Portrett av Algot Sebastian Nanasi
Spillerprofil · komplett datakort

Sebastian Nanasi

Fullt navn: Algot Sebastian Nanasi

MidtbaneTilgjengelig
Født16. mai 2002 · 24 årNasjonalitetSverigeHøyde178 cmVekt71 kg
88Kamper
4 710Minutter
18Mål
12Målgivende
0,57Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Nøkkelpasninger / 90
02,7
2,181,65
Pasningspresisjon
0100
88,6 %84,8 %
Taklinger / 90
01,1
0,870,88
Vellykkede driblinger
0100
–41,4 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.9Toulous6.7Rayo Va7.7Stade B8.2Monaco6.3Marseil8.3Lens6.4Estac T6.3Monaco6.4Paris F7.6Auxerre
  1. Marseille6.3 vurdering
    21. aug. 2026 · 79 min
  2. Lens8.3 vurdering
    29. aug. 2026 · 90 min
  3. Estac Troyes6.4 vurdering
    6. sep. 2026 · 63 min
  4. Monaco6.3 vurdering
    12. sep. 2026 · 82 min
  5. Paris FC6.4 vurdering
    19. sep. 2026 · 67 min
  6. Auxerre7.6 vurdering
    1. nov. 2026 · 31 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,480,770,66MINUTTER1872021-22192022-232 4522024-251 6402025-264122026-27
  1. 2021-220,00 målpoeng / 90
    187 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2022-230,00 målpoeng / 90
    19 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2024-250,48 målpoeng / 90
    2 452 min · 9 mål · 4 målgivende
  4. 2025-260,77 målpoeng / 90
    1 640 min · 9 mål · 5 målgivende
  5. 2026-270,66 målpoeng / 90
    412 min · 0 mål · 3 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2021-224 kamper · 187 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-231 kamper · 19 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-2536 kamper · 2 452 min · 9 mål · 4 målgivende · 0,48/90
  • 2025-2630 kamper · 1 640 min · 9 mål · 5 målgivende · 0,77/90
  • 2026-276 kamper · 412 min · 0 mål · 3 målgivende · 0,66/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

8 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Strasbourg logoLigue 1Klubb · Strasbourg · 2026-276.88
Kamper
6
Minutter
412
Mål
0
Målgivende
3
Pasning %
88.55421686746988
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 6 kamper · 0 mål · 3 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Strasbourg
    412 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Strasbourg
0,66

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Strasbourg
2,18

Pasningspresisjon

Ligue 1Strasbourg
88,6 %

Taklinger / 90

Ligue 1Strasbourg
0,87

Vunne dueller

Ligue 1Strasbourg
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Strasbourg · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
5
Minutter
412
Kaptein
Nei
Vurdering
6,88

Angrep

Mål
0
Målgivende
3
Skudd
8
Skudd på mål
3
Pasninger
166
Nøkkelpasninger
10
Vellykkede driblinger
5

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
88,6 %
Taklinger
4
Vunne dueller
12

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-262 turneringer · 30 kamper · 9 mål · 5 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Ligue 1.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Strasbourg
    1 060 min · 64,6 %
  • UEFA Europa Conference LeagueStrasbourg
    580 min · 35,4 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Ligue 1Strasbourg
0,76
UEFA Europa Conference LeagueStrasbourg
0,78

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Strasbourg
1,44
UEFA Europa Conference LeagueStrasbourg
2,02

Pasningspresisjon

Ligue 1Strasbourg
83 %
UEFA Europa Conference LeagueStrasbourg
88 %

Taklinger / 90

Ligue 1Strasbourg
1,02
UEFA Europa Conference LeagueStrasbourg
0,62

Vunne dueller

Ligue 1Strasbourg
36,2 %
UEFA Europa Conference LeagueStrasbourg
37,1 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Strasbourg · Midfielder · nr. 11

Spilletid

Draktnummer
11
Kamper
19
Fra start
11
Minutter
1 060
Innbytter
8
Byttet ut
6
På benken
17
Kaptein
Nei
Vurdering
6,83

Angrep

Mål
7
Målgivende
2
Skudd
17
Skudd på mål
11
Pasninger
407
Nøkkelpasninger
17
Driblinger
18
Vellykkede driblinger
8
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
83 %
Taklinger
12
Blokkeringer
3
Brudd
6
Dueller
69
Vunne dueller
25
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
8
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Strasbourg · Midfielder · nr. 11

Spilletid

Draktnummer
11
Kamper
11
Fra start
7
Minutter
580
Innbytter
4
Byttet ut
6
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
7,03

Angrep

Mål
2
Målgivende
3
Skudd
7
Skudd på mål
5
Pasninger
277
Nøkkelpasninger
13
Driblinger
11
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
88 %
Taklinger
4
Blokkeringer
1
Brudd
1
Dueller
35
Vunne dueller
13
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
6
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 36 kamper · 9 mål · 4 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Ligue 1.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Strasbourg
    2 121 min · 86,5 %
  • UEFA Champions LeagueMalmo FF
    331 min · 13,5 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Ligue 1Strasbourg
0,42
UEFA Champions LeagueMalmo FF
0,82

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Strasbourg
1,61
UEFA Champions LeagueMalmo FF
0,54

Pasningspresisjon

Ligue 1Strasbourg
–
UEFA Champions LeagueMalmo FF
43 %

Taklinger / 90

Ligue 1Strasbourg
0,85
UEFA Champions LeagueMalmo FF
0,54

Vunne dueller

Ligue 1Strasbourg
46,8 %
UEFA Champions LeagueMalmo FF
54,5 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Strasbourg · Midfielder

Spilletid

Kamper
32
Fra start
28
Minutter
2 121
Innbytter
4
Kaptein
Nei
Vurdering
7,01

Angrep

Mål
6
Målgivende
4
Skudd
23
Skudd på mål
12
Pasninger
735
Nøkkelpasninger
38
Driblinger
38
Vellykkede driblinger
19
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
20
Blokkeringer
3
Brudd
7
Dueller
126
Vunne dueller
59
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
17
Frispark begått
9
Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Malmo FF · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
331
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,30

Angrep

Mål
3
Målgivende
0
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
53
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
43 %
Taklinger
2
Dueller
11
Vunne dueller
6
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
1
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueMalmo FF
    19 min · 100 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueMalmo FF
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueMalmo FF
–
UEFA Europa LeagueMalmo FF
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueMalmo FF
–
UEFA Europa LeagueMalmo FF
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueMalmo FF
–
UEFA Europa LeagueMalmo FF
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueMalmo FF
–
UEFA Europa LeagueMalmo FF
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueMalmo FF
–
UEFA Europa LeagueMalmo FF
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Malmo FF · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
19
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Malmo FF · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueMalmo FF
    187 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueMalmo FF
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueMalmo FF
0,48

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueMalmo FF
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueMalmo FF
0,48

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueMalmo FF
57,1 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Malmo FF · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
2
Minutter
187
Innbytter
2
Byttet ut
2
På benken
11
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Mål
0
Pasninger
30
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
7
Vunne dueller
4
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

5 registrert
  1. →Malmo FF → Strasbourgfre 23. august 2024€ 11M
  2. →Kalmar FF → Malmo FFtor 1. desember 2022Ikke oppgitt
  3. →Malmo FF → Kalmar FFons 20. juli 2022Lån
  4. →Varbergs BoIS FC → Malmo FFfre 1. januar 2021Ikke oppgitt
  5. →Malmo FF → Varbergs BoIS FCman 1. juni 2020Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb

82 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
1. november · Strasbourg–AuxerreLigue 1 · 2026-27317.61
19. september · Strasbourg–Paris FCLigue 1 · 2026-27676.4
12. september · Strasbourg–MonacoLigue 1 · 2026-27826.3
6. september · Strasbourg–Estac TroyesLigue 1 · 2026-27636.4
29. august · Strasbourg–LensLigue 1 · 2026-27908.32
21. august · Strasbourg–MarseilleLigue 1 · 2026-27796.3
17. mai · Strasbourg–MonacoLigue 1 · 2025-26898.22
13. mai · Strasbourg–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2025-26907.711
7. mai · Strasbourg–Rayo VallecanoConference League · 2025-26456.7
3. mai · Strasbourg–ToulouseLigue 1 · 2025-26826.9
30. april · Strasbourg–Rayo VallecanoConference League · 2025-26156.7
26. april · Strasbourg–LorientLigue 1 · 2025-26906.91
19. april · Strasbourg–RennesLigue 1 · 2025-26826.9
16. april · Strasbourg–FSV Mainz 05Conference League · 2025-26587.31
9. april · Strasbourg–FSV Mainz 05Conference League · 2025-26106.6
4. april · Strasbourg–NiceLigue 1 · 2025-26905.5
22. mars · Strasbourg–NantesLigue 1 · 2025-26906.7
19. mars · Strasbourg–HNK RijekaConference League · 2025-26296.91
15. mars · Strasbourg–Paris FCLigue 1 · 2025-26276.3
12. mars · Strasbourg–HNK RijekaConference League · 2025-26657.31
7. mars · Strasbourg–AuxerreLigue 1 · 2025-26256.6
27. februar · Strasbourg–LensLigue 1 · 2025-26––
22. februar · Strasbourg–LyonLigue 1 · 2025-26––
14. februar · Strasbourg–MarseilleLigue 1 · 2025-26277.31
8. februar · Strasbourg–Le HavreLigue 1 · 2025-26146.3
1. februar · Strasbourg–Paris Saint GermainLigue 1 · 2025-26––
25. januar · Strasbourg–LilleLigue 1 · 2025-26146.5
18. januar · Strasbourg–MetzLigue 1 · 2025-26––
18. desember · Strasbourg–BreidablikConference League · 2025-269010.011
14. desember · Strasbourg–LorientLigue 1 · 2025-26756.7
11. desember · Strasbourg–AberdeenConference League · 2025-26––
6. desember · Strasbourg–ToulouseLigue 1 · 2025-26616.3
30. november · Strasbourg–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2025-26136.5
27. november · Strasbourg–Crystal PalaceConference League · 2025-26746.6
22. november · Strasbourg–LensLigue 1 · 2025-26––
9. november · Strasbourg–LilleLigue 1 · 2025-26––
6. november · Strasbourg–BK HackenConference League · 2025-26716.2
2. november · Strasbourg–RennesLigue 1 · 2025-26387.31
29. oktober · Strasbourg–AuxerreLigue 1 · 2025-26908.311
26. oktober · Strasbourg–LyonLigue 1 · 2025-26––
23. oktober · Strasbourg–JagielloniaConference League · 2025-26616.3
17. oktober · Strasbourg–Paris Saint GermainLigue 1 · 2025-26––
31. august · Strasbourg–MonacoLigue 1 · 2025-26––
28. august · Strasbourg–BrondbyConference League · 2025-26––
24. august · Strasbourg–NantesLigue 1 · 2025-26456.2
21. august · Strasbourg–BrondbyConference League · 2025-26626.7
17. august · Strasbourg–MetzLigue 1 · 2025-26186.6
17. mai · Strasbourg–Le HavreLigue 1 · 2024-25908.01
10. mai · Strasbourg–AngersLigue 1 · 2024-25256.6
3. mai · Strasbourg–Paris Saint GermainLigue 1 · 2024-25116.3
26. april · Strasbourg–Saint EtienneLigue 1 · 2024-25647.7
19. april · Strasbourg–MonacoLigue 1 · 2024-25––
12. april · Strasbourg–NiceLigue 1 · 2024-25216.7
6. april · Strasbourg–ReimsLigue 1 · 2024-25577.71
28. mars · Strasbourg–LyonLigue 1 · 2024-25696.9
16. mars · Strasbourg–ToulouseLigue 1 · 2024-25876.3
9. mars · Strasbourg–NantesLigue 1 · 2024-25897.0
2. mars · Strasbourg–AuxerreLigue 1 · 2024-25576.6
23. februar · Strasbourg–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2024-25317.2
16. februar · Strasbourg–LensLigue 1 · 2024-25667.0
9. februar · Strasbourg–MontpellierLigue 1 · 2024-25848.31
25. januar · Strasbourg–LilleLigue 1 · 2024-25456.6
19. januar · Strasbourg–MarseilleLigue 1 · 2024-25767.0
12. januar · Strasbourg–ToulouseLigue 1 · 2024-25847.3
5. januar · Strasbourg–AuxerreLigue 1 · 2024-25816.3
15. desember · Strasbourg–Le HavreLigue 1 · 2024-25717.71
8. desember · Strasbourg–ReimsLigue 1 · 2024-25907.2
30. november · Strasbourg–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2024-25907.31
24. november · Strasbourg–NiceLigue 1 · 2024-25906.3
9. november · Strasbourg–MonacoLigue 1 · 2024-25846.7
2. november · Strasbourg–Saint EtienneLigue 1 · 2024-25807.5
27. oktober · Strasbourg–NantesLigue 1 · 2024-25846.7
19. oktober · Strasbourg–Paris Saint GermainLigue 1 · 2024-25876.3
6. oktober · Strasbourg–LensLigue 1 · 2024-25787.01
29. september · Strasbourg–MarseilleLigue 1 · 2024-25837.31
21. september · Strasbourg–LilleLigue 1 · 2024-25847.21
15. september · Strasbourg–AngersLigue 1 · 2024-25857.31
30. august · Strasbourg–LyonLigue 1 · 2024-25687.31
25. august · Strasbourg–RennesLigue 1 · 2024-25106.7
21. august · Malmo FF–Sparta PrahaChampions League · 2024-25907.2
8. desember · Malmo FF–JuventusChampions League · 2021-22––
23. november · Malmo FF–ZenitChampions League · 2021-22––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 8 tilgjengelige sesonger, 14 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Sebastian Nanasi: statistikk, kamper og karriere | Coro