Portrett av Sergiy Maliy
Spillerprofil · komplett datakort

Sergiy Maliy

Også registrert som Sergey Maliy

ForsvarTilgjengelig
Født5. juni 1990 · 36 årNasjonalitetKasakhstanHøyde191 cmVekt79 kg
70Kamper
5 221Minutter
2Mål
1Målgivende
0,05Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Lite datagrunnlagForrige sesong 2024-25
Taklinger / 90
01
00,18

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.9Sloveni5.9Danmark6.9Norther7.7San Mar7.2Sloveni6.2Sloveni6.9FYR Mac7.0Wales6.1Moldova6.1Faroe I
  1. Slovenia7.2 vurdering
    20. nov. 2023 · 90 min
  2. Slovenia6.2 vurdering
    9. sep. 2024 · 45 min
  3. FYR Macedonia6.9 vurdering
    9. juni 2025 · 99 min
  4. Wales7.0 vurdering
    4. sep. 2025 · 90 min
  5. Moldova6.1 vurdering
    2. okt. 2026 · 16 min
  6. Faroe Islands6.1 vurdering
    6. okt. 2026 · 85 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,000,000,000,000,270,500,000,000,89MINUTTER5292016-171222017-1851420181802018-193162019-201 44020203902021-224372022-2333420231802023-2418920244892024-251012026-27
  1. 2022-230,00 målpoeng / 90
    437 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 20230,27 målpoeng / 90
    334 min · 0 mål · 1 målgivende
  3. 2023-240,50 målpoeng / 90
    180 min · 1 mål · 0 målgivende
  4. 20240,00 målpoeng / 90
    189 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2024-250,00 målpoeng / 90
    489 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2026-270,89 målpoeng / 90
    101 min · 1 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-178 kamper · 529 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2017-183 kamper · 122 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 20186 kamper · 514 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2018-192 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2019-204 kamper · 316 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 202016 kamper · 1 440 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-224 kamper · 390 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-236 kamper · 437 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20239 kamper · 334 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,27/90
  • 2023-242 kamper · 180 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,50/90
  • 20242 kamper · 189 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-256 kamper · 489 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2026-272 kamper · 101 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,89/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

20 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

3 turneringer
Flagg: KazakhstanNations LeagueLandslag · Kazakhstan · 2026-276.11
Kamper
2
Minutter
101
Mål
1
Målgivende
0
Pasning %
83.11688311688312
Ordabasy logoConference LeagueKlubb · Ordabasy · 2024-25–
Kamper
3
Minutter
264
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Ordabasy logoChampions LeagueKlubb · Ordabasy · 2024-25–
Kamper
2
Minutter
180
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 2 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueKazakhstan
    101 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueKazakhstan
0

Brudd / 90

UEFA Nations LeagueKazakhstan
–

Blokkeringer / 90

UEFA Nations LeagueKazakhstan
–

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueKazakhstan
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueKazakhstan
83,1 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Kazakhstan · D

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
101
Kaptein
Nei
Vurdering
6,11

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
77
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
83,1 %
Taklinger
0
Vunne dueller
7

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
1
2024-253 turneringer · 6 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueOrdabasy
    264 min · 54 %
  • UEFA Champions LeagueOrdabasy
    180 min · 36,8 %
  • UEFA Nations LeagueKazakhstan
    45 min · 9,2 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueOrdabasy
–
UEFA Champions LeagueOrdabasy
–
UEFA Nations LeagueKazakhstan
2

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueOrdabasy
–
UEFA Champions LeagueOrdabasy
–
UEFA Nations LeagueKazakhstan
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueOrdabasy
–
UEFA Champions LeagueOrdabasy
–
UEFA Nations LeagueKazakhstan
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueOrdabasy
–
UEFA Champions LeagueOrdabasy
–
UEFA Nations LeagueKazakhstan
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueOrdabasy
–
UEFA Champions LeagueOrdabasy
–
UEFA Nations LeagueKazakhstan
71,4 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Ordabasy · Defender

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
264
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Ordabasy · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Kazakhstan · D

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
45
Kaptein
Nei
Vurdering
6,20

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
21

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
71,4 %
Taklinger
1
Vunne dueller
5

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
20241 turnering · 2 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeKazakhstan
    189 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeKazakhstan
0,95

Brudd / 90

World Cup - Qualification EuropeKazakhstan
0,48

Blokkeringer / 90

World Cup - Qualification EuropeKazakhstan
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeKazakhstan
59,1 %

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeKazakhstan
80 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Kazakhstan · Defender · nr. 2

Spilletid

Draktnummer
2
Kamper
2
Fra start
2
Minutter
189
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,95

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
2
Pasninger
93
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
80 %
Taklinger
2
Brudd
1
Dueller
22
Vunne dueller
13
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
6
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 2 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueOrdabasy
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueOrdabasy
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueOrdabasy
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueOrdabasy
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueOrdabasy
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueOrdabasy
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Ordabasy · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 9 kamper · – mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationKazakhstan
    334 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Euro Championship - QualificationKazakhstan
2,96

Brudd / 90

Euro Championship - QualificationKazakhstan
1,62

Blokkeringer / 90

Euro Championship - QualificationKazakhstan
0,81

Vunne dueller

Euro Championship - QualificationKazakhstan
66 %

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationKazakhstan
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Kazakhstan · Defender

Spilletid

Kamper
9
Fra start
7
Minutter
334
Innbytter
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,94

Angrep

Målgivende
1
Skudd
3
Skudd på mål
2
Pasninger
209
Nøkkelpasninger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
11
Blokkeringer
3
Brudd
6
Dueller
53
Vunne dueller
35
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
7
Gule kort
1
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueFK Tobol Kostanay
    257 min · 58,8 %
  • UEFA Champions LeagueFK Tobol Kostanay
    180 min · 41,2 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFK Tobol Kostanay
–
UEFA Champions LeagueFK Tobol Kostanay
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueFK Tobol Kostanay
–
UEFA Champions LeagueFK Tobol Kostanay
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueFK Tobol Kostanay
–
UEFA Champions LeagueFK Tobol Kostanay
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFK Tobol Kostanay
–
UEFA Champions LeagueFK Tobol Kostanay
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFK Tobol Kostanay
–
UEFA Champions LeagueFK Tobol Kostanay
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FK Tobol Kostanay · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
257
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FK Tobol Kostanay · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFK Tobol Kostanay
    390 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFK Tobol Kostanay
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueFK Tobol Kostanay
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueFK Tobol Kostanay
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFK Tobol Kostanay
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFK Tobol Kostanay
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FK Tobol Kostanay · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
390
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 16 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Euro Championship.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Euro ChampionshipKazakhstan
    900 min · 62,5 %
  • World Cup - Qualification EuropeKazakhstan
    540 min · 37,5 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

Euro ChampionshipKazakhstan
1,3
World Cup - Qualification EuropeKazakhstan
2,17

Brudd / 90

Euro ChampionshipKazakhstan
2,5
World Cup - Qualification EuropeKazakhstan
3,67

Blokkeringer / 90

Euro ChampionshipKazakhstan
0,6
World Cup - Qualification EuropeKazakhstan
1,33

Vunne dueller

Euro ChampionshipKazakhstan
66,7 %
World Cup - Qualification EuropeKazakhstan
61 %

Pasningspresisjon

Euro ChampionshipKazakhstan
84 %
World Cup - Qualification EuropeKazakhstan
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Kazakhstan · Defender

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
900
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,98

Angrep

Mål
0
Skudd
5
Skudd på mål
0
Pasninger
433
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
84 %
Taklinger
13
Blokkeringer
6
Brudd
25
Dueller
54
Vunne dueller
36

Disiplin

Frispark vunnet
11
Frispark begått
14
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Kazakhstan · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
540
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,98

Angrep

Mål
0
Pasninger
286
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
13
Blokkeringer
8
Brudd
22
Dueller
41
Vunne dueller
25
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
7
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueOrdabasy
    316 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueOrdabasy
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueOrdabasy
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueOrdabasy
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueOrdabasy
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueOrdabasy
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Ordabasy · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
316
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-192 turneringer · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueFC Astana
    90 min · 50 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueFC Astana
    90 min · 50 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueFC Astana
–
UEFA Europa LeagueFC Astana
–

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueFC Astana
–
UEFA Europa LeagueFC Astana
–

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueFC Astana
–
UEFA Europa LeagueFC Astana
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueFC Astana
–
UEFA Europa LeagueFC Astana
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueFC Astana
–
UEFA Europa LeagueFC Astana
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Astana · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Astana · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
5
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20181 turnering · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeKazakhstan
    514 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeKazakhstan
–

Brudd / 90

World Cup - Qualification EuropeKazakhstan
0,35

Blokkeringer / 90

World Cup - Qualification EuropeKazakhstan
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeKazakhstan
100 %

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeKazakhstan
74 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Kazakhstan · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
514
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
20
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
74 %
Brudd
2
Dueller
7
Vunne dueller
7

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
0
Gule kort
3
Gulrøde kort
1
Røde kort
0
2017-182 turneringer · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFC Astana
    122 min · 100 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueFC Astana
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFC Astana
–
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueFC Astana
0,74
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueFC Astana
–
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFC Astana
75 %
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFC Astana
86 %
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Astana · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
1
Minutter
122
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
7
Kaptein
Nei
Vurdering
7,03

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
25
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
86 %
Brudd
1
Dueller
8
Vunne dueller
6

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Astana · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
5
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-172 turneringer · 8 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFC Astana
    529 min · 100 %
  • UEFA Champions LeagueFC Astana
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFC Astana
–
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueFC Astana
2,04
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueFC Astana
–
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFC Astana
66,7 %
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFC Astana
68 %
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Astana · Defender

Spilletid

Kamper
8
Fra start
5
Minutter
529
Innbytter
3
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,88

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
102
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
68 %
Brudd
12
Dueller
36
Vunne dueller
24

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Astana · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

7 registrert
  1. →FK Tobol Kostanay → Ordabasyfre 24. februar 2023Fri overgang
  2. →FC Astana → FK Tobol Kostanayons 8. juli 2020Fri overgang
  3. →Ordabasy → FC Astanaons 1. januar 2020Ikke oppgitt
  4. →FC Astana → Ordabasyman 18. februar 2019Lån
  5. →FK Tobol Kostanay → FC Astanalør 1. juli 2017Ikke oppgitt
  6. →FC Astana → FK Tobol Kostanaysøn 1. januar 2017Ikke oppgitt
  7. →Irtysh → FC Astanafre 1. juli 2016Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

45 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Landslag6. oktober · Kazakhstan–Faroe IslandsNations League · 2026-27856.11
Landslag2. oktober · Kazakhstan–MoldovaNations League · 2026-27166.1
Landslag29. september · Kazakhstan–SlovakiaNations League · 2026-270–
Landslag26. september · Kazakhstan–Faroe IslandsNations League · 2026-270–
Landslag15. november · Kazakhstan–BelgiaVM-kvalifisering Europa · 2024––
Landslag13. oktober · Kazakhstan–FYR MacedoniaVM-kvalifisering Europa · 2024––
Landslag4. september · Kazakhstan–WalesVM-kvalifisering Europa · 2024907.0
Landslag9. juni · Kazakhstan–FYR MacedoniaVM-kvalifisering Europa · 2024996.9
Landslag9. september · Kazakhstan–SloveniaNations League · 2024-25456.2
Landslag6. september · Kazakhstan–NorgeNations League · 2024-25––
Landslag21. mars · Kazakhstan–HellasEM-kvalifisering · 2023––
Landslag20. november · Kazakhstan–SloveniaEM-kvalifisering · 2023907.2
Landslag17. november · Kazakhstan–San MarinoEM-kvalifisering · 2023907.71
Landslag10. september · Kazakhstan–Northern IrelandEM-kvalifisering · 2023196.9
Landslag7. september · Kazakhstan–FinlandEM-kvalifisering · 2023––
Landslag19. juni · Kazakhstan–Northern IrelandEM-kvalifisering · 2023––
Landslag16. juni · Kazakhstan–San MarinoEM-kvalifisering · 2023––
Landslag26. mars · Kazakhstan–DanmarkEM-kvalifisering · 2023455.9
Landslag23. mars · Kazakhstan–SloveniaEM-kvalifisering · 2023906.9
Landslag12. oktober · Kazakhstan–FinlandVM-kvalifisering Europa · 2020907.2
Landslag9. oktober · Kazakhstan–Bosnia-HercegovinaVM-kvalifisering Europa · 2020906.9
Landslag7. september · Kazakhstan–Bosnia-HercegovinaVM-kvalifisering Europa · 2020906.2
Landslag4. september · Kazakhstan–FinlandVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag1. september · Kazakhstan–UkrainaVM-kvalifisering Europa · 2020906.9
Landslag31. mars · Kazakhstan–UkrainaVM-kvalifisering Europa · 2020907.5
Landslag28. mars · Kazakhstan–FrankrikeVM-kvalifisering Europa · 2020907.3
Landslag19. november · Kazakhstan–SkottlandEuropamesterskapet · 2020906.7
Landslag16. november · Kazakhstan–San MarinoEuropamesterskapet · 2020907.2
Landslag13. oktober · Kazakhstan–BelgiaEuropamesterskapet · 2020906.2
Landslag10. oktober · Kazakhstan–CyprusEuropamesterskapet · 2020906.5
Landslag9. september · Kazakhstan–RusslandEuropamesterskapet · 2020907.6
Landslag6. september · Kazakhstan–CyprusEuropamesterskapet · 2020906.6
Landslag11. juni · Kazakhstan–San MarinoEuropamesterskapet · 2020908.2
Landslag8. juni · Kazakhstan–BelgiaEuropamesterskapet · 2020906.8
Landslag24. mars · Kazakhstan–RusslandEuropamesterskapet · 2020906.7
Landslag21. mars · Kazakhstan–SkottlandEuropamesterskapet · 2020907.0
Klubb7. desember · FC Astana–Slavia PrahaEuropa League · 2017-1866.7
Klubb2. november · FC Astana–Maccabi Tel AvivEuropa League · 2017-18907.4
Landslag5. oktober · Kazakhstan–RomaniaVM-kvalifisering Europa · 2018906.9
Klubb8. desember · FC Astana–BSC Young BoysEuropa League · 2016-17356.4
Klubb24. november · FC Astana–Apoel NicosiaEuropa League · 2016-171–
Klubb3. november · FC Astana–Olympiakos PiraeusEuropa League · 2016-17906.8
Klubb20. oktober · FC Astana–Olympiakos PiraeusEuropa League · 2016-17906.2
Klubb29. september · FC Astana–BSC Young BoysEuropa League · 2016-17907.4
Klubb15. september · FC Astana–Apoel NicosiaEuropa League · 2016-17907.2
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 13 tilgjengelige sesonger, 20 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Sergiy Maliy: statistikk, kamper og karriere | Coro