–Bayer LeverkusenEuropa League · 2022-23905.2
Klubb13. april · Union St. Gilloise–Bayer LeverkusenEuropa League · 2022-23906.3
Landslag26. mars · Luxembourg–PortugalEM-kvalifisering · 2023905.7
Landslag23. mars · Luxembourg–SlovakiaEM-kvalifisering · 2023907.5
Klubb16. mars · Union St. Gilloise–Union BerlinEuropa League · 2022-23907.2
Klubb9. mars · Union St. Gilloise–Union BerlinEuropa League · 2022-23907.3
Klubb3. november · Union St. Gilloise–Union BerlinEuropa League · 2022-23906.7
Klubb27. oktober · Union St. Gilloise–Malmo FFEuropa League · 2022-23907.3
Klubb13. oktober · Union St. Gilloise–SC BragaEuropa League · 2022-23906.2
Klubb6. oktober · Union St. Gilloise–SC BragaEuropa League · 2022-23907.6
Klubb15. september · Union St. Gilloise–Malmo FFEuropa League · 2022-23906.0
Klubb8. september · Union St. Gilloise–Union BerlinEuropa League · 2022-23907.3
Landslag12. oktober · Luxembourg–PortugalVM-kvalifisering Europa · 2020906.5
Landslag9. oktober · Luxembourg–SerbiaVM-kvalifisering Europa · 2020907.2
Landslag4. september · Luxembourg–SerbiaVM-kvalifisering Europa · 2020906.7
Landslag1. september · Luxembourg–AzerbaijanVM-kvalifisering Europa · 2020906.6
Landslag30. mars · Luxembourg–PortugalVM-kvalifisering Europa · 2020907.3
Landslag27. mars · Luxembourg–Rep. Of IrelandVM-kvalifisering Europa · 2020907.7
Landslag17. november · Luxembourg–PortugalEuropamesterskapet · 2020906.3
Landslag14. november · Luxembourg–SerbiaEuropamesterskapet · 2020908.3
Landslag11. oktober · Luxembourg–PortugalEuropamesterskapet · 2020907.4
Landslag10. september · Luxembourg–SerbiaEuropamesterskapet · 2020905.7
Landslag10. juni · Luxembourg–UkrainaEuropamesterskapet · 2020907.6
Landslag7. juni · Luxembourg–LitauenEuropamesterskapet · 2020907.7
Landslag25. mars · Luxembourg–UkrainaEuropamesterskapet · 2020906.4
Landslag22. mars · Luxembourg–LitauenEuropamesterskapet · 2020906.8
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 9 tilgjengelige sesonger, 15 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.