Portrett av Anatolii Trubin
Spillerprofil · komplett datakort

Anatolii Trubin

KeeperTilgjengelig
Født1. august 2001 · 25 årNasjonalitetUkrainaHøyde199 cmVekt88 kg
73Kamper
5 910Minutter
1Mål
0Målgivende
0,02Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Keeperprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Redninger / 90
03,7
–3,07
Baklengsmål / 90Lavere er bedre
01,3
–1,07
Pasningspresisjon
0100
86,7 %65 %
Kampvurdering
510
7,607,18

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68108.9Newcast6.9Bayer L7.0Ajax6.6Napoli7.2Juventu7.9Real Ma7.9Real Ma5.9Real Ma7.8Celtic7.4Omonia
  1. Juventus7.2 vurdering
    21. jan. 2026 · 90 min
  2. Real Madrid7.9 vurdering
    28. jan. 2026 · 90 min
  3. Real Madrid7.9 vurdering
    17. feb. 2026 · 90 min
  4. Real Madrid5.9 vurdering
    25. feb. 2026 · 90 min
  5. Celtic7.8 vurdering
    15. okt. 2026 · 90 min
  6. Omonia Nicosia7.4 vurdering
    22. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,000,070,00MINUTTER8102020-215402021-229302022-231 1102023-241 0802024-251 2602025-261802026-27
  1. 2021-220,00 målpoeng / 90
    540 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2022-230,00 målpoeng / 90
    930 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2023-240,00 målpoeng / 90
    1 110 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2024-250,00 målpoeng / 90
    1 080 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2025-260,07 målpoeng / 90
    1 260 min · 1 mål · 0 målgivende
  6. 2026-270,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2018-190 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2019-200 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-219 kamper · 810 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-226 kamper · 540 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-2310 kamper · 930 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-2412 kamper · 1 110 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-2512 kamper · 1 080 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-2614 kamper · 1 260 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,07/90
  • 2026-272 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

15 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Benfica logoEuropa LeagueKlubb · Benfica · 2026-277.60
Kamper
2
Minutter
180
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
86.66666666666667
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 2 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Europa League.

Registrert spilletid

  • Europa LeagueBenfica
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Europa LeagueBenfica
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Europa LeagueBenfica
–

Pasningspresisjon

Europa LeagueBenfica
86,7 %

Kampvurdering

Europa LeagueBenfica
7,60

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Europa League
  • Klubb · Benfica · G

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Kaptein
Nei
Vurdering
7,60

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
45
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
86,7 %
Taklinger
0
Vunne dueller
0

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 14 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueBenfica
    1 260 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Champions LeagueBenfica
3,07

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Champions LeagueBenfica
1,07

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueBenfica
65 %

Kampvurdering

UEFA Champions LeagueBenfica
7,18

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Benfica · Goalkeeper · nr. 1

Spilletid

Draktnummer
1
Kamper
14
Fra start
14
Minutter
1 260
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,18

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
355
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
65 %
Dueller
9
Vunne dueller
9
Redninger
43
Baklengsmål
15

Disiplin

Frispark vunnet
4
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 12 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueBenfica
    1 080 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Champions LeagueBenfica
3,58

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Champions LeagueBenfica
1,58

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueBenfica
–

Kampvurdering

UEFA Champions LeagueBenfica
6,92

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Benfica · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
12
Fra start
12
Minutter
1 080
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,92

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
269
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
6
Vunne dueller
6
Redninger
43
Baklengsmål
19

Disiplin

Frispark vunnet
3
Gule kort
0
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 12 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueBenfica · Shakhtar Donetsk
    570 min · 51,4 %
  • UEFA Champions LeagueBenfica · Shakhtar Donetsk
    540 min · 48,6 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueBenfica · Shakhtar Donetsk
2,84
UEFA Champions LeagueBenfica · Shakhtar Donetsk
3,5

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueBenfica · Shakhtar Donetsk
0,79
UEFA Champions LeagueBenfica · Shakhtar Donetsk
1,5

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueBenfica · Shakhtar Donetsk
–
UEFA Champions LeagueBenfica · Shakhtar Donetsk
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueBenfica · Shakhtar Donetsk
–
UEFA Champions LeagueBenfica · Shakhtar Donetsk
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Benfica · Goalkeeper
  • Klubb · Shakhtar Donetsk · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
570
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Pasninger
326
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
4
Vunne dueller
4
Redninger
36
Baklengsmål
10

Disiplin

Frispark vunnet
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Benfica · Goalkeeper
  • Klubb · Shakhtar Donetsk · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
540
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Pasninger
284
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
6
Vunne dueller
4
Redninger
42
Baklengsmål
18

Disiplin

Frispark vunnet
2
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 10 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueShakhtar Donetsk
    540 min · 58,1 %
  • UEFA Europa LeagueShakhtar Donetsk
    390 min · 41,9 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Champions LeagueShakhtar Donetsk
5
UEFA Europa LeagueShakhtar Donetsk
4,62

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Champions LeagueShakhtar Donetsk
1,67
UEFA Europa LeagueShakhtar Donetsk
2,54

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueShakhtar Donetsk
–
UEFA Europa LeagueShakhtar Donetsk
–

Kampvurdering

UEFA Champions LeagueShakhtar Donetsk
7,32
UEFA Europa LeagueShakhtar Donetsk
7,15

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Shakhtar Donetsk · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
540
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,32

Angrep

Mål
0
Pasninger
234
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
3
Vunne dueller
2
Redninger
30
Baklengsmål
10

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Shakhtar Donetsk · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
390
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,15

Angrep

Mål
0
Pasninger
167
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Redninger
20
Baklengsmål
11

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueShakhtar Donetsk
    540 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Champions LeagueShakhtar Donetsk
3,83

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Champions LeagueShakhtar Donetsk
1,5

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueShakhtar Donetsk
–

Kampvurdering

UEFA Champions LeagueShakhtar Donetsk
7,30

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Shakhtar Donetsk · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
540
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
7,30

Angrep

Mål
0
Pasninger
112
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
2
Vunne dueller
1
Redninger
23
Baklengsmål
9

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-212 turneringer · 9 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueShakhtar Donetsk
    450 min · 55,6 %
  • UEFA Europa LeagueShakhtar Donetsk
    360 min · 44,4 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Champions LeagueShakhtar Donetsk
4,8
UEFA Europa LeagueShakhtar Donetsk
2,75

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Champions LeagueShakhtar Donetsk
1,6
UEFA Europa LeagueShakhtar Donetsk
1,25

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueShakhtar Donetsk
–
UEFA Europa LeagueShakhtar Donetsk
–

Kampvurdering

UEFA Champions LeagueShakhtar Donetsk
7,20
UEFA Europa LeagueShakhtar Donetsk
6,80

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Shakhtar Donetsk · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
450
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,20

Angrep

Mål
0
Pasninger
186
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Brudd
1
Dueller
5
Vunne dueller
3
Redninger
24
Baklengsmål
8

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Shakhtar Donetsk · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Mål
0
Pasninger
146
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Brudd
1
Redninger
11
Baklengsmål
5

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-202 turneringer · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueShakhtar Donetsk
    0 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueShakhtar Donetsk
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Champions LeagueShakhtar Donetsk
–
UEFA Europa LeagueShakhtar Donetsk
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Champions LeagueShakhtar Donetsk
–
UEFA Europa LeagueShakhtar Donetsk
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueShakhtar Donetsk
–
UEFA Europa LeagueShakhtar Donetsk
–

Kampvurdering

UEFA Champions LeagueShakhtar Donetsk
–
UEFA Europa LeagueShakhtar Donetsk
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Shakhtar Donetsk · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Shakhtar Donetsk · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueShakhtar Donetsk
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueShakhtar Donetsk
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueShakhtar Donetsk
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueShakhtar Donetsk
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueShakhtar Donetsk
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Shakhtar Donetsk · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

1 registrert
  1. →Shakhtar Donetsk → Benficator 10. august 2023€ 10M
Kamplogg

Siste kamper – klubb

63 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
1. november · Benfica–AlvercaPrimeira Liga · 2026-270–
22. oktober · Benfica–Omonia NicosiaEuropa League · 2026-27907.4
15. oktober · Benfica–CelticEuropa League · 2026-27907.8
11. oktober · Benfica–GuimaraesPrimeira Liga · 2026-270–
20. september · Benfica–FC PortoPrimeira Liga · 2026-270–
13. september · Benfica–GIL VicentePrimeira Liga · 2026-270–
6. september · Benfica–MaritimoPrimeira Liga · 2026-270–
16. august · Benfica–Casa PiaPrimeira Liga · 2026-27––
9. august · Benfica–Academico ViseuPrimeira Liga · 2026-27––
25. februar · Benfica–Real MadridChampions League · 2025-26905.9
17. februar · Benfica–Real MadridChampions League · 2025-26907.9
28. januar · Benfica–Real MadridChampions League · 2025-26907.91
21. januar · Benfica–JuventusChampions League · 2025-26907.2
10. desember · Benfica–NapoliChampions League · 2025-26906.6
25. november · Benfica–AjaxChampions League · 2025-26907.0
5. november · Benfica–Bayer LeverkusenChampions League · 2025-26906.9
21. oktober · Benfica–NewcastleChampions League · 2025-26908.9
30. september · Benfica–ChelseaChampions League · 2025-26907.0
16. september · Benfica–QarabagChampions League · 2025-26907.3
27. august · Benfica–FenerbahçeChampions League · 2025-26906.5
20. august · Benfica–FenerbahçeChampions League · 2025-26907.9
12. august · Benfica–NiceChampions League · 2025-26906.6
6. august · Benfica–NiceChampions League · 2025-26906.9
11. mars · Benfica–BarcelonaChampions League · 2024-25906.5
5. mars · Benfica–BarcelonaChampions League · 2024-25907.3
18. februar · Benfica–MonacoChampions League · 2024-25905.2
12. februar · Benfica–MonacoChampions League · 2024-25907.5
29. januar · Benfica–JuventusChampions League · 2024-25908.0
21. januar · Benfica–BarcelonaChampions League · 2024-25906.3
11. desember · Benfica–BolognaChampions League · 2024-25907.0
27. november · Benfica–MonacoChampions League · 2024-25906.9
6. november · Benfica–Bayern MünchenChampions League · 2024-25908.6
23. oktober · Benfica–FeyenoordChampions League · 2024-25906.2
2. oktober · Benfica–Atletico MadridChampions League · 2024-25906.9
19. september · Benfica–FK Crvena ZvezdaChampions League · 2024-25906.9
18. april · Benfica–MarseilleEuropa League · 2023-241207.3
11. april · Benfica–MarseilleEuropa League · 2023-24906.7
14. mars · Benfica–RangersEuropa League · 2023-24907.2
7. mars · Benfica–RangersEuropa League · 2023-24906.9
22. februar · Benfica–ToulouseEuropa League · 2023-24908.0
15. februar · Benfica–ToulouseEuropa League · 2023-24906.3
12. desember · Benfica–Red Bull SalzburgChampions League · 2023-24907.2
29. november · Benfica–InterChampions League · 2023-24907.5
8. november · Benfica–Real SociedadChampions League · 2023-24906.3
24. oktober · Benfica–Real SociedadChampions League · 2023-24906.9
3. oktober · Benfica–InterChampions League · 2023-24908.0
20. september · Benfica–Red Bull SalzburgChampions League · 2023-24906.7
16. mars · Shakhtar Donetsk–FeyenoordEuropa League · 2022-2390–
9. mars · Shakhtar Donetsk–FeyenoordEuropa League · 2022-23907.3
23. februar · Shakhtar Donetsk–RennesEuropa League · 2022-231209.2
16. februar · Shakhtar Donetsk–RennesEuropa League · 2022-23907.3
2. november · Shakhtar Donetsk–RB LeipzigChampions League · 2022-23906.0
25. oktober · Shakhtar Donetsk–CelticChampions League · 2022-23907.5
11. oktober · Shakhtar Donetsk–Real MadridChampions League · 2022-23907.2
5. oktober · Shakhtar Donetsk–Real MadridChampions League · 2022-23908.6
14. september · Shakhtar Donetsk–CelticChampions League · 2022-23907.9
6. september · Shakhtar Donetsk–RB LeipzigChampions League · 2022-23906.7
7. desember · Shakhtar Donetsk–Sheriff TiraspolChampions League · 2021-22––
24. november · Shakhtar Donetsk–InterChampions League · 2021-22907.5
3. november · Shakhtar Donetsk–Real MadridChampions League · 2021-22906.9
19. oktober · Shakhtar Donetsk–Real MadridChampions League · 2021-22906.5
28. september · Shakhtar Donetsk–InterChampions League · 2021-22––
17. august · Shakhtar Donetsk–MonacoChampions League · 2021-22908.7
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 13 tilgjengelige sesonger, 25 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Anatolii Trubin: statistikk, kamper og karriere | Coro