Portrett av Oscar Gloukh
Spillerprofil · komplett datakort

Oscar Gloukh

MidtbaneTilgjengelig
Født1. april 2004 · 22 årNasjonalitetIsraelHøyde171 cmVekt68 kg
35Kamper
2 281Minutter
5Mål
5Målgivende
0,39Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Lite datagrunnlagForrige sesong 2025-26
Nøkkelpasninger / 90
04,3
3,512,35
Pasningspresisjon
0100
84,5 %85,1 %
Taklinger / 90
01,5
1,170,63
Vellykkede driblinger
0100
–55,6 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.7Inter6.7Marseil6.9Chelsea6.9Galatas6.3Benfica9.7Qarabag7.7Villarr7.0Olympia6.9HNK Haj7.3Atalant
  1. Benfica6.3 vurdering
    25. nov. 2025 · 16 min
  2. Qarabag9.7 vurdering
    10. des. 2025 · 90 min
  3. Villarreal7.7 vurdering
    20. jan. 2026 · 84 min
  4. Olympiakos Piraeus7.0 vurdering
    28. jan. 2026 · 80 min
  5. HNK Hajduk Split6.9 vurdering
    15. okt. 2026 · 15 min
  6. Atalanta7.3 vurdering
    22. okt. 2026 · 62 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,560,260,630,00MINUTTER1262022-234812023-241 0222024-255742025-26772026-27
  1. 2022-230,00 målpoeng / 90
    126 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2023-240,56 målpoeng / 90
    481 min · 2 mål · 1 målgivende
  3. 2024-250,26 målpoeng / 90
    1 022 min · 0 mål · 3 målgivende
  4. 2025-260,63 målpoeng / 90
    574 min · 3 mål · 1 målgivende
  5. 2026-270,00 målpoeng / 90
    77 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2021-220 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-236 kamper · 126 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-246 kamper · 481 min · 2 mål · 1 målgivende · 0,56/90
  • 2024-2512 kamper · 1 022 min · 0 mål · 3 målgivende · 0,26/90
  • 2025-269 kamper · 574 min · 3 mål · 1 målgivende · 0,63/90
  • 2026-272 kamper · 77 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

8 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Ajax logoConference LeagueKlubb · Ajax · 2026-277.22
Kamper
2
Minutter
77
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
84.48275862068965
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 2 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Conference League.

Registrert spilletid

  • Conference LeagueAjax
    77 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Conference LeagueAjax
–

Nøkkelpasninger / 90

Conference LeagueAjax
3,51

Pasningspresisjon

Conference LeagueAjax
84,5 %

Taklinger / 90

Conference LeagueAjax
1,17

Vunne dueller

Conference LeagueAjax
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Conference League
  • Klubb · Ajax · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
77
Kaptein
Nei
Vurdering
7,22

Angrep

Målgivende
0
Skudd
3
Skudd på mål
2
Pasninger
58
Nøkkelpasninger
3
Vellykkede driblinger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
84,5 %
Taklinger
1
Vunne dueller
3

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 9 kamper · 3 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueAjax · Red Bull Salzburg
    574 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueAjax · Red Bull Salzburg
0,63

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueAjax · Red Bull Salzburg
2,35

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueAjax · Red Bull Salzburg
85,1 %

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueAjax · Red Bull Salzburg
0,74

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueAjax · Red Bull Salzburg
43,8 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Ajax · Midfielder · nr. 10
  • Klubb · Red Bull Salzburg · Midfielder · nr. 30

Spilletid

Draktnummer
10 / 30
Kamper
9
Fra start
7
Minutter
574
Innbytter
2
Byttet ut
4
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
7,20

Angrep

Mål
3
Målgivende
1
Skudd
10
Skudd på mål
5
Pasninger
249
Nøkkelpasninger
15
Driblinger
18
Vellykkede driblinger
10
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
85,1 %
Dueller
48
Vunne dueller
21
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 12 kamper · – mål · 3 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
    1 022 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
2,03

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
0,79

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
41 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Red Bull Salzburg · Midfielder

Spilletid

Kamper
12
Fra start
12
Minutter
1 022
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,82

Angrep

Målgivende
3
Skudd
7
Skudd på mål
4
Pasninger
549
Nøkkelpasninger
23
Driblinger
64
Vellykkede driblinger
33
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
9
Brudd
3
Dueller
122
Vunne dueller
50
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
8
Frispark begått
2
Gule kort
1
Røde kort
0
2023-241 turnering · 6 kamper · 2 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
    481 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
0,56

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
1,68

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
0,94

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
31 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Red Bull Salzburg · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
481
Innbytter
0
Byttet ut
6
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,98

Angrep

Mål
2
Målgivende
1
Skudd
5
Skudd på mål
3
Pasninger
149
Nøkkelpasninger
9
Driblinger
13
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
5
Brudd
2
Dueller
42
Vunne dueller
13
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
3
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
    103 min · 81,7 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueRed Bull Salzburg
    23 min · 18,3 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
–
UEFA Europa LeagueRed Bull Salzburg
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
–
UEFA Europa LeagueRed Bull Salzburg
3,91

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
–
UEFA Europa LeagueRed Bull Salzburg
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
0,87
UEFA Europa LeagueRed Bull Salzburg
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
40 %
UEFA Europa LeagueRed Bull Salzburg
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
0
Minutter
103
Innbytter
4
Byttet ut
0
På benken
6
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
21
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
5
Vunne dueller
2
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Red Bull Salzburg · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
23
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,25

Angrep

Mål
0
Pasninger
20
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
2
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
1
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

4 registrert
  1. →Red Bull Salzburg → Ajaxfre 1. august 2025Permanent overgang
  2. →Red Bull Salzburg → Ajaxtor 31. juli 2025Permanent overgang
  3. →Red Bull Salzburg → Ajaxons 30. juli 2025Permanent overgang
  4. →Maccabi Tel Aviv → Red Bull Salzburgfre 27. januar 2023€ 7M
Kamplogg

Siste kamper – klubb

33 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
22. oktober · Ajax–AtalantaConference League · 2026-27627.3
15. oktober · Ajax–HNK Hajduk SplitConference League · 2026-27156.9
28. januar · Ajax–Olympiakos PiraeusChampions League · 2025-26807.0
20. januar · Ajax–VillarrealChampions League · 2025-26847.71
10. desember · Ajax–QarabagChampions League · 2025-26909.72
25. november · Ajax–BenficaChampions League · 2025-26166.3
5. november · Ajax–GalatasarayChampions League · 2025-26906.9
22. oktober · Ajax–ChelseaChampions League · 2025-26236.9
30. september · Ajax–MarseilleChampions League · 2025-26906.7
17. september · Ajax–InterChampions League · 2025-26146.7
23. juli · Red Bull Salzburg–BrannChampions League · 2025-26876.91
29. januar · Red Bull Salzburg–Atletico MadridChampions League · 2024-25906.9
22. januar · Red Bull Salzburg–Real MadridChampions League · 2024-25826.7
10. desember · Red Bull Salzburg–Paris Saint GermainChampions League · 2024-25815.9
26. november · Red Bull Salzburg–Bayer LeverkusenChampions League · 2024-25906.3
6. november · Red Bull Salzburg–FeyenoordChampions League · 2024-25907.92
23. oktober · Red Bull Salzburg–Dinamo ZagrebChampions League · 2024-25666.3
1. oktober · Red Bull Salzburg–Stade Brestois 29Champions League · 2024-25907.3
18. september · Red Bull Salzburg–Sparta PrahaChampions League · 2024-25907.3
27. august · Red Bull Salzburg–Dynamo KyivChampions League · 2024-25906.3
21. august · Red Bull Salzburg–Dynamo KyivChampions League · 2024-25907.5
13. august · Red Bull Salzburg–TwenteChampions League · 2024-25817.31
6. august · Red Bull Salzburg–TwenteChampions League · 2024-25826.9
12. desember · Red Bull Salzburg–BenficaChampions League · 2023-24826.61
29. november · Red Bull Salzburg–Real SociedadChampions League · 2023-24786.9
8. november · Red Bull Salzburg–InterChampions League · 2023-24877.0
24. oktober · Red Bull Salzburg–InterChampions League · 2023-24858.01
3. oktober · Red Bull Salzburg–Real SociedadChampions League · 2023-24796.2
20. september · Red Bull Salzburg–BenficaChampions League · 2023-24716.71
23. februar · Red Bull Salzburg–AS RomaEuropa League · 2022-23156.3
16. februar · Red Bull Salzburg–AS RomaEuropa League · 2022-2386.5
25. august · Maccabi Tel Aviv–NiceConference League · 2022-23416.7
18. august · Maccabi Tel Aviv–NiceConference League · 2022-23––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 8 tilgjengelige sesonger, 12 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Oscar Gloukh: statistikk, kamper og karriere | Coro