Portrett av Anthony Christian Moris
Spillerprofil · komplett datakort

Anthony Moris

Fullt navn: Anthony Christian Moris

KeeperTilgjengelig
Født29. april 1990 · 36 årNasjonalitetLuxembourgHøyde186 cmVekt75 kg
42Kamper
3 840Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Keeperprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2024-25Forrige sesong 2023-24
Redninger / 90
03,2
2,611,9
Baklengsmål / 90Lavere er bedre
01,5
1,061,2
Kampvurdering
510
7,036,96

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.3Fenerba7.3Bodø/Gl7.6FC Midt7.2AS Roma7.7Twente6.6Nice6.9SC Brag6.3Rangers6.7Ajax7.7Ajax
  1. Twente7.7 vurdering
    28. nov. 2024 · 90 min
  2. Nice6.6 vurdering
    12. des. 2024 · 90 min
  3. SC Braga6.9 vurdering
    23. jan. 2025 · 90 min
  4. Rangers6.3 vurdering
    30. jan. 2025 · 90 min
  5. Ajax6.7 vurdering
    13. feb. 2025 · 90 min
  6. Ajax7.7 vurdering
    20. feb. 2025 · 120 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,00MINUTTER1 0802022-239002023-241 8602024-25
  1. 2022-230,00 målpoeng / 90
    1 080 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2023-240,00 målpoeng / 90
    900 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2024-250,00 målpoeng / 90
    1 860 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2022-2312 kamper · 1 080 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-2410 kamper · 900 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-2520 kamper · 1 860 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

6 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

2 turneringer
Union St. Gilloise logoChampions LeagueKlubb · Union St. Gilloise · 2024-257.03
Kamper
10
Minutter
930
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
–
Union St. Gilloise logoEuropa LeagueKlubb · Union St. Gilloise · 2024-257.03
Kamper
10
Minutter
930
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2024-252 turneringer · 20 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
    930 min · 50 %
  • UEFA Europa LeagueUnion St. Gilloise
    930 min · 50 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
2,61
UEFA Europa LeagueUnion St. Gilloise
2,61

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
1,06
UEFA Europa LeagueUnion St. Gilloise
1,06

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
–
UEFA Europa LeagueUnion St. Gilloise
–

Kampvurdering

UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
7,03
UEFA Europa LeagueUnion St. Gilloise
7,03

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Union St. Gilloise · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
930
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,03

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
319
Nøkkelpasninger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
4
Vunne dueller
2
Redninger
27
Baklengsmål
11

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Union St. Gilloise · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
930
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,03

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
319
Nøkkelpasninger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
4
Vunne dueller
2
Redninger
27
Baklengsmål
11

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 10 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueUnion St. Gilloise
    720 min · 80 %
  • UEFA Europa Conference LeagueUnion St. Gilloise
    180 min · 20 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueUnion St. Gilloise
2,13
UEFA Europa Conference LeagueUnion St. Gilloise
1

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueUnion St. Gilloise
1
UEFA Europa Conference LeagueUnion St. Gilloise
2

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueUnion St. Gilloise
–
UEFA Europa Conference LeagueUnion St. Gilloise
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueUnion St. Gilloise
7,00
UEFA Europa Conference LeagueUnion St. Gilloise
6,80

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Union St. Gilloise · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
720
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Mål
0
Pasninger
168
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
1
Vunne dueller
1
Redninger
17
Baklengsmål
8

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Union St. Gilloise · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Mål
0
Pasninger
83
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Redninger
2
Baklengsmål
4

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 12 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueUnion St. Gilloise
    900 min · 83,3 %
  • UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
    180 min · 16,7 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueUnion St. Gilloise
2,8
UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueUnion St. Gilloise
1,5
UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueUnion St. Gilloise
–
UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueUnion St. Gilloise
6,71
UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Union St. Gilloise · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
900
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,71

Angrep

Pasninger
319
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
5
Vunne dueller
4
Redninger
28
Baklengsmål
15

Disiplin

Gule kort
2
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Union St. Gilloise · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

5 registrert
  1. →Union St. Gilloise → Al Khaleej Saihattir 15. juli 2025–
  2. →Union St. Gilloise → Al Khaleej Saihatman 14. juli 2025–
  3. →Excelsior Virton → Union St. Gilloisetor 30. juli 2020Ikke oppgitt
  4. →KV Mechelen → Excelsior Virtontor 19. juli 2018Fri overgang
  5. →Standard Liege → St. Truidenons 1. januar 2014Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb

29 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
20. februar · Union St. Gilloise–AjaxEuropa League · 2024-251207.7
13. februar · Union St. Gilloise–AjaxEuropa League · 2024-25906.7
30. januar · Union St. Gilloise–RangersEuropa League · 2024-25906.3
23. januar · Union St. Gilloise–SC BragaEuropa League · 2024-25906.9
12. desember · Union St. Gilloise–NiceEuropa League · 2024-25906.6
28. november · Union St. Gilloise–TwenteEuropa League · 2024-25907.7
7. november · Union St. Gilloise–AS RomaEuropa League · 2024-25907.2
24. oktober · Union St. Gilloise–FC MidtjyllandEuropa League · 2024-25907.6
3. oktober · Union St. Gilloise–Bodø/GlimtEuropa League · 2024-25907.3
26. september · Union St. Gilloise–FenerbahçeEuropa League · 2024-25906.3
14. mars · Union St. Gilloise–FenerbahçeConference League · 2023-24––
7. mars · Union St. Gilloise–FenerbahçeConference League · 2023-24906.5
22. februar · Union St. Gilloise–Eintracht FrankfurtConference League · 2023-24907.2
14. desember · Union St. Gilloise–LiverpoolEuropa League · 2023-24906.3
30. november · Union St. Gilloise–ToulouseEuropa League · 2023-24907.5
9. november · Union St. Gilloise–Lask LinzEuropa League · 2023-24907.2
26. oktober · Union St. Gilloise–Lask LinzEuropa League · 2023-24906.9
5. oktober · Union St. Gilloise–LiverpoolEuropa League · 2023-24907.2
21. september · Union St. Gilloise–ToulouseEuropa League · 2023-24907.0
20. april · Union St. Gilloise–Bayer LeverkusenEuropa League · 2022-23905.2
13. april · Union St. Gilloise–Bayer LeverkusenEuropa League · 2022-23906.3
16. mars · Union St. Gilloise–Union BerlinEuropa League · 2022-23907.2
9. mars · Union St. Gilloise–Union BerlinEuropa League · 2022-23907.3
3. november · Union St. Gilloise–Union BerlinEuropa League · 2022-23906.7
27. oktober · Union St. Gilloise–Malmo FFEuropa League · 2022-23907.3
13. oktober · Union St. Gilloise–SC BragaEuropa League · 2022-23906.2
6. oktober · Union St. Gilloise–SC BragaEuropa League · 2022-23907.6
15. september · Union St. Gilloise–Malmo FFEuropa League · 2022-23906.0
8. september · Union St. Gilloise–Union BerlinEuropa League · 2022-23907.3
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 9 tilgjengelige sesonger, 15 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.