Portrett av Martin Dúbravka
Spillerprofil · komplett datakort

Martin Dúbravka

KeeperTilgjengelig
Født15. januar 1989 · 37 årNasjonalitetSlovakiaHøyde190 cmVekt83 kg
353Kamper
22 474Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Keeperprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Lite datagrunnlagForrige sesong 2025-26
Redninger / 90
04,4
–3,63
Baklengsmål / 90Lavere er bedre
02,5
–2,03
Pasningspresisjon
0100
94,1 %58 %
Kampvurdering
510
6,546,99

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.0Brentfo6.7Everton6.9Bournem7.3Fulham5.7Kosovo7.9Brighto5.3Notting9.3Manches6.6Leeds6.5Kazakhs
  1. Kosovo5.7 vurdering
    26. mars 2026 · 90 min
  2. Brighton7.9 vurdering
    11. apr. 2026 · 90 min
  3. Nottingham Forest5.3 vurdering
    19. apr. 2026 · 90 min
  4. Manchester City9.3 vurdering
    22. apr. 2026 · 90 min
  5. Leeds6.6 vurdering
    1. mai 2026 · 90 min
  6. Kazakhstan6.5 vurdering
    29. sep. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,00MINUTTER8102016-171 2602017-1845020183 4202018-193 4202019-2090020201 1702020-212 3402021-2281020232 0742023-241 20020241 3802024-253 1502025-26902026-27
  1. 20230,00 målpoeng / 90
    810 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2023-240,00 målpoeng / 90
    2 074 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 20240,00 målpoeng / 90
    1 200 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2024-250,00 målpoeng / 90
    1 380 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2025-260,00 målpoeng / 90
    3 150 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2026-270,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-179 kamper · 810 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2017-1814 kamper · 1 260 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20185 kamper · 450 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2018-1938 kamper · 3 420 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2019-2038 kamper · 3 420 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 202010 kamper · 900 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2020-2113 kamper · 1 170 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-2226 kamper · 2 340 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-230 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 20239 kamper · 810 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-2424 kamper · 2 074 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 202413 kamper · 1 200 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-2515 kamper · 1 380 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-2635 kamper · 3 150 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2026-271 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

23 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Flagg: SlovakiaNations LeagueLandslag · Slovakia · 2026-276.54
Kamper
1
Minutter
90
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
94.11764705882354
Burnley logoPremier LeagueKlubb · Burnley · 2025-266.99
Kamper
35
Minutter
3150
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
58
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueSlovakia
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Nations LeagueSlovakia
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueSlovakia
94,1 %

Kampvurdering

UEFA Nations LeagueSlovakia
6,54

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Slovakia · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Kaptein
Nei
Vurdering
6,54

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
17
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
94,1 %
Taklinger
0
Vunne dueller
0

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 35 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Premier League.

Registrert spilletid

  • Premier LeagueBurnley
    3 150 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Premier LeagueBurnley
3,63

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Premier LeagueBurnley
2,03

Pasningspresisjon

Premier LeagueBurnley
58 %

Kampvurdering

Premier LeagueBurnley
6,99

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Burnley · Goalkeeper · nr. 1

Spilletid

Draktnummer
1
Kamper
35
Fra start
35
Minutter
3 150
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,99

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
1 204
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
58 %
Taklinger
1
Dueller
34
Vunne dueller
29
Redninger
127
Baklengsmål
71

Disiplin

Frispark vunnet
8
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 15 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Premier League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Premier LeagueNewcastle
    900 min · 65,2 %
  • UEFA Nations LeagueSlovakia
    480 min · 34,8 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

Premier LeagueNewcastle
2,9
UEFA Nations LeagueSlovakia
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Premier LeagueNewcastle
1,2
UEFA Nations LeagueSlovakia
–

Pasningspresisjon

Premier LeagueNewcastle
–
UEFA Nations LeagueSlovakia
77,9 %

Kampvurdering

Premier LeagueNewcastle
7,03
UEFA Nations LeagueSlovakia
7,49

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Newcastle · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
900
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
24
Kaptein
Nei
Vurdering
7,03

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
278
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
5
Vunne dueller
5
Redninger
29
Baklengsmål
12

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Slovakia · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
480
Kaptein
Nei
Vurdering
7,49

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
163

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
77,9 %
Vunne dueller
2

Disiplin

Gule kort
2
Røde kort
0
20243 turneringer · 13 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i World Cup - Qualification Europe.

Spilletid fordelt på turneringer

  • World Cup - Qualification EuropeSlovakia
    630 min · 52,5 %
  • Euro ChampionshipSlovakia
    390 min · 32,5 %
  • PrivatlandskamperSlovakia
    180 min · 15 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
3,29
Euro ChampionshipSlovakia
2,77
PrivatlandskamperSlovakia
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
1,71
Euro ChampionshipSlovakia
1,15
PrivatlandskamperSlovakia
–

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
80 %
Euro ChampionshipSlovakia
–
PrivatlandskamperSlovakia
91,6 %

Kampvurdering

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
7,00
Euro ChampionshipSlovakia
7,18
PrivatlandskamperSlovakia
7,10

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Slovakia · Goalkeeper · nr. 1

Spilletid

Draktnummer
1
Kamper
7
Fra start
7
Minutter
630
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
203
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
80 %
Dueller
3
Vunne dueller
3
Redninger
23
Baklengsmål
12

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Slovakia · Goalkeeper · nr. 1

Spilletid

Draktnummer
1
Kamper
4
Fra start
4
Minutter
390
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,18

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
141
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Brudd
1
Dueller
6
Vunne dueller
6
Redninger
12
Baklengsmål
5

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Slovakia · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Kaptein
Nei
Vurdering
7,10

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
83

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
91,6 %
Vunne dueller
2

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 24 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Premier League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Premier LeagueNewcastle
    1 984 min · 95,7 %
  • UEFA Champions LeagueNewcastle
    90 min · 4,3 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

Premier LeagueNewcastle
3,99
UEFA Champions LeagueNewcastle
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Premier LeagueNewcastle
1,91
UEFA Champions LeagueNewcastle
2

Pasningspresisjon

Premier LeagueNewcastle
–
UEFA Champions LeagueNewcastle
–

Kampvurdering

Premier LeagueNewcastle
7,20
UEFA Champions LeagueNewcastle
6,20

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Newcastle · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
23
Fra start
22
Minutter
1 984
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
15
Kaptein
Nei
Vurdering
7,20

Angrep

Mål
0
Pasninger
508
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
15
Vunne dueller
9
Redninger
88
Baklengsmål
42

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
2
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Newcastle · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,20

Angrep

Mål
0
Pasninger
29
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
2

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 9 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationSlovakia
    810 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Euro Championship - QualificationSlovakia
3

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Euro Championship - QualificationSlovakia
0,78

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationSlovakia
–

Kampvurdering

Euro Championship - QualificationSlovakia
7,22

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Slovakia · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
9
Fra start
9
Minutter
810
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,22

Angrep

Mål
0
Pasninger
240
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
4
Vunne dueller
3
Redninger
27
Baklengsmål
7

Disiplin

Frispark vunnet
3
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Premier LeagueManchester United · Newcastle
    0 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueManchester United
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

Premier LeagueManchester United · Newcastle
–
UEFA Europa LeagueManchester United
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Premier LeagueManchester United · Newcastle
–
UEFA Europa LeagueManchester United
–

Pasningspresisjon

Premier LeagueManchester United · Newcastle
–
UEFA Europa LeagueManchester United
–

Kampvurdering

Premier LeagueManchester United · Newcastle
–
UEFA Europa LeagueManchester United
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Manchester United · Goalkeeper
  • Klubb · Newcastle · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
7
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Manchester United · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
5
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 26 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Premier League.

Registrert spilletid

  • Premier LeagueNewcastle
    2 340 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Premier LeagueNewcastle
2,81

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Premier LeagueNewcastle
1,35

Pasningspresisjon

Premier LeagueNewcastle
–

Kampvurdering

Premier LeagueNewcastle
6,88

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Newcastle · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
26
Fra start
26
Minutter
2 340
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,88

Angrep

Mål
0
Pasninger
753
Nøkkelpasninger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
12
Vunne dueller
10
Redninger
73
Baklengsmål
35

Disiplin

Frispark vunnet
5
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 13 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Premier League.

Registrert spilletid

  • Premier LeagueNewcastle
    1 170 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Premier LeagueNewcastle
3,46

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Premier LeagueNewcastle
1,46

Pasningspresisjon

Premier LeagueNewcastle
–

Kampvurdering

Premier LeagueNewcastle
6,98

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Newcastle · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
13
Fra start
13
Minutter
1 170
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
11
Kaptein
Nei
Vurdering
6,98

Angrep

Mål
0
Pasninger
371
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
10
Vunne dueller
10
Redninger
45
Baklengsmål
19

Disiplin

Frispark vunnet
5
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 10 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Euro Championship.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Euro ChampionshipSlovakia
    720 min · 80 %
  • World Cup - Qualification EuropeSlovakia
    180 min · 20 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

Euro ChampionshipSlovakia
5,25
World Cup - Qualification EuropeSlovakia
2

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Euro ChampionshipSlovakia
2
World Cup - Qualification EuropeSlovakia
0

Pasningspresisjon

Euro ChampionshipSlovakia
66 %
World Cup - Qualification EuropeSlovakia
–

Kampvurdering

Euro ChampionshipSlovakia
7,19
World Cup - Qualification EuropeSlovakia
7,40

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Slovakia · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
720
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,19

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
169
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
66 %
Blokkeringer
0
Brudd
1
Dueller
1
Vunne dueller
1
Redninger
42
Baklengsmål
16

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
0
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Slovakia · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,40

Angrep

Mål
0
Pasninger
46
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Redninger
4
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 38 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Premier League.

Registrert spilletid

  • Premier LeagueNewcastle
    3 420 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Premier LeagueNewcastle
3,68

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Premier LeagueNewcastle
1,53

Pasningspresisjon

Premier LeagueNewcastle
–

Kampvurdering

Premier LeagueNewcastle
6,96

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Newcastle · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
38
Fra start
38
Minutter
3 420
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,96

Angrep

Mål
0
Pasninger
969
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Brudd
1
Dueller
15
Vunne dueller
14
Redninger
140
Baklengsmål
58

Disiplin

Frispark vunnet
4
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 38 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Premier League.

Registrert spilletid

  • Premier LeagueNewcastle
    3 420 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Premier LeagueNewcastle
2,5

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Premier LeagueNewcastle
1,26

Pasningspresisjon

Premier LeagueNewcastle
–

Kampvurdering

Premier LeagueNewcastle
6,71

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Newcastle · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
38
Fra start
38
Minutter
3 420
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,71

Angrep

Mål
0
Pasninger
1 033
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Dueller
28
Vunne dueller
24
Redninger
95
Baklengsmål
48

Disiplin

Frispark vunnet
5
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20181 turnering · 5 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeSlovakia
    450 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
3,4

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
0,8

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
63 %

Kampvurdering

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
7,04

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Slovakia · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
450
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
7,04

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
82
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
63 %
Brudd
0
Dueller
0
Vunne dueller
0
Redninger
17
Baklengsmål
4

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
0
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-182 turneringer · 14 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Premier League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Premier LeagueNewcastle
    1 080 min · 85,7 %
  • UEFA Europa LeagueSparta Praha
    180 min · 14,3 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

Premier LeagueNewcastle
2,17
UEFA Europa LeagueSparta Praha
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Premier LeagueNewcastle
0,92
UEFA Europa LeagueSparta Praha
–

Pasningspresisjon

Premier LeagueNewcastle
–
UEFA Europa LeagueSparta Praha
–

Kampvurdering

Premier LeagueNewcastle
6,81
UEFA Europa LeagueSparta Praha
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Newcastle · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
12
Fra start
12
Minutter
1 080
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,81

Angrep

Mål
0
Pasninger
316
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
4
Vunne dueller
4
Redninger
26
Baklengsmål
11

Disiplin

Frispark vunnet
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Sparta Praha · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 9 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueSlovan Liberec
    810 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueSlovan Liberec
2

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueSlovan Liberec
1

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSlovan Liberec
68 %

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueSlovan Liberec
6,56

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Slovan Liberec · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
9
Fra start
9
Minutter
810
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,56

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
141
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
68 %
Brudd
0
Dueller
3
Vunne dueller
2
Redninger
18
Baklengsmål
9

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
0
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

8 registrert
  1. →Newcastle → Burnleytor 7. august 2025Permanent overgang
  2. →Manchester United → Newcastlesøn 1. januar 2023Ikke oppgitt
  3. →Newcastle → Manchester Unitedtor 1. september 2022Lån
  4. →Sparta Praha → Newcastlesøn 1. juli 2018€ 4M
  5. →Sparta Praha → Newcastleons 31. januar 2018Lån
  6. →Slovan Liberec → Sparta Prahalør 1. juli 2017Fri overgang
  7. →Esbjerg → Slovan Liberecons 27. juli 2016Ikke oppgitt
  8. →Žilina → Esbjerglør 1. februar 2014Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

100 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb31. oktober · Tottenham–Crystal PalacePremier League · 2026-270–
Klubb24. oktober · Tottenham–ChelseaPremier League · 2026-270–
Klubb19. oktober · Tottenham–CoventryPremier League · 2026-270–
Klubb10. oktober · Tottenham–Manchester UnitedPremier League · 2026-270–
Landslag6. oktober · Slovakia–MoldovaNations League · 2026-270–
Landslag2. oktober · Slovakia–Faroe IslandsNations League · 2026-270–
Landslag29. september · Slovakia–KazakhstanNations League · 2026-27906.5
Landslag26. september · Slovakia–MoldovaNations League · 2026-270–
Klubb19. september · Tottenham–Aston VillaPremier League · 2026-270–
Klubb12. september · Tottenham–EvertonPremier League · 2026-270–
Klubb5. september · Tottenham–Nottingham ForestPremier League · 2026-270–
Klubb29. august · Tottenham–NewcastlePremier League · 2026-270–
Klubb22. august · Tottenham–BrentfordPremier League · 2026-27––
Klubb24. mai · Burnley–WolvesPremier League · 2025-26––
Klubb18. mai · Burnley–ArsenalPremier League · 2025-26––
Klubb10. mai · Burnley–Aston VillaPremier League · 2025-26––
Klubb1. mai · Burnley–LeedsPremier League · 2025-26906.6
Klubb22. april · Burnley–Manchester CityPremier League · 2025-26909.3
Klubb19. april · Burnley–Nottingham ForestPremier League · 2025-26905.3
Klubb11. april · Burnley–BrightonPremier League · 2025-26907.9
Landslag26. mars · Slovakia–KosovoVM-kvalifisering Europa · 2024905.7
Klubb21. mars · Burnley–FulhamPremier League · 2025-26907.3
Klubb14. mars · Burnley–BournemouthPremier League · 2025-26906.9
Klubb3. mars · Burnley–EvertonPremier League · 2025-26906.7
Klubb28. februar · Burnley–BrentfordPremier League · 2025-26906.0
Klubb21. februar · Burnley–ChelseaPremier League · 2025-26906.6
Klubb11. februar · Burnley–Crystal PalacePremier League · 2025-26906.5
Klubb7. februar · Burnley–West HamPremier League · 2025-26906.2
Klubb2. februar · Burnley–SunderlandPremier League · 2025-26907.0
Klubb24. januar · Burnley–TottenhamPremier League · 2025-26907.9
Klubb17. januar · Burnley–LiverpoolPremier League · 2025-26908.0
Klubb7. januar · Burnley–Manchester UnitedPremier League · 2025-26907.6
Klubb3. januar · Burnley–BrightonPremier League · 2025-26906.6
Klubb30. desember · Burnley–NewcastlePremier League · 2025-26905.9
Klubb27. desember · Burnley–EvertonPremier League · 2025-26909.3
Klubb20. desember · Burnley–BournemouthPremier League · 2025-26906.6
Klubb13. desember · Burnley–FulhamPremier League · 2025-26906.9
Klubb6. desember · Burnley–NewcastlePremier League · 2025-26907.2
Klubb3. desember · Burnley–Crystal PalacePremier League · 2025-26907.3
Klubb29. november · Burnley–BrentfordPremier League · 2025-26905.7
Klubb22. november · Burnley–ChelseaPremier League · 2025-26906.5
Landslag17. november · Slovakia–TysklandVM-kvalifisering Europa · 2024906.2
Landslag14. november · Slovakia–Northern IrelandVM-kvalifisering Europa · 2024907.3
Klubb8. november · Burnley–West HamPremier League · 2025-26906.2
Klubb1. november · Burnley–ArsenalPremier League · 2025-26907.9
Klubb26. oktober · Burnley–WolvesPremier League · 2025-26907.3
Klubb18. oktober · Burnley–LeedsPremier League · 2025-26907.9
Landslag13. oktober · Slovakia–LuxembourgVM-kvalifisering Europa · 2024907.3
Landslag10. oktober · Slovakia–Northern IrelandVM-kvalifisering Europa · 2024906.6
Klubb5. oktober · Burnley–Aston VillaPremier League · 2025-26908.0
Klubb27. september · Burnley–Manchester CityPremier League · 2025-26906.3
Klubb20. september · Burnley–Nottingham ForestPremier League · 2025-26907.2
Klubb14. september · Burnley–LiverpoolPremier League · 2025-26906.0
Landslag7. september · Slovakia–LuxembourgVM-kvalifisering Europa · 2024907.9
Landslag4. september · Slovakia–TysklandVM-kvalifisering Europa · 2024908.0
Klubb30. august · Burnley–Manchester UnitedPremier League · 2025-26906.7
Klubb23. august · Burnley–SunderlandPremier League · 2025-26906.9
Klubb16. august · Burnley–TottenhamPremier League · 2025-26906.3
Klubb25. mai · Newcastle–EvertonPremier League · 2024-25––
Klubb18. mai · Newcastle–ArsenalPremier League · 2024-25––
Klubb11. mai · Newcastle–ChelseaPremier League · 2024-25––
Klubb4. mai · Newcastle–BrightonPremier League · 2024-25––
Klubb26. april · Newcastle–IpswichPremier League · 2024-25––
Klubb19. april · Newcastle–Aston VillaPremier League · 2024-25––
Klubb16. april · Newcastle–Crystal PalacePremier League · 2024-25––
Klubb13. april · Newcastle–Manchester UnitedPremier League · 2024-25––
Klubb7. april · Newcastle–LeicesterPremier League · 2024-25––
Klubb2. april · Newcastle–BrentfordPremier League · 2024-25––
Landslag23. mars · Slovakia–SloveniaNations League · 2024-251208.0
Landslag20. mars · Slovakia–SloveniaNations League · 2024-25907.3
Klubb10. mars · Newcastle–West HamPremier League · 2024-25––
Klubb26. februar · Newcastle–LiverpoolPremier League · 2024-25––
Klubb23. februar · Newcastle–Nottingham ForestPremier League · 2024-25––
Klubb15. februar · Newcastle–Manchester CityPremier League · 2024-25906.3
Klubb1. februar · Newcastle–FulhamPremier League · 2024-25906.3
Klubb25. januar · Newcastle–SouthamptonPremier League · 2024-25907.2
Klubb18. januar · Newcastle–BournemouthPremier League · 2024-25907.0
Klubb15. januar · Newcastle–WolvesPremier League · 2024-25908.3
Klubb4. januar · Newcastle–TottenhamPremier League · 2024-25907.2
Klubb30. desember · Newcastle–Manchester UnitedPremier League · 2024-25906.9
Klubb26. desember · Newcastle–Aston VillaPremier League · 2024-25907.0
Klubb21. desember · Newcastle–IpswichPremier League · 2024-25907.0
Klubb14. desember · Newcastle–LeicesterPremier League · 2024-25907.3
Klubb7. desember · Newcastle–BrentfordPremier League · 2024-25––
Klubb4. desember · Newcastle–LiverpoolPremier League · 2024-25––
Klubb30. november · Newcastle–Crystal PalacePremier League · 2024-25––
Klubb25. november · Newcastle–West HamPremier League · 2024-25––
Landslag16. november · Slovakia–SverigeNations League · 2024-25907.2
Klubb10. november · Newcastle–Nottingham ForestPremier League · 2024-25––
Klubb2. november · Newcastle–ArsenalPremier League · 2024-25––
Klubb28. september · Newcastle–Manchester CityPremier League · 2024-25––
Klubb21. september · Newcastle–FulhamPremier League · 2024-25––
Klubb15. september · Newcastle–WolvesPremier League · 2024-25––
Landslag8. september · Slovakia–AzerbaijanNations League · 2024-25907.3
Landslag5. september · Slovakia–EstoniaNations League · 2024-25907.5
Klubb1. september · Newcastle–TottenhamPremier League · 2024-25––
Klubb17. august · Newcastle–SouthamptonPremier League · 2024-25––
Landslag30. juni · Slovakia–EnglandEuropamesterskapet · 20241206.9
Landslag26. juni · Slovakia–RomaniaEuropamesterskapet · 2024907.3
Landslag21. juni · Slovakia–UkrainaEuropamesterskapet · 2024906.6
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 15 tilgjengelige sesonger, 23 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Martin Dúbravka: statistikk, kamper og karriere | Coro