Portrett av Sergiy Maliy
Spillerprofil · komplett datakort

Sergiy Maliy

Også registrert som Sergey Maliy

ForsvarTilgjengelig
Født5. juni 1990 · 36 årNasjonalitetKasakhstanHøyde191 cmVekt79 kg
34Kamper
2 598Minutter
1Mål
0Målgivende
0,03Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2024-25Forrige sesong 2023-24

De registrerte sesongradene mangler feltene som trengs for denne rolleprofilen.

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.2Apoel N7.4BSC You6.2Olympia6.8Olympia6.4BSC You7.4Maccabi6.7Slavia
  1. BSC Young Boys7.4 vurdering
    29. sep. 2016 · 90 min
  2. Olympiakos Piraeus6.2 vurdering
    20. okt. 2016 · 90 min
  3. Olympiakos Piraeus6.8 vurdering
    3. nov. 2016 · 90 min
  4. BSC Young Boys6.4 vurdering
    8. des. 2016 · 35 min
  5. Maccabi Tel Aviv7.4 vurdering
    2. nov. 2017 · 90 min
  6. Slavia Praha6.7 vurdering
    7. des. 2017 · 6 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,000,000,500,00MINUTTER5292016-171222017-181802018-193162019-203902021-224372022-231802023-244442024-25
  1. 2018-190,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2019-200,00 målpoeng / 90
    316 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2021-220,00 målpoeng / 90
    390 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2022-230,00 målpoeng / 90
    437 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2023-240,50 målpoeng / 90
    180 min · 1 mål · 0 målgivende
  6. 2024-250,00 målpoeng / 90
    444 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-178 kamper · 529 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2017-183 kamper · 122 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2018-192 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2019-204 kamper · 316 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-224 kamper · 390 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-236 kamper · 437 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-242 kamper · 180 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,50/90
  • 2024-255 kamper · 444 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

13 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

2 turneringer
Ordabasy logoConference LeagueKlubb · Ordabasy · 2024-25–
Kamper
3
Minutter
264
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Ordabasy logoChampions LeagueKlubb · Ordabasy · 2024-25–
Kamper
2
Minutter
180
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2024-252 turneringer · 5 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueOrdabasy
    264 min · 59,5 %
  • UEFA Champions LeagueOrdabasy
    180 min · 40,5 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueOrdabasy
–
UEFA Champions LeagueOrdabasy
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueOrdabasy
–
UEFA Champions LeagueOrdabasy
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueOrdabasy
–
UEFA Champions LeagueOrdabasy
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueOrdabasy
–
UEFA Champions LeagueOrdabasy
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueOrdabasy
–
UEFA Champions LeagueOrdabasy
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Ordabasy · Defender

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
264
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Ordabasy · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 2 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueOrdabasy
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueOrdabasy
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueOrdabasy
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueOrdabasy
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueOrdabasy
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueOrdabasy
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Ordabasy · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueFK Tobol Kostanay
    257 min · 58,8 %
  • UEFA Champions LeagueFK Tobol Kostanay
    180 min · 41,2 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFK Tobol Kostanay
–
UEFA Champions LeagueFK Tobol Kostanay
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueFK Tobol Kostanay
–
UEFA Champions LeagueFK Tobol Kostanay
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueFK Tobol Kostanay
–
UEFA Champions LeagueFK Tobol Kostanay
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFK Tobol Kostanay
–
UEFA Champions LeagueFK Tobol Kostanay
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFK Tobol Kostanay
–
UEFA Champions LeagueFK Tobol Kostanay
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FK Tobol Kostanay · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
257
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FK Tobol Kostanay · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFK Tobol Kostanay
    390 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFK Tobol Kostanay
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueFK Tobol Kostanay
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueFK Tobol Kostanay
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFK Tobol Kostanay
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFK Tobol Kostanay
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FK Tobol Kostanay · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
390
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueOrdabasy
    316 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueOrdabasy
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueOrdabasy
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueOrdabasy
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueOrdabasy
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueOrdabasy
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Ordabasy · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
316
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-192 turneringer · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueFC Astana
    90 min · 50 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueFC Astana
    90 min · 50 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueFC Astana
–
UEFA Europa LeagueFC Astana
–

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueFC Astana
–
UEFA Europa LeagueFC Astana
–

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueFC Astana
–
UEFA Europa LeagueFC Astana
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueFC Astana
–
UEFA Europa LeagueFC Astana
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueFC Astana
–
UEFA Europa LeagueFC Astana
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Astana · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Astana · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
5
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-182 turneringer · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFC Astana
    122 min · 100 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueFC Astana
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFC Astana
–
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueFC Astana
0,74
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueFC Astana
–
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFC Astana
75 %
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFC Astana
86 %
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Astana · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
1
Minutter
122
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
7
Kaptein
Nei
Vurdering
7,03

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
25
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
86 %
Brudd
1
Dueller
8
Vunne dueller
6

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Astana · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
5
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-172 turneringer · 8 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFC Astana
    529 min · 100 %
  • UEFA Champions LeagueFC Astana
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFC Astana
–
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueFC Astana
2,04
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueFC Astana
–
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFC Astana
66,7 %
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFC Astana
68 %
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Astana · Defender

Spilletid

Kamper
8
Fra start
5
Minutter
529
Innbytter
3
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,88

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
102
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
68 %
Brudd
12
Dueller
36
Vunne dueller
24

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Astana · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

7 registrert
  1. →FK Tobol Kostanay → Ordabasyfre 24. februar 2023Fri overgang
  2. →FC Astana → FK Tobol Kostanayons 8. juli 2020Fri overgang
  3. →Ordabasy → FC Astanaons 1. januar 2020Ikke oppgitt
  4. →FC Astana → Ordabasyman 18. februar 2019Lån
  5. →FK Tobol Kostanay → FC Astanalør 1. juli 2017Ikke oppgitt
  6. →FC Astana → FK Tobol Kostanaysøn 1. januar 2017Ikke oppgitt
  7. →Irtysh → FC Astanafre 1. juli 2016Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

8 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
7. desember · FC Astana–Slavia PrahaEuropa League · 2017-1866.7
2. november · FC Astana–Maccabi Tel AvivEuropa League · 2017-18907.4
8. desember · FC Astana–BSC Young BoysEuropa League · 2016-17356.4
24. november · FC Astana–Apoel NicosiaEuropa League · 2016-171–
3. november · FC Astana–Olympiakos PiraeusEuropa League · 2016-17906.8
20. oktober · FC Astana–Olympiakos PiraeusEuropa League · 2016-17906.2
29. september · FC Astana–BSC Young BoysEuropa League · 2016-17907.4
15. september · FC Astana–Apoel NicosiaEuropa League · 2016-17907.2
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 13 tilgjengelige sesonger, 20 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Sergiy Maliy: statistikk, kamper og karriere | Coro