Portrett av Liam Scales
Spillerprofil · komplett datakort

Liam Scales

ForsvarTilgjengelig
Født8. august 1998 · 28 årNasjonalitetIrlandHøyde187 cmVekt85 kg
25Kamper
1 147Minutter
1Mål
2Målgivende
0,24Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025Lite datagrunnlag
Taklinger / 90
01,8
1,49–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.3Hellas7.3Finland6.2England6.7Senegal6.9Armenia7.3Portuga7.0Ungarn6.0Kosovo6.4Østerri6.3Israel
  1. Armenia6.9 vurdering
    9. sep. 2025 · 9 min
  2. Portugal7.3 vurdering
    13. nov. 2025 · 86 min
  3. Ungarn7.0 vurdering
    16. nov. 2025 · 90 min
  4. Kosovo6.0 vurdering
    24. sep. 2026 · 88 min
  5. Østerrike6.4 vurdering
    1. okt. 2026 · 63 min
  6. Israel6.3 vurdering
    4. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,560,280,00MINUTTER254202332220243212024-252412026-27
  1. 20230,00 målpoeng / 90
    254 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 20240,56 målpoeng / 90
    322 min · 0 mål · 2 målgivende
  3. 2024-250,28 målpoeng / 90
    321 min · 1 mål · 0 målgivende
  4. 2026-270,00 målpoeng / 90
    241 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20200 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 20233 kamper · 254 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20245 kamper · 322 min · 0 mål · 2 målgivende · 0,56/90
  • 2024-254 kamper · 321 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,28/90
  • 20251 kamper · 9 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2026-273 kamper · 241 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

7 turneringsrader · landslag

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – landslag

1 turneringer
Flagg: Rep. Of IrelandNations LeagueLandslag · Rep. Of Ireland · 2026-276.22
Kamper
3
Minutter
241
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
75.38461538461539
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 3 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueRep. Of Ireland
    241 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueRep. Of Ireland
1,49

Brudd / 90

UEFA Nations LeagueRep. Of Ireland
–

Blokkeringer / 90

UEFA Nations LeagueRep. Of Ireland
–

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueRep. Of Ireland
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueRep. Of Ireland
75,4 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Rep. Of Ireland · Defender

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
241
Kaptein
Nei
Vurdering
6,22

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
130
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
3

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
75,4 %
Taklinger
4
Vunne dueller
17

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
20251 turnering · 1 kamp · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Privatlandskamper.

Registrert spilletid

  • PrivatlandskamperRep. Of Ireland
    9 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

PrivatlandskamperRep. Of Ireland
–

Brudd / 90

PrivatlandskamperRep. Of Ireland
–

Blokkeringer / 90

PrivatlandskamperRep. Of Ireland
–

Vunne dueller

PrivatlandskamperRep. Of Ireland
–

Pasningspresisjon

PrivatlandskamperRep. Of Ireland
100 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Rep. Of Ireland · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
9
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Pasninger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
100 %

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 4 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueRep. Of Ireland
    321 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueRep. Of Ireland
2,24

Brudd / 90

UEFA Nations LeagueRep. Of Ireland
–

Blokkeringer / 90

UEFA Nations LeagueRep. Of Ireland
–

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueRep. Of Ireland
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueRep. Of Ireland
83,2 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Rep. Of Ireland · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
321
Kaptein
Nei
Vurdering
7,13

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
167
Nøkkelpasninger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
83,2 %
Taklinger
8
Vunne dueller
28

Disiplin

Gule kort
2
Røde kort
1
20242 turneringer · 5 kamper · – mål · 2 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i World Cup - Qualification Europe.

Spilletid fordelt på turneringer

  • World Cup - Qualification EuropeRep. Of Ireland
    185 min · 57,5 %
  • PrivatlandskamperRep. Of Ireland
    137 min · 42,5 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeRep. Of Ireland
1,95
PrivatlandskamperRep. Of Ireland
0,66

Brudd / 90

World Cup - Qualification EuropeRep. Of Ireland
0,49
PrivatlandskamperRep. Of Ireland
–

Blokkeringer / 90

World Cup - Qualification EuropeRep. Of Ireland
0,49
PrivatlandskamperRep. Of Ireland
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeRep. Of Ireland
52,2 %
PrivatlandskamperRep. Of Ireland
–

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeRep. Of Ireland
66 %
PrivatlandskamperRep. Of Ireland
87,5 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Rep. Of Ireland · Defender · nr. 15

Spilletid

Draktnummer
15
Kamper
3
Fra start
2
Minutter
185
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
7,07

Angrep

Mål
0
Målgivende
2
Pasninger
59
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
66 %
Taklinger
4
Blokkeringer
1
Brudd
1
Dueller
23
Vunne dueller
12
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
2
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Rep. Of Ireland · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
137
Kaptein
Nei
Vurdering
6,40

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
88

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
87,5 %
Taklinger
1
Vunne dueller
1

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
20231 turnering · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationRep. Of Ireland
    254 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Euro Championship - QualificationRep. Of Ireland
1,77

Brudd / 90

Euro Championship - QualificationRep. Of Ireland
1,06

Blokkeringer / 90

Euro Championship - QualificationRep. Of Ireland
0,35

Vunne dueller

Euro Championship - QualificationRep. Of Ireland
50 %

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationRep. Of Ireland
51 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Rep. Of Ireland · Defender

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
254
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,87

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
174
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
51 %
Taklinger
5
Blokkeringer
1
Brudd
3
Dueller
18
Vunne dueller
9
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20201 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeRep. Of Ireland
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeRep. Of Ireland
–

Brudd / 90

World Cup - Qualification EuropeRep. Of Ireland
–

Blokkeringer / 90

World Cup - Qualification EuropeRep. Of Ireland
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeRep. Of Ireland
–

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeRep. Of Ireland
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Rep. Of Ireland · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

4 registrert
  1. →Aberdeen → Celticlør 1. juli 2023Ikke oppgitt
  2. →Celtic → Aberdeentir 21. juni 2022Lån
  3. →Shamrock Rovers → Celticfre 27. august 2021Ikke oppgitt
  4. →UCD → Shamrock Roversons 1. januar 2020Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – landslag

25 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
4. oktober · Rep. Of Ireland–IsraelNations League · 2026-27906.3
1. oktober · Rep. Of Ireland–ØsterrikeNations League · 2026-27636.4
27. september · Rep. Of Ireland–IsraelNations League · 2026-270–
24. september · Rep. Of Ireland–KosovoNations League · 2026-27886.0
16. november · Rep. Of Ireland–UngarnVM-kvalifisering Europa · 2024907.01
13. november · Rep. Of Ireland–PortugalVM-kvalifisering Europa · 2024867.31
9. september · Rep. Of Ireland–ArmeniaVM-kvalifisering Europa · 202496.9
6. september · Rep. Of Ireland–UngarnVM-kvalifisering Europa · 2024––
10. juni · Rep. Of Ireland–LuxembourgPrivatlandskamper · 2025––
6. juni · Rep. Of Ireland–SenegalPrivatlandskamper · 202596.7
17. november · Rep. Of Ireland–EnglandNations League · 2024-25516.2
14. november · Rep. Of Ireland–FinlandNations League · 2024-25907.3
13. oktober · Rep. Of Ireland–HellasNations League · 2024-25906.3
10. oktober · Rep. Of Ireland–FinlandNations League · 2024-25908.31
10. september · Rep. Of Ireland–HellasNations League · 2024-25––
7. september · Rep. Of Ireland–EnglandNations League · 2024-25––
11. juni · Rep. Of Ireland–PortugalPrivatlandskamper · 2024926.3
4. juni · Rep. Of Ireland–UngarnPrivatlandskamper · 2024456.6
21. november · Rep. Of Ireland–New ZealandPrivatlandskamper · 2023––
18. november · Rep. Of Ireland–NederlandEM-kvalifisering · 2023907.3
16. oktober · Rep. Of Ireland–GibraltarEM-kvalifisering · 2023746.7
13. oktober · Rep. Of Ireland–HellasEM-kvalifisering · 2023906.7
19. juni · Rep. Of Ireland–GibraltarEM-kvalifisering · 2023––
17. november · Rep. Of Ireland–NorgePrivatlandskamper · 2022––
7. september · Rep. Of Ireland–SerbiaVM-kvalifisering Europa · 2020––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 10 tilgjengelige sesonger, 19 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Liam Scales: statistikk, kamper og karriere | Coro