Portrett av Leo Sauer
Spillerprofil · komplett datakort

Leo Sauer

Også registrert som L. Sauer

MidtbaneTilgjengelig
Født16. desember 2005 · 20 årNasjonalitetSlovakiaHøyde184 cmVekt74 kg
23Kamper
521Minutter
1Mål
0Målgivende
0,17Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Lite datagrunnlagForrige sesong 2025-26
Nøkkelpasninger / 90
03,1
2,550,5
Pasningspresisjon
0100
81,1 %69,8 %
Taklinger / 90
02,3
1,911,25
Vellykkede driblinger
0100
–43,8 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.7Sturm G6.61. FC K6.7Viking6.21899 Ho6.3Borussi6.1SC Pade6.4Slovan 6.6Hamburg6.5Atletic6.6Borussi
  1. Borussia Dortmund6.3 vurdering
    19. sep. 2026 · 6 min
  2. SC Paderborn 076.1 vurdering
    10. okt. 2026 · 5 min
  3. Slovan Bratislava6.4 vurdering
    14. okt. 2026 · 19 min
  4. Hamburger SV6.6 vurdering
    17. okt. 2026 · 13 min
  5. Atletico Madrid6.5 vurdering
    20. okt. 2026 · 3 min
  6. Borussia Mönchengladbach6.6 vurdering
    23. okt. 2026 · 55 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,250,00MINUTTER132023-243592025-261412026-27
  1. 2023-240,00 målpoeng / 90
    13 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2025-260,25 målpoeng / 90
    359 min · 1 mål · 0 målgivende
  3. 2026-270,00 målpoeng / 90
    141 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2023-242 kamper · 13 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2025-268 kamper · 359 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,25/90
  • 2026-279 kamper · 141 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

6 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

2 turneringer
VfB Stuttgart logoBundesligaKlubb · VfB Stuttgart · 2026-276.52
Kamper
6
Minutter
100
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
80
VfB Stuttgart logoChampions LeagueKlubb · VfB Stuttgart · 2026-276.56
Kamper
3
Minutter
41
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
83.33333333333333
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-272 turneringer · 9 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Bundesliga.

Spilletid fordelt på turneringer

  • BundesligaVfB Stuttgart
    100 min · 70,9 %Lite datagrunnlag
  • Champions LeagueVfB Stuttgart
    41 min · 29,1 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

BundesligaVfB Stuttgart
0
Champions LeagueVfB Stuttgart
0

Nøkkelpasninger / 90

BundesligaVfB Stuttgart
1,8
Champions LeagueVfB Stuttgart
4,39

Pasningspresisjon

BundesligaVfB Stuttgart
80 %
Champions LeagueVfB Stuttgart
83,3 %

Taklinger / 90

BundesligaVfB Stuttgart
0,9
Champions LeagueVfB Stuttgart
4,39

Vunne dueller

BundesligaVfB Stuttgart
–
Champions LeagueVfB Stuttgart
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Bundesliga
  • Klubb · VfB Stuttgart · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
6
Fra start
1
Minutter
100
Kaptein
Nei
Vurdering
6,52

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
50
Nøkkelpasninger
2
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
80 %
Taklinger
1
Vunne dueller
6

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · Champions League
  • Klubb · VfB Stuttgart · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
0
Minutter
41
Kaptein
Nei
Vurdering
6,56

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
0
Pasninger
24
Nøkkelpasninger
2
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
83,3 %
Taklinger
2
Vunne dueller
3

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-262 turneringer · 8 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFeyenoord
    253 min · 70,5 %
  • UEFA Champions LeagueFeyenoord
    106 min · 29,5 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFeyenoord
0,36
UEFA Champions LeagueFeyenoord
0

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFeyenoord
0,36
UEFA Champions LeagueFeyenoord
0,85

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFeyenoord
75 %
UEFA Champions LeagueFeyenoord
54 %

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFeyenoord
1,78
UEFA Champions LeagueFeyenoord
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFeyenoord
44,4 %
UEFA Champions LeagueFeyenoord
31,6 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Feyenoord · Attacker · nr. 16

Spilletid

Draktnummer
16
Kamper
6
Fra start
3
Minutter
253
Innbytter
3
Byttet ut
3
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,78

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
5
Skudd på mål
3
Pasninger
48
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
13
Vellykkede driblinger
7
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
75 %
Taklinger
5
Brudd
1
Dueller
36
Vunne dueller
16
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Feyenoord · Attacker · nr. 16

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
16
Kamper
2
Fra start
2
Minutter
106
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,15

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
24
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
54 %
Blokkeringer
1
Brudd
1
Dueller
19
Vunne dueller
6
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
3
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueFeyenoord
    13 min · 100 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueFeyenoord
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueFeyenoord
–
UEFA Europa LeagueFeyenoord
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueFeyenoord
–
UEFA Europa LeagueFeyenoord
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueFeyenoord
–
UEFA Europa LeagueFeyenoord
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueFeyenoord
–
UEFA Europa LeagueFeyenoord
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueFeyenoord
14,3 %
UEFA Europa LeagueFeyenoord
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Feyenoord · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
13
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,20

Angrep

Mål
0
Pasninger
11
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
7
Vunne dueller
1
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
4
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Feyenoord · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

3 registrert
  1. →NAC Breda → Feyenoordtir 1. juli 2025Tilbake fra lån
  2. →NAC Breda → Feyenoordsøn 29. juni 2025Tilbake fra lån
  3. →Feyenoord → NAC Bredaman 12. august 2024Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb

23 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
23. oktober · VfB Stuttgart–Borussia MönchengladbachBundesliga · 2026-27556.6
20. oktober · VfB Stuttgart–Atletico MadridChampions League · 2026-2736.5
17. oktober · VfB Stuttgart–Hamburger SVBundesliga · 2026-27136.6
14. oktober · VfB Stuttgart–Slovan BratislavaChampions League · 2026-27196.4
10. oktober · VfB Stuttgart–SC Paderborn 07Bundesliga · 2026-2756.1
19. september · VfB Stuttgart–Borussia DortmundBundesliga · 2026-2766.3
12. september · VfB Stuttgart–1899 HoffenheimBundesliga · 2026-2796.2
9. september · VfB Stuttgart–VikingChampions League · 2026-27196.7
4. september · VfB Stuttgart–1. FC KölnBundesliga · 2026-27126.6
29. januar · Feyenoord–Real BetisEuropa League · 2025-26––
22. januar · Feyenoord–Sturm GrazEuropa League · 2025-26196.7
11. desember · Feyenoord–FCSBEuropa League · 2025-26587.61
27. november · Feyenoord–CelticEuropa League · 2025-26626.7
6. november · Feyenoord–VfB StuttgartEuropa League · 2025-26186.6
23. oktober · Feyenoord–PanathinaikosEuropa League · 2025-26256.9
2. oktober · Feyenoord–Aston VillaEuropa League · 2025-26716.2
12. august · Feyenoord–FenerbahçeChampions League · 2025-26456.3
6. august · Feyenoord–FenerbahçeChampions League · 2025-26616.0
22. februar · Feyenoord–AS RomaEuropa League · 2023-24––
15. februar · Feyenoord–AS RomaEuropa League · 2023-24––
13. desember · Feyenoord–CelticChampions League · 2023-24––
28. november · Feyenoord–Atletico MadridChampions League · 2023-24126.3
19. september · Feyenoord–CelticChampions League · 2023-2496.3
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 6 tilgjengelige sesonger, 12 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Leo Sauer: statistikk, kamper og karriere | Coro