Portrett av Igor Nikić
Spillerprofil · komplett datakort

Igor Nikić

KeeperTilgjengelig
Født25. august 2000 · 26 årNasjonalitetMontenegroHøydeIkke oppgittVektIkke oppgitt
20Kamper
1 624Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Keeperprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026Forrige sesong 2025-26
Redninger / 90
03
–2,45
Baklengsmål / 90Lavere er bedre
03,6
–2,93
Pasningspresisjon
0100
64,1 %66 %
Kampvurdering
510
6,656,20

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.3Tyrkia6.5Gibralt7.3Tsjekki7.2Rapid V5.2Rapid V6.2Faroe I6.3Gibralt7.0Kroatia7.4Uta Ara5.9Corvinu
  1. Rapid Vienna5.2 vurdering
    31. juli 2025 · 94 min
  2. Faroe Islands6.2 vurdering
    9. okt. 2025 · 90 min
  3. Gibraltar6.3 vurdering
    14. nov. 2025 · 90 min
  4. Kroatia7.0 vurdering
    17. nov. 2025 · 90 min
  5. Uta Arad7.4 vurdering
    24. okt. 2026 · 90 min
  6. Corvinul Hunedoara5.9 vurdering
    31. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,00MINUTTER45020248102024-251842025-261802026
  1. 20240,00 målpoeng / 90
    450 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2024-250,00 målpoeng / 90
    810 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2025-260,00 målpoeng / 90
    184 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 20260,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20245 kamper · 450 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-2510 kamper · 810 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-262 kamper · 184 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20262 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

6 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Arges Pitesti logoLiga IKlubb · Arges Pitesti · 20266.64
Kamper
2
Minutter
180
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
64.0625
Flagg: MontenegroNations LeagueLandslag · Montenegro · 2024-257.22
Kamper
4
Minutter
360
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
45.13274336283186
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20261 turnering · 2 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Liga I.

Registrert spilletid

  • Liga IArges Pitesti
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Liga IArges Pitesti
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Liga IArges Pitesti
–

Pasningspresisjon

Liga IArges Pitesti
64,1 %

Kampvurdering

Liga IArges Pitesti
6,65

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Liga I
  • Klubb · Arges Pitesti · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Kaptein
Nei
Vurdering
6,65

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
64
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
64,1 %
Taklinger
0
Vunne dueller
0

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 2 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueDečić
    184 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueDečić
2,45

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa Conference LeagueDečić
2,93

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueDečić
66 %

Kampvurdering

UEFA Europa Conference LeagueDečić
6,20

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Dečić · Goalkeeper · nr. 1

Spilletid

Draktnummer
1
Kamper
2
Fra start
2
Minutter
184
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,20

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
81
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
66 %
Dueller
4
Vunne dueller
4
Redninger
5
Baklengsmål
6

Disiplin

Frispark vunnet
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-253 turneringer · 10 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Nations League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Nations LeagueMontenegro
    360 min · 44,4 %
  • UEFA Champions LeagueDečić
    225 min · 27,8 %
  • UEFA Europa Conference LeagueDečić
    225 min · 27,8 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Nations LeagueMontenegro
–
UEFA Champions LeagueDečić
2,4
UEFA Europa Conference LeagueDečić
2,4

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Nations LeagueMontenegro
–
UEFA Champions LeagueDečić
2,4
UEFA Europa Conference LeagueDečić
2,4

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueMontenegro
45,1 %
UEFA Champions LeagueDečić
–
UEFA Europa Conference LeagueDečić
–

Kampvurdering

UEFA Nations LeagueMontenegro
7,23
UEFA Champions LeagueDečić
6,60
UEFA Europa Conference LeagueDečić
6,60

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Montenegro · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Kaptein
Nei
Vurdering
7,23

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
113

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
45,1 %

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Dečić · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
225
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
68
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
2
Vunne dueller
1
Redninger
6
Baklengsmål
6

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Dečić · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
225
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
68
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
2
Vunne dueller
1
Redninger
6
Baklengsmål
6

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20241 turnering · 5 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeMontenegro
    450 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

World Cup - Qualification EuropeMontenegro
2,4

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

World Cup - Qualification EuropeMontenegro
2,2

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeMontenegro
71 %

Kampvurdering

World Cup - Qualification EuropeMontenegro
6,66

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Montenegro · Goalkeeper · nr. 1

Spilletid

Draktnummer
1
Kamper
5
Fra start
5
Minutter
450
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,66

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
118
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
71 %
Dueller
3
Vunne dueller
3
Redninger
12
Baklengsmål
11

Disiplin

Frispark vunnet
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

4 registrert
  1. →Dečić → Mirandestir 12. august 2025Permanent overgang
  2. →Dečić → Mirandessøn 10. august 2025–
  3. →Arsenal Tivat → Dečićman 12. juni 2023Ikke oppgitt
  4. →Mladost Lješkopolje → Arsenal Tivatfre 1. juli 2022Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

20 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb31. oktober · Arges Pitesti–Corvinul HunedoaraLiga I · 2026905.9
Klubb24. oktober · Arges Pitesti–Uta AradLiga I · 2026907.4
Landslag5. oktober · Montenegro–ArmeniaNations League · 2026-270–
Landslag2. oktober · Montenegro–LatviaNations League · 2026-270–
Landslag28. september · Montenegro–ArmeniaNations League · 2026-270–
Landslag25. september · Montenegro–CyprusNations League · 2026-270–
Landslag17. november · Montenegro–KroatiaVM-kvalifisering Europa · 2024907.0
Landslag14. november · Montenegro–GibraltarVM-kvalifisering Europa · 2024906.3
Landslag9. oktober · Montenegro–Faroe IslandsVM-kvalifisering Europa · 2024906.2
Klubb31. juli · Dečić–Rapid ViennaConference League · 2025-26945.2
Klubb24. juli · Dečić–Rapid ViennaConference League · 2025-26907.2
Landslag6. juni · Montenegro–TsjekkiaVM-kvalifisering Europa · 2024907.3
Landslag22. mars · Montenegro–GibraltarVM-kvalifisering Europa · 2024906.5
Landslag19. november · Montenegro–TyrkiaNations League · 2024-25907.3
Landslag16. november · Montenegro–IslandNations League · 2024-25906.3
Landslag14. oktober · Montenegro–WalesNations League · 2024-25907.0
Landslag11. oktober · Montenegro–TyrkiaNations League · 2024-25908.3
Landslag9. september · Montenegro–WalesNations League · 2024-25––
Landslag6. september · Montenegro–IslandNations League · 2024-25––
Landslag5. juni · Montenegro–BelgiaPrivatlandskamper · 2024––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 4 tilgjengelige sesonger, 6 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.