Portrett av Martin Dúbravka
Spillerprofil · komplett datakort

Martin Dúbravka

KeeperTilgjengelig
Født15. januar 1989 · 37 årNasjonalitetSlovakiaHøyde190 cmVekt83 kg
51Kamper
4 211Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Keeperprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Lite datagrunnlagForrige sesong 2024-25
Pasningspresisjon
0100
94,1 %77,9 %
Kampvurdering
510
6,547,49

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.3Sloveni8.0Sloveni8.0Tysklan7.9Luxembo6.6Norther7.3Luxembo7.3Norther6.2Tysklan5.7Kosovo6.5Kazakhs
  1. Northern Ireland6.6 vurdering
    10. okt. 2025 · 90 min
  2. Luxembourg7.3 vurdering
    13. okt. 2025 · 90 min
  3. Northern Ireland7.3 vurdering
    14. nov. 2025 · 90 min
  4. Tyskland6.2 vurdering
    17. nov. 2025 · 90 min
  5. Kosovo5.7 vurdering
    26. mars 2026 · 90 min
  6. Kazakhstan6.5 vurdering
    29. sep. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,000,00MINUTTER4502018900202081020231 20020244802024-25902026-27
  1. 20180,00 målpoeng / 90
    450 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 20200,00 målpoeng / 90
    900 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 20230,00 målpoeng / 90
    810 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 20240,00 målpoeng / 90
    1 200 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2024-250,00 målpoeng / 90
    480 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2026-270,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20185 kamper · 450 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 202010 kamper · 900 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20239 kamper · 810 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 202413 kamper · 1 200 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-255 kamper · 480 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2026-271 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

9 turneringsrader · landslag

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – landslag

1 turneringer
Flagg: SlovakiaNations LeagueLandslag · Slovakia · 2026-276.54
Kamper
1
Minutter
90
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
94.11764705882354
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueSlovakia
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Nations LeagueSlovakia
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueSlovakia
94,1 %

Kampvurdering

UEFA Nations LeagueSlovakia
6,54

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Slovakia · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Kaptein
Nei
Vurdering
6,54

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
17
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
94,1 %
Taklinger
0
Vunne dueller
0

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 5 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueSlovakia
    480 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Nations LeagueSlovakia
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueSlovakia
77,9 %

Kampvurdering

UEFA Nations LeagueSlovakia
7,49

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Slovakia · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
480
Kaptein
Nei
Vurdering
7,49

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
163

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
77,9 %
Vunne dueller
2

Disiplin

Gule kort
2
Røde kort
0
20243 turneringer · 13 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i World Cup - Qualification Europe.

Spilletid fordelt på turneringer

  • World Cup - Qualification EuropeSlovakia
    630 min · 52,5 %
  • Euro ChampionshipSlovakia
    390 min · 32,5 %
  • PrivatlandskamperSlovakia
    180 min · 15 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
3,29
Euro ChampionshipSlovakia
2,77
PrivatlandskamperSlovakia
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
1,71
Euro ChampionshipSlovakia
1,15
PrivatlandskamperSlovakia
–

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
80 %
Euro ChampionshipSlovakia
–
PrivatlandskamperSlovakia
91,6 %

Kampvurdering

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
7,00
Euro ChampionshipSlovakia
7,18
PrivatlandskamperSlovakia
7,10

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Slovakia · Goalkeeper · nr. 1

Spilletid

Draktnummer
1
Kamper
7
Fra start
7
Minutter
630
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
203
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
80 %
Dueller
3
Vunne dueller
3
Redninger
23
Baklengsmål
12

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Slovakia · Goalkeeper · nr. 1

Spilletid

Draktnummer
1
Kamper
4
Fra start
4
Minutter
390
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,18

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
141
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Brudd
1
Dueller
6
Vunne dueller
6
Redninger
12
Baklengsmål
5

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Slovakia · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Kaptein
Nei
Vurdering
7,10

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
83

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
91,6 %
Vunne dueller
2

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 9 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationSlovakia
    810 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Euro Championship - QualificationSlovakia
3

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Euro Championship - QualificationSlovakia
0,78

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationSlovakia
–

Kampvurdering

Euro Championship - QualificationSlovakia
7,22

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Slovakia · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
9
Fra start
9
Minutter
810
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,22

Angrep

Mål
0
Pasninger
240
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
4
Vunne dueller
3
Redninger
27
Baklengsmål
7

Disiplin

Frispark vunnet
3
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 10 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Euro Championship.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Euro ChampionshipSlovakia
    720 min · 80 %
  • World Cup - Qualification EuropeSlovakia
    180 min · 20 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

Euro ChampionshipSlovakia
5,25
World Cup - Qualification EuropeSlovakia
2

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Euro ChampionshipSlovakia
2
World Cup - Qualification EuropeSlovakia
0

Pasningspresisjon

Euro ChampionshipSlovakia
66 %
World Cup - Qualification EuropeSlovakia
–

Kampvurdering

Euro ChampionshipSlovakia
7,19
World Cup - Qualification EuropeSlovakia
7,40

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Slovakia · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
720
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,19

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
169
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
66 %
Blokkeringer
0
Brudd
1
Dueller
1
Vunne dueller
1
Redninger
42
Baklengsmål
16

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
0
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Slovakia · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,40

Angrep

Mål
0
Pasninger
46
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Redninger
4
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20181 turnering · 5 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeSlovakia
    450 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
3,4

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
0,8

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
63 %

Kampvurdering

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
7,04

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Slovakia · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
450
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
7,04

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
82
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
63 %
Brudd
0
Dueller
0
Vunne dueller
0
Redninger
17
Baklengsmål
4

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
0
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

8 registrert
  1. →Newcastle → Burnleytor 7. august 2025Permanent overgang
  2. →Manchester United → Newcastlesøn 1. januar 2023Ikke oppgitt
  3. →Newcastle → Manchester Unitedtor 1. september 2022Lån
  4. →Sparta Praha → Newcastlesøn 1. juli 2018€ 4M
  5. →Sparta Praha → Newcastleons 31. januar 2018Lån
  6. →Slovan Liberec → Sparta Prahalør 1. juli 2017Fri overgang
  7. →Esbjerg → Slovan Liberecons 27. juli 2016Ikke oppgitt
  8. →Žilina → Esbjerglør 1. februar 2014Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – landslag

19 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
6. oktober · Slovakia–MoldovaNations League · 2026-270–
2. oktober · Slovakia–Faroe IslandsNations League · 2026-270–
29. september · Slovakia–KazakhstanNations League · 2026-27906.5
26. september · Slovakia–MoldovaNations League · 2026-270–
26. mars · Slovakia–KosovoVM-kvalifisering Europa · 2024905.7
17. november · Slovakia–TysklandVM-kvalifisering Europa · 2024906.2
14. november · Slovakia–Northern IrelandVM-kvalifisering Europa · 2024907.3
13. oktober · Slovakia–LuxembourgVM-kvalifisering Europa · 2024907.3
10. oktober · Slovakia–Northern IrelandVM-kvalifisering Europa · 2024906.6
7. september · Slovakia–LuxembourgVM-kvalifisering Europa · 2024907.9
4. september · Slovakia–TysklandVM-kvalifisering Europa · 2024908.0
23. mars · Slovakia–SloveniaNations League · 2024-251208.0
20. mars · Slovakia–SloveniaNations League · 2024-25907.3
16. november · Slovakia–SverigeNations League · 2024-25907.2
8. september · Slovakia–AzerbaijanNations League · 2024-25907.3
5. september · Slovakia–EstoniaNations League · 2024-25907.5
30. juni · Slovakia–EnglandEuropamesterskapet · 20241206.9
26. juni · Slovakia–RomaniaEuropamesterskapet · 2024907.3
21. juni · Slovakia–UkrainaEuropamesterskapet · 2024906.6
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 15 tilgjengelige sesonger, 23 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Martin Dúbravka: statistikk, kamper og karriere | Coro