Portrett av Leo Sauer
Spillerprofil · komplett datakort

Leo Sauer

Også registrert som L. Sauer

MidtbaneTilgjengelig
Født16. desember 2005 · 20 årNasjonalitetSlovakiaHøyde184 cmVekt74 kg
47Kamper
1 156Minutter
2Mål
1Målgivende
0,23Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Nøkkelpasninger / 90
02,9
2,380,5
Pasningspresisjon
0100
82,7 %69,8 %
Taklinger / 90
01,5
1,191,25
Vellykkede driblinger
0100
–43,8 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.3Borussi6.6Moldova8.0Kazakhs6.8Faroe I6.8Moldova6.1SC Pade6.4Slovan 6.6Hamburg6.5Atletic6.6Borussi
  1. Moldova6.8 vurdering
    6. okt. 2026 · 23 min
  2. SC Paderborn 076.1 vurdering
    10. okt. 2026 · 5 min
  3. Slovan Bratislava6.4 vurdering
    14. okt. 2026 · 19 min
  4. Hamburger SV6.6 vurdering
    17. okt. 2026 · 13 min
  5. Atletico Madrid6.5 vurdering
    20. okt. 2026 · 3 min
  6. Borussia Mönchengladbach6.6 vurdering
    23. okt. 2026 · 55 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,250,59MINUTTER132023-244432024302024-253592025-263032026-27
  1. 2023-240,00 målpoeng / 90
    13 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 20240,00 målpoeng / 90
    443 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2024-250,00 målpoeng / 90
    30 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2025-260,25 målpoeng / 90
    359 min · 1 mål · 0 målgivende
  5. 2026-270,59 målpoeng / 90
    303 min · 1 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20230 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-242 kamper · 13 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 20249 kamper · 443 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-251 kamper · 30 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2025-268 kamper · 359 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,25/90
  • 2026-2713 kamper · 303 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,59/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

12 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

3 turneringer
VfB Stuttgart logoBundesligaKlubb · VfB Stuttgart · 2026-276.52
Kamper
6
Minutter
100
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
80
Flagg: SlovakiaNations LeagueLandslag · Slovakia · 2026-277.26
Kamper
4
Minutter
162
Mål
1
Målgivende
1
Pasning %
86.20689655172414
VfB Stuttgart logoChampions LeagueKlubb · VfB Stuttgart · 2026-276.56
Kamper
3
Minutter
41
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
83.33333333333333
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-273 turneringer · 13 kamper · 1 mål · 1 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Nations League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Nations LeagueSlovakia
    162 min · 53,5 %Lite datagrunnlag
  • BundesligaVfB Stuttgart
    100 min · 33 %Lite datagrunnlag
  • Champions LeagueVfB Stuttgart
    41 min · 13,5 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
1,11
BundesligaVfB Stuttgart
0
Champions LeagueVfB Stuttgart
0

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
2,22
BundesligaVfB Stuttgart
1,8
Champions LeagueVfB Stuttgart
4,39

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueSlovakia
86,2 %
BundesligaVfB Stuttgart
80 %
Champions LeagueVfB Stuttgart
83,3 %

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
0,56
BundesligaVfB Stuttgart
0,9
Champions LeagueVfB Stuttgart
4,39

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueSlovakia
–
BundesligaVfB Stuttgart
–
Champions LeagueVfB Stuttgart
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Slovakia · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
2
Minutter
162
Kaptein
Nei
Vurdering
7,26

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
4
Skudd på mål
2
Pasninger
58
Nøkkelpasninger
4
Vellykkede driblinger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
86,2 %
Taklinger
1
Vunne dueller
5

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Bundesliga
  • Klubb · VfB Stuttgart · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
6
Fra start
1
Minutter
100
Kaptein
Nei
Vurdering
6,52

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
50
Nøkkelpasninger
2
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
80 %
Taklinger
1
Vunne dueller
6

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · Champions League
  • Klubb · VfB Stuttgart · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
0
Minutter
41
Kaptein
Nei
Vurdering
6,56

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
0
Pasninger
24
Nøkkelpasninger
2
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
83,3 %
Taklinger
2
Vunne dueller
3

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-262 turneringer · 8 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFeyenoord
    253 min · 70,5 %
  • UEFA Champions LeagueFeyenoord
    106 min · 29,5 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFeyenoord
0,36
UEFA Champions LeagueFeyenoord
0

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFeyenoord
0,36
UEFA Champions LeagueFeyenoord
0,85

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFeyenoord
75 %
UEFA Champions LeagueFeyenoord
54 %

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFeyenoord
1,78
UEFA Champions LeagueFeyenoord
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFeyenoord
44,4 %
UEFA Champions LeagueFeyenoord
31,6 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Feyenoord · Attacker · nr. 16

Spilletid

Draktnummer
16
Kamper
6
Fra start
3
Minutter
253
Innbytter
3
Byttet ut
3
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,78

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
5
Skudd på mål
3
Pasninger
48
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
13
Vellykkede driblinger
7
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
75 %
Taklinger
5
Brudd
1
Dueller
36
Vunne dueller
16
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Feyenoord · Attacker · nr. 16

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
16
Kamper
2
Fra start
2
Minutter
106
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,15

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
24
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
54 %
Blokkeringer
1
Brudd
1
Dueller
19
Vunne dueller
6
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
3
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 1 kamp · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueSlovakia
    30 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
6

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueSlovakia
92,3 %

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
–

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueSlovakia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Slovakia · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
30
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
13
Nøkkelpasninger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
92,3 %

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
20243 turneringer · 9 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i World Cup - Qualification Europe.

Spilletid fordelt på turneringer

  • World Cup - Qualification EuropeSlovakia
    420 min · 94,8 %
  • PrivatlandskamperSlovakia
    13 min · 2,9 %Lite datagrunnlag
  • Euro ChampionshipSlovakia
    10 min · 2,3 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
0
PrivatlandskamperSlovakia
–
Euro ChampionshipSlovakia
0

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
0,43
PrivatlandskamperSlovakia
–
Euro ChampionshipSlovakia
–

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
72 %
PrivatlandskamperSlovakia
100 %
Euro ChampionshipSlovakia
–

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
0,64
PrivatlandskamperSlovakia
–
Euro ChampionshipSlovakia
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
51,7 %
PrivatlandskamperSlovakia
–
Euro ChampionshipSlovakia
33,3 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Slovakia · Attacker · nr. 7

Spilletid

Draktnummer
7
Kamper
7
Fra start
5
Minutter
420
Innbytter
2
Byttet ut
4
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
2
Pasninger
68
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
21
Vellykkede driblinger
12
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
72 %
Taklinger
3
Brudd
1
Dueller
58
Vunne dueller
30
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
13
Frispark begått
5
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Slovakia · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
13
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Pasninger
1
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
100 %
Vunne dueller
2

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Slovakia · Attacker · nr. 24

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
24
Kamper
1
Fra start
0
Minutter
10
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,50

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
3
Vunne dueller
1
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueFeyenoord
    13 min · 100 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueFeyenoord
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueFeyenoord
–
UEFA Europa LeagueFeyenoord
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueFeyenoord
–
UEFA Europa LeagueFeyenoord
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueFeyenoord
–
UEFA Europa LeagueFeyenoord
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueFeyenoord
–
UEFA Europa LeagueFeyenoord
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueFeyenoord
14,3 %
UEFA Europa LeagueFeyenoord
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Feyenoord · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
13
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,20

Angrep

Mål
0
Pasninger
11
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
7
Vunne dueller
1
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
4
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Feyenoord · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationSlovakia
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Euro Championship - QualificationSlovakia
–

Nøkkelpasninger / 90

Euro Championship - QualificationSlovakia
–

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationSlovakia
–

Taklinger / 90

Euro Championship - QualificationSlovakia
–

Vunne dueller

Euro Championship - QualificationSlovakia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Slovakia · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

3 registrert
  1. →NAC Breda → Feyenoordtir 1. juli 2025Tilbake fra lån
  2. →NAC Breda → Feyenoordsøn 29. juni 2025Tilbake fra lån
  3. →Feyenoord → NAC Bredaman 12. august 2024Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

47 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb23. oktober · VfB Stuttgart–Borussia MönchengladbachBundesliga · 2026-27556.6
Klubb20. oktober · VfB Stuttgart–Atletico MadridChampions League · 2026-2736.5
Klubb17. oktober · VfB Stuttgart–Hamburger SVBundesliga · 2026-27136.6
Klubb14. oktober · VfB Stuttgart–Slovan BratislavaChampions League · 2026-27196.4
Klubb10. oktober · VfB Stuttgart–SC Paderborn 07Bundesliga · 2026-2756.1
Landslag6. oktober · Slovakia–MoldovaNations League · 2026-27236.81
Landslag2. oktober · Slovakia–Faroe IslandsNations League · 2026-27466.8
Landslag29. september · Slovakia–KazakhstanNations League · 2026-27668.01
Landslag26. september · Slovakia–MoldovaNations League · 2026-27276.6
Klubb19. september · VfB Stuttgart–Borussia DortmundBundesliga · 2026-2766.3
Klubb12. september · VfB Stuttgart–1899 HoffenheimBundesliga · 2026-2796.2
Klubb9. september · VfB Stuttgart–VikingChampions League · 2026-27196.7
Klubb4. september · VfB Stuttgart–1. FC KölnBundesliga · 2026-27126.6
Landslag26. mars · Slovakia–KosovoVM-kvalifisering Europa · 2024446.5
Klubb29. januar · Feyenoord–Real BetisEuropa League · 2025-26––
Klubb22. januar · Feyenoord–Sturm GrazEuropa League · 2025-26196.7
Klubb11. desember · Feyenoord–FCSBEuropa League · 2025-26587.61
Klubb27. november · Feyenoord–CelticEuropa League · 2025-26626.7
Landslag17. november · Slovakia–TysklandVM-kvalifisering Europa · 2024906.7
Landslag14. november · Slovakia–Northern IrelandVM-kvalifisering Europa · 2024216.6
Klubb6. november · Feyenoord–VfB StuttgartEuropa League · 2025-26186.6
Klubb23. oktober · Feyenoord–PanathinaikosEuropa League · 2025-26256.9
Landslag13. oktober · Slovakia–LuxembourgVM-kvalifisering Europa · 2024126.3
Landslag10. oktober · Slovakia–Northern IrelandVM-kvalifisering Europa · 2024826.3
Klubb2. oktober · Feyenoord–Aston VillaEuropa League · 2025-26716.2
Landslag7. september · Slovakia–LuxembourgVM-kvalifisering Europa · 2024886.9
Landslag4. september · Slovakia–TysklandVM-kvalifisering Europa · 2024836.9
Klubb12. august · Feyenoord–FenerbahçeChampions League · 2025-26456.3
Klubb6. august · Feyenoord–FenerbahçeChampions League · 2025-26616.0
Landslag20. mars · Slovakia–SloveniaNations League · 2024-25––
Landslag19. november · Slovakia–EstoniaNations League · 2024-25306.7
Landslag16. november · Slovakia–SverigeNations League · 2024-25––
Landslag14. oktober · Slovakia–AzerbaijanNations League · 2024-25––
Landslag8. september · Slovakia–AzerbaijanNations League · 2024-25––
Landslag5. september · Slovakia–EstoniaNations League · 2024-25––
Landslag30. juni · Slovakia–EnglandEuropamesterskapet · 2024––
Landslag26. juni · Slovakia–RomaniaEuropamesterskapet · 2024––
Landslag21. juni · Slovakia–UkrainaEuropamesterskapet · 2024106.5
Landslag17. juni · Slovakia–BelgiaEuropamesterskapet · 2024––
Landslag9. juni · Slovakia–WalesPrivatlandskamper · 2024––
Landslag26. mars · Slovakia–NorgePrivatlandskamper · 2024136.6
Landslag23. mars · Slovakia–ØsterrikePrivatlandskamper · 2024––
Klubb22. februar · Feyenoord–AS RomaEuropa League · 2023-24––
Klubb15. februar · Feyenoord–AS RomaEuropa League · 2023-24––
Klubb13. desember · Feyenoord–CelticChampions League · 2023-24––
Klubb28. november · Feyenoord–Atletico MadridChampions League · 2023-24126.3
Klubb19. september · Feyenoord–CelticChampions League · 2023-2496.3
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 6 tilgjengelige sesonger, 12 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Leo Sauer: statistikk, kamper og karriere | Coro