Portrett av Igor Nikić
Spillerprofil · komplett datakort

Igor Nikić

KeeperTilgjengelig
Født25. august 2000 · 26 årNasjonalitetMontenegroHøydeIkke oppgittVektIkke oppgitt
10Kamper
814Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Keeperprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026Forrige sesong 2025-26
Redninger / 90
03
–2,45
Baklengsmål / 90Lavere er bedre
03,6
–2,93
Pasningspresisjon
0100
64,1 %66 %
Kampvurdering
510
6,656,20

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.2Rapid V5.2Rapid V7.4Uta Ara5.9Corvinu
  1. Rapid Vienna7.2 vurdering
    24. juli 2025 · 90 min
  2. Rapid Vienna5.2 vurdering
    31. juli 2025 · 94 min
  3. Uta Arad7.4 vurdering
    24. okt. 2026 · 90 min
  4. Corvinul Hunedoara5.9 vurdering
    31. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,00MINUTTER4502024-251842025-261802026
  1. 2024-250,00 målpoeng / 90
    450 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2025-260,00 målpoeng / 90
    184 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 20260,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2024-256 kamper · 450 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-262 kamper · 184 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20262 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

4 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Arges Pitesti logoLiga IKlubb · Arges Pitesti · 20266.64
Kamper
2
Minutter
180
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
64.0625
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20261 turnering · 2 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Liga I.

Registrert spilletid

  • Liga IArges Pitesti
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Liga IArges Pitesti
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Liga IArges Pitesti
–

Pasningspresisjon

Liga IArges Pitesti
64,1 %

Kampvurdering

Liga IArges Pitesti
6,65

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Liga I
  • Klubb · Arges Pitesti · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Kaptein
Nei
Vurdering
6,65

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
64
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
64,1 %
Taklinger
0
Vunne dueller
0

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 2 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueDečić
    184 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueDečić
2,45

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa Conference LeagueDečić
2,93

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueDečić
66 %

Kampvurdering

UEFA Europa Conference LeagueDečić
6,20

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Dečić · Goalkeeper · nr. 1

Spilletid

Draktnummer
1
Kamper
2
Fra start
2
Minutter
184
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,20

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
81
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
66 %
Dueller
4
Vunne dueller
4
Redninger
5
Baklengsmål
6

Disiplin

Frispark vunnet
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 6 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueDečić
    225 min · 50 %
  • UEFA Europa Conference LeagueDečić
    225 min · 50 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Champions LeagueDečić
2,4
UEFA Europa Conference LeagueDečić
2,4

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Champions LeagueDečić
2,4
UEFA Europa Conference LeagueDečić
2,4

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueDečić
–
UEFA Europa Conference LeagueDečić
–

Kampvurdering

UEFA Champions LeagueDečić
6,60
UEFA Europa Conference LeagueDečić
6,60

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Dečić · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
225
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
68
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
2
Vunne dueller
1
Redninger
6
Baklengsmål
6

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Dečić · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
225
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
68
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
2
Vunne dueller
1
Redninger
6
Baklengsmål
6

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

4 registrert
  1. →Dečić → Mirandestir 12. august 2025Permanent overgang
  2. →Dečić → Mirandessøn 10. august 2025–
  3. →Arsenal Tivat → Dečićman 12. juni 2023Ikke oppgitt
  4. →Mladost Lješkopolje → Arsenal Tivatfre 1. juli 2022Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb

4 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
31. oktober · Arges Pitesti–Corvinul HunedoaraLiga I · 2026905.9
24. oktober · Arges Pitesti–Uta AradLiga I · 2026907.4
31. juli · Dečić–Rapid ViennaConference League · 2025-26945.2
24. juli · Dečić–Rapid ViennaConference League · 2025-26907.2
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 4 tilgjengelige sesonger, 6 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Igor Nikić: statistikk, kamper og karriere | Coro